Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007455 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7500 : 14 Mart 2021, 11:50:30 »
Quinn çok kral bir abimiz, çok iyi niyetli ama umarım kalmaz.Vesely'i zaten dinlendiremiyoruz, savunmada  çok sorun yaşarız. Zaten atletik 4 numara yok.4-5 rotasyonu  için en az 2 net adam olmak zorunda.Vesely her yıl böyle oynamaz bir de.

Gher baba, Lucic'i Mickey'i kopart getir bize.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2021, 11:52:48 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7501 : 14 Mart 2021, 12:06:22 »
Luçiç uzak dursun aman sevmem en sevmediğim Sırp oyunculardan.En büyük çıkışı bu yıl yaptı diye dalmamak lazım.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7502 : 14 Mart 2021, 13:10:28 »
Luçiç uzak dursun aman sevmem en sevmediğim Sırp oyunculardan.En büyük çıkışı bu yıl yaptı diye dalmamak lazım.
geçene sene de gayet iyiydi ulanovas yerine keşke o olsaydi

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #7503 : 14 Mart 2021, 16:52:01 »
Tom abi Lucic, son 2-3 yıldır iyi oynuyor ve istikrarı var.Kontratı bu yıl bitiyor bu arada.Geçen yıl bir yoklamışlar ama alamamışlar haberlere göre.
Keşke olsa.
Geçen yıl 26 maçta 27.3 dakika , 11 sayı ortalaması, %42.6 3'lük,  3.8 ribaund, 1.5 asist

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7504 : 14 Mart 2021, 16:56:41 »
Ben 1-2 Yugoslov kökenli oyuncu alacağımızı düşünüyorum.Sıssko Bayerndeki iyi çoçuk.

Zalgiristen Lekavicius çok beğeniyorum.Boy 178 ama beyaz Bobbymiz olabilir.Bu maçta en çekindiğim oyuncu.Çok hızlı hareketleniyor potaya civa gibi.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2021, 17:00:49 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7505 : 14 Mart 2021, 18:29:40 »
Sıkma'nin da, wiltjer'in de ne verecegi asagi yukari belli. Simdi kalkıp da randolph, mirotic gibi isimlerle kıyaslamak dogru degil, bütçe de yetmez zaten ama guard ve kısa forvette kolay kolay hic bir takim ustunluk sağlamayamaz bu kadroya.
hücumda ne vereceği belli peki savunma işte sıkıntı burada ikisi birden bence olmaz bizim savunma anlayışını düşününce hele kısalardan birinden vazgeçip güzel 4 numara yaz abi :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7506 : 14 Mart 2021, 18:31:42 »
hücumda ne vereceği belli peki savunma işte sıkıntı burada ikisi birden bence olmaz bizim savunma anlayışını düşününce hele kısalardan birinden vazgeçip güzel 4 numara yaz abi :D
Sevgili kardeşim ikisi birden sahada olmaz zaten, vesely ve fall ile bunlardan birisi sahada olacak. Kusursuz isim yok. Miroticin dahi savunması sıkıntılı. Ben zaten butce elverirse melli dedim ama o zor.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7507 : 14 Mart 2021, 18:36:33 »
Sevgili kardeşim ikisi birden sahada olmaz zaten, vesely ve fall ile bunlardan birisi sahada olacak. Kusursuz isim yok. Miroticin dahi savunması sıkıntılı. Ben zaten butce elverirse melli dedim ama o zor.
Bende ikisi sahada olur demedim ikisi aynı pozisyonda bence olmaz dedim Sikma geçen sene reddetmiş zaten burda rolüm iyi diye muhtemelen uzatmıştır Melli tekrar süre almaya başladı bende çok istiyorum
edit 2023e kadar uzatmış
« Son Düzenleme: 14 Mart 2021, 18:38:12 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7508 : 14 Mart 2021, 19:55:32 »
Bende ikisi sahada olur demedim ikisi aynı pozisyonda bence olmaz dedim Sikma geçen sene reddetmiş zaten burda rolüm iyi diye muhtemelen uzatmıştır Melli tekrar süre almaya başladı bende çok istiyorum
edit 2023e kadar uzatmış
Olur Olur. Ben yazdim oldu, sen sikma canını. Ben bosa yazmam. Bu klup beni dinleseydi şimdiye voleybol ve basketbol şubelerinde 4-5 tane ilave avrupa sampiyonlugumuz olurdu.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7509 : 15 Mart 2021, 08:19:05 »
bir yuh denecek mesaj daha. dünyanın vasat altı oyuncularını hem de bizim maçlarda vasata yaklaşan oyunlarından başka bir şey yapmamalarına rağmen isteyip, 2-3 senedir istikrarla iyi performans gösteren, avrupadaki en formda 2-3 3 numaradan birine bunu söylemek...
tam da senden beklenecek bir yorum. İlhan hocamın da dediği gibi klasik muhalefet yaklaşımı. Değişik bir kafa yapısı gerçekten..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7510 : 15 Mart 2021, 08:20:00 »
Ben 1-2 Yugoslov kökenli oyuncu alacağımızı düşünüyorum.Sıssko Bayerndeki iyi çoçuk.

Zalgiristen Lekavicius çok beğeniyorum.Boy 178 ama beyaz Bobbymiz olabilir.Bu maçta en çekindiğim oyuncu.Çok hızlı hareketleniyor potaya civa gibi.

Lucic iyi değil, Sisko iyi :)
ne diyeyim ben sana :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7511 : 15 Mart 2021, 08:26:24 »
Lekavicious dediğimiz kişi Larkin’in oyuncak gibi oynadığı oyuncu değil mi?
Eğer yanlış maçları izlemediysek,Efes maçında top sektirdiği her an aşırı özgüvensizdi.
Bu adamları bize bulman ise ayrı bir başarı Tom abi.

Lucic’i sevmediği için bizde görmek istemiyor.Neden sevmiyor diye sormuyorum,yine sosyo-kültürel bir neden bulmayı başarır kendisi.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7512 : 15 Mart 2021, 08:46:13 »
Lekavicious dediğimiz kişi Larkin’in oyuncak gibi oynadığı oyuncu değil mi?
Eğer yanlış maçları izlemediysek,Efes maçında top sektirdiği her an aşırı özgüvensizdi.
Bu adamları bize bulman ise ayrı bir başarı Tom abi.

Lucic’i sevmediği için bizde görmek istemiyor.Neden sevmiyor diye sormuyorum,yine sosyo-kültürel bir neden bulmayı başarır kendisi.

İyi oyuncu Leka o maçta takım halinde kötülerdi.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2021, 08:52:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7513 : 15 Mart 2021, 14:01:38 »
Kim gelir ve ne kadar katkı verir? Oyuncu havuzuna hakimiyet, kulübün mali durumu, yönetimin basketbol şubesiyle ilgili vizyonu vs   kritik bilgilere sahip olmadığım için yorum  yapmam da biraz abesle iştigal olur. Ha bir oyuncu ismi öne çıkar veya transfer olur ben de bir taraftar olarak izlediğim bildiğim kadarıyla yorum yaparım. Zaten oyuncu bulmak, sistem oluşturmak ve insanları bu sistemlere adapte etmek profesyonellerin işi. Dolayısıyla şu an itibariyle geleceklerden çok gitmesi gerektiğini düşündüğüm kişilerle ilgili yazmak daha bir taraftar modu gibi geliyor bana. Neticede bir yıldır izliyoruz her maçlarını. Epey süredir euroleague ve diğer basketbol organizasyonlarını takip ediyorum. Sadece Fenerbahçe' de değil iddialı herhangi bir avrupa takımında görmek istemediğim oyuncular: Lorenzo Brown, Jerrel Eddie, Ulanovas, Barthel, Perez. Böylesi adamların istikrarlı katkı vermesi üzerine kurulu bir takımın bizim arzu ettiğimiz başarıları yakalama şansı yok. Yerlileri yazmıyorum çünkü orada başka kriterler söz konusu. Kimin geleceğinden bağımsız olarak yazarsak bir kere bizim bu kalibredeki adamların sayısını azaltmamız veya bir an önce ikinci hatta üçüncü plan oyuncular haline getirmemiz lazım. 0/6 üçlük atacak şutörü, sakat olduğu için hiç oynamayan adamı, hiç bir departmanda istatistik yapamayan ( ve bunu istikrarlı yapan) 3-4 numaraları bizim mahalleden de bulabiliriz. Belki size biraz garip veya sübjektif gelecek ama ben olsam ilk olarak Brownu gönderirdim bu takımdan. Velhasılı şu aşamada gelenden çok gidenin konuşulması lazım bence
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #7514 : 15 Mart 2021, 15:55:57 »
Leka çok vasat bir oyun kurucudur.Bizle adı geçmesi bile tuhaf.

Bence transfer konuşmak için oldukça erken.
Zira futboldaki başarısızlık ciddi kırılmalara yol açabilir.Yönetim kalır mı gider mi, Başkan buraya ne kadar bütçe ayıracak? Bu takım 18 milyon Euro ise sanki bu bütçeyi zorlamazlar tersine azalabilir.Eurolig, yönetim için bir motivasyon yaratacak mı?
Bu kadara oyuncu getirip hiç birinin tutmaması da ayrı bir konu.