Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007413 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8385 : 31 Mayıs 2021, 12:25:31 »
Barthel görev adamı disiplinli gelişmeye açık bu tip adamları sever koç.Şansız yıl oldu Pleıss denen kazma neler yaptı aşağa oyuncu değil.
Abi Pleiss kazma mı? Adam NBA’de oynadı ve bu kadar değerli şutu olan bir uzuna nasıl kazma dersin.

Dün Pleiss’ın kullandığı şutlarda,Barthel onun yerine fake atıp De Colo’yu arardı.

Disiplinli olsa ne yazar korkak olduktan sonra.pleiss’ın kazma olduğunu belirtmen yazdığın en sıradışı yorumlardan biri olabilir.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8386 : 31 Mayıs 2021, 12:33:12 »
Pleıss bence bomboş olmasada vasat oyuncu sırıtmadı Efesin nitelikli kadrosunda.Galatasarayda gördük savunma zaafiyeti var.Beğenmiyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8387 : 31 Mayıs 2021, 12:44:13 »
Singleton şampiyonluk mimarı giden maçta çok iyi oynayarak çevirdi ama görüşüm aynı.Efesin 2 vasat adamı var Singleton bir tık daha iyi.

Calathes ne kadar zayıf oyuncu olduğu şişirme adam olduğu görüdü.Bunların menajerleri iyi.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8388 : 31 Mayıs 2021, 12:59:33 »
Obra ilk Eddie’yi mi yoksa Brown’ı mı parçalardı bilemiyorum. Kararsızım

Muhtemelen Barthel ve Ulanovas’tan bir şekil katkı alırdı. Ama cska maçında Barthel şutu atmayınca onu da bırakırdı

Hamilton ve Perez’i anca Ligde diğer takımda oynuyorsa görürdük.

O’quinn’i bilemiyorum.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #8389 : 31 Mayıs 2021, 13:39:29 »
Kemal yazmış, buradan bize bilgi verir heralde. böyle efsane bir şey olabilir mi? acaba.

Ben bunu yaklaşık 10 gün önce falan çok güvendiğim birinden duymuştum. Ama yine de pek ihtimal vermemiştim açıkçası. Özellikle Kokoskov nedeniyle bu tip bir şeyin olma ihtimalini yok diye görüyordum. Özellikle son birkaç gündür farklı kaynaklardan aynı bilgiler gelmeye başladı. Bu kişiler, birbirinden çok bağımsız kimlikler olduğu için 'acaba' diyor insan haliyle.

Komsuoğlu-Gherardini-Kokoskov üçgenin de yaşanan bazı şeyler, şu an bunun detaylarını yazmam pek etik olmaz, bu ihtimali güçlendiriyor. Obradovic'in olası bir dönüşe sıcak baktığı da söyleniyor. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Olur ya da olmaz zaman gösterecek sonuçta.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8390 : 31 Mayıs 2021, 13:42:52 »
Ben bunu yaklaşık 10 gün önce falan çok güvendiğim birinden duymuştum. Ama yine de pek ihtimal vermemiştim açıkçası. Özellikle Kokoskov nedeniyle bu tip bir şeyin olma ihtimalini yok diye görüyordum. Özellikle son birkaç gündür farklı kaynaklardan aynı bilgiler gelmeye başladı. Bu kişiler, birbirinden çok bağımsız kimlikler olduğu için 'acaba' diyor insan haliyle.

Komsuoğlu-Gherardini-Kokoskov üçgenin de yaşanan bazı şeyler, şu an bunun detaylarını yazmam pek etik olmaz, bu ihtimali güçlendiriyor. Obradovic'in olası bir dönüşe sıcak baktığı da söyleniyor. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Olur ya da olmaz zaman gösterecek sonuçta.
Ya varya burada okuduktan Avrupa basınına baktım var mı bişey diye.
Allahım yap şu işi.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #8391 : 31 Mayıs 2021, 13:44:03 »
.... Obradovic'in olası bir dönüşe sıcak baktığı da söyleniyor. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Olur ya da olmaz zaman gösterecek sonuçta.

Resmen kalbimde çarpıntı oldu. Hayırlısı diyelim.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #8392 : 31 Mayıs 2021, 13:59:23 »
Çok zor bir ihtimal bence. Keşke olsa. Eğer olursa bütçe artar tekrar iddialı oluruz.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #8393 : 31 Mayıs 2021, 14:09:48 »

Şu yazdıklarını 3 defa okudum.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #8394 : 31 Mayıs 2021, 14:13:43 »
Cem Ağrak, sen genelde gerçekçisindir, senin bir yorumun var mı? Duydukların falan...
Bu arada Murat Aşık yazmış oyle bir sinyal çakmış ama kafam da oturtamadım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8395 : 31 Mayıs 2021, 14:19:10 »
Yarıda gitti sezon bitmedi bize borçlu isimlerden en azından Kaliniç dönse.Efes seneye bu düzeyde olmaz hala Vakıfla karşılaştırmak yapmak mantıklı değil. Reai-Milano güçlenecek dahada.Barcelona yanlış parçalarını değişterecek.

Cska geçen okudum çok önemli bir oyuncu kurucu yıldızı Nba liginden katmak üzereymiş.

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 14:28:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8396 : 31 Mayıs 2021, 14:49:49 »

abi merak ettim şöyle sorayım,memnuniyetsiz olan taraf yönetim tarafı mı hoca tarafı mı? ayrıca gherardini’nin de dış basına bunu yansıtıp haber olarak sezon içerisinde tüm avrupa’da dolaşması doğru bi davranış mı?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #8397 : 31 Mayıs 2021, 14:59:09 »
abi merak ettim şöyle sorayım,memnuniyetsiz olan taraf yönetim tarafı mı hoca tarafı mı? ayrıca gherardini’nin de dış basına bunu yansıtıp haber olarak sezon içerisinde tüm avrupa’da dolaşması doğru bi davranış mı?

Efe, bana zor sorular sorma :D İki tarafın da karşılıklı olarak memnun olmadıkları noktalar var diye biliyorum. Özellikle Kokoskov'un biraz yalnızlaştırıldığı konusunda çok şey söyleniyor. Açıkçası hocanın da ayrılmaya sıcak baktığı konusunda çeşitli kaynaklardan bilgiler var.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8398 : 31 Mayıs 2021, 15:02:09 »
Hocam dönecekse yapılan transfer hamlelerine dahildir umarım
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 15:03:38 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8399 : 31 Mayıs 2021, 15:03:47 »
Herkes gitsin ama Obra donsun ....

Kenarda devamli onu ariyor gozlerim. O gelsinde kim gider kim kalir umrumda degil
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....