Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007250 defa)

ertugrul_solomon, Samet_GFB, Tom Hanks ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7995 : 01 Mayıs 2021, 00:15:35 »
bobby-perez-lorenzo üçlüsünden açılacak parayla pangos da alınır loyd alınır baldwin de alınır zaten nerdeyse :)
Yani zahmet olacak ama alsınlar artık bir zahmet.Bobby'ede haksızlık etmek istemiyorum,bunca yıldır bu takım üzerinde çok büyük emekleri var tabi ama bazı maçlarda kritik anlarda sorumluluk almasının haricinde özellikle 18-19 sezonundan sonra hiç ortalama bir guard sezon performansı göremedik kendisinden.Yani 35 yaşına gelmiş bir oyuncu dahi olsa,böyle bir kontrata sahip bir oyuncudan ben daha çok şey sunmasını beklerim oyuna.Onla yola devam edip bu kontratı ona sunacağına git 23-28 arası gerekirse eurocup veya nba'de süre alma şansı bulamayan bir oyuncuya git.Böyle kadro planlaması olur mu.Guduric bile 900k ya oynuyor şu takımda,hangisinin yaptığı daha büyük fedakarlık şimdi
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2021, 00:18:50 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7996 : 01 Mayıs 2021, 00:17:58 »
3-4 numara olarak kullanabileceğimiz bir yerli oyuncu var mı?
Barthel’i basketbolcu olarak görmek istiyorum ama işte olmuyor...

Bu seferde Yabusele ile Vesely’i çok yük binmesin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7997 : 01 Mayıs 2021, 00:19:44 »
3-4 numara olarak kullanabileceğimiz bir yerli oyuncu var mı?
Barthel’i basketbolcu olarak görmek istiyorum ama işte olmuyor...

Bu seferde Yabusele ile Vesely’i çok yük binmesin.
Şehmus 2.5 gibi düşünülebilir.4'e de berk demir fena hamle olmaz aslında

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7998 : 01 Mayıs 2021, 00:22:06 »
Yani zahmet olacak ama alsınlar artık bir zahmet.Bobby'ede haksızlık etmek istemiyorum,bunca yıldır bu takım üzerinde çok büyük emekleri var tabi ama bazı maçlarda kritik anlarda sorumluluk almasının haricinde özellikle 18-19 sezonundan sonra hiç ortalama bir guard sezon performansı göremedik kendisinden.Yani 35 yaşına gelmiş bir oyuncu dahi olsa,böyle bir kontrata sahip bir oyuncudan ben daha çok şey sunmasını beklerim oyuna.Onla yola devam edip bu kontratı ona sunacağına git 23-28 arası gerekirse eurocup veya nba'de süre alma şansı bulamayan bir oyuncuya git.Böyle kadro planlaması olur mu.Guduric bile 900k ya oynuyor şu takımda,hangisinin yaptığı daha büyük fedakarlık şimdi
18-19 sezonunda da çok öyle aman aman bi durumda değilken ona bu kontratı veren gherardini de çok pişmandır heralde.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #7999 : 01 Mayıs 2021, 00:25:24 »
Valla benim pek inancım kalmadı şimdiden yeni sezon hazırlıkları başladı felan diyorlar ama hikaye taraftarın gözünü boyama hepsi olucak belli bartel ulanovasın kontratlardan çıkılmayacak saçma sapan eurocup takımı kurulucak gibi duruyor. Real tak tak hamleleri sezon bitmeden yaptı bile poirier henry bitirdiler hemen.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8000 : 01 Mayıs 2021, 00:27:40 »
Gerardini yine boktan adamları getirir.
İsminin büyüklüğüne göre bukadar boktan adam getiren hiç görmedim 4/5 senedir 1 tane udoh kumarı tuttu. Hadi bide pierre diyelim onuda tutabilcekmiyiz bakalım

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8001 : 01 Mayıs 2021, 00:30:24 »
18-19 sezonunda da çok öyle aman aman bi durumda değilken ona bu kontratı veren gherardini de çok pişmandır heralde.
O pişmanlığını daha çok biz yaşıyoruz gibi hissediyorum nedense.Umarım artık sonunda adam akıllı bir f/p kısa transferi yapar şu takıma

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8002 : 01 Mayıs 2021, 00:32:50 »
Gherardini'ye fazla gömülüyor bence Datome-Zisis gibi oyuncuların ikna sürecinde katkısı çok diye hatırlıyorum normalde şubatta başlar transfer dönemi geçen sene haziran temmuzda başladı normal yani

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8003 : 01 Mayıs 2021, 00:36:27 »
Gherardini'ye fazla gömülüyor bence Datome-Zisis gibi oyuncuların ikna sürecinde katkısı çok diye hatırlıyorum normalde şubatta başlar transfer dönemi geçen sene haziran temmuzda başladı normal yani

Dostum zaten 2 sene iyiydi gerisi çöp.
Artık onun ikna kabiliyetinede ihtiyacı olan bir klüp degiliz euroleague in en büyük markalarından biriyiz euroleague yönetiminin tavrı bu olmasada.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8004 : 01 Mayıs 2021, 00:39:19 »
Transfer konusunda Kemal Bey ve forumun gerçek sahibi Cem Bey bilgi verebilir belki.Genelde söylentiler doğru çıkar transfer piyasası daha dar basketin.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8005 : 01 Mayıs 2021, 00:42:36 »
Dostum zaten 2 sene iyiydi gerisi çöp.
Artık onun ikna kabiliyetinede ihtiyacı olan bir klüp degiliz euroleague in en büyük markalarından biriyiz euroleague yönetiminin tavrı bu olmasada.
Hocam öyle yorum yapıyorsun ki iyi transferleri Obra kötüleri Gherardini yaptı gibi ikiside onay veriyor ki oluyor bu transferler zaten ilk 2 seneden sonra kaç tane hamle yaptık ki evet bir eşik atladık doğru oyuncular için cazibemiz var ama artık o bütçede yok oyuncuları ikna etmekte kolay değil artık nba her takımdan oyuncu alıyor her takımı izliyor gherardini belki bu sene transferde hata yapmıştır ama kapalı kontratları ve bütçe belirsizliğini unutma adam tuttu igoruda getirdi bu açıdan da bak

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8006 : 01 Mayıs 2021, 00:45:50 »
Hocam öyle yorum yapıyorsun ki iyi transferleri Obra kötüleri Gherardini yaptı gibi ikiside onay veriyor ki oluyor bu transferler zaten ilk 2 seneden sonra kaç tane hamle yaptık ki evet bir eşik atladık doğru oyuncular için cazibemiz var ama artık o bütçede yok oyuncuları ikna etmekte kolay değil artık nba her takımdan oyuncu alıyor her takımı izliyor gherardini belki bu sene transferde hata yapmıştır ama kapalı kontratları ve bütçe belirsizliğini unutma adam tuttu igoruda getirdi bu açıdan da bak
forumda kokoskov’un hakkı pek verilmediği için arada unutuluyor gherardini’nin getirdiği,buna katılıyorum ben de.ama orda onun kadar obradovic ve bogdan,bjelica gibi isimlerin payını da hesaba katmak lazım.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8007 : 01 Mayıs 2021, 00:46:57 »

Katıldığım noktalar olsada isminin ağırlığının transferlere yansıdığı göremiyorum.
En basiti sen kalkıp pereze bonservis verdin kafada basketi bitirmiş bobye kontrat verdin.
Yapılan pierre dışındaki transferlerde ortada guduric saymıyorum sezon ortası yuvasına döndü.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8008 : 01 Mayıs 2021, 00:47:26 »
Transfer konusunda Kemal Bey ve forumun gerçek sahibi Cem Bey bilgi verebilir belki.Genelde söylentiler doğru çıkar transfer piyasası daha dar basketin.
Cem ne derse tersi cikar. Geleceği varsa da gelmez adamlar.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8009 : 01 Mayıs 2021, 00:49:15 »
Sezona dair en büyük umudum kokoskov adam ulanovastan bi halt olmıcagını anladı kesti eddieeden anladı kesti bazen mecbur kaldı oynattı.eminimki bartelide isteyerek oynatmıyodur buna eminim.

Bu sene şut atmaktan korkan topu yere vuramayan kimse gelmez buna eminim.