Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006582 defa)

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8520 : 02 Haziran 2021, 01:52:09 »
Neyse. Şimdi bizim oyun kurucu işi nasıl olacak? Duyum, fikir, intiba falan birşey var mı?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8521 : 02 Haziran 2021, 01:54:04 »
Yaz çok güzel geçti hep sırıtarak dolaştım yaz.Şampiyon olduğumuz gece uyuyamadım zevkten.2 bira içtim.Programları zevkle izledim.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8522 : 02 Haziran 2021, 05:05:48 »
Ya valla anlamıyorum, anlayamayacağım galiba. Ben herkesin fikrine saygı duyarım. Abdülraif ve zan tabak geldiğinde uykularım kaçmıştı. Kahvede milletle dövüşüyorduk basket maçı açtırmak için. Vallahi şampiyon olduğumuzda hoplayıp zıplamadım. Sanki üzerimden yılların ağırlığı kalkmış gibi bir ferahlık hissettim. Obra gelene kadar hayaldi. Ben şimdi nasıl saplantı yapmayayım. Evet datomeyi de udohu da geri isterim. Ben yıllarını bu Fenerbahçe duygusallığıyla geçirmiş bir adamım. Umarım gençler bizi mazur görür. Kendilerinin gözünü açtığında süpürmeye alıştığı Madrid galibiyetlerine ben çocuklarımı götürdüm bin bir duygu içinde. Onlar da dedi bu Madrid yırtmış 🤣🤣🤣 vay dedim oğlum o ibneler bize neler çektirdi yıllarca)))Ve unutamam şampiyon kadroyu ve onun koçunu.
abi tabiki obradovic’in neler ifade ettiğinden bağımsız takıntıyı bırakmalıyız dedim.çünkü obradovic boşta olduğu her saniye boyunca biliyoruz ki aklımızın bi kenarında o soru olacak;acaba döner mi? o yüzden diyorum çünkü bu bize zarar verir ve sürekli hayal kırıklığına neden olur.forumdaki çoğu kişi obradovic ayrılmasına rağmen hala o standartta olduğumuzu düşünüp ona göre beklentiye giriyor.hala standardları obradovic standardı.bunu bi kenara bırakmalıyız artık diye düşünüyorum.ben kokoskov’la tekrar oralara gelebileceğimize inanıyorum ama hemen obradovic sonrası geldiği için çoğu kişi onu beğenmiyor,sevmiyor,yetersiz görüyor.çünkü hepimiz obraya alıştık.yoksa obradovic’e olan sevgim hiçbir spor insanına yok çoğunuz gibi ama her acaba diyişimizde üzülen taraf biz oluruz.onsuz yaşamayı ve başka hocalarla da başarılı olabileceğimizi öğrenmeliyiz,anlamalıyız.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8523 : 02 Haziran 2021, 10:29:38 »
Başkaları istiyordu biz aldık lafından ne anlamalıyız :)

Ali Koç’un muhabirlerle olan muhabbeti şirketlerindeki çalışanlarla olduğu gibi sanki. Ben sizin patronunuzum havasında. Espriler laf sokmalar... Gereksiz yere uzayan bir toplantıydı.

“Başkaları da istiyordu biz aldık” profili için iki farklı durum aklıma geliyor; ilki daha önce bizimle birlikte başka kulüplerle adı çıkan oyuncular. Mesela Walkup. Real’in ciddi ilgisi olduğu haberleri çıkmıştı. Dün itibari ile ise William Goss Real için kesinleşmiş gibi gözüküyor. Walkup bize gelebilir.

Lorenzo’nun bizde kadroya girmemesinden de ilk kesinleşen transferlerden birinin PG için olduğunu düşünebiliriz.

Bu Ali Koç’un söylediğinden çıkabilecek bir transfer ihtimali.

Diğer aklıma gelen durum ise Pierre :) Umarım bunu bir transfer başarısı olarak bize yutturmaya çalışmıyordur Ali Bey.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8524 : 02 Haziran 2021, 11:18:56 »
Başkaları istiyordu biz aldık lafından ne anlamalıyız :) ....

Diğer aklıma gelen durum ise Pierre :) Umarım bunu bir transfer başarısı olarak bize yutturmaya çalışmıyordur Ali Bey.

Ne yazik ki ben de tam boyle anladim. Baska kulupler, oyuncumuzu alabilmek icin  para oneriyor gibi bir sey soyledi cunku.

Ben baskalari istedi biz aldik lafini kacirmisim, oyle dediyse umutlanacak birseyler var demektir gene de.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2021, 11:19:12 Gönderen: hangul »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #8525 : 02 Haziran 2021, 11:21:37 »

Ali Koç’un muhabirlerle olan muhabbeti şirketlerindeki çalışanlarla olduğu gibi sanki. Ben sizin patronunuzum havasında. Espriler laf sokmalar... Gereksiz yere uzayan bir toplantıydı.

Bu durum beni de ciddi olarak rahatsız etti. İnsanlar aşina oldukları, sürekli iletişim içinde oldukları kimselere her zaman siz diye hitap etmek zorunda değil ama ses tonu ve beden dili çok iticiydi.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8526 : 02 Haziran 2021, 11:28:12 »
Ben baskalari istedi biz aldik lafini kacirmisim, oyle dediyse umutlanacak birseyler var demektir gene de.
Haklısın. Ben duymak istediğim gibi anladım sanırım :)

Pierre o zaman kast ettiği. Büyük başarı (!)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8527 : 02 Haziran 2021, 11:44:44 »
Samsunlu Tım Soares.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8528 : 02 Haziran 2021, 11:52:37 »
Samsunlu Tım Soares.
Yok artık.İkinci lig için mi kadro kuruyoruz?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8529 : 02 Haziran 2021, 12:04:48 »
Bu durum beni de ciddi olarak rahatsız etti. İnsanlar aşina oldukları, sürekli iletişim içinde oldukları kimselere her zaman siz diye hitap etmek zorunda değil ama ses tonu ve beden dili çok iticiydi.
Kapalı bir görüşme olsa böyle bir etkileşim olabilir belki. Samimiyet, yaşça küçük olma durumu falan... TV’de olunca ve taraftarın duymak, öğrenmek istediği şeyler olunca “4 soru sordun/3 sordun/az sordun/çok sordun/nasıl soru soruyorsun” vb çok gereksiz bir muhabbet haline geliyor.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8530 : 02 Haziran 2021, 12:31:51 »
Khimki'nin uzunu Devin Booker ile anlaşmaya yakın olduğumuz söyleniyor.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #8531 : 02 Haziran 2021, 14:00:21 »
Berkan durmaz ile anlaştık diye twitterda haber var

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8532 : 02 Haziran 2021, 14:07:50 »
Tombaladan Devin Booker çıkmış :) Nemanja Zoric diye bir hesap yazmış twitter’da... İtibar edelim mi bilemedim.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #8533 : 02 Haziran 2021, 14:10:17 »
Başkan dün kadronun tamam olduğunu söylemişti. Bu sızan isimler de bitmiş isimlerdir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8534 : 02 Haziran 2021, 14:20:32 »
Haydaaa devin bookermi ?? Sene ortasında efesin ilgilendiği ve kadrosuna katmak istediği söyleniyordu.
Şahsen iyi transfer bu uzun havuzunda umarım olur.