Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007297 defa)

agha ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7800 : 14 Nisan 2021, 21:07:49 »
Kaliniç görünce bir anda geriliyorum.Kaliniç'in falan artık bizde  işi yok oyun olarak.Pierre'nin yanına şutu olan oyunu bilen bir 3 numara yada Lucic gibi net bir kardeşimz gelsin.Baldwin umarım gelmez bence alanın elinde patlayacak.Bayern maçlarında saçmalaması çoktur, biz tahammul edemeyiz.Vildoza, Polonaro candır, bence alınacak en iyi tercihler olur.
Kalina iyidir ya. Rebound ve sertlik sorunumuza çare olur. Dış şut katkısını da başkasından alalım.

Baldwin konusunda katılıyorum. Lorenzo’ya tahammül edemiyoruz, Baldwin saç baş yoldurur.

Polonara muhtemelen normal sezonun en iyi beşinde olacak. Keşke alabilsek. Direkt fark yaratır.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7801 : 14 Nisan 2021, 21:10:22 »
Baldwini itin bir tarafına soktunuz ya, hatta lorenzodan bile .... gibi laflar da duydum. Ne desem bilemedim. Adam keske keske gelse de beğenmeyen begenmese.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #7802 : 14 Nisan 2021, 23:07:58 »
Baldwini itin bir tarafına soktunuz ya, hatta lorenzodan bile .... gibi laflar da duydum. Ne desem bilemedim. Adam keske keske gelse de beğenmeyen begenmese.
Hani ukalalık yapmak istemem ama Baldwin'in çok maçına denk geldim.Trincheri'nin kaç defa sinirlenip oyundan aldığını gördüm.En son Zaigiris maçında çıldrttı ki hakem kurtarmasa playoff yapamayacklardı.Lorenzo kimse için süpriz değildi, aşağı yukarı bu oyununu bekliyordu herkes.Lorenzo daha iyi değil tabiki.
Bizim takıma Vildoza, Wana falan gelebilse çok fark ederdi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7803 : 14 Nisan 2021, 23:39:38 »
Okarıo Whıte bayıldım.Jamor Smith eskeza.Kazan çok daha iyi takım.Okarıo alınmalı.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2021, 23:40:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7804 : 14 Nisan 2021, 23:52:13 »
Bu gece Unics Kazan Virtus Bologna’yı Eurocup yarıfinalinde eledi. Bu da demek oluyor ki 2 wildcard’tan birini Virtus’e vermezlerse Eurolegue’de yoklar. Canımız hocamız Obradovic’e İtalya yolu kapandı gibi şimdilik.. Geriye İsrail Maccabi ve Yunanistan Panathinaikos kalıyor yeni sezon için..

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7805 : 14 Nisan 2021, 23:55:20 »
Bu gece Unics Kazan Virtus Bologna’yı Eurocup yarıfinalinde eledi. Bu da demek oluyor ki 2 wildcard’tan birini Virtus’e vermezlerse Eurolegue’de yoklar. Canımız hocamız Obradovic’e İtalya yolu kapandı gibi şimdilik.. Geriye İsrail Maccabi ve Yunanistan Panathinaikos kalıyor yeni sezon için..
Valencia'da talip wildcarda Virtus da ister parası olan alır :) Virtus alır bence
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2021, 23:56:31 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7806 : 15 Nisan 2021, 00:02:02 »
Ayrıca baldwinin yanında vildozada olunca daha bir ölümcül geliyor bana. Bir kere çok patlayıcı adam. Westbrook gibi görünüyor Avrupa’da
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7807 : 15 Nisan 2021, 00:05:36 »
abiler vildoza-sikma kontratlı topçular hele baskoniaya falan beleşe bırakmaz var mı buy out verecek para sanmam
Luca Vildoza extended his contract with Baskonia until 2024

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7808 : 15 Nisan 2021, 00:10:32 »
Ayrıca baldwinin yanında vildozada olunca daha bir ölümcül geliyor bana. Bir kere çok patlayıcı adam. Westbrook gibi görünüyor Avrupa’da
Valla sevgili dostum bizim taraftar teoyu, larkini, jamesi,wannayi, delaneyi beğenmeyen taraftar. O nedenle baldwin de sasirtmiyor beni. Adamın 1e 5 hücumları var. Tank gibi. Eğer o moda girerse durdurmak çok zor. İlk Barça maçı tek başına yendi barcayi mesela. Böyle adamlar lazım takıma. Vildoza olmaz. Onu geçelim. Klubu de bırakmaz. Baldwin + loyd. Kurtuluşumuz bu.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7809 : 15 Nisan 2021, 00:26:53 »
Valla sevgili dostum bizim taraftar teoyu, larkini, jamesi,wannayi, delaneyi beğenmeyen taraftar. O nedenle baldwin de sasirtmiyor beni. Adamın 1e 5 hücumları var. Tank gibi. Eğer o moda girerse durdurmak çok zor. İlk Barça maçı tek başına yendi barcayi mesela. Böyle adamlar lazım takıma. Vildoza olmaz. Onu geçelim. Klubu de bırakmaz. Baldwin + loyd. Kurtuluşumuz bu.
Özellikle guard rotasyonu Lorenzo- Perez-boby- Kenan- westerman olan bir sezondan çıkıp adam beğenmemek de ayrı bir gariplik. Baldwin mümkünse gelsin valla. Yukarıda yazdığım 1 numaralardan sadece Kenan kalsın hatta ( boby başkana teşekkür ederiz tabi, formasını asalım icabında teknik kadroya alalım falan) diğer hepsi gitsin
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #7810 : 15 Nisan 2021, 01:17:28 »
Baldwin bence tam Khimki topçusu... Kafasına göre takılmayı sevmesi ve bu kadar çok fazla top kullanması takım düzeni için dezavantaj. Ayrıca, dış şutu da kötü.

abiler vildoza-sikma kontratlı topçular hele baskoniaya falan beleşe bırakmaz var mı buy out verecek para sanmam
Luca Vildoza extended his contract with Baskonia until 2024

O kadar çok lafı edilince, kontratı bitiyor falan sandım. Onca Vildoza lakırdısı goygoymuş yani. :D Banko oynattıkları adamı öyle uygun bir fiyata bırakmayacaklarına göre, onun buyout'u için o kadar para bayılacağımızı ben de düşünmüyorum.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #7811 : 15 Nisan 2021, 01:44:40 »
F8'de CSKA'yı elersek İtoudis'e sen git ustan gelsin diyebilirler.Bence en yakın aday cska Pana'nın parası yetmez bence hem Obradovic'i almaya hem de ona uygun kadro kurmaya.

Şöyle ana rotasyonu oluşturduktan sonra işe yaramayan Perez ve süre bulamayan Dixon yerine Teodosic'i alsak ya.Evet ayaklar çok yavaşlamış savunmada büyük zafiyet ama şöyle bi 10 dakika girse gözümüzün pasını silse yeter.İçimde Fenerbahçe alamadı diye ukte kalan tek oyuncu.Milyarder falan olsam sponsor olurum bu transfere   :D

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #7812 : 15 Nisan 2021, 08:19:30 »
F8'de CSKA'yı elersek İtoudis'e sen git ustan gelsin diyebilirler.Bence en yakın aday cska Pana'nın parası yetmez bence hem Obradovic'i almaya hem de ona uygun kadro kurmaya.

Şöyle ana rotasyonu oluşturduktan sonra işe yaramayan Perez ve süre bulamayan Dixon yerine Teodosic'i alsak ya.Evet ayaklar çok yavaşlamış savunmada büyük zafiyet ama şöyle bi 10 dakika girse gözümüzün pasını silse yeter.İçimde Fenerbahçe alamadı diye ukte kalan tek oyuncu.Milyarder falan olsam sponsor olurum bu transfere   :D

CSKA obradovice çok büyük paralar verdi de gitmedi obradovic. Taraftar kültürü olmayan kulüplere gitmek istemiyor.
Teo konusunda katılmıyorum. Futboldaki gibi fiziken bitmiş yaşı ilerlemiş kariyeri düşüşte olan sporcuları kovalamaya hiç gerek yok. En iyi zamanlarında alamadık izleyemedik şimdi de gerek yok.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #7813 : 15 Nisan 2021, 11:39:37 »
Vildoza, Polonaro, Sikma gibi isimler bana hayal gibi geliyor kontratları olduğu için.
Kontratı biten ve yükselişte olan oyunculara da bizden önce bütçesi olan Barca, Real, CSKA kanca atar.
Eurocup'tan, NBA G League'den falan birilerini alabiliriz gibi sanki.
En önemli noktalar sözleşmesi biten Eddie, Brown ile devam edilir mi ve sözleşmesi olup da bekleneni veremeyen Ulanovas ve Barthel'den çıkılır mı.
Bana Eddie ve Brown ile devam edilmez; Ulanovas ve Barthel mecbur kalır gibi görünüyor.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2021, 11:41:10 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #7814 : 15 Nisan 2021, 12:01:50 »

Obra'nın muhtemel yeri İtalya Bologna olabilir.Böyle haberler çıkmıştı yıl içinde.Eğer wild card alırlarsa gider de zaten.
Ulanovas bence kendi gider, bazı oyuncular kendi ülkesinin dışına çıkınca yapamıyorlar.Ulanovas'a her baktığımda onu hissettiriyor.Teodosiç'in yürüyecek hali yoktu dün akşam.