Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007489 defa)

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8010 : 01 Mayıs 2021, 00:50:30 »
forumda kokoskov’un hakkı pek verilmediği için arada unutuluyor gherardini’nin getirdiği,buna katılıyorum ben de.ama orda onun kadar obradovic ve bogdan,bjelica gibi isimlerin payını da hesaba katmak lazım.
Onların katkısı da önemli dediğin gibi Bogdan bizden artık hala maçları takip ediyor birde Obra Hocam malum pek Amerikalı oyuncu sevmez özelliklerde kısalarda Gherardini ile İgor'un ben Amerika pazarında daha uyumlu çalışacağını düşünüyorum

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8011 : 01 Mayıs 2021, 00:52:18 »
Katıldığım noktalar olsada isminin ağırlığının transferlere yansıdığı göremiyorum.
En basiti sen kalkıp pereze bonservis verdin kafada basketi bitirmiş bobye kontrat verdin.
Yapılan pierre dışındaki transferlerde ortada guduric saymıyorum sezon ortası yuvasına döndü.
Perez rezil hamle resmen panik transferi katılıyorum ama Bobbye tek Gherardini vermedi o kontratı onu diyorum tüm ekip sorumlu yoksa aynı fikirdeyiz seneye inşallah farkını gösterir şube
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2021, 00:52:46 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8012 : 01 Mayıs 2021, 00:53:38 »
Perez rezil hamle resmen panik transferi katılıyorum ama bobby tek Gherardini vermedi o kontratı onu diyorum tüm ekip sorumlu yoksa aynı fikirdeyiz seneye inşallah farkını gösterir şube

İnşallah öyle olur. Bence net olarak sezonun gidişatını belirliyecek durum bartel ve ulanovasın kontratlarından cıkılıp cıkılmaması olucak.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8013 : 01 Mayıs 2021, 00:55:52 »
İnşallah öyle olur. Bence net olarak sezonun gidişatını belirliyecek durum bartel ve ulanovasın kontratlarından cıkılıp cıkılmaması olucak.
İş birazda başkanda bitiyor 1 tane iyi giden amatör branş yok futbolda ortada sponsor+kombine geliri olursa çıkılır yoksa zor bence

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8014 : 01 Mayıs 2021, 01:01:37 »
barthel almanyada asla kazanamayacağı bi paraya oynuyor.yani alman takımları dışında şu formuyla talibi olmaz.ulanovas ‘ın durumu farklı ama.bence takımında görmek isteyecek koç sayısı fazla olur.yani bi ihtimal ulanovastan çıkabiliriz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8015 : 01 Mayıs 2021, 01:02:40 »
Başkan zaten misyonunu tamamladı diye düşünüyorum kötüyü daha kötü yaptı iyininde ağzına sıçtı  >:(

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #8016 : 01 Mayıs 2021, 02:20:43 »
Yabusele konusunda söylenenler doğru Pierre’in ayrılma ihtimaline karşı (CSKA olabilir) anlaşılmış. Bobby, Perez, Ulanovas, Barthel, Eddie, Berkay ile devam edilmek istenmiyor,

De Colo ve Pierre ile devam edilmek isteniyor, De Colo oyuncu, Pierre kulüp opsiyonlu +1’leri var.

Asıl sorun devşirme ve lig statüsü değişikliğinde, şöyle ki devsirilen oyuncunun milli takımda oynama zorunluluğu var Türk statüsü için, dolayısıyla Bobby ile mecburen devam edilebilir, çünkü diğer oynatsbileceğin alternatifler Wilbekin (kontratı var), Larkin (kontratı var) Preldzic (basketbolu bıraktı. Pierre de sanırım Kanada milşi takımında önceden oynamış A milli seviyesinde devşirilemiyor, yani bu oyuncular dışında kimi devşirirsen resmi bir milli maçta oynamadı lazım Türk statüsü için..

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8017 : 01 Mayıs 2021, 03:31:15 »
Yabusele konusunda söylenenler doğru Pierre’in ayrılma ihtimaline karşı (CSKA olabilir) anlaşılmış. Bobby, Perez, Ulanovas, Barthel, Eddie, Berkay ile devam edilmek istenmiyor,

De Colo ve Pierre ile devam edilmek isteniyor, De Colo oyuncu, Pierre kulüp opsiyonlu +1’leri var.

Asıl sorun devşirme ve lig statüsü değişikliğinde, şöyle ki devsirilen oyuncunun milli takımda oynama zorunluluğu var Türk statüsü için, dolayısıyla Bobby ile mecburen devam edilebilir, çünkü diğer oynatsbileceğin alternatifler Wilbekin (kontratı var), Larkin (kontratı var) Preldzic (basketbolu bıraktı. Pierre de sanırım Kanada milşi takımında önceden oynamış A milli seviyesinde devşirilemiyor, yani bu oyuncular dışında kimi devşirirsen resmi bir milli maçta oynamadı lazım Türk statüsü için..

Yabusele pierre kalıp gitmesiyle alakalı bir transfermi? Ben böyle olduğunu sanmıyorum.

Zaten eğer pierrenin opsiyonu klupteyse cskaya yada başka bir takıma asla bırakmayız.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #8018 : 01 Mayıs 2021, 04:44:59 »

Bu durumda Pierre önümüzdeki sezonda da bizle olur. Sonrasında ister kalır, isterse gider. 2+1 imzalansaydı keşke ama en azından 1 yıllık sözleşme imzalamak gibi bir hata yapılmamış.

De Colo'yu muhakkak tutmamız lazım. En azından 1 yıl daha kalmalı.

2 yıllık imzaladığımız Ulanovas ve Barthel'den nasıl kurtulacağız acaba. Ulanovas, Zalgiris'e döner belki ama bizim verdiğimiz parayı orada alamayacağı için bu açıdan problem var.
Barthel profil olarak kadroda bulunması gereken tipte bir oyuncu ama sorumluluktan kaçması ve ödlekliğiyle bezdirdi.

Guard rotasyonuna muhakkak kendi şutunu hazırlayabilen bir guard transfer edilmesi lazım.

Gherardini önümüzdeki sezon için yapacağı hamlelerle bu sezonki başarısızlığını telafi etsin bir zahmet.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8019 : 01 Mayıs 2021, 08:11:26 »
Yok öyle hazıra konmak o pisliklere su yok.Versinler Shengheliayı.Shenghelia pislik yapmayan tek oyuncusydu maç hırsı var.Kenardaki hareket ilk maç hırsından.

Ancak takasta Shenghelia gelirse kabulüm olur Pierre gitmesi.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2021, 08:13:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8020 : 01 Mayıs 2021, 09:43:07 »
Sezona dair en büyük umudum kokoskov adam ulanovastan bi halt olmıcagını anladı kesti eddieeden anladı kesti bazen mecbur kaldı oynattı.eminimki bartelide isteyerek oynatmıyodur buna eminim.

Bu sene şut atmaktan korkan topu yere vuramayan kimse gelmez buna eminim.

Ula ve Barthel'in gidişi, baharın gelişi gibidir.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2021, 09:44:21 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #8021 : 01 Mayıs 2021, 09:44:41 »
Yok öyle hazıra konmak o pisliklere su yok.Versinler Shengheliayı.Shenghelia pislik yapmayan tek oyuncusydu maç hırsı var.Kenardaki hareket ilk maç hırsından.

Ancak takasta Shenghelia gelirse kabulüm olur Pierre gitmesi.
Abi geyik yapıyorsun değil mi?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8022 : 01 Mayıs 2021, 10:05:46 »
Cska Barcaya oyuncu kaptırmayalım.Reale gitsinler.Tamam onlarda kızdırır ama arada.Genelde oyun sertliği oluyor maçlar.Nocioni Reyes hariç

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8023 : 01 Mayıs 2021, 10:48:34 »
Ula ve Barthel'in gidişi, baharın gelişi gibidir.
Merak etme onlar gider, yerlerine baskalari gelir. Her daim bizi kabız edecek birileri olur takimda.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #8024 : 01 Mayıs 2021, 10:54:01 »
Yabusele haberi nerde çıktı?