Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006809 defa)

Maldonado, Tom Hanks ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7605 : 26 Mart 2021, 23:52:10 »
Son gelişmeler ışığında kadroyu revize ediyorum.

Wilbekin-Kenan-İsmet
DeColo-Gudu-Şeyhmus
Pierpare-Tarık
Wiltjer-Barthel
Canımız-O'Quinn-Ahmet

Yabancı sayısını da azalttım ki süpersonik başkanımız bütçeyi kısmasın. Mis gibi, 7 yabancılı kadro. NBA'e gitmek istemezse ki bence hata yapar, Alperen de gelebilir. Başkanımız bütçe olacak derse de bi tane 3-4 oynayabilen oyuncuyla bi combo guard ekleriz, keyfimize bakarız.

Bu arada bu sene EL kupasını alırsak kaç para verecekler acaba?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #7606 : 27 Mart 2021, 00:01:27 »

Wilbekin-Kenan-İsmet
DeColo-Gudu-Şeyhmus
Pierpare-Tarık
Wiltjer-Barthel
Canımız-O'Quinn-Ahmet

Yabancı sayısını da azalttım ki süpersonik başkanımız bütçeyi kısmasın. Mis gibi, 7 yabancılı kadro. NBA'e gitmek istemezse ki bence hata yapar, Alperen de gelebilir. Başkanımız bütçe olacak derse de bi tane 3-4 oynayabilen oyuncuyla bi combo guard ekleriz, keyfimize bakarız.

150 milyon dolares amerikan euro Efes alırsa o yüzden bu bütçeler çok normal. Fenerbahçe alırsa 1M + 15 midye dolma böyle bir organizasyon için böyle bir bütçe ayırmak aptallıktır.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7607 : 27 Mart 2021, 00:35:55 »
Türklere para harcamak gibi bir saçmalığa bulaşmayız umarım.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7608 : 27 Mart 2021, 10:23:47 »
Sezonun en kötü 3 transferi anketi olsa ne cevap verirdiniz ? Ben maliyet etkisini de gözeterek şöyle derdim ;

1. Ulanovas
2. Perez
3. Hamilton

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7609 : 27 Mart 2021, 11:17:05 »
 perez
Hamilton
ulanovas
eddie

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7610 : 27 Mart 2021, 14:00:24 »
Sezonun en kötü 3 transferi anketi olsa ne cevap verirdiniz ? Ben maliyet etkisini de gözeterek şöyle derdim ;

1. Ulanovas
2. Perez
3. Hamilton
Hamilton'u görünce bir an bu kim dedim. Hafızamdan direk silmişim. :D

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7611 : 27 Mart 2021, 21:42:15 »

Wilbekin-Kenan-İsmet
DeColo-Gudu-Şeyhmus
Pierpare-Tarık
Wiltjer-Barthel
Canımız-O'Quinn-Ahmet

Benim ekonomik kadromda Pierre Türk pasaportu alıyor Bobby’ye güle güle diyoruz.

Kenan-Pangos-Baldwin
Melih-Şeyhmus-De Colo-Guduric
Biberovic-Yiğit-Pierre
Ercan Osmani-Melli
Ahmet-Poierier-Vesely

Poirier Newyork tarafından serbest bırakıldı, Melli de sezon sonu serbest, Guduric kontratındaki gibi iyi bir pazarlıkla ikisi de 1.3-1.5 bantında getirilebilir, Pangos da Kanadalı Gherardini GM’liğini konuşturursa bu 3 transferde uyguna bitebilir. Baldwin olmayabilir, olursa bizim rakamlara muazzam hamle olur. 3 numara rotasyonunu gençler ve Guduric desteğiyle geçtim. 16 kişilik 7 yabancılı rotasyon, 12-13 milyon $’lık bir olay yaratılır..

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7612 : 28 Mart 2021, 09:40:41 »
1'e Bobby yerine şutu güvenilir ve topa yön veren, bizim bütçe dahilinde alabileceğimiz PG
3'e Ulanovas yerine M.Ponitka
4'e Eddie yerine V.Lucic veya K.Wiltjer
5'e NBA'e dönmesi muhtemel O'Quinn yerine J.Mickey

XXXX-Brown-Kenan
De Colo-Guduric-Şehmus
Pierre-Ponitka-Tarık
Barthel-Lucic veya Wiltjer
Vesely-Mickey-Ahmet
« Son Düzenleme: 28 Mart 2021, 11:14:56 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7613 : 28 Mart 2021, 10:44:45 »
Wilbekin-Kenan-İsmet
DeColo-Gudu-Şeyhmus
Pierpare-Tarık-Shayok
Wiltjer-Barthel-Koray
Canımız-O'Quinn-Ahmet

Kemal Erdem'le yaptığımız son istişare uyarınca kadroyu güncelledim. 15 kişilik, gayet ekonomik ve gerektiğinde ekleme yapılabilecek son kadro.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7614 : 28 Mart 2021, 11:04:44 »
Wilbekin-Kenan-İsmet
DeColo-Gudu-Şeyhmus
Pierpare-Tarık-Shayok
Wiltjer-Barthel-Koray
Canımız-O'Quinn-Ahmet

Kemal Erdem'le yaptığımız son istişare uyarınca kadroyu güncelledim. 15 kişilik, gayet ekonomik ve gerektiğinde ekleme yapılabilecek son kadro.

Sayın kemal erdemle çok gizli whatsapp sohbetlerinde bizim de benzer kadroda mutabık kalmışlığımız var. Hatta çok önceleri bursada shayok diye bi eleman var kendisini iyi izle demişliğim var, son zamanlarda kendisi oldukça kıymete bindi sağolsun yanıltmadı bizi:) wilbekin olacaksa sadece kenan yerine yabancı bi guard tercih ederdim sanırım sizin kadroda. Ben daha 1 hafta önce falan en altta yazdığım şu kadroyu mevcut bütçeyle kurarız demiştim kemal beye.

Wilbekin gelecekse lorenzoyu dışarı çıkarabiliriz hem yabancı konteyjanımız açılır hem de lorenzoya göre daha skorer bi guard eklemesi olabilir. Ben ayrıca O'Quinn in nba e döneceğini düşünüyorum o yüzden jaiteh i alternatif belirlemiştim.

Guardda yazan Xxx için aslında çok fazla guard boşa çıkacak yazın kime gideriz merak ediyorum.

Wiltjer için efesin kendisiyle ciddi ilgilendiği gelecek sezon için söz kestiğini bikaç yerde duydum umarım gercek değildir hazır yanı başımızda ihtiyacımıza uygun bi 4no bence kendisi, üstelik kanadalı tam gherardininin kalemi.

Bu arada shayok da kanadalı.

Xxx-Lorenzo-İsmet
De Colo-Guduric-Şehmus-Mm
Pierre-Shayok-Tarık
Wiltjer-Barthel-Berk Demir
Vesely-O'Quinn(Jaiteh)-Ahmet
« Son Düzenleme: 28 Mart 2021, 11:12:16 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7615 : 28 Mart 2021, 11:27:20 »
Sayın kemal erdemle çok gizli whatsapp sohbetlerinde bizim de benzer kadroda mutabık kalmışlığımız var. Hatta çok önceleri bursada shayok diye bi eleman var kendisini iyi izle demişliğim var, son zamanlarda kendisi oldukça kıymete bindi sağolsun yanıltmadı bizi:) wilbekin olacaksa sadece kenan yerine yabancı bi guard tercih ederdim sanırım sizin kadroda. Ben daha 1 hafta önce falan en altta yazdığım şu kadroyu mevcut bütçeyle kurarız demiştim kemal beye.

Wilbekin gelecekse lorenzoyu dışarı çıkarabiliriz hem yabancı konteyjanımız açılır hem de lorenzoya göre daha skorer bi guard eklemesi olabilir. Ben ayrıca O'Quinn in nba e döneceğini düşünüyorum o yüzden jaiteh i alternatif belirlemiştim.

Guardda yazan Xxx için aslında çok fazla guard boşa çıkacak yazın kime gideriz merak ediyorum.

Wiltjer için efesin kendisiyle ciddi ilgilendiği gelecek sezon için söz kestiğini bikaç yerde duydum umarım gercek değildir hazır yanı başımızda ihtiyacımıza uygun bi 4no bence kendisi, üstelik kanadalı tam gherardininin kalemi.

Bu arada shayok da kanadalı.

Xxx-Lorenzo-İsmet
De Colo-Guduric-Şehmus-Mm
Pierre-Shayok-Tarık
Wiltjer-Barthel-Berk Demir
Vesely-O'Quinn(Jaiteh)-Ahmet
Aşağı yukarı aynı kadroyu kurmuşuz kardeşim. Ben DeColo kalırsa bu seneki gibi 1 numara benzeri devam edeceğini düşünüyorum. İsmet de bence EL'de katkı verebilir. Bu noktada Wilbekin olursa yeterli bence. 4 numara için de Wiltjer olmazsa Dekker'e yürümek lazım. Veya tamamen defansif bi oyuncuya da gidilebilir belki ama Shayok'u kaçırmamak lazım, o kesin. Bu hemşerilerine bi el atmalı Gherardini reis. :)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7616 : 28 Mart 2021, 11:31:23 »
Aşağı yukarı aynı kadroyu kurmuşuz kardeşim. Ben DeColo kalırsa bu seneki gibi 1 numara benzeri devam edeceğini düşünüyorum. İsmet de bence EL'de katkı verebilir. Bu noktada Wilbekin olursa yeterli bence. 4 numara için de Wiltjer olmazsa Dekker'e yürümek lazım. Veya tamamen defansif bi oyuncuya da gidilebilir belki ama Shayok'u kaçırmamak lazım, o kesin. Bu hemşerilerine bi el atmalı Gherardini reis. :)

Aslında dekkerı çok defa burada ben de yazmıştım çok önceleri. O da gerçekten çok yetenekli bi oyuncu, zaten o yetenekleri onu nba de ilk tur 18.sıradan draft ettirdi. Ama sanki dekker 3no oynayınca daha verimli ve rahat oynuyomuş gibi geliyo bana. Yoksa fizik olarak 4 oynamaya elverişli, gerek telekomda gerek nba kariyerinde zaman zaman 4 ten süre alıyodu.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #7617 : 28 Mart 2021, 19:53:18 »
Wilbekin kontrat durumu nedir boşa mı çıkıyor? Her kadroda yazılıyor ondan soruyorum uzun süreli kontratı vardı diye hatırlıyorum. Eğer başıma bi sey gelmeyecekse ben beğeniyorum wilbekini gelmesi isterim açıkçası hemde türk pasaportu var lig içinde çok işimize gelir. Ben onda boby kadar olmasada savaşçı bi ruh görüyorum tabi bu sene cok fazla zarar verdi maccabiye ama törpülenebilirse ki bu konuda igorun adam yönetimine güveniyorum çok enteresan bi sonuç alabiliriz. Ama tabi yanına bi kisa daha koymak lazım sadece ona güvenip yolada çıkmam iki ucu keskin bıçak daha güvenilir daha garanti pieria henry isterim . Farklı tipte oyuncular belki ama madem hayal kuruyoruz yazalım:)) tabi maaslari ne olur bütçe ne kadarina izin verir o artik mauricio reisde ama perez boby melih gibi isimlerden çıkarsak bence ikisinide alabiliriz . Nandonunda indirime gideceğini varsayıyorum.  Nicelikten çok nitelik eklemeliyiz seneye şahsi fikrim

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7618 : 28 Mart 2021, 21:21:47 »
Wilbekin kontrat durumu nedir boşa mı çıkıyor? Her kadroda yazılıyor ondan soruyorum uzun süreli kontratı vardı diye hatırlıyorum. Eğer başıma bi sey gelmeyecekse ben beğeniyorum wilbekini gelmesi isterim açıkçası hemde türk pasaportu var lig içinde çok işimize gelir. Ben onda boby kadar olmasada savaşçı bi ruh görüyorum tabi bu sene cok fazla zarar verdi maccabiye ama törpülenebilirse ki bu konuda igorun adam yönetimine güveniyorum çok enteresan bi sonuç alabiliriz. Ama tabi yanına bi kisa daha koymak lazım sadece ona güvenip yolada çıkmam iki ucu keskin bıçak daha güvenilir daha garanti pieria henry isterim . Farklı tipte oyuncular belki ama madem hayal kuruyoruz yazalım:)) tabi maaslari ne olur bütçe ne kadarina izin verir o artik mauricio reisde ama perez boby melih gibi isimlerden çıkarsak bence ikisinide alabiliriz . Nandonunda indirime gideceğini varsayıyorum.  Nicelikten çok nitelik eklemeliyiz seneye şahsi fikrim

Kontratindan bağımsız, TC pasaportu olduğundan yazıyor arkadaşlar....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #7619 : 28 Mart 2021, 21:28:42 »
Kontratindan bağımsız, TC pasaportu olduğundan yazıyor arkadaşlar....
Şimdi baktım da sanırım 2023 e kadarmış kontratı maccabi çıkmadığı sürece hayal. Maccabininde bütçede kesintiye gideceği konusuluyordu hatta wilbekinin indirime yanaşmadığı falan şimdi okurken gördüm keşke alabilsek ama tuzlu olur heralde biraz. Neyse Baldwinde olur :))