Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006788 defa)

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7470 : 10 Mart 2021, 16:14:08 »
İşin daha tuhafı, ben o zamanlar başka bir yerde çalıştığım için (keyfi değil, takip etmek zorunda kalıyordum) her maçı, Wiltjer'ın Oly kariyerini şimdi bana sorsan (hani takip ettiğim halde) böyle çok net bir şey sunamam sana. Adamın yıllar önceki ilk EL deneyimini de didik didik hatırlaryanlara helal olsun, ne diyeyim.

Sonuçta bu adam geçen yıldan beri Telekom gibi ligin en iyi 3. en kötü 4. takımında çatır çatır top oynuyor. Hem bize karşı hem Efes'e karşı performansları da ortada. Kaldı ki, Ergin Ataman şu an kapısında yatıyor bu adamın, bu da net bilgi. Yarın öbür gün Efes'e gider, EL'de makineye bağlar sonra burada gözümüzün önündeki adamı kaçırdık diye ah vah ederiz. Bizim avantajımız şu olur, Telekom tarafı Ergin'den ziyade bize daha olumlu referans olur.
Iste umarim bizimkiler akıllılık eder de ellerini çabuk tutun önümüzdeki sene için bağlarlar adami.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7471 : 10 Mart 2021, 21:48:58 »

İçerden alıyorlar bilgi bence.Moderatör kongre üyesiymiş.Calathes takozundan vazgeçemez Saras.Realin Vıldozayı alacağını düşünüyorum.Amerikalıya teslim etmezler orayı.

Kongre üyesi olmak çok büyütülecek bir şey değil Tom abi. Benim iki kuzen de Fenerbahçe kongre üyesi ama ne zaman soru sorsam bir nane bildikleri yok  ;D

Cenk Duruk'u severim o ayrı, basketbolla çok iç içe olmasından mütevellit bilgi almış da olabilir içerden. M.Murathanoğlu Bayern niye bıraksın, Bayern'den fazla para verebilecek kulüpler de belli, o durumda oyuncu bizi tercih etmez dediğinde kendinden çok emin bir şekilde Fenerbahçe'yi tercih eder demesi kıllandırdı beni. Neyse hayırlısı diyelim, keşke olsa bu transfer.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7472 : 11 Mart 2021, 00:03:49 »
Aylardır bir oyuncu takip ediyorum.Ognjen Jaramaz.Çok beğendim.Sırp oyuncu.Alınmalı.

Çevrimdışı kalimantan96

• Üye
  • Yer: Cenevre
    • utkueroglu
« Yanıtla #7473 : 11 Mart 2021, 00:49:48 »
PG pozisyonu icin, Nigel Williams-Goos hamlesi de fena olmaz.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7474 : 11 Mart 2021, 01:22:21 »
Aylardır bir oyuncu takip ediyorum.Ognjen Jaramaz.Çok beğendim.Sırp oyuncu.Alınmalı.
Partizandaki guard mı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7475 : 11 Mart 2021, 09:20:12 »
Partizandaki guard mı

Evet elemelerde de mükemmel oynadı.25 yaşındaymış.Asistleri yönlendirmesi çok iyi.Dün yetmedi.18 sayı fark yemeyeceksin.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2021, 09:21:10 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #7476 : 11 Mart 2021, 14:03:25 »
wiltjer gayet iyi bir gelişme gösterdi, biz almsak bile mutlaka bir eurolig takımına gidecektir. ancak imkan oluşursa mesela oquinn döneceğim derse alınabilecek bir adam. oyun açmada bartelden çok daha iyi. bartel içiride çok iyi, ama kullanması gereken üçlükleri kullanmayıp oyun akışını bozuyor, çok aşırı derece de üçlük seçiyor, onu daha fazla içeride kullanıp yani 5 olarak kullanıp wiltjeri saf 4 numara olarak kullanabiliriz.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7477 : 12 Mart 2021, 23:52:44 »
Maurizio Gherardini transferlerine bakalım, Johhny Hamilton, Alex Perez, Jarell Eddie kesinlikle Eurocup seviyesinde bile oynayamazlar. Şunu Türk biri yapsa şimdiye kovulmuştu.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2021, 23:58:28 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7478 : 12 Mart 2021, 23:57:07 »
spikerlerin de şu 3 sayı öndeyken dünyanın en iyi 3 sayı gerideyken de en kötü takımı gibi bir psikolojiyle maç anlatması insanı rahatsız ediyor.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7479 : 12 Mart 2021, 23:58:29 »
spikerlerin de şu 3 sayı öndeyken dünyanın en iyi 3 sayı gerideyken de en kötü takımı gibi bir psikolojiyle maç anlatması insanı rahatsız ediyor.
yanlış konuya yazmışım,özür dilerim herkesten.siz maç kısmına atmışım kabul edin lütfen.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #7480 : 13 Mart 2021, 00:55:00 »
Barthel Eddie Ulanovas Perez derhal bye bye amına koyduklarım. Sizden fazla katkı verebilecek ne oyuncular var sadece Türkiye Liginde bile. Brown ve O'Quinn'den daha iyileri için bütçe varsa onlarla da yollar ayrılabilir. Çok yüksek maaşla star oyuncular alınsın demiyoruz ama en azından ne verdikleri verebilecekleri belli olsun.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7481 : 13 Mart 2021, 00:58:24 »
valla perez de güzel yere tezgah açtı.ondan rahatı yok geldiğinden beri.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7482 : 13 Mart 2021, 02:40:18 »
Yönetim ne dediğini ne yapacağını bilmiyor, Sezon bizim için bitti, Gelecek sezonları planlıyoruz diyip Alex Perez- Kyle O'Quinn'i almakta anca bize yakışırdı. Benim gelecek adına bir beklentim artık yok. üç dört sene daha iyi kadrolar bizim için rüya Olacak.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2021, 02:40:51 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #7483 : 13 Mart 2021, 14:11:49 »
Takımda atıl adam çok fazla var.
Bu kadar transferden tutan adam 1 tane oldu.
Alex,Eddie,Hamilton,Ulonavas,Barthel ve  son olarak Quinn

Barthel ve Ulonavas'dan çok umutluydum ama olmadı.Sanırım sözleşmeleri 2 yıllık bakalım çıkacaklar mı sözleşmlerinden.
Bence Quin'in tavanı  yüksek olsa bile ben yararlı olacağını düşünmüyorum.Eurolig'de savunma yapamayan uzunu paket ediyorlar.

Suçlamak için söylemiyorum ama kumar tutmadı.Lorenzo yine bazı maçlarda çok yararlı oldu ama gelecek yıl kalmaz umarım.
Bu arada Wade Baldwin isteniyor ama çok maçta saçmaladı ve  Bayern'e zarar verdiği maçlar oldu. Umarım Vildoza gibi Lucic gibi adamları alabilirz ama çok zor tabiki.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7484 : 13 Mart 2021, 15:18:15 »
Kevin Pangos-?-Ali Muhammed
Nando De Colo-James Nunnally-Melih Mahmutoğlu
Rokas Giedraitis-Edgaras Ulanovas
Luke Sikma-Danilo Barthel-Metecan Birsen(Berkay Candan'a göre çok daha iyi bir yerli yedek olabilir.)
Jan Vesely-Tonye Jekiri-Ahmet

Haziran ayında Obradovic’in devam edeceğini düşünerek yazmışım bu kadroyu.ulanovas ve barthel’in rotasyonda çok iyi işleyeceğini düşünmüştüm ama kendilerine şu kadroda bir rol bile bulamadılar.keşke pangos’a erkenden bir hamle yapabilseymişiz.