Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006745 defa)

Samet_GFB ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7515 : 15 Mart 2021, 16:20:23 »
"basketbola bu kadar para mı harcanır ya,oraya harcayacağımıza futbolda çok iyi takım kurup şampiyon oluruz."

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7516 : 15 Mart 2021, 16:29:59 »
"basketbola bu kadar para mı harcanır ya,oraya harcayacağımıza futbolda çok iyi takım kurup şampiyon oluruz."
Basketbol’a içerlenmiş bir SAÇ gibi okuduğumuzda bu kitleyi az çok tahmin edebiliriz.

Bunlar gerçekten uslanmayacak tipte insanlar.Futbolda bir çöpe 2.5 md vermek ile basketbolda bir yıldıza 2.5 md vermek arasındaki farkı,”Abi futbolda şampiyonalar ligine gidersek tüm parayı çıkartırız” mantığıyls savunurlar.

Bence yatırım düşmez ve Acıbadem erkek basketbola sponsor olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7517 : 15 Mart 2021, 23:45:43 »
Valla taraftarın tek tutunduğu dalı da kırarlarsa çekecekleri olur haberleri olsun!!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7518 : 16 Mart 2021, 07:45:41 »

valla, pazar günü futbol maçını izlerken o kadar sıkıldım ki...
böyle futbol oynayacaksak şampiyon olsa ne olur futbol takımı ?

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7519 : 16 Mart 2021, 21:09:48 »
Dün Uğur Ozan Sulak, İbrahim Kutluay ve Alain Digbeu’nun haftalık Euroleague programında Obradovic’in Virtus Bologna ya da Maccabi ihtimali üstünde duruldu. Sanırım Kutluay biliyordu ama Nisan’ı bekliyorum o zaman söyleyeceğim dedi. Galiba Virtus Bologna olacak gibi, Teodosic, Belinelli, Markovic üstüne Melli, Bjelica gibi eklemelerde olursa muazzam takım olur. Virtus Bologna’ya Euroleague wildcard verilecekmiş.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7520 : 16 Mart 2021, 21:29:09 »
Galiba Virtus Bologna olacak gibi, Teodosic, Belinelli, Markovic üstüne Melli, Bjelica gibi eklemelerde olursa muazzam takım olur.

Hiç muazzam bir takım olmaz. Yaşlılar yurdu olur ancak, Melli hariç saydığın oyuncuların yaş ortalaması 35...

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7521 : 17 Mart 2021, 13:06:15 »
benim kisisel gorusum Obra daha kararini vermedi, bence bizdeki baskanlik yarisi sonuclanincaya kadarda vermiyecek
Ayrica karar vermeden once bence bizi tekrar degerlendirecek Igorun NBA ye donmesi ihtimaline karsi cunku suanda avrupada Obraya bizim verdigimiz rahatligi, ortami, sevgiyi verebilecek baska bir kulup yok, bu ne virtus ne pana ne real ve Obrada bunun farkinda

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7522 : 17 Mart 2021, 14:21:58 »
benim kisisel gorusum Obra daha kararini vermedi, bence bizdeki baskanlik yarisi sonuclanincaya kadarda vermiyecek
Ayrica karar vermeden once bence bizi tekrar degerlendirecek Igorun NBA ye donmesi ihtimaline karsi cunku suanda avrupada Obraya bizim verdigimiz rahatligi, ortami, sevgiyi verebilecek baska bir kulup yok, bu ne virtus ne pana ne real ve Obrada bunun farkinda
Bence Obraya her istediğini verecek bir sürü kulüp var avrupada. hatta duruma göre mevcut koçlarını siktir edip onu almak isteyecek bir çok kulüp te vardır. Maalesef benim görüşüme göre Obra bizim için bir hayalden de öte artık. Hiç olmazsa doya doya izledim, çocuğumla tanıştırdım , sohbet ettim ufaktan, fenerbahçem avrupa şampiyonu oldu sayesinde. Bu güzel anılarla yetineceğiz artık
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #7523 : 18 Mart 2021, 02:57:40 »
Ben Obra'nın çok büyük ihtimalle Virtus Bologna'ya gideceğini düşünüyorum. Hatta %95 oran veriyorum. Kendi düzenini kurabilmesi için ona güzel bir ortam sağlayabilirler.

Bu arada 1-2 yerde ALBA Berlin'den Simone Fontecchio ile ilgilendiğimize dair haberler gördüm. Ona dair bir şeyler bilen var mı?

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7524 : 18 Mart 2021, 08:34:29 »
Bu haftaki Podcast'te de Fenerbahçe önümüzdeki sezon Prepelic'i alabilir denildi. Ne dersiniz? Nefis oyuncu bence.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7525 : 18 Mart 2021, 08:40:19 »
Bu haftaki Podcast'te de Fenerbahçe önümüzdeki sezon Prepelic'i alabilir denildi. Ne dersiniz? Nefis oyuncu bence.

Nerde dinlediniz.Eski öğrencisi koçun.

Çevrimdışı ozgur.solak

• Üye
  • Yer: brussel
« Yanıtla #7526 : 18 Mart 2021, 16:31:42 »
Dün Uğur Ozan Sulak, İbrahim Kutluay ve Alain Digbeu’nun haftalık Euroleague programında Obradovic’in Virtus Bologna ya da Maccabi ihtimali üstünde duruldu. Sanırım Kutluay biliyordu ama Nisan’ı bekliyorum o zaman söyleyeceğim dedi. Galiba Virtus Bologna olacak gibi, Teodosic, Belinelli, Markovic üstüne Melli, Bjelica gibi eklemelerde olursa muazzam takım olur. Virtus Bologna’ya Euroleague wildcard verilecekmiş.
Bologna' nin el' e donmesine cok sevinirim, Kinder zamaninda muthis takimdi, sonra hep sponsor degisti filan, kuculduler. Obra' nin trasferine ic geciririm sadece...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7527 : 18 Mart 2021, 16:36:04 »
obradovic eğer bologna’ta giderse melli de kesin gider.lucic’i de isteyecektir bence.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7528 : 18 Mart 2021, 16:42:28 »
Bologna deyince aklıma Teamsystem ve Buckler Bologna geliyor.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7529 : 18 Mart 2021, 18:15:55 »
Nerde dinlediniz.Eski öğrencisi koçun.

MM&Cenk Duruk'unki. Sports Digitale kanalı youtube'daki.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.