Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007004 defa)

Ertan Ürkmez ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7380 : 04 Mart 2021, 06:24:20 »
Ana hedef 2023 diyor Yönetim  o seneye kadar kalabilecek oyuncular lazım bize. o yıla  kadar tamamen kadro kalamaz ama ana kadro belli olur.

Melo Trimble, Pangos
Baldwin, Guduric
Pierre,Cordinier
Kevin Hervey-Melli
Vesely, Kyle OQuinn,Ahmet

Tarık, Melih devam eder, Başka Türk oyuncu almaya gerek yok altyapıdakiler oynasın zaten transfer yapsakta katkı alamıyoruz.

Şu kadroyu yazdım kimse ciddiye bile almadı, ama şuanki bütçeden çok fazla değildir  hepsi nerdeyse euroleague'de ilk kez oynayacak maaş talebi fazla olmaz. Baldwin Kyle yerine daha iyi ve  daha az maaş alan oyuncu alınabilir.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2021, 06:49:09 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7381 : 04 Mart 2021, 10:18:03 »
devşirme loyd dan kaliteli takviye olmaz bence :)
bobby yerine loyd alalım. bide 4 numarada 2 tane ucuz yollu pierre kumarı oynayalım yeter bu kadro.

loyd yıllardır istediğimiz kısa tanımına cuk oturuyo.

içeri girişleri çok özgüvenli. top eline yakısıyo El tecrübeside var ve bence en önemlisi 3 lük atmıyo 3lüğüne güvenerek atıyor.

larkini alcak bir para yok bence El de. 3.7 alan adamı rakibe gitmesi için 5 vermen lazım. Real bile alabilir mi şüpheliyim almaz. pangos gibi defolu oyuncuya bence gerek yok.
 lorenzo sakar ama pangosudanda başka dertleri var ve zenit gibi para babası ölse bırakmaz onu. ciddi başarılılar bu sene.

birde nba kumarını çok kötü kullanıyoruz. devre arası nba de bu sene kontrat bulamamıs burada 3 4 ay takılıp gideeck oyuncu bakıyoruz. bence devre arası El görmemiş bir oyuncu almayalım. Guduric gibi EL oynamış nba oyuncusu olur ama quinn gibisi olmaz.

NBA kumarı sene başı artık nba e çok uygun olmayan yada seviyesi yetersiz bulan. birkaç sene EL de pişeyim diyecek yada komple ben EL oyuncusu olcam dicek adamla kumar oynanır. bizimkisi kumar değil ölü yatırım.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7382 : 04 Mart 2021, 10:27:33 »
bobby kenan berkay lorenzo perez(quinn den emin değilim) 5li si ile yolları ayırıp, decolodan ufak bir indirim yaptırmak gerekiyor. Bartel ve ulanovasın kalması gerektiğini düşünüyorum.
Bartel bi ara çok iyi oynadı ve bence güzel takım oyuncusu olacak. Ulanovasda şut hariç herşey var. kalinic gibi şutu mükemmel değil ama belli bir seviyeye çekerse bence çok faydalı olacak.

loyd, henry
guduric decolo,melih
pierre, eddie,ulanovas
Vesely,Barthel,Kumar
Ahmet,(EL tecrübeli uzun)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7383 : 04 Mart 2021, 10:36:25 »
Şimdi bu henryde ne buluyorsunuz merak ediyorum. Adam lorenzonun farklı bir versiyonu. Hem stil olarak hem de istatistik olarak çok benzerler. Baskoniada oynuyor diye bize kaz gözüküyor sanırım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7384 : 04 Mart 2021, 10:55:21 »
loyd nasıl devşirme oluyor ?
öyle istediğimiz adamı devşirebiliyor muyuz ?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7385 : 04 Mart 2021, 11:29:57 »
Ben de tam bunu soracaktım. Wilbekin'den daha iyi olduğu için Larkin devşirildi, Loyd'da böyle bir durum da yok.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7386 : 04 Mart 2021, 12:09:54 »

İşte Loyd ile gidip görüşecez, ''bilader seni devşirelim, yıllarca Fenerbahçe'nin Türk oyuncu kontenjanı sen ol, Milli Takımda da Larkin ile dönüşümlü oyna'' diyeceğiz, adam da kabûl ederse:)

Türkiyede ömründe yaşamamış, bulunmamış adamı buna iknâ etmek için hak ettiğinden fazla olan maaşı önüne koymak gerekir, bence zor iş.

Daha önce de söyledim, bizimkiler Brown'u devşirebilir.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2021, 12:10:24 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7387 : 04 Mart 2021, 12:14:43 »
Ayrıca Kyle O'Quinn'in nesi beğenilmiyor anlamıyorum. Adam ilk defâ geldi Avrupaya ve kısıtlı süre alıyor alışma evresinde olduğu için. Buna rağmen kısa süreyi iyi değerlendiriyor. Dün topu çalıp anında verdiği bi uzun pas var ki çok iyiydi.

Savunmada çok gayretli, saha görüşü oldukça iyi ve bu yüzden akıllı bir pasör, az çok dış şut da kullanabiliyor. Bad boy rolüne de soyunmaya hazır hem. Maaşı düşükse Kyle O'Quinn kadroda kalmalı. Özellikle seneye çok daha iyi bir oyun bekliyorum kendisinden.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7388 : 04 Mart 2021, 12:27:04 »
Nevin, sanders, stokes, quanitra. Bunlar birbirlerinden daha iyi olduğundan devsirilmedi. Bu biraz lobi meselesi. Efeste varsa bizde eşit şartlarda mucadele etmek için talep eder bastiririz.
Kaldi ki loyd olayi sadece bir beyin fırtınası. Son derece kaliteli bir oyuncu. Kimi zaman tek başına mac alabilir.  Lorenzodaki savrukluk yok.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7389 : 04 Mart 2021, 13:17:28 »
Nevin, sanders, stokes, quanitra. Bunlar birbirlerinden daha iyi olduğundan devsirilmedi. Bu biraz lobi meselesi. Efeste varsa bizde eşit şartlarda mucadele etmek için talep eder bastiririz.
Kaldi ki loyd olayi sadece bir beyin fırtınası. Son derece kaliteli bir oyuncu. Kimi zaman tek başına mac alabilir.  Lorenzodaki savrukluk yok.

Bir iki sene önce kurallar değişti
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7390 : 04 Mart 2021, 13:48:00 »
Larkin cat diye yerli oldu. Nesi değişmiş kurallarin.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7391 : 04 Mart 2021, 13:53:44 »
Şu kadroyu yazdım kimse ciddiye bile almadı, ama şuanki bütçeden çok fazla değildir  hepsi nerdeyse euroleague'de ilk kez oynayacak maaş talebi fazla olmaz. Baldwin Kyle yerine daha iyi ve  daha az maaş alan oyuncu alınabilir.

Ciddiye almamaktan çok bu sene bir kumar oynandı gelecek sene bu kadar çok ilk kez euroligde oynayacak oyuncuya yer verilmez ayrıca Quinn nba kovalar son ana kadar Melli döner diye tahmin ediyoruz ama nereye belli değil Barthel Ulanovas opsiyonlu oyuncular

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7392 : 04 Mart 2021, 14:12:44 »
milli takımda oynamadan ligde yerli oyuncu olarak oynatılamıyor artık.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7393 : 04 Mart 2021, 14:50:17 »

Larkin çat diye yerli olmadı eğer oyuncu olarak bakacaksak. Larkin hızlıca türk vatandaşı oldu pasaportu aldı ama bsl de türk statüsünde oynamak için yaklaşık 1 yıl bekledi, milli takımla resmi maça çıkmadığı için, hatta ataman çok ağladı bu kural neden böyle oyuncumu oynatamıyorum diye.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7394 : 04 Mart 2021, 15:12:29 »

Evet Henryide ben başka beğenmeyen varmış.Llloyd iyi net ama çok sık sakatlık geçiriyor.