Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006779 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7921 : 26 Nisan 2021, 19:28:15 »
Tamamına yakını gerçekçi değil.Çoğu oyuncunun bizim takıma uymayacağı besbelli görünüyor.

Frank Jackson dediği çocuk müthiş skorer bu arada.Fakir Larkin’i değil ama daha çok Beabouis ile Carroll karışımı değişik bir topçu.
Pistons ile uzatır diye düşünüyorum.
Geriye kalanların çoğu ya sağlam kontratlı ya da hayatta bizde oynayamayacak topçular.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #7922 : 26 Nisan 2021, 19:37:57 »
https://seyler.eksisozluk.com/amp/fenerbahce-bekonun-gelecek-sene-icin-transfer-edebilecegi-potansiyelli-ve-ucuz-oyuncular?__twitter_impression=true
Paylaşım için sağol.

Güzel öneriler var. Fenerbahçe’nin NBA piyasasında yer bulmak isteyen oyuncular için cazibe merkezi olması görüşüne de katılıyorum.

Girişteki ara başlığa katılmıyorum ama. Fenerbahçe’nin hedefi her zaman en az F4 olmalı bence. Vasata alışmamalıyız. Bu sene gelecek sene farketmez. Hedef bu olmalı, başkası telaffuz dahi edilmemeli. Başaramayız o başka...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #7923 : 26 Nisan 2021, 23:24:18 »
Tamamına yakını gerçekçi değil.Çoğu oyuncunun bizim takıma uymayacağı besbelli görünüyor.

Frank Jackson dediği çocuk müthiş skorer bu arada.Fakir Larkin’i değil ama daha çok Beabouis ile Carroll karışımı değişik bir topçu.
Pistons ile uzatır diye düşünüyorum.
Geriye kalanların çoğu ya sağlam kontratlı ya da hayatta bizde oynayamayacak topçular.
Bu elemanı merak edip izledim youtube'dan, adam ateş ediyor resmen.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7924 : 26 Nisan 2021, 23:58:33 »
Bize Russsell Westbrook yakışır.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #7925 : 27 Nisan 2021, 00:31:35 »
Bize Russsell Westbrook yakışır.
Winner değil, her maç 40 şut atıyor, kendi istatistiğinin peşinde, savunmada rakibe elini göstermiyor, dış şutu berbat, beleş rebound alıyor........

İstemezük  :P

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7926 : 27 Nisan 2021, 01:23:05 »
Seneye şu Hackettın içinden geçeçek perişan edecek bir oyun kurucu şart.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7927 : 27 Nisan 2021, 17:32:33 »
Valencia ve Khimki el den düşecek gibi.

onlardaki oyunculara sulanmak lazım.

Kalinic ve jordan mickey ile uzun rotasyonunu kapatabiliriz.

Kenan Baldwin, genç deneme
Guduric,Decolo, Melih (bence Melihe yatırıma gerek yok, Şehmuz da denene bilir)
Pierre,Kalinic,Biberoviç
Barthel,Jabusele (gönül polonara derdi ama kontratı var. birde çok top yönlendiren adam var. Jabusele de iş görür)
Vesely,Mickey,Ahmet

bu kadro yeterde artar bile :)
Çok defosu olan oyuncu yok.
Decolo defansta zayif ama zekasıyla farkı kapatıyor.
Barthel ayakları yavaş ama oda güzel pozisyon alıyor.
Ahmet kısanın karşısında duramıyor ama çok süre almıyor zaten.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2021, 17:41:08 Gönderen: oddrech »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7928 : 28 Nisan 2021, 01:06:32 »
MosesB1
Guerschon Yabusele is gaining some serious heat from Turkish powerhouse Fenerbahce

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #7929 : 28 Nisan 2021, 08:21:58 »
Bu konuda kendimi çok yeterli görmediğim için bu başlığa tavsiye anlamında hiç yorum yapmadım. Transfer konusunda hatırladığım iki transfere çok sevinmiştim.

1- Bo mccaleb  (Ne kadar faydalı olduğu tartışılır ama ben trasferini duyduğumda çok sevinmiştim.)

2-Kaliniç.

Hatta Kaliniç başlığında halen mevcuttur, kötü oynadığı dönemlerde eleştirilirken ben yine kendisine güvenimi dile getirmiş ve faydalı olacağını biraz sabır gerektiğinden  bahsetmiştim.

Konuya dönecek olursak şu an için transfer haberine sevineceğim isimlerin başından Mickey geliyor. Bizde iş yapacağına ve faydalı olacağına çok inanıyorum. İmkan varsa benim hatırım için alsınlar :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7930 : 28 Nisan 2021, 08:37:42 »
Yabusele ismi çıkmış işimizi görür mü ?

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #7931 : 28 Nisan 2021, 19:57:32 »
İyi ki vildoza'yi beğendik dedik. NewYork Knicks ile anlaşmış diyorlar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #7932 : 28 Nisan 2021, 20:36:28 »
Yabusele ismi çıkmış işimizi görür mü ?
Ben beğeniyorum. Ligdeki alınabilecek 4 numaralardan biri çok fazla seçenek yok zaten.Ama bu atlet abdli 4 numaraların oyun bilgisi sorunlu oluyor. Net şutu olan bir 4 numara bulmak zorunlu aslında.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7933 : 28 Nisan 2021, 21:36:10 »
Barthel doğru kurguda iyi katkı verirdi dimi? Topu yere dahi vuramaması, tek doğru tercihinin olmaması, şut atmaya götü olmaması, pas verememesi ya da turnike atamaması hep kurgudan ya doğru tabi

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #7934 : 29 Nisan 2021, 01:46:56 »
Herkese selamlar dostlar cska maçı serisi biraz şanssızlık ve şerefsiz hakemler yüzünden çekişmeli geçmedi ama kadromuza göre aslında normal bir sonuçtu takımımız karakterli oyunculardan kurulu ve güzel bir geri dönüş yaptığımız sezondu hepsine teşekkürler. Ama şimdi doğru bir yeni sezon ve kadro kurgulamak lazım.

Şöyle başlamak lazım

Mutlaka ve mutlaka de colonun kalması lazım kendisi cska da iken ben sevilen bir karakter olmadığını sanıyordum fakat gerek sosyal medyada olsun gerek saha içinde olsun çok düzgün ve keyifli biri kendisi ve inanılmaz bir sezon geçirdi her maç kendini ortaya koydu muhteşemdi bence.

Guduricte cok elit bir skorer olma yolunda kendisini cok begenıyorum ve zaten sözleşmesi var kalıyor.

Pierre opsiyon bizde kalıcagını dusunuyorum ve gelişimini sürdürücektir.

Veselyde kalıcaktır cok önemli onunda kalması bizim için.

Şimdi zaten bu 4 lü gerçekten elit bir 4 lü bunların etrafına nokta atışlarla f4 ve sampiyonluk adayı rahatça bir takım kurulabilir.

Eddiee bartel ulanovas lorenzo perez bunlar hakkında sezon içinde cok yorum yaptık kızdık ama aslında kızmamak lazım bu adamlar gerçekten yetenekli oyuncular degil ve istisnasız hepsinin teşekkür edilip yollanması gerekşyor yok sözleşmesi var felan bunlar bahane zaten ulanovas ve bartelin sozlesmesı bir tek devam edıyor bunlarda ne olursa olsun avrupa basketbolunda yerleri olan adamlar bir şekilde euroligde bir takımda kendılerıne yer bulurlar gerekırse 100 er bin eurosunu maaşlarının cepten verip göndermek lazım.

Şöyle baktığımızda

1 numarada bizim de colomuz var ise bunun yanına mutlaka hackett/pierre tarzı oyunu bilen oyunu kuran ve savunmada sertlik yapabılcek bir oyuncu lazım buraya önerim sakatlık sorunları yaşıyor ama jovic olabilir bu tanıma uygun.

2 de guduric var ise buraya bence delici bir adam lazım sureklı penetre eden atletik ve yırtıcı bir oyuncu muhteşem olur buraya önerim ise mcckisck olur uzakta aramaya hic gerek yok şut atamıyo felan bence bunları geçelim derim.

3 numaraya ben pierre yazıyorum nedeni ise nefret eder oldum ribaund sıkıntısından 2 metre olmayan adamların 4 numara oynamasından oyuzden pierrenin yanına ise tecrübeli ve saf sutor bir arkadas lazım.buraya önerim ise tecrübesi cok olmasada albadaki fonteccio olabılır.

4 numarada tamamen boş olduğumuzu düşünüp telekomdan sam dekker skor katkısı mutlaka verecektir elit bir skor opsiyonu bunun yanına ise tom abi gibi benımde begendıgım yabusele muhtesem olur.

5 numarayada vesely yanına alırım reynoldsu keyfıme bakarım. Kyle tamam iyi hos adam ama cok agır ayakları ve yaşı var.

Şimdi ne oldu kadromuz.

De colo/jovic
Guduric/mcckisck
Pierre/fonteccio
Sam dekker/yabusele
Vesely/reynolds

Bu kadro sizce nasıl olur ? Bence euroligin içinden geçer ve maliyet olarakta uygun bir kadro bence.

Sizlerinde yorumlarını almak isterim.