Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007528 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7725 : 08 Nisan 2021, 23:19:27 »
Bu sezon NCAA'de Baylor ile şampiyon olan Mark Vital var. NBA şansı sıfır ama EL'de geleceğin Kyle Hines'ı olabilir...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7726 : 08 Nisan 2021, 23:41:45 »
Antep'ten Higgins, Giresun'dan Gill, Daçka'dan Cluyburn'u almak varken Dekker, Purcell, Wiltjer de neymiş.

Bunu derken ispanya liginde küme düşmemeye oynayan takımın guardını aynı zamanda fransa liginin kume düşmeme mücadelesi veren takımın forvetini sürekli kendi kadrolarına yazdıklarında çok bilgin çok vizyonlu oluyolar sanırım. Türkiye liginden oyuncu olunca tüü kaka oluyo niyeyse.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2021, 23:42:54 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7727 : 08 Nisan 2021, 23:48:58 »
Bunu derken ispanya liginde küme düşmemeye oynayan takımın guardını aynı zamanda fransa liginin kume düşmeme mücadelesi veren takımın forvetini sürekli kendi kadrolarına yazdıklarında çok bilgin çok vizyonlu oluyolar sanırım. Türkiye liginden oyuncu olunca tüü kaka oluyo niyeyse.
Derick Williams, Barthel, Ulanovas gibi EL oyuncuları da aldık genelde tırt çıktı, ligimizdekiler de tırt çıkabiliyor tabiki ama en azından maliyeti düşük. Dixon gibi piyangolar da vurabiliyor.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7728 : 08 Nisan 2021, 23:54:07 »
Cluyburn,Gill,Higgns ile Purcell Wiltjer Dekker kıyasladınız ya daha ne göreceğiz bilemiyorum. Ligden oyuncu almak artık mantıklı değil önceden olsa doğruydu ama artık değil. Ligin seviyesi her sene düşüyor anlamak istemiyorsunuz galiba.

Madem Maurizio Gherardini'yi hala övenler var söylemek istiyorum  ligde o kadar iyi oyuncu vardı o zaman niye almadı tek kelime ettiniz mi? Ligde  kaliteli oyuncu sayısı azalmış şimdi istiyorlar şaka gibi.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 00:03:43 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #7729 : 09 Nisan 2021, 00:02:12 »
Derick Williams, Barthel, Ulanovas gibi EL oyuncuları da aldık genelde tırt çıktı, ligimizdekiler de tırt çıkabiliyor tabiki ama en azından maliyeti düşük. Dixon gibi piyangolar da vurabiliyor.

Abi zaten artık bi oyuncuya 1-1.5 milyon maaş veriyim durumları bitti bu bütçelerle, hele ki kadroda vesely ve de colo varken.

Güzel bi kare asımız var aslında nando-guduric-pierre-vesely, etrafını güzel şekilde doldurabiliriz gayet de. Kesin gelmeliler diye demiyorum yada ölüp bitmiyorum ama Wiltjer da dekker da ulanovas ve barthelin 3te biri parasına oynuyo telekomda misal.

Ayrıca ergin ataman çok uzun zamandır wiltjerin kapısında yatıyo. Olur da oraya giderse bugün wiltjere çapsız diyenler eminim gözümüzün önündeki adamı neden göremedik almadık diyecek.

Bi şekilde fiyat/performansa dayalı adamlar bulmak zorundayız artık bu türkiye ligi olur yada başka bi lig onu zaten koç ve idari heyet çözecek. Kokoskov/Gherardini/Caparkapa 3lüsü bence bu yaz transfer piyasasında daha iyi ve net hamleler yapacaktır, hatta sezon içinde sertaç komsuoğlu bi roportaj vermişti şimdiden gelecek planları yapıyoruz ve gelecekte çok daha net isimlere önemli isimlere gideceğiz demişti, malum geçen yaz büyük bi kaos ve belirsizlikten çıkıp çok geç başladık hamlelere.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 00:02:52 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7730 : 09 Nisan 2021, 00:04:37 »
bize hem vücut diliyle hem de skora katkısıyla isyan edecek bi oyuncu lazım.fark 25 olunca kasti faul yapıp “isyan” eden oyuncunun yaptığına isyan denmez.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 00:08:35 Gönderen: efeovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7731 : 09 Nisan 2021, 00:06:37 »
Kemal Erdemi küstürmeyin müthiş kaliteli bir insan basketbol aşığı.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7732 : 09 Nisan 2021, 00:07:10 »
Abi zaten artık bi oyuncuya 1-1.5 milyon maaş veriyim durumları bitti bu bütçelerle, hele ki kadroda vesely ve de colo varken.

Güzel bi kare asımız var aslında nando-guduric-pierre-vesely, etrafını güzel şekilde doldurabiliriz gayet de. Kesin gelmeliler diye demiyorum yada ölüp bitmiyorum ama Wiltjer da dekker da ulanovas ve barthelin 3te biri parasına oynuyo telekomda misal.

Ayrıca ergin ataman çok uzun zamandır wiltjerin kapısında yatıyo. Olur da oraya giderse bugün wiltjere çapsız diyenler eminim gözümüzün önündeki adamı neden göremedik almadık diyecek.

Bi şekilde fiyat/performansa dayalı adamlar bulmak zorundayız artık bu türkiye ligi olur yada başka bi lig onu zaten koç ve idari heyet çözecek. Kokoskov/Gherardini/Caparkapa 3lüsü bence bu yaz transfer piyasasında daha iyi ve net hamleler yapacaktır, hatta sezon içinde sertaç komsuoğlu bi roportaj vermişti şimdiden gelecek planları yapıyoruz ve gelecekte çok daha net isimlere önemli isimlere gideceğiz demişti, malum geçen yaz büyük bi kaos ve belirsizlikten çıkıp çok geç başladık hamlelere.

Hayırlı olsun futboldaki Vizyona gelmişiz sonunda. Fatih terim istiyorsa iyidir Ergin ataman istiyorsa iyidir. Bu Vizyonla Bu ülke çok bile başarılı olmuş bunu anladım.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 00:09:07 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7733 : 09 Nisan 2021, 00:09:09 »
Cluyburn,Gill,Higgns ile Purcell Wiltjer Dekker kıyasladınız ya daha ne göreceğiz bilemiyorum. Ligden oyuncu almak artık mantıklı değil önceden olsa doğruydu ama artık değil. Ligin seviyesi her sene düşüyor anlamak istemiyorsunuz galiba.

Madem Maurizio Gherardini'yi hala övenler var söylemek istiyorum  ligde o kadar iyi oyuncu vardı o zaman niye almadı tek kelime ettiniz mi? Ligde  kaliteli oyuncu sayısı azalmış şimdi istiyorlar şaka gibi.

Şu anki euroleague takımlarını 2000-2010 arasına götürsen, Efes ve barcelona dışında hiçbiri play-off göremez 10 yıllık süreçte. O zamanın eurocup'u, bugünkü euroleague ayarındaydı. Avrupa basketbolunun kalitesine paralel olarak aşağı gidiyor türkiye liginin kalitesi de. Çok fazla gözde büyütmemek lazım oynadığımız organizasyonu.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #7734 : 09 Nisan 2021, 00:09:17 »
Hayırlı olsun futboldaki bakışa gelmişiz sonunda. Fatih terim istiyorsa iyidir Ergin ataman istiyorsa iyidir. Bu Vizyonla Bu ülke çok bile başarılı olmuş bunu anladım.

Hadi abisi git başka yerde mikserlik yap...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7735 : 09 Nisan 2021, 00:11:33 »
Transaction note: Magic plan to waive Khem Birch.
ben çok isterim avrupaya dönerse
#edit sevinemedim bile Transaction note: Khem Birch to agree to a buyout with the Magic; plans to sign with the Raptors.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 00:14:31 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7736 : 09 Nisan 2021, 00:19:20 »
Hayırlı olsun futboldaki Vizyona gelmişiz sonunda. Fatih terim istiyorsa iyidir Ergin ataman istiyorsa iyidir. Bu Vizyonla Bu ülke çok bile başarılı olmuş bunu anladım.
wiljter’ın adı aylardır geçiyor burada.ergin ataman’ın istemesiyle alakası yok.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7737 : 09 Nisan 2021, 00:55:02 »

Aynen öyle Wiltjer'e gel pazartesi 5 başla diyen yok, rotasyonda katkı sağlayabilir, denemeye değer istatistikleri var bu sezon. Ben oldum olası iç piyasaya sıcak bakarım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7738 : 09 Nisan 2021, 09:43:00 »
10 yabancının 4 tanesini ligden 1-1,5 milyona alabilmek lazım. Perez-Eddie-Ulanovas-Barthel-Hamilton dan daha az katkı almamız mümkün değil. Kalan 5-6 isim için de gayet yeterli bir bütçe kalabilir. Bugünkü takıma bakarsak, Vesely, Decolo, Guduric ve Piere in yanına 2 tane yakın kalitede adamlar alabiliriz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7739 : 09 Nisan 2021, 09:47:39 »
10 yabancının 4 tanesini ligden 1-1,5 milyona alabilmek lazım. Perez-Eddie-Ulanovas-Barthel-Hamilton dan daha az katkı almamız mümkün değil. Kalan 5-6 isim için de gayet yeterli bir bütçe kalabilir. Bugünkü takıma bakarsak, Vesely, Decolo, Guduric ve Piere in yanına 2 tane yakın kalitede adamlar alabiliriz.

3 hatta 4.1-2 yerli minimum kenardan 3 oyuncu ktkı vermeli.