Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007179 defa)

ctunc, Scorpionur ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7410 : 04 Mart 2021, 18:10:24 »
İşte Loyd ile gidip görüşecez, ''bilader seni devşirelim, yıllarca Fenerbahçe'nin Türk oyuncu kontenjanı sen ol, Milli Takımda da Larkin ile dönüşümlü oyna'' diyeceğiz, adam da kabûl ederse:)

Türkiyede ömründe yaşamamış, bulunmamış adamı buna iknâ etmek için hak ettiğinden fazla olan maaşı önüne koymak gerekir, bence zor iş.

Daha önce de söyledim, bizimkiler Brown'u devşirebilir.

Öyle olmuyor sanki

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7411 : 06 Mart 2021, 01:54:01 »
Bugün Telekom'dan Dekker'in bi roportajını gördüm. Türk vatandaşlığı almak istiyorum ve sezon başından beri bu konuda fikir alışverişinde bulunuyoruz demiş. Birkaç gündür forumda devşirme oyuncu arayışımız vardı. Belki de o arayışın cevabı buradadır. Türk olur mu bilmiyorum ama çok uzun zamandır gelecek sezon kadrosu için kendi adıma gözüme kestirdiğim çok beğendiğim bi oyuncu Dekker, hatta birkaç kere de bu başlığa bu konudaki fikirlerimi yazmıştım.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı kalimantan96

• Üye
  • Yer: Cenevre
    • utkueroglu
« Yanıtla #7412 : 06 Mart 2021, 02:19:33 »
Evet ben de gordum bu roportaji, 21/22 sezonu icin guzel ve mantikli bir hamle olur. Umarim bizim icin olur tabi...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7413 : 06 Mart 2021, 02:27:26 »
Loyd için bir sürü tantana yaptınız da dekker için hemen nasil oldu bitti güzel olur diyorsunuz, dekkera işlemiyor mu o zor dediğiniz kurallar :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7414 : 06 Mart 2021, 02:35:25 »
Loyd için bir sürü tantana yaptınız da dekker için hemen nasil oldu bitti güzel olur diyorsunuz, dekkera işlemiyor mu o zor dediğiniz kurallar :)

Efes alır onuda devşirir.Biz Vargasa çıkaramadık kaç yıldır.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7415 : 06 Mart 2021, 02:40:29 »

Efes alır onuda devşirir.Biz Vargasa çıkaramadık kaç yıldır.
Konuyu Vargasla saptırma ortalığı karıştırma dur gözünü seveyim

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7416 : 06 Mart 2021, 02:47:33 »
Konuyu Vargasla saptırma ortalığı karıştırma dur gözünü seveyim

Pasaport alma olayı yüzünden örnek verdim.Bize her türlü zorluğu çıkarıyorlar.

Seneye içimden bir ses Kaliniç dönecek diyor.İstememiş gitmek.Pıerre-Kaliniç harika olur.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7417 : 06 Mart 2021, 02:52:46 »

Pasaport alma olayı yüzünden örnek verdim.Bize her türlü zorluğu çıkarıyorlar.

Seneye içimden bir ses Kaliniç dönecek diyor.İstememiş gitmek.Pıerre-Kaliniç harika olur.
Hoca isterse ücrette anlaşılırsa neden olmasın 1 yıllık sözleşme yaptı Valenciayla
Kokoskov Kalinic'i bakalım milli takıma çağıracak mı ordan anlarız azda olsa beğenip beğenmediğini
« Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 02:53:41 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7418 : 06 Mart 2021, 05:41:55 »
Öyle olmuyor sanki

iyi de abi, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası öncesi bizimkiler gidip de JJ Reddick'e teklifte bulundu, Milli Takımdaki kısa şutör eksikliğini gidersin diye. Reddick reddetti o ayrı konu da, yâni bu işler böyle dönmüyor mu? Kim kimi iknâ ederse hesâbı?
« Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 05:42:40 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7419 : 06 Mart 2021, 11:13:12 »

Dekker Türk Olur olmaz bilinmez zaten resmi bi girişim henüz yok olsa girişimler başladı denilirdi ama 1 sezondur türkiyede oynayan, türk olmak için hevesli, bu konuda yetkililerle görüşmeler fikir alışverişi yapmış oyuncunun türk olması, hayatında türkiye konusunda tek fikri sinan erdem ve ülker sport arena adam olan lloyd un türk olmasından daha kolaydır, lloyd türk olsun nasıl yaparlarsa yapsınlar diye tantana yapan sizdiniz zaten ;)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7420 : 06 Mart 2021, 13:07:37 »
Dekker Türk Olur olmaz bilinmez zaten resmi bi girişim henüz yok olsa girişimler başladı denilirdi ama 1 sezondur türkiyede oynayan, türk olmak için hevesli, bu konuda yetkililerle görüşmeler fikir alışverişi yapmış oyuncunun türk olması, hayatında türkiye konusund a tek fikri sinan erdem ve ülker sport arena adam olan lloyd un türk olmasından daha kolaydır, lloyd türk olsun nasıl yaparlarsa yapsınlar diye tantana yapan sizdiniz zaten ;)
Ben bisiy demedim, sadece eşit şartlarda olması için bir devşirme bulmamız lazım dedim. Onda da kafamdaki isim loyd oldu. Sonrasi işte tantana başladı. Yok o isler kolay değil, yok statu değişti, yok larkinden iyi olması lazım vs vs :)

Haa dekker turk olsun, loyd yabanci. Sorun değil. İkisi de kurdugum takimda vardi zaten

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #7421 : 06 Mart 2021, 14:18:13 »
Devşirmenin Türk statüsünde oynaması için milli takıma seçilmesi gerekiyor gibi bi kural varsa isimleri tartışmanın ya da bu işin olurunu tartışmanın bi anlamı var mı ki? Kıtada Shane Larkin'den daha iyi bir amerikalı oyuncu olmadığına göre Wilbekin ya da Dixon hariç Türk sayılabilecek bi oyuncu yok gibi duruyor.Ya da Larkin sakatlanıp bi turnuva kaçıracak milli takım koçu da Wilbekin yerine senin devşirdiğin oyuncuyu seçecek
Ben her ne kadar hem oyunculuğunu hem de kişiliğini sevmesem de efesle yerel ligde kapışabilmek için Wilbekin'i mi alsak diye arada düşünüyorum.

« Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 14:18:59 Gönderen: south »

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #7422 : 06 Mart 2021, 14:40:03 »
Kuralı tam bilmiyorum ama Wilbekin’i gerçekten istemiyorum. Salonda da çok izledim, bizim seyirciyle gerçekten bir sıkıntısı var gibi :)

Bir de oyuncu olarak, ne kadar winner olduğu tartışılır. Sonuçta yıllardır orta seviye de takılıyor

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7423 : 06 Mart 2021, 14:49:15 »
Wilbekin bozar bizim takımın ahengini.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7424 : 06 Mart 2021, 15:10:06 »
Bence de bozar ki maccabiyi yıllardan beri bozuyor. Wilbekinden kurtulurlarsa tekrar eski günlere donme yolunda büyük bir adım atarlar. Sicip bıraktığı mac sayısı o kadar çok ki.