Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006804 defa)

Tom Hanks ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7440 : 07 Mart 2021, 15:40:01 »
Newyork Knicks Nba en kötü takımı.İlginç bu kadar sevilen popüler dünyada en çok etkileşim alan şehir olan Newyork takım çıkaramıyor.
Düzeldiler.İmajlarını bile düzeltmek üzereler.

NBA’nin uzak ara en kötü takımı Minnesota.Hiçbir şeyi haketmiyorlar.

O’Quinn New York yerlisi ve seviliyor New York’ta.Ama takımı yarı yolda bırakıp gidecek bir karakter değil.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7441 : 07 Mart 2021, 18:06:09 »
Seneye bize gereken kısa Vildoza. Oyun kurucu pozisyonundaki tum eksiklerimizi kapatir. Baya isteyeni var tuzlu olur ama bir takimda net kaliteli oyuncu diyecegimiz 5-6 oyuncu oldugunda takim hem belli bir kaliteye ulasmis olunur hem de diger parcalardan katki almak kolaylasir

De Colo Guduric Pierre Vesely takimdaki net oyuncular. Vildoza ve bir de iyi uzun ekledimi 6 kaliteli net oyuncu olur.  Sonrasi ucuz yan oarcalarla tamamlanir.

Seneye tek sorun eger opsiyon yoksa Ulanovasin kontratindan cikmak olacak. Brown Eddy Perez gibi oyuncularin kontratindan cikariz diye tahmin ediyorum. Ulanovasdan da cikabilirsek butcede geme iyi bir bosluk kalir.
Vildoza konusuna yüzde yüz katılıyorum. Guard konusunda macera aramaya hiç gerek yok. Eğer alacak maddi imkan ve vizyon varsa hiç düşünmeden almak lazım. Geldiği gün katkı vermeye üst seviyeden başlar.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7442 : 07 Mart 2021, 19:02:03 »
Vildoza konusuna yüzde yüz katılıyorum. Guard konusunda macera aramaya hiç gerek yok. Eğer alacak maddi imkan ve vizyon varsa hiç düşünmeden almak lazım. Geldiği gün katkı vermeye üst seviyeden başlar.
Vildoza güzel oyuncu hemde her yıl nba korkun olmaz ama ispanyollar genelde ispanyadan isteyen varsa pek gitmiyolar. Baskonia bence bırakmaz,bırakırsa real zorlar çünkü çok kısa yok piyasada.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7443 : 07 Mart 2021, 19:03:37 »
Vildozayı bende çok beğeniyorum.Oyun zekası müthiş.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7444 : 07 Mart 2021, 19:22:23 »
Vildoza güzel oyuncu hemde her yıl nba korkun olmaz ama ispanyollar genelde ispanyadan isteyen varsa pek gitmiyolar. Baskonia bence bırakmaz,bırakırsa real zorlar çünkü çok kısa yok piyasada.
Vildoza İspanyol değil galiba.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7445 : 07 Mart 2021, 19:24:32 »
Vildoza İspanyol değil galiba.

Arjantinli.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7446 : 08 Mart 2021, 08:22:00 »
Kevin Pangos, Melo Trimble
Nando De Colo, Marko Guduric
Dyshawn Pierre, Isaïa Cordinier
Danilo Barthel, Kevin Hervey
Jan Vesely, Jordan Mickey

Yeni kadro daha yazıyorum yorumlar sizin.

hala klasik beş numara isteyenleri görüyorum iyi güzel ama koçun oynattığı ve istediği oyunu görmek istemiyorsunuz galiba. hadi onu geçtim Kyle O'Quinn transferi bile bazı şeyleri belli etmiyor mu? Basketbol her dakika değişiyor, Euroleague'de bile birkaç seneye klasik beş numara nerdeyse kalmayacak.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2021, 08:23:43 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7447 : 08 Mart 2021, 08:44:51 »
Kevin Pangos, Melo Trimble
Nando De Colo, Marko Guduric
Dyshawn Pierre, Isaïa Cordinier
Danilo Barthel, Kevin Hervey
Jan Vesely, Jordan Mickey

Yeni kadro daha yazıyorum yorumlar sizin.

hala klasik beş numara isteyenleri görüyorum iyi güzel ama koçun oynattığı ve istediği oyunu görmek istemiyorsunuz galiba. hadi onu geçtim Kyle O'Quinn transferi bile bazı şeyleri belli etmiyor mu? Basketbol her dakika değişiyor, Euroleague'de bile birkaç seneye klasik beş numara nerdeyse kalmayacak.

Şu Melo Trimble isimli arkadaşa sezon ortası teklif yapmışız sanırım Perez transferi öncesi, adam bizden hem anasının nikahını istemiş hem de sene ortasında bile NBA'den teklif gelmesi halinde giderim demiş. Bizimkiler de haklı olarak hasss ordan demişler yani.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7448 : 08 Mart 2021, 11:11:50 »
Şu Melo Trimble isimli arkadaşa sezon ortası teklif yapmışız sanırım Perez transferi öncesi, adam bizden hem anasının nikahını istemiş hem de sene ortasında bile NBA'den teklif gelmesi halinde giderim demiş. Bizimkiler de haklı olarak hasss ordan demişler yani.
İyi demişler.. Adında hayır yok zaten Melo  :P

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7449 : 08 Mart 2021, 16:06:02 »
İyi demişler.. Adında hayır yok zaten Melo  :P

Oyuncuyu hiç izlemedim ama isim konusunda birebir aynı düşündüm  ;D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #7450 : 08 Mart 2021, 16:18:30 »
Telekom maçında Kyle Wiltjer in iki hareketi var, dikkatimi çeken;

1- Pierre karşı bire-birde sayı yapınca, "karşımda çok kısa kaldın" hareketi (07:55)... Sonrasında Pierre karlışığını verip Wiltjer üstünden smacı basıp poster yaptı!
2- Yayın ötesinden Lorenzo nun eli üstünden şutu girince "Çayıma şeker yaptım" hareketi (08:03)...
https://www.youtube.com/watch?v=vQdbXCIaNDk

Gherardiniye mesaj yolluyor galiba :)

Bizim taraftarımız böyle hareketleri pek sevmez, yakın geçmişte bir iki çıkıntılık yapan var, biliriz benzerlerini...
« Son Düzenleme: 08 Mart 2021, 16:20:05 Gönderen: friend-chip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7451 : 08 Mart 2021, 16:22:47 »

1- Pierre karşı bire-birde sayı yapınca, "karşımda çok kısa kaldın" hareketi (07:55)... Sonrasında Pierre karlışığını verip Wiltjer üstünden smacı basıp poster yaptı!
2- Yayın ötesinden Lorenzo nun eli üstünden şutu girince "Çayıma şeker yaptım" hareketi (08:03)...

Bizim taraftarımız böyle hareketleri pek sevmez, yakın geçmişte bir iki çıkıntılık yapan var, biliriz benzerlerini...

Benim de dikkatimi çekti neredeyse her sayı attığında bir tripler fazla gaza gelmiş sanki.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7452 : 08 Mart 2021, 16:34:59 »
Bu adamdan gelip de her maçta 20-10 yapması beklenmiyor. Rotasyonda yer alıp sure de bulduğunda kati verecek siritmayacak bir adam. Yok bütçemiz atacaksa ben de bjelica ersan falan isterim. Artmayacaksa ayaklar yere bassın biraz.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7453 : 08 Mart 2021, 19:30:07 »
Wiltjer bana, EL sahnesine Cska ile çıkan, Ergin ile tutturamayan, şimdide Baskonya ile devam eden Alec Petersı andırıyor. Hatta bir iki tık altı Brock Motumu...

Bu adamların isimlerini aynı küfede anmamın sebebi: Hepsi iyi atıcı, pozisyon hazırla sana dünyaları atarlar. İş biraz sertliğe geldi mi pek ortalarda görünmezler.

Eddie nin takımda kalmak için savunmada nasıl yırtındığını görünce, yerine bakılan adamdan ne beklendiği çok açık...

Benzetme cuk oturmuş, Alec Peters'ın yandan yemişi, yandan yemişi yerine direkt kendisini almayı tercih ederim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7454 : 08 Mart 2021, 20:51:30 »

Ah yarrağımın antifrizi söyleyin de soğuk havalarda gelsin biraz nefesi açılır kendine gelir götveren. Lorenzo Milano karşısında maç alırken o anca Fethiye Maçı oynuyordu.
Pierre ile bu antfrizi seçenek olarak olarak sunsan bu yavşağı tercih eden çıkmaz Euroleague'de işlev boydan önemli çünkü hatırlatın Olimpiakos'un çöp rotasyon oyuncusuna