Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007518 defa)

Scorpionur ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7755 : 10 Nisan 2021, 22:51:42 »
Murat murathonoglu programda pierre in kafasını karıştırmış gibilerinden bir sey söyledi cska söylentileri için kaç teklif ettiler ki acaba hiç bilgisi olan var mi ? Pierre kaybetmeyelimya böyle bi oyuncu bulmuşken bide cska ya kaybedersek oturup ağlarım

Beleşe konmasınlar zaten elinde shenghelia var Voıgtmann var.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7756 : 10 Nisan 2021, 22:59:56 »
Murat murathonoglu programda pierre in kafasını karıştırmış gibilerinden bir sey söyledi cska söylentileri için kaç teklif ettiler ki acaba hiç bilgisi olan var mi ? Pierre kaybetmeyelimya böyle bi oyuncu bulmuşken bide cska ya kaybedersek oturup ağlarım
murat murathanoğlu ve komplo teorileri bazen gerçekten insanı sıkıyor ya.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7757 : 10 Nisan 2021, 23:17:10 »
gherardini’nin bizde yaptığı bütün transferlere bakınca çıta çok yüksekten yıllar geçtikçe çakılıyor.misal vesely,udoh gibi uzunlardan thompson,bennett,lauvergne gibi elimizde patlayan uzunlara doğru gidiyoruz.isimlere bakınca seviyesi düşük olmayan oyuncular ama işte takımın sistemine uygun olma konusunda oldukça başarısız transferler.hatta buna derrick williams’ı da eklesek yanlış olmaz.geçtiğimiz yaza bakınca nokta atışı yaptığı TEK transfer pierre.tamam transfer piyasasına çok geç giriş yapmak zorunda kalmıştık ama yine de kabul edilebilir bir durum değil.kendisi iletişim gücüyle bize çok büyük katkılar sağlıyor eyvallah,ama bunun ötesine daha fazla geçmesi lazım artık.kokoskov bile obradovic,bogdan ve bjelica sayesinde geldi yani neredeyse.özellikle fiyat/performans transferlerinde hata olmamalı artık.
Lovern gelince herkes bayram etmişti..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7758 : 10 Nisan 2021, 23:17:49 »
Seneye parası neyse verip Sikma'yı koparalım Alba'dan. Vesely'nin olmadığı zamanları en hasarsız biçimde atlatmamızı sağlayacak olan hamle olsa olsa Sikma hamlesi olur. En azından takım sudan çıkmış balığa dönmez, maçlara kafadan mağlubiyet yazmayız.

Barthel + Quinn out, Sikma + Mickey in yapsak keşke.

Maccabi, bender yerine mickey ile ilgileniyor diye görmüştüm.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7759 : 10 Nisan 2021, 23:24:36 »
murat murathanoğlu ve komplo teorileri bazen gerçekten insanı sıkıyor ya.
+1 bazen çok abartıyor hep farklı şeyler arama peşinde

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7760 : 10 Nisan 2021, 23:57:04 »
Lovern gelince herkes bayram etmişti..
ama işte hem savunması hem de oyun zekası oyun sistemimize uygun değildi,sakatlıklar da cabası.bahsettiğim o yani.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7761 : 11 Nisan 2021, 00:09:42 »
Maccabi, bender yerine mickey ile ilgileniyor diye görmüştüm.

Biraz tuzlu iş olacağının farkındayım ama takımdan ayrılacak çok oyuncu da var bir yandan. Elimizdeki bütçeyi hem fiyat hem kalite bakımından doğru kadro mühendisliği sınırları içinde kullanmayı bilirsek ihtimal dışı görünmüyor bana yine de. Ama çıkan isimlere bakılırsa (Yabusele, Mickey, Reynolds) bir tane çabuk ve atletik uzun transferi mutlaka yapılmak isteniyor bu kesin.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #7762 : 11 Nisan 2021, 16:46:22 »
Maç esnasındaki bazı abartılı hareketleri hareketleri haricinde Reynolds'ın karakteri hakkında detaylı bilgim yok lakin transferine şahsen mutlu olurum. Dış şut kullanmaması dezavantaj olsa da, orta mesafesi iyi, serbest atışı ise çok iyi.

Ulanovas-Kalinic değişimi çok net bi upgrade olur mutlaka, gerçi ben pek eskilere geri dönüş yanlısı değilim ama Valencia'nın oyuncularına hücum konusunda da payımızı alalım tabii, batan geminin malları misali. Prepelic'i Dubljevic'i filan kim alır öyle bi durumda bilmiyorum. Bunlara da sulansak hiç fena olmaz  ;D

Dubljevic 9 yıldır Valencia'daymış. Bir kaç yıl önce "NBA yapıyor" falan derken Valencia'da bırakacak bu gidişle. :) Bence, Sikma gibi o da ayrılmaz.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #7763 : 11 Nisan 2021, 16:50:46 »
Alabiliyorsak Reynolds’u tek geçerim çok iyi transfer olur
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #7764 : 11 Nisan 2021, 16:56:38 »

Beleşe konmasınlar zaten elinde shenghelia var Voıgtmann var.

Abi paraylada almasinlar yavsaklar pierre bizde kalsın . Reynolds bende çok beğeniyorum çok acaip enerji getiriyo baldwin reynolds yapabilsek keşke savunma sertligi olarak 2 tık yukarı atarlar bizi . Baldwin dış atış çok iyi değil ama yinede isterim çok net potaya gidiyo orta mesafeside hiç fena değil.  Kimleri alacağız çok merak ediyorum

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
« Yanıtla #7765 : 11 Nisan 2021, 22:26:45 »
Yalniz herkes Gerardhinisihirbaz bu butceyle cok iyi takim kurdu deniyor ama ben katilmiyorum, ulunovas, hamilton, perez, lorenzo, barthel, ve eddie felaket otesive bunlarin toplam maliyeti nerdeyse 5M $ en yuksek ucret galiba 1M$ ile lorenzo,
Bu 5M ile bence cok iyi 3 oyuncu alinabilirdi, 1,3 ve 4 numara

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7766 : 11 Nisan 2021, 23:01:00 »
Arkadaşlar yapılan büyük iş bu kadronun yaptığı.Son anda kuruldu bu kadro Vesely De Colo son anda kaldı.Bu yılın tadını çıkarsak daha iyi olur.Barhel inanıyorum ki toparlayacak.Disiplinli oyuncu.Transfer yanlışarı var bu şube güven veriyor yinede.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7767 : 11 Nisan 2021, 23:07:56 »
Arkadaşlar yapılan büyük iş bu kadronun yaptığı.Son anda kuruldu bu kadro Vesely De Colo son anda kaldı.Bu yılın tadını çıkarsak daha iyi olur.Barhel inanıyorum ki toparlayacak.Disiplinli oyuncu.Transfer yanlışarı var bu şube güven veriyor yinede.
Ligin en yüksek 6-7 bütçesinden biriyiz, normal sonuç playoff

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7768 : 11 Nisan 2021, 23:25:46 »
Ligin en yüksek 6-7 bütçesinden biriyiz, normal sonuç playoff

Son anda derme çatma kadro kurduk.Guduriç gelmese Vesely inanılmaz sezon geçirmese göremezdik.De colo Pierre birde.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7769 : 11 Nisan 2021, 23:42:34 »

Son anda derme çatma kadro kurduk.Guduriç gelmese Vesely inanılmaz sezon geçirmese göremezdik.De colo Pierre birde.
katılıyorum