Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006600 defa)

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8535 : 02 Haziran 2021, 15:08:26 »
Booker piyasadaki en iyi oyunculardan biri de hem Bayern hem Khimki için çıkması gereken bir çok maçı ailevi nedenler vb oynamadı.

Kafasını buraya verir ve iyi yönetilirse ciddi güç katar.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #8536 : 02 Haziran 2021, 15:40:07 »
abi tabiki obradovic’in neler ifade ettiğinden bağımsız takıntıyı bırakmalıyız dedim.çünkü obradovic boşta olduğu her saniye boyunca biliyoruz ki aklımızın bi kenarında o soru olacak;acaba döner mi? o yüzden diyorum çünkü bu bize zarar verir ve sürekli hayal kırıklığına neden olur.forumdaki çoğu kişi obradovic ayrılmasına rağmen hala o standartta olduğumuzu düşünüp ona göre beklentiye giriyor.hala standardları obradovic standardı.bunu bi kenara bırakmalıyız artık diye düşünüyorum.ben kokoskov’la tekrar oralara gelebileceğimize inanıyorum ama hemen obradovic sonrası geldiği için çoğu kişi onu beğenmiyor,sevmiyor,yetersiz görüyor.çünkü hepimiz obraya alıştık.yoksa obradovic’e olan sevgim hiçbir spor insanına yok çoğunuz gibi ama her acaba diyişimizde üzülen taraf biz oluruz.onsuz yaşamayı ve başka hocalarla da başarılı olabileceğimizi öğrenmeliyiz,anlamalıyız.

Bu forumda durup dururken "Kokoskov gitsin Obradovic dönmeli" şeklinde algı yapacak insan yok. Bizimkisi uzun yıllara yayılmış acı, ızdırap ve travmaların saplantısı. Bahadır Bey'in yukarıda belirttiği gibi 21 Mayıs 2017 akşamı Antiç farkı 18 sayıya çıkartan üçlüğü salladığı zaman hiçbir şey yapamadım, çakıldım koltuğa. Kalkıp bağırmak istedim bağıramadım, ağlamak istedim ağlayamadım. İnan bana 3 4 gün sonra sevinebildim. Onca travmadan sonra bekliyor insan, anı bile yaşamayı çok gördü kahrolası yıllar bize. 3 temmuz vesaireye girmiyorum bile. Obra ve 2015-2016-2017 kadrosu bizim gibilerin kutsalı oldu bile. Nasıl Obradovic döneminin ikinci yarısında genç nesil Fenerbahçeliler kolay kolay hiçbir şeyi beğenmedi, kaybedilen euroleague finali için çöp sezon dedilerse, bizim gibiler de Obradovic sonrası dönemini kolay kolay beğenmeyecek maalesef. Kesinlikle yanlış anlaşılmasını istemem, en nefret ettiğim şey "zamane gençleri  şöyle kötüler böyle yaramazlar" minvalindeki cümlelerdir. Sadece durum tespiti yapıyorum. Ülkenin ve Fenerbahçe'nin geleceği sizlersiniz. Gençlik demek enerji demektir, hayat demektir. Kulüp sizlerin enerjisi ile ayakta kalacak, kalabilirse eğer. Hülasa, diyorum ki bizim gibilerin saplantısından zarar gelmez. Rahat ol. 19 yaşındaki Preldziç ve Vidmar'ı sahada tutuyor diye Tanjevic'e küfür eden tiplerle ve Avrupa şampiyonluğundan bir sene sonraki Olympiakos maçında maç sonunu beklemeden tribünü terk eden vefasızlarla tartışmış tipleriz. Acı ve ızdırapla piştik, her şeyin farkındayız. İçini ferah tut. Bizimkisi zararsız saplantı. Saygılar...
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2021, 15:40:34 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8537 : 02 Haziran 2021, 15:40:49 »
Berkan ve İsmet bizde deniyor. Başka yerli transferi olur mu acaba ?

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #8538 : 02 Haziran 2021, 15:50:47 »
Şu an için yerli kadrosu İsmet - Melih - Tarık - Metecan - Berkan - Ahmet şeklinde olacak sanırım. Alt yapıdaki çocuklardan da eklenecek 1-2 kişiyle birlikte yerli kadrosu tamam aslında.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8539 : 02 Haziran 2021, 16:00:37 »
Bu forumda durup dururken "Kokoskov gitsin Obradovic dönmeli" şeklinde algı yapacak insan yok. Bizimkisi uzun yıllara yayılmış acı, ızdırap ve travmaların saplantısı. Bahadır Bey'in yukarıda belirttiği gibi 21 Mayıs 2017 akşamı Antiç farkı 18 sayıya çıkartan üçlüğü salladığı zaman hiçbir şey yapamadım, çakıldım koltuğa. Kalkıp bağırmak istedim bağıramadım, ağlamak istedim ağlayamadım. İnan bana 3 4 gün sonra sevinebildim. Onca travmadan sonra bekliyor insan, anı bile yaşamayı çok gördü kahrolası yıllar bize. 3 temmuz vesaireye girmiyorum bile. Obra ve 2015-2016-2017 kadrosu bizim gibilerin kutsalı oldu bile. Nasıl Obradovic döneminin ikinci yarısında genç nesil Fenerbahçeliler kolay kolay hiçbir şeyi beğenmedi, kaybedilen euroleague finali için çöp sezon dedilerse, bizim gibiler de Obradovic sonrası dönemini kolay kolay beğenmeyecek maalesef. Kesinlikle yanlış anlaşılmasını istemem, en nefret ettiğim şey "zamane gençleri  şöyle kötüler böyle yaramazlar" minvalindeki cümlelerdir. Sadece durum tespiti yapıyorum. Ülkenin ve Fenerbahçe'nin geleceği sizlersiniz. Gençlik demek enerji demektir, hayat demektir. Kulüp sizlerin enerjisi ile ayakta kalacak, kalabilirse eğer. Hülasa, diyorum ki bizim gibilerin saplantısından zarar gelmez. Rahat ol. 19 yaşındaki Preldziç ve Vidmar'ı sahada tutuyor diye Tanjevic'e küfür eden tiplerle ve Avrupa şampiyonluğundan bir sene sonraki Olympiakos maçında maç sonunu beklemeden tribünü terk eden vefasızlarla tartışmış tipleriz. Acı ve ızdırapla piştik, her şeyin farkındayız. İçini ferah tut. Bizimkisi zararsız saplantı. Saygılar...
Z kuşağının bizim duygusallığımızı anlaması zor :) Bu arada bu dönemin gençlerine saygı duyuyorum o ayrı tabii Kendi çocuğum da bu grupta zaten. Değiştirsinler Türkiye’nin makus talihini :)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8540 : 02 Haziran 2021, 16:52:07 »
Z kuşağının bizim duygusallığımızı anlaması zor :) Bu arada bu dönemin gençlerine saygı duyuyorum o ayrı tabii Kendi çocuğum da bu grupta zaten. Değiştirsinler Türkiye’nin makus talihini :)
Konuyu uzatmadan son birşey daha yazayım.
Ya valla anlat anlat bitmez. 2012 mayısında saracoğlunda Cimbom maçında polisin tahrrikleriyle statta biber gazlı cop mu yemedik, Denizli maçından sonra psikoloğa mı düşmedik, biracıların dopingli senesini mi görmedik. Buna benzer bir sürü şey. Sonra obra diye bir adam geldi. “ ben zeljko dedi. İkinci olmaya gelmedim buraya dedi” nitekim de gereğini yaptı. Şövalye gibi adam benim için. Elbette derdim biri gitsin biri gelsin değil, kim başarılı olacaksa o gelsin, Fenerbahçe hep kazansın. Ertan beyin dediği gibi obradoviç bizim gibiler için özel bir profil. Yaramıza yıllarca basılan tuzlardan sonra su serpebilen ilk kişi. Kızgın kumlardan serin sulara geçiren kişi.🤣🤣 bizde böyleyiz işte sevdik mi veya sevmedik mi kolay geçmiyor. Ergini sevemem, Fatih terimi takdir edemem, Orbay’a laf konduramam, kerem gönlümü görünce mide bulantımı gizleyemem vs vs . Genç kardeşlerimiz bizim bu zararsız ve fedakarlıktan doğmuş inatlarımızı hoşgörsünler.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8541 : 02 Haziran 2021, 17:24:55 »
De colo  Okobo İsmet
Guduric Ponitka Melih
Pierre Fontecchio Tarık Metecan
Polonara Barthel Berkan
Vesely Booker Ahmet

Bence çok güzel kadro, Okobo yerinede bi tık üstünü alırsak fenaa bişey olur.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #8542 : 02 Haziran 2021, 17:31:07 »
Herşeyi bitirdik obradoviçe laf atmaya geldi sıra. Hakkaten inanamıyorum. Obradoviç sadece bir koç değildir. ( sadece o açıdan bakılsa bile Avrupa’nın en iyisidir) onu en özel yapan karakterdir, imajdır, duruştur. Başında obradoviç olan takım kötü bile olsa karakterlidir, şampiyon olmasa bile saygındır. Onun olduğu takım bir sene kötü olsa bile diğer yıl sırf kendisinden dolayı favoriler arasındadır.
  Her sene sadece 4 takım f4 yapıyor ve bunlardan sadece 1 tanesi şampiyon oluyor. Eğer biz o bir takım olamayacaksak bile obradoviçle olmayalım.
yüzde bir milyon.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2021, 17:31:18 Gönderen: constructor »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8543 : 02 Haziran 2021, 18:32:23 »
Akhilleus’u alırsak mahallede lokma döktüreceğim :)

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8544 : 02 Haziran 2021, 18:57:09 »
Şu an için yerli kadrosu İsmet - Melih - Tarık - Metecan - Berkan - Ahmet şeklinde olacak sanırım. Alt yapıdaki çocuklardan da eklenecek 1-2 kişiyle birlikte yerli kadrosu tamam aslında.

Besiktas Baskani Sehmuz ve Furkan a ligin ustteki iki uc takimindan teklif geldigini soylemisti birkac gun once. Bu durumda Efes e gidecekler diye mi anlamaliyiz? Biz el yukseltmezsek Efes istiyorsa alacaktir heralde.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8545 : 02 Haziran 2021, 19:49:02 »
De colo  Okobo İsmet
Guduric Ponitka Melih
Polonara Barthel Berkan
Vesely Booker Ahmet

Ntilikina

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8546 : 02 Haziran 2021, 19:58:28 »
Berkan varsa Metecan olmaz, aynı arabanın iki farklı rengini almak gibi olur...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8547 : 02 Haziran 2021, 19:58:41 »
De colo  Okobo İsmet
Guduric Ponitka Melih
Polonara Barthel Berkan
Vesely Booker Ahmet

16 kişi çok geniş değil mi?

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8548 : 02 Haziran 2021, 20:01:59 »
Belki brownun bende yarattığı rezil duygulardan ötürü belki de diğer pozisyonlarda az çok adam olmasından ötürü ben tüm dikkatimle oyun kurucu transferini bekliyorum. Bence bizim takımın nerede olacağını belirleyen transfer o olacak
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #8549 : 03 Haziran 2021, 15:33:54 »
İsmet dışında birisi avrupa diğeri abd li iki oyun kurucu almalıyız, de colo ve guduriç melih, 2 de olur. 3 için piere ile tarık  tamam yanına keşke ponitka olsa ama fontechio dedikodusu da çıktı, inşallah ponitka olur, bu durumda ulonovastan çıkacağız anlamına gelir.4 te bartel yanına metecan veya berkan, mümkünse polonara, (4 başka dedikodusu çıkan yabusele vardı, o hiç olmayacak heralde, başka varmıydı hatırlayamadım ) 5 te ahmet vesely yanına devin booker iyi olur bence.
bence 1 dışında gayet iyi kadro. ancak bir de goss dedikodusu çıkmıştı, o reale gitti sanırım. makul bir adamdı.
ayrıca okobo dedikodusu çıkmıştı. başka da bir dedikodu olmadı 1 numara için.
dedikodulara göre kadro planlaması.  ;D