Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006663 defa)

Tom Hanks, sinanyucel, iloturo, myildirim ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7875 : 22 Nisan 2021, 20:20:32 »
Futbolda falan 100 milyon dolar harcasak hatta daha fazla, şampiyonlar ligini kazanabileceğimizi düşünen var mı aramızda? Oradaki makas öyle bir açıldı ki mümkün değil yani 100 yıl sonra bambaşka bir evrende belki.

Baskette de bir zamanlar imkansız görünüyordu ama sabırla işleye işleye yatırım yapa yapa aldık en büyük kupayı koyduk müzeye. Şimdi Avrupa'nın hatta NBA'in en saygı duyduğu kulüplerden biriyiz. Bu imajımız kolay oluşmadı, bütçe diyerek bunu yok etmeye de hiç kimsenin hakkı yok, bir çözüm bulmak zorundayız.

Tabii Euroleague başkanı basiretsiz Bertomeu ve ekibinin bu işi beceremediği de aşikar. Kulüp gelirlerini artırmaları gerekiyor ancak yıllardır bu konuda en ufak gelişme göremedik. Ne bir kampanya ne farklı bir yaklaşım, varsa yoksa kolla ispanyolları rusları al gülüm ver gülüm.
100 milyon ne ki futbolda.. Adamların kadrolarında tek başına 100 milyondam fazla para eden oyuncular dolu.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #7876 : 22 Nisan 2021, 20:29:48 »
100 milyon ne ki futbolda.. Adamların kadrolarında tek başına 100 milyondam fazla para eden oyuncular dolu.
100 lafın gelişi, gonlunden ne koparsa diyeyim ben. 500 koy 1000 koy yine olamazsin mumkunati yok. O kalibrede oyuncular alman mumkun degil zaten. Posasi cikan geliyor anca.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7877 : 22 Nisan 2021, 22:11:34 »
Zaten playoff serisinde böyle oynamaya devam ederse bize yedirmezler, fiyatını da katlar :(
Gazprom sponsormuş galiba :D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7878 : 23 Nisan 2021, 21:00:58 »
Allah'ını seven bana transfer edilebilecek en pislik 10 oyuncuyu söylesin. Her türlü şeyi yapacağım birkaçının transferi için

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7879 : 24 Nisan 2021, 21:31:46 »
DeColo-XXX-XXX
Guduric-XXXX
Tarik-XXXX
Pierre-Barthel-XXX
Vesely-XXXX-Ahmet

Bu XXX yazdigim pozisyonlara 3 yabanci 3 turk gerekecek.

Kalinic donuyorsa 3-4 Pierre ile degiserek hem savunmada hem hucumda cok etkili olurlar. Bu yuzden cene reisin donmesini cok isterim.

Guduric ve Tarik hem 2 hemde 3 den sure alabildigi icin.... iyi bir yabanci 1 numara ve 5 numara alabilirsek seneye iyi bir kadro ile baslariz ....

Gercekci olup 1 icin Amerikali.... 5 icin de daha once adi gecen Vince Hunter gelse ya da Quin kalsa iyi olacaktir.

Turklerde ise ercan osmani, sehmus, ve ismet  iyi olurdu....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7880 : 24 Nisan 2021, 22:31:02 »
DeColo-XXX-XXX
Guduric-XXXX
Tarik-XXXX
Pierre-Barthel-XXX
Vesely-XXXX-Ahmet

Bu XXX yazdigim pozisyonlara 3 yabanci 3 turk gerekecek.

Kalinic donuyorsa 3-4 Pierre ile degiserek hem savunmada hem hucumda cok etkili olurlar. Bu yuzden cene reisin donmesini cok isterim.

Guduric ve Tarik hem 2 hemde 3 den sure alabildigi icin.... iyi bir yabanci 1 numara ve 5 numara alabilirsek seneye iyi bir kadro ile baslariz ....

Gercekci olup 1 icin Amerikali.... 5 icin de daha once adi gecen Vince Hunter gelse ya da Quin kalsa iyi olacaktir.

Turklerde ise ercan osmani, sehmus, ve ismet  iyi olurdu....
Yok öyle Barthel falan

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7881 : 25 Nisan 2021, 00:00:01 »
Hakkaten olmasın barthel falan
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7882 : 25 Nisan 2021, 00:55:14 »
Barthel ölümden döndü arkadaşlar. Covid 19 u herkes aynı şiddette geçirmiyor. Takımın rol oyuncularına da ihtiyacı var. Sopa yiye yiye atmayı da öğrenir. Açın bakın Bogdanovic in ilk iki final fouruna, kedi gibi nasıl pısmış. O da sopa yiye yiye öğrendi, üçüncü senesinde anasını ağlattı rakiplerin. Çok büyük bütçemiz varmış ve her yer oyuncu kaynıyormuş gibi her adamı asıp kesmeyin. Doğru takım kimyasında Barthel de Ulanovas da iş yapar. Ben buralarda Kalinic ve Guduric için yazılanları da biliyorum. O dönemler beğenilmeyen Guduric in eline bakıyoruz artık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7883 : 25 Nisan 2021, 00:58:34 »
Barthelin o şişirilen Tibordan eksiği yok.Zenit maçı deplasmanda oynadığı dönüşü muhteşem olmuştu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7884 : 25 Nisan 2021, 01:07:51 »
Barthelin o şişirilen Tibordan eksiği yok.Zenit maçı deplasmanda oynadığı dönüşü muhteşem olmuştu.
yahu abi tibor dediğin adam çatır çatır üçlük orta mesafe sokuyor,efes’in de oyun planına uyuyor.ne istiyorsun bu adamdan anlamadım ;D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7885 : 25 Nisan 2021, 01:24:07 »
yahu abi tibor dediğin adam çatır çatır üçlük orta mesafe sokuyor,efes’in de oyun planına uyuyor.ne istiyorsun bu adamdan anlamadım ;D

Düz adam Barthelde sokuyordu seneye olmalı oluyor kötü sezonlar.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7886 : 25 Nisan 2021, 03:01:45 »
Barthel ölümden döndü arkadaşlar. Covid 19 u herkes aynı şiddette geçirmiyor. Takımın rol oyuncularına da ihtiyacı var. Sopa yiye yiye atmayı da öğrenir. Açın bakın Bogdanovic in ilk iki final fouruna, kedi gibi nasıl pısmış. O da sopa yiye yiye öğrendi, üçüncü senesinde anasını ağlattı rakiplerin. Çok büyük bütçemiz varmış ve her yer oyuncu kaynıyormuş gibi her adamı asıp kesmeyin. Doğru takım kimyasında Barthel de Ulanovas da iş yapar. Ben buralarda Kalinic ve Guduric için yazılanları da biliyorum. O dönemler beğenilmeyen Guduric in eline bakıyoruz artık.
Bogdanovic olsun Kalinic olsun Guduric olsun yapmaya çalışıyordu yapamıyordu ve sövüyorduk yalan yok ama ben o pozisyonda bile kaldırıp atmaya götü yemeyen Adamı istemem.
Dediğim gibi
Brown Barthel Eddie Ulanovas Perez falan yok abi olmasın. He bunlae olacaksa da Vesely Guduric De Colo Pierre kalıp kendilerine yazık etmesinler. Tamamlayıcı yan parça olarak daha uyguna bunlaeın verdiği katkıyı verecek adamları her türlü buluruz. Daha doğrusu ver(E)medikleri katkıyı

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7887 : 25 Nisan 2021, 03:13:58 »
Hocam saydığın isimler yatırım yaptığımız ve potansiyeli olan genç isimler Barthel şuan 30 yaşında 1-2 sene daha dayak yiye yiye atmasını beklemeyiz bence, tabi ki herkes ana oyuncu olmayacak ama Barthel mesela o şutu atacak biraz kaçak dövüşüyor Barthel işin hücum kısmında maalesef
evet covid geçirmiş olabilir evet ama Münih oynarken de fazlası yoktu 600-700 alıyordur rahat şu dar kadro ve nispeten düşük bütçede iş yapmak zorunda
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 04:58:11 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #7888 : 25 Nisan 2021, 05:56:18 »

Rol adamlarına illa ki ihtiyaç var ama sorun şu ki; bizdekiler rollerini yapamıyor. Nihayetinde bu adam sadece ribaundu alıp pas çıkarsın diye alınmadı zira rollerinden biri de dış şut atmak. El üstünden kaldırıp atsın diyen olmadığına göre, bomboş pozisyonda bir zahmet atsın o şutu. Girerse girer, girmezse de ribaund için şansın olur. Bomboş pozisyonda atmak yerine, kalan kısa sürede pas verdiği arkadaşını zor durumda bırakmaktan her türlü yeğdir.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 06:23:31 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7889 : 25 Nisan 2021, 08:37:10 »
Yok öyle Barthel falan

1-Barthel in sozlesmesi var ...
2-Ne verecegini bildigimiz adam. Katiliyorum yildiz olmaz ... ama en azindan Pierre ile rotasyon verir... Hatta dedigim gibi Kalinic gelirse 3. oyuncu olur.

Keske inanilmaz butcelerle Real, CSKA gibi kadro kurabilsek ama... hatta hersene silip yeniden kursak vs ama .... Eldeki herseyi atip hersene yenileyebilecek ve o risksiz oyunculari alacak butce yok.

Zaten gozuken en az 3 bilinmez daha gelecek ve onlardan 1 ya da 2 si tutacak, ya da tutmayacak ... Elde is gorur durumda olan her parca (buyuk maliyeti yoksa) elde kalmali. Vince Hunter mesela tutarsa, seneye Barthel'i degistirip baska oyuncu dusunulur....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....