Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007473 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7590 : 24 Mart 2021, 21:47:30 »
Ne olur Kaliniç olmasın. Lucic  çok iyi olurdu.
Pangos'un Barça performansı çok soru işareti yaratıyor.Bir dönem ard arda 3'lük atamadığı maçlar vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Vildoza ve Grigonis guzel olurdu EL'den  ama dominant 1 numara değiller bence.
CSKA, Real,Efes hatta Armani guard arayacaklar bu yüzden sıkıntılı dönem olacak.Nba pazarından çekeriz diye düşünüyorum.

Başıma bir şey gelmeyecekse ben de Kalinic'i istemem. Bit pazarına nur yağdırmayalım bizde misyonunu tamamlamış adamları tekrar tekrar gündeme getirerek. Lucic var, Ponitka var o tarzda. Onlara salça olalım Ulanovas'ın kontratından çıkabilirsek.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #7591 : 24 Mart 2021, 23:12:09 »
Başıma bir şey gelmeyecekse ben de Kalinic'i istemem. Bit pazarına nur yağdırmayalım bizde misyonunu tamamlamış adamları tekrar tekrar gündeme getirerek. Lucic var, Ponitka var o tarzda. Onlara salça olalım Ulanovas'ın kontratından çıkabilirsek.
Bizim için Kalinic mi yazılmış? Ben geleceğini sanmam. Valencia’ya geçtiğinde daha fazla saha içi rol almak için Fenerbahçe’den ayrıldım gibi bir şey söylemişti. Nitekim Valencia’da aradığını buldu.

• Üye
« Yanıtla #7592 : 24 Mart 2021, 23:36:21 »
Bizim için Kalinic mi yazılmış? Ben geleceğini sanmam. Valencia’ya geçtiğinde daha fazla saha içi rol almak için Fenerbahçe’den ayrıldım gibi bir şey söylemişti. Nitekim Valencia’da aradığını buldu.

Yoo herhangi bir yerde dedikodu görmedim bununla alakalı. Obradovic döneminin demirbaş oyuncularının (Kalinic, Datome, Sloukas gibi) Fenerbahçe'de misyonlarını tamamladıklarını düşünüyorum sadece. Bu oyuncuların bizdeki son iki sene performanslarını da hatırlarsak tabiri caizse biraz "memur" moduna bürünmüşlerdi; siz deyin metal yorgunluğu, ben diyeyim heyecanın yitirilmesi.

Sebebim bu yani tamamen. Yoksa Kalinic kötü oyuncu gibi bir düşüncem yok.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7593 : 25 Mart 2021, 02:06:10 »
Yoo herhangi bir yerde dedikodu görmedim bununla alakalı. Obradovic döneminin demirbaş oyuncularının (Kalinic, Datome, Sloukas gibi) Fenerbahçe'de misyonlarını tamamladıklarını düşünüyorum sadece. Bu oyuncuların bizdeki son iki sene performanslarını da hatırlarsak tabiri caizse biraz "memur" moduna bürünmüşlerdi; siz deyin metal yorgunluğu, ben diyeyim heyecanın yitirilmesi.

Sebebim bu yani tamamen. Yoksa Kalinic kötü oyuncu gibi bir düşüncem yok.
. Her üçünün de temel sıkıntısı milli takım kampları ve katıldıkları turnuvaları. Özellikle de Kalinic'in canı çıktı desek yanlış olmaz. Euroleague in format değişikliğini de unutmayalım. Böyle bir sıkıntı var, Amerika dışından kalite oyuncu istiyorsan genelde milli takım oyuncuları oluyor ve yukarıda yazdığım sebeplerden anaları ağlıyor. Amerikalı ağırlıklı kadroların da ego yönetimi ve vesaire gibi farklı sıkıntıları var. Bunun yanın sıra öne çıkan her oyuncunu nba kaptı. Final four arefesindeki 4 sakatlığı da eklersek her haltın bizi bulduğunu söyleyebiliriz. O zamanlar en zayıf halka olarak görülen Guduric in nasıl değere bindiği ortada. Hakemdi sakatlıkdı bilmem neydi derken 3 euroleague şampiyonluğu olacak takım birde kaldı. O tek şampiyonluğa da ulaşamayabilirdik onu da ekleyeyim. Defoları dahil rüya gibi bir dönem geride kaldı.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7594 : 25 Mart 2021, 15:11:08 »
Vesely kariyerinin gençlik döneminde hatrı sayılır bi süre 3 numara oynadı, aslında partizanda 3no oynarken sivrildi ve ordan nba e geçiş yaptı, o zaman vesely için kısa forvet diyebilir miyiz kemal bey, yoksa boyu 2.10 üzeri olduğu için otomatikman kendisi pivot olmak zorunda mi bilemedim bi aydınlatır mısınz? :)

NBA'e ilk gittiğinde 'Yeni Andrey Kirilenko' olacak diyorlardı, o zamanlar şanlı Pistonsımız ele ayağa düşmemişti ve biz de bu adam yeni Kirilenko olursa takas eder miyiz ileride kafasındaydık.. :D
« Son Düzenleme: 25 Mart 2021, 15:11:17 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7595 : 25 Mart 2021, 22:40:18 »
Melli bence gidebilecegi eniyi takima yani Dallasa gitti

• Üye
« Yanıtla #7596 : 25 Mart 2021, 22:57:44 »
Hezonja'nın durumu ne olur acaba sezon sonu? Pao ile 3 aylığına anlaşmış bu sezonluk, sanırım Avrupada kalma isteği de varmış. Avrupada kalması halinde oyuncu hakları Barça'nın elinde deniyor. Bizim Gudu misali o da az beklentiyle gelip iyi uyum sağladı Pao'ya.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7597 : 25 Mart 2021, 23:05:23 »
Sağladıda ne oldu paramparça oldu Pana.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7598 : 25 Mart 2021, 23:19:04 »
Melli - Dallas
Bjelica - Miami ikisi içinde iyi takaslar, artık bir zahmet istatistik yapıp tutunurlar diye düşünüyorum. Wanamaker’ı Lamelo Ball’un sakatlığı düşünerek aldı sanırım Charlotte, o da Boston’daki istatistik ve sürelerine yaklaşırsa seviye atlayabilir.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #7599 : 26 Mart 2021, 10:54:24 »
NBA'e ilk gittiğinde 'Yeni Andrey Kirilenko' olacak diyorlardı, o zamanlar şanlı Pistonsımız ele ayağa düşmemişti ve biz de bu adam yeni Kirilenko olursa takas eder miyiz ileride kafasındaydık.. :D

aklıma brad sellers geldi. 86 draftında chicago tarafından 9. sıra seçimiydi. ncaa'lerde 2.13'lük boyu ile 3 numara oynardı. nba'de ilerleyen yıllarda 4 ve 5 numaralara evrildi. kendisi için dünyanın en uzun boylu kısa forveti tabiri kullanılırdı.

• Üye
« Yanıtla #7600 : 26 Mart 2021, 11:07:45 »
Sağladıda ne oldu paramparça oldu Pana.

Ya o önemli mi? Adam sene sonu boşa çıkıyor ve Avrupa'da kalmak istiyormuş. Uygun bir kontrata yanaşırsa kapsak iyi olmaz mı?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7601 : 26 Mart 2021, 16:38:43 »
aklıma brad sellers geldi. 86 draftında chicago tarafından 9. sıra seçimiydi. ncaa'lerde 2.13'lük boyu ile 3 numara oynardı. nba'de ilerleyen yıllarda 4 ve 5 numaralara evrildi. kendisi için dünyanın en uzun boylu kısa forveti tabiri kullanılırdı.

Abi, net hatırlarsın 2013'te bir büyük devirip takımın başında maça çıkan Cheeks'le efsane bir rotasyonumuz vardı. Andre Drummond, Greg Monroe, Josh Smith üçlüsüyle başlıyorduk maça, ki zaman zaman entresan beşler de görüyorduk. Datome'yi 2 numarada kullandığımız zamanları hatırlıyorum, Singler 2, 3, 4 oynuyordu bazen.

Kafası güzel bir abimizdi Cheeks:
https://www.youtube.com/watch?v=z7oOM0fcPB0

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #7602 : 26 Mart 2021, 18:55:37 »
Bencede Hezonja kumarı denenebilir ben beğeniyorum kendisini yetenekli oyuncu. Barcanin opsiyon durumu nedir bilemiyorum ama imkan varsa almak lazım. Insallah bütçeyi dahada aşağı cekmezler tek keyfimizide elimizden almazlar çünkü bu takım benim için son kale fenerbahçe için futboldan aşırı sogmaya başladım tam sirke döndü orası.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #7603 : 26 Mart 2021, 19:22:14 »
Bencede Hezonja kumarı denenebilir ben beğeniyorum kendisini yetenekli oyuncu. Barcanin opsiyon durumu nedir bilemiyorum ama imkan varsa almak lazım. Insallah bütçeyi dahada aşağı cekmezler tek keyfimizide elimizden almazlar çünkü bu takım benim için son kale fenerbahçe için futboldan aşırı sogmaya başladım tam sirke döndü orası.
2023'de İstanbul'da f4 olsun istiyoruz.Cumhuriyetin 100.yılında İstanbul'da şampiyon olmak istiyoruz dedikten sonra düşüreceklerini sanmıyorum hatta arttırmaları lazım ki takım 2023'de oturmuş bi hal alsın.Ali Koç yönetiminin malesef 1 dönem daha seçimi kazanacağını düşünerek söylüyorum tabi bunu.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7604 : 26 Mart 2021, 22:48:44 »
1-2-3 numaralarda değişikliğe veya takviyeye hiç gerek yok.

Eddie yerine ilk 5'e 4 numara, o'quinn yerine yedek 5 numara yeterli.

O'quinn kalıyor deseler itiraz etmem, eddie yerine 4 numara da yeterli olur.

Ulanovas'ın kontratından çıkamayacağımızı düşünerek yazıyorum tabi. Çıkabilirsek benzer oyun karakterinde, daha üst düzey birine hayır demem.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2021, 22:51:12 Gönderen: pikenrol »