Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006652 defa)

sinanyucel, Tom Hanks, iloturo, myildirim ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8190 : 15 Mayıs 2021, 16:14:39 »
Ben oldum olası başka işi yapan pozisyonlara gıcık oldum. Golcü stoper, ribaund alan guard, oyun kuran uzun...
Ya herkes önce kendi işini yapsın :) o yüzden ancak 2 numaradaki XXX için iyi bir Guardian olursa kabulümdür bu kadro :)
zeliko, kendi işini iyi yapan bunun yanında ilave meziyetleri olan adamları çok severdi, mesela kalinic, etinden sütünden yününden faydalanırdı. mesela melli, bu sene takımdaki vesely (oyun kurma) geçmişte bjelica.
mesela simon 3 numara ama ikili oyun oynayabilmesi onu çok değerli kılıyor. elbette önce herkes kendi işini yapacak, ancak yanında ilave yetenekleri olan oyuncular çok değerlidir, mesela sergio ramos, eskiden bizdeki lugano.
takımında bu tarz adamalar olursa daha esnek bir tekım oluyorsun. bence ponitka da bu tarz bir oyuncu. esasen 3 numara. ama topu alıp ikili oyun oynayabiliyor, oyun kurabiliyor. ulonovası gönderebilirsek mutlaka alınması gereken bir oyuncu.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8191 : 15 Mayıs 2021, 17:32:33 »
Ergin Kevin Punter’i istiyormuş.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8192 : 15 Mayıs 2021, 17:38:43 »
zeliko, kendi işini iyi yapan bunun yanında ilave meziyetleri olan adamları çok severdi, mesela kalinic, etinden sütünden yününden faydalanırdı. mesela melli, bu sene takımdaki vesely (oyun kurma) geçmişte bjelica.
mesela simon 3 numara ama ikili oyun oynayabilmesi onu çok değerli kılıyor. elbette önce herkes kendi işini yapacak, ancak yanında ilave yetenekleri olan oyuncular çok değerlidir, mesela sergio ramos, eskiden bizdeki lugano.
takımında bu tarz adamalar olursa daha esnek bir tekım oluyorsun. bence ponitka da bu tarz bir oyuncu. esasen 3 numara. ama topu alıp ikili oyun oynayabiliyor, oyun kurabiliyor. ulonovası gönderebilirsek mutlaka alınması gereken bir oyuncu.

kendi işini de yapıyorsa tabiki itirazım olmaz :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8193 : 15 Mayıs 2021, 17:56:10 »
Ben oldum olası başka işi yapan pozisyonlara gıcık oldum. Golcü stoper, ribaund alan guard, oyun kuran uzun...
Ya herkes önce kendi işini yapsın :) o yüzden ancak 2 numaradaki XXX için iyi bir guard olursa kabulümdür bu kadro :)

😁😁
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #8194 : 16 Mayıs 2021, 01:20:02 »
Geleceğini merak ettiğim iki isim var. Teodosic ve Obradovic..🤔

Önümüzdeki yılın Euroleague kartlarını tekrar dağıttıracak iki hamle bence takımlar için..

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8195 : 16 Mayıs 2021, 11:30:24 »
Geleceğini merak ettiğim iki isim var. Teodosic ve Obradovic..🤔

Önümüzdeki yılın Euroleague kartlarını tekrar dağıttıracak iki hamle bence takımlar için..

Önümüzdeki sezon 35 yaşına girecek Teodosic, bu saatten sonra değil kartları dağıtmak kendini dağıtmasın yeter...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8196 : 16 Mayıs 2021, 21:56:26 »
Ercan Osmani ve Şeyhmus Hazer'in işini hemen bitirmeliyiz, hem de hemen.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8197 : 17 Mayıs 2021, 16:13:15 »
Baskonia ve Zenit Mickey ile ilgileniyormuş

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #8198 : 17 Mayıs 2021, 18:43:42 »
Metecan Birsen gelecek diyorlar.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8199 : 17 Mayıs 2021, 18:57:52 »
Beşiktaşın gençlerini almak ekonomik olarak çok kolay olmayacağı için, berkaydan boşalacak yerli 4no rotasyonunu bi tık yukarı çeker bence metecan eğer gelirse tabi fazlasını da beklememek gerek bence :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8200 : 17 Mayıs 2021, 20:10:26 »
Beşiktaşın gençlerini almak ekonomik olarak çok kolay olmayacağı için, berkaydan boşalacak yerli 4no rotasyonunu bi tık yukarı çeker bence metecan eğer gelirse tabi fazlasını da beklememek gerek bence :)

Beşiktaş la olayin bir ilgisi yok.... bu sene bedavaya oynatiyor oyunculari.... Oyuncuların kontratlari menajerlik sirketlerinde

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8201 : 17 Mayıs 2021, 20:16:40 »
Kalinic,
jordan mickey,
david lighty
gibi bize direk lazım olan oyuncularla bayernin olimpiacos baskonia nın bile ismi geçerken fenerin isminnin geçmemesi beni biraz korkutuyor.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8202 : 17 Mayıs 2021, 20:19:23 »
Beşiktaş la olayin bir ilgisi yok.... bu sene bedavaya oynatiyor oyunculari.... Oyuncuların kontratlari menajerlik sirketlerinde

Beşiktaş bu oyuncuları bedava oynatmıyor maaşlarını bjk ödüyor ve menejerlik şirketine sene başında belli bir ödeme yaptı tüm oyuncuları bunyesine katmak için.

Bi diğer noktada oyuncuların bağlı oldukları menejerlik şirketi oyuncularını paket halinde satma ya da münferit satışlarda yüksek bonservislerle satıp köşeyi dönme derdinde. O yüzden bjk den ercanı alalım,furkanı alalım, sadıkı şehmusu alalım planları bizim de mali yapımızdan ötürü çok mümkün değil. O yüzden de alternatif isimlere yonelmemiz gayet normal. Zaten piyasada da çok fazla alternatif ne yazık ki yok, metecan olur da gelirse berkayın verdiğinin belki biraz daha fazlasını verir diye bekliyorum ama çok da büyük beklentim yok açıkcası...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8203 : 17 Mayıs 2021, 20:51:45 »
Kalinic,
jordan mickey,
david lighty
gibi bize direk lazım olan oyuncularla bayernin olimpiacos baskonia nın bile ismi geçerken fenerin isminnin geçmemesi beni biraz korkutuyor.
Lig bitmeden bir isim duymayız bence/

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8204 : 17 Mayıs 2021, 22:43:33 »
Beşiktaş bu oyuncuları bedava oynatmıyor maaşlarını bjk ödüyor ve menejerlik şirketine sene başında belli bir ödeme yaptı tüm oyuncuları bunyesine katmak için.

Bi diğer noktada oyuncuların bağlı oldukları menejerlik şirketi oyuncularını paket halinde satma ya da münferit satışlarda yüksek bonservislerle satıp köşeyi dönme derdinde. O yüzden bjk den ercanı alalım,furkanı alalım, sadıkı şehmusu alalım planları bizim de mali yapımızdan ötürü çok mümkün değil. O yüzden de alternatif isimlere yonelmemiz gayet normal. Zaten piyasada da çok fazla alternatif ne yazık ki yok, metecan olur da gelirse berkayın verdiğinin belki biraz daha fazlasını verir diye bekliyorum ama çok da büyük beklentim yok açıkcası...

Kastim bjk nin bu konuda soyleyecegi bir laf olmamasiydi.
Kaldi ki donem donem pazarliklar oldu ... fiyat farki da ucurum degil deniyor .... Ama bu sene sure almalari acisindan BJK yi tercih ettiler. (Bencede mantikli idi)

Zaten halihazırda ne efes ne fener 2-3 oyuncudan fazla olan bir paket yapamaz. Diger takımlardan da para alamazlar o kadar. Bu durumda 2 alternatif var; NBA veya Avrupa. (ki Avrupa'daki birçok takim da yüksek paralar vermez)

Bu anlamda Ecan ve Seyhmus araya Efes girmezse olasi hedefler....