Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006788 defa)

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8175 : 13 Mayıs 2021, 23:03:59 »
Witjer 30, dekker 17 sayı ile oynamış bugün. Kaç defa söyleyeceğim. Bütçemiz yok diyoruz. Gözümüzün onundeki adamları alalım işte. Maceraya ne gerek var.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8176 : 14 Mayıs 2021, 09:25:22 »
Witjer 30, dekker 17 sayı ile oynamış bugün. Kaç defa söyleyeceğim. Bütçemiz yok diyoruz. Gözümüzün onundeki adamları alalım işte. Maceraya ne gerek var.

Ben yazacaktım Eddie-Ulanovas-Barthel yerinene Wiltjer-Dekker-O’braynt olsa diye ama bu sefer de Eddie mesela Telekomda oynayıp 13/17 falan gibi bir istatistikle 40 sayı atabilirdi...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8177 : 14 Mayıs 2021, 09:37:32 »
Attı ne oldu evsahibi kazandı.Gereksiz zorlamalar ile almak üzere olduğu maçı hediye etti Wiltjer.Asla üst düzey oyuncu değil.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8178 : 14 Mayıs 2021, 09:59:55 »
Attı ne oldu evsahibi kazandı.Gereksiz zorlamalar ile almak üzere olduğu maçı hediye etti Wiltjer.Asla üst düzey oyuncu değil.

Küçük takımların büyük oyuncusu...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8179 : 14 Mayıs 2021, 10:09:49 »
Senin tavsiye ettiğin çöplerin çoğundan daha iyi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #8180 : 14 Mayıs 2021, 12:37:07 »
Senin tavsiye ettiğin çöplerin çoğundan daha iyi.
Şimdi saçmaladın İlhan hocam. Zubkov ile bir mi bu adamlar ya da Seeley ile ??

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8181 : 14 Mayıs 2021, 13:10:23 »
Ponitka kisa rotasyonu icin iyi olur. Hem fizik ve savunma olarak westerman dan bekledigimiz ama alamadigimiz destegi verebilir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8182 : 14 Mayıs 2021, 13:39:24 »
Şimdi saçmaladın İlhan hocam. Zubkov ile bir mi bu adamlar ya da Seeley ile ??
Dogru diyorsun. Benim esekligim

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8183 : 14 Mayıs 2021, 19:07:43 »
Ben dekkerciyim cok seviyorum sam dekkeri.wiltjer ise biraz daha süre almak isteyen ve ana opsyon olduğunda parlayan bi adam. 2 si arasından dekkeri seçerim

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8184 : 14 Mayıs 2021, 19:09:30 »
Ponitka ve papatreu şu piyasada 2 side gayet iyi adamlar her yönünü oynarlar oyunun ama sanki papapetru biraz daha istekli ve yırtıcı gibi geliyo gözüme oyuzden ondan yanayım olma ihtimali olursa.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8185 : 14 Mayıs 2021, 23:01:18 »
Beyler bu Ercan Osmani'nin Millî Takım olayı noldu bilen var mı?

Biz bu çocuğu alsak devşirme sayılmıyor di mi, Biberoğlan ile aynı statüde oynar ve sıkıntı çıkmaz?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8186 : 15 Mayıs 2021, 10:20:09 »
Beyler bu Ercan Osmani'nin Millî Takım olayı noldu bilen var mı?

Biz bu çocuğu alsak devşirme sayılmıyor di mi, Biberoğlan ile aynı statüde oynar ve sıkıntı çıkmaz?

O takimdan ercan ve seyhmus alabilsek super olur... (Ahmet olmasa Furkan Haltali yi da yazardim, ama ayni tip ve daha tecrubesiz)

Ercan, mobil ve 4-5 oynayabiliyor. Dis sutu da var... Vesely, Pierre, Barthel ile tamamlayici bir rotasyon olurdu.
Seyhmus zaten Melih ve sipahinin birlikte verdiklerindan daha cok katki verir, en azindan savunma ve hiziyla. Diger iki konusulan isim Ponitka ve Kalinic (busene aldigi maasla yani 450K ile gelirse) i de yazarsak....

DeColo-Ponitka-Ismet
Guduric-Seyhmus-XXX
Biberovic-Kalinic
Pierre-Barthel-Ercan
Vesely-Ahmet-XXX              iyi bir kemik kadro olurdu.

Tabi brown, ulanovas, eddie, perez vs gitmesi sart.... Bu haliyle butce de azalma bile oluyor. Kalinic ponitka gelmese de baska isimler de olabilir.

PS:Ben bobby cok sevenlerdenim. Belki su subeye gelmis en yurekli oyuncu olabilir ama sure almadigi icin onu da saymadim artik seneye.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #8187 : 15 Mayıs 2021, 14:08:37 »
O takimdan ercan ve seyhmus alabilsek super olur... (Ahmet olmasa Furkan Haltali yi da yazardim, ama ayni tip ve daha tecrubesiz)

Ercan, mobil ve 4-5 oynayabiliyor. Dis sutu da var... Vesely, Pierre, Barthel ile tamamlayici bir rotasyon olurdu.
Seyhmus zaten Melih ve sipahinin birlikte verdiklerindan daha cok katki verir, en azindan savunma ve hiziyla. Diger iki konusulan isim Ponitka ve Kalinic (busene aldigi maasla yani 450K ile gelirse) i de yazarsak....

DeColo-Ponitka-Ismet
Guduric-Seyhmus-XXX
Biberovic-Kalinic
Pierre-Barthel-Ercan
Vesely-Ahmet-XXX              iyi bir kemik kadro olurdu.

Tabi brown, ulanovas, eddie, perez vs gitmesi sart.... Bu haliyle butce de azalma bile oluyor. Kalinic ponitka gelmese de baska isimler de olabilir.

PS:Ben bobby cok sevenlerdenim. Belki su subeye gelmis en yurekli oyuncu olabilir ama sure almadigi icin onu da saymadim artik seneye.
Ponitka 1 değil ama, hatta 2 de değil. Gene oyun kurucu eksikliği çekeceğimiz bir sene olur bu kadro ile gidersek.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8188 : 15 Mayıs 2021, 14:27:37 »
Ponitka 1 değil ama, hatta 2 de değil. Gene oyun kurucu eksikliği çekeceğimiz bir sene olur bu kadro ile gidersek.

Haklisin bir oyun kurucu daha eklenebilir ama bizdeki sorun topu getirmede ... oyun kurma isi vesely, decolo ve guduric ekseninde çözülüyor....

Topu getirirken decolo cok yoruluyor ... ya da baskıda kaybediyoruz ... bunu seyhmus, ismet veya ponitka ile de çözebiliriz diye düşündüm. Cunki sipahi, melih ve lorenzo ile olmuyor ....

Ha bir oyun kurucu ile ponitka da 2 ye çekilebilir.... Ama guzel alternatif 5 ler cikiyor yukarıdaki kadro ile....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #8189 : 15 Mayıs 2021, 14:34:33 »
Ben oldum olası başka işi yapan pozisyonlara gıcık oldum. Golcü stoper, ribaund alan guard, oyun kuran uzun...
Ya herkes önce kendi işini yapsın :) o yüzden ancak 2 numaradaki XXX için iyi bir guard olursa kabulümdür bu kadro :)
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2021, 17:37:54 Gönderen: ayhan »