Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006641 defa)

sinanyucel, Tom Hanks, myildirim ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8400 : 31 Mayıs 2021, 15:06:05 »
Ben bunu yaklaşık 10 gün önce falan çok güvendiğim birinden duymuştum. Ama yine de pek ihtimal vermemiştim açıkçası. Özellikle Kokoskov nedeniyle bu tip bir şeyin olma ihtimalini yok diye görüyordum. Özellikle son birkaç gündür farklı kaynaklardan aynı bilgiler gelmeye başladı. Bu kişiler, birbirinden çok bağımsız kimlikler olduğu için 'acaba' diyor insan haliyle.

Komsuoğlu-Gherardini-Kokoskov üçgenin de yaşanan bazı şeyler, şu an bunun detaylarını yazmam pek etik olmaz, bu ihtimali güçlendiriyor. Obradovic'in olası bir dönüşe sıcak baktığı da söyleniyor. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Olur ya da olmaz zaman gösterecek sonuçta.

Kemal Hocamın hassasiyetini anlıyorum, ağzına sağlık.👏🏻👏🏻Kokoskov’un sezon devam ederken Amerika’dan teklifler aldığı ve organizasyonu yarıyolda bırakmak istemediği söyleniyordu, bence her iki taraf içinde bu ayrılık hayırlı olacaktır. Bu durumdan Obradovic’te haberdar, zaten yakın arkadaşı görevdeyken böyle görüşmeler yapmaz prensip olarak, hassas adamdır. İnşallah döner efsanemiz...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #8401 : 31 Mayıs 2021, 15:07:17 »
Yalnız şöyle bir sıkıntı var, burayı da çok kişi okuyor dışarıdan malum, kelimeleri özenle seçmeye çalışıyorum.

Sertaç Bey'le ilgili çok sıkıntılı şeyler duyuyorum. Doğrudur, yanlıştır bilemem. Her konuda kendini çok fazla öne atması, her transfer girişiminde ortaya çıkması, menajerlerle çok fazla yüz göz olmaya başlaması, epey rahatsızlık veriyor. Hatta bir menajerin, ''Biz bu Sertaç'ı istediğimiz gibi kafalarız.'' dediği bile iddia ediliyor.

Fenerbahçe'de değişim olacaksa en başta şubenin başından başlanmalı. Ozan Balaban döneminde buna benzer bir tane laf çıkmadı. Sertaç Bey döneminde 1000 tane laf dolanıyor. Onun da biraz aynaya bakması lazım bence.

Son olarak, Sertaç Bey'in acilen Ufuk sevdasından vazgeçmesi gerekiyor.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8402 : 31 Mayıs 2021, 15:10:50 »
Yalnız şöyle bir sıkıntı var, burayı da çok kişi okuyor dışarıdan malum, kelimeleri özenle seçmeye çalışıyorum.

Sertaç Bey'le ilgili çok sıkıntılı şeyler duyuyorum. Doğrudur, yanlıştır bilemem. Her konuda kendini çok fazla öne atması, her transfer girişiminde ortaya çıkması, menajerlerle çok fazla yüz göz olmaya başlaması, epey rahatsızlık veriyor. Hatta bir menajerin, ''Biz bu Sertaç'ı istediğimiz gibi kafalarız.'' dediği bile iddia ediliyor.

Fenerbahçe'de değişim olacaksa en başta şubenin başından başlanmalı. Ozan Balaban döneminde buna benzer bir tane laf çıkmadı. Sertaç Bey döneminde 1000 tane laf dolanıyor. Onun da biraz aynaya bakması lazım bence.

Eyvah! Kokoskov ayrılır; Obra gelmedi denir, sonuç: Ufuk

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8403 : 31 Mayıs 2021, 15:11:30 »

Tamda bu konuyla ilgili soracaktım seneye basketbol şubesinde değişim olacak mı Ali Koç yarın ekibini açıklayacak muhtemelen

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #8404 : 31 Mayıs 2021, 15:15:42 »

Tam 3 yıl önce ne umuyorduk, şu an geldiğimiz duruma bakın. Biz tüm şubeler basketbol şubesi gibi profesyonelce yönetilsin diye düşünürken, kibarca amatörce davranışlar nedeniyle diyim, ne hale geldi tıkır tıkır işleyen şube.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #8405 : 31 Mayıs 2021, 15:16:10 »
Maalesef benim de ilk aklıma gelen bu oldu.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #8406 : 31 Mayıs 2021, 15:19:26 »

Sertaç'ın en büyük hayali Ufuk. Şuraya karşıma geçsin, Parkedefener canlı yayını yapalım kendisiyle, bunu yüzüne karşı da söylerim. İnkar edemeyip, kabul etme noktasına da getiririm. Bu konuda bu kadar iddialıyım.

Tamda bu konuyla ilgili soracaktım seneye basketbol şubesinde değişim olacak mı Ali Koç yarın ekibini açıklayacak muhtemelen

Bu konuda bilgim yok açıkçası. Ali Koç'un basketbol şubesinde yaşananlarla ilgili de senden daha fazla bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum maalesef. Ona, çıkıp 1-2 rapor veriyorlardır, o kadar. Aziz Yıldırım kadar işin içinde değil.

Tam 3 yıl önce ne umuyorduk, şu an geldiğimiz duruma bakın. Biz tüm şubeler basketbol şubesi gibi profesyonelce yönetilsin diye düşünürken, kibarca amatörce davranışlar nedeniyle diyim, ne hale geldi tıkır tıkır işleyen şube.

Ortamlarda Sertaç Bey için ''Yeni Nedim Karakaş'' deniyor, o derece.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 15:19:55 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8407 : 31 Mayıs 2021, 15:20:06 »
Küçük Ergin Ataman uzak dursun bizden.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8408 : 31 Mayıs 2021, 15:24:13 »
Igor'un sözleşmesinde yanlış hatırlamıyorsam 2.sene sonunda çıkış vardı demek ki baya sıkıntılar var
Ufuk falan gelirse Sertaç falan kalmaz linç edilir zaten Acıbadem sponsorluk olayı doğruysa Ufuk Sarıca olmaz Acıbadem kendi ekibiyle yönetip vizyonlu kişilerle çalışıyor voleybolda gördük bunu

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8409 : 31 Mayıs 2021, 15:25:32 »
Bence yönetimin yeni listesi bu konuda bize fikir verebilir.Bunun dışımda çok heyecanlanmama ve inanılmaz mutlu olmama rağmen gerçekçi gibi durmuyor.
Ya Ali Koç kafayı kırıp camiaya büyük vaad için bun yapacak ya da Obra dönmek için kendi arzulu olacak.Bu yönetimin Obra'yı tekrar getirmesi  zor geliyor.
Belki Aziz Yıldırım mı devreye girer bilemiyorum, kafada deli sorular.

Bu yönetim güven vermiyor. Futbol takımı için teknik direktör bakıp Emre'ye takım vermek gibi, Obra için Kokoşkov'a yol verip Ufuk Sarıca yaparlar mı yaparlar.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #8410 : 31 Mayıs 2021, 15:26:25 »
Sertaç'ın en büyük hayali Ufuk. Şuraya karşıma geçsin, Parkedefener canlı yayını yapalım kendisiyle, bunu yüzüne karşı da söylerim. İnkar edemeyip, kabul etme noktasına da getiririm. Bu konuda bu kadar iddialıyım.

Bu konuda bilgim yok açıkçası. Ali Koç'un basketbol şubesinde yaşananlarla ilgili de senden daha fazla bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum maalesef. Ona, çıkıp 1-2 rapor veriyorlardır, o kadar. Aziz Yıldırım kadar işin içinde değil.

Ortamlarda Sertaç Bey için ''Yeni Nedim Karakaş'' deniyor, o derece.

Obra sonrası oldu bittiye getirilip “Ufuk Sarıca” hamlesini yapamadılar ya bu saatten sonra Kokoskov ayrıldığı takdirde onu yapmaları güven özveri ve tecrübe ister bence.Hele de Efes şampiyonluğu sonrası o kapı tamamen kapandı gibi…

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8411 : 31 Mayıs 2021, 15:26:31 »
Efe, bana zor sorular sorma :D İki tarafın da karşılıklı olarak memnun olmadıkları noktalar var diye biliyorum. Özellikle Kokoskov'un biraz yalnızlaştırıldığı konusunda çok şey söyleniyor. Açıkçası hocanın da ayrılmaya sıcak baktığı konusunda çeşitli kaynaklardan bilgiler var.
hahahaha tamamdır abi

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8412 : 31 Mayıs 2021, 15:36:37 »
Basketbol şubesinin sil baştan yapılanması gerekiyor.Özellikle de futboldan alıştığımız amigolar yerine profesyonel insanlarla çalışmamız gerekli.Demek Obra gibi büyük bir figür olmayınca,şubeyi yine çiftliğe çevirmeye niyetli insanlar varmış.

Neyse,Kemal abi bu şubenin taraftarla iletişimsizliğinin önüne geçilir mi? Çünkü Pierre’ın ne kadar süre sahalardan uzak kalacağını kaç gün sonra zar zor öğreniyoruz.Benim için Obradovic dışında hiçbir isim Kokoskov’un yerini dolduramaz.

Ufuk gelirse zaten Ali Koç daha fazla kulübü idare edemez.

Ama gidip Şenol’u futbol tanımının başına,Ufuk’u da basketbol takımının başına getirir bu değişik yönetim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
« Yanıtla #8413 : 31 Mayıs 2021, 15:46:16 »
Ben twiterda acik acik yazdim sertac baskani etiketliyerekte, umarim herkonuda yasadigimiz sikintiyi baskette yasamayiz, yonetim sunu asla unutmamali futbol surundurur ama basket öldürür yani ufuk gelirse ali koc gider

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8414 : 31 Mayıs 2021, 15:47:03 »
pierre 2-3 gün önce bi story atmıştı hiç türkiye’ye benzemiyodu etraf fotoğraf eski değilse.ama bilemiyoruz tabi hiçbi şey paylaşılmadığı için.