Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006636 defa)

myildirim ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8565 : 03 Haziran 2021, 19:39:49 »
Polonara net mi.?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8566 : 03 Haziran 2021, 19:51:07 »
Şu takıma baba bir oyun kurucu transfer edip De Colo'yu 1 numara oynamaktan kurtarmazsak seneye de hiçbir kupa kazanamayız. Ama Brown kalibresinde değil haa, hakiki büyük bir oyun kurucu.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #8567 : 03 Haziran 2021, 19:53:14 »
Şu takıma baba bir oyun kurucu transfer edip De Colo'yu 1 numara oynamaktan kurtarmazsak seneye de hiçbir kupa kazanamayız. Ama Brown kalibresinde değil haa, hakiki büyük bir oyun kurucu.
Kesinlikle. Hatta Guduric'in benchten geldiği ve süresinin azaldığı bir formül de gerekiyor bence.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #8568 : 03 Haziran 2021, 20:36:28 »
Cordinier ile anlasmisiz

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8569 : 03 Haziran 2021, 20:39:11 »
Cordinier ile anlasmisiz
Tanımıyorum ama shooting guard yazıyor wiki de. Eğer öyleyse ne gerek var ki 3. sg ye ?

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8570 : 03 Haziran 2021, 20:48:35 »
Cordinier ile ilgileniyo muyuz bilmiyorum ama cordinier 2/3 oynayan atletik, sert, skorer, oyun görüşü de fena olmayan bi oyuncu. bi ara kışın da adı çıkmıştı gelecek sezon hedeflerimiz arasında diye. Merak edip bikaç maçını izlemiştim eurocup da. Nba gidecek deniyodu bu seneki performansı sonrası belki bizi bi nba için basamak olarak görebilir bu konuda oldukça başarılıyız çünkü.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8571 : 03 Haziran 2021, 20:49:25 »
Tanımıyorum ama shooting guard yazıyor wiki de. Eğer öyleyse ne gerek var ki 3. sg ye ?
acaba nandoyu yine pg mi oynatacaklar

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #8572 : 03 Haziran 2021, 20:50:44 »
Evet, ben de baktım biraz, oyun kurucu olarak değil de Eddie ve Ulanovas yerine diye olabilir.

Şöyle birşey de buldum;

https://twitter.com/EuroBBallVideos/status/1395461916311572482?s=08

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8573 : 03 Haziran 2021, 20:57:34 »
Cordinier ile anlasmisiz
Bu haberi gördüm ben de ama sallama mı kesin mi anlayamadım.Onun haricinde eğer anlaşıldıysa net 3e geliyordur,zaten 2 de guduric ve de colo varken cordinier 2 için gelmez asla.Şey gibi düşünebiliriz biraz bu olayı.Efeste simonun oyun kurabilme meziyeti gibi,dolaylı yoldan cordinier de çok yüksek patlayıcılığa sahip ama aynı zamanda kısa olarakta çok yönlü düşünebileceğimiz bir isim.Daha önce gruptada kendisini istediğimi belirtmiştim bir yazıda.Polonara transferinden sonra cordinier'e gidilmesi(eğer haber doğruysa) takımın gelecek sezon atletizm seviyesinin net bir şekilde yukarı çekilmeye çalışıldığını gösteriyor.Umarım bu şekilde devam ederiz

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8574 : 03 Haziran 2021, 20:59:45 »
Allah'ın belaları Micic ve Larkin ikilisi defolup gitsin kıtadan ve eski günlerimize geri dönelim.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #8575 : 03 Haziran 2021, 21:01:41 »
Polonara haberi çok güzel oldu akşam akşamya heleki şu efes maçından sonra . Umarım aynı kaliteden devam ederiz Mauricio babayada helal olsun o kadar gömüldü ama kurtlar sofrasından çekti getirdi . Şimdi italyandı vatandaşıydı getirsin bi zahmet diyenler olacaktır ama profosyonel sporcu bunlar bunları ikna etmek kolay değil . Velhsıl çok güzel transfr . Cordinier gördüm twitterda hiç bilmiyorum ama bi çok kişi baya övmüş potansiyelinden bahsetmiş inşallah öyledir bi eddie hamilton vari vaka daha kaldıracak halde değilim en azından bu kadar kısa süre içerisinde :))

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8576 : 03 Haziran 2021, 21:03:35 »
Allah'ın belaları Micic ve Larkin ikilisi defolup gitsin kıtadan ve eski günlerimize geri dönelim.
Neden gitmediklerini bilmiyorum. O kadar boktan adamın oynadığı nbade ama onlar gitsin de kurtulalım demek gerçekten çok acizce bir durum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8577 : 03 Haziran 2021, 21:07:09 »
Polonara falan Gherardini’ye yakışmıyor.
Yok mu Perez,Brown,Ulanavas,Barthel gibi kabız adamlar? Onları getirsin o.
Gherardini bu tablonun mimarlarından biridir.Efes’e karşı bu utanç verici skora imza atan herkes hesap vermelidir.
Bize Jaiteh tipinde bir uzun lazım.Vesely’i gram güvenmiyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8578 : 03 Haziran 2021, 21:27:54 »
Micic e kesin teklif gelir.  Basite alıyorlar ama micic içeri girip bitiremediği basket o kadar az ki.

Bence güzel dersler çıkarmışız geçen seneden. Polonara gibi oyuncuyu getirmek bi başarı.
Cordiner i ilk defa duydum ama çok güzel transfer gibi duruyor. Polonara gerrrardini transferi ama cordiner gibileri heni scoutun işi. Gerrardini parası olanın manager i. Geçen sene ucuz transferlerdeki  özensizliiini gördük.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #8579 : 03 Haziran 2021, 21:38:18 »
Abi napıyosunuzya vesely gitsin güvenmiyorum kokohkov gtsin loser guduric gitsin çöp yani bu kadar kolaymı bu adamlardan vazgeçmek ee hani 10 küsür maç seri yaparken çok iyiydi bu adamlar bi kısaya bakıyodu yani hiç ayarı yok fener seyircisinni gerçekten. obradovic döneminde yemedikmi içerde 20 küsür efesten yani ilk defamı yeniliyoruz ? tmm elbette herkes üzülyor heleki gergin denen adama yenilmeye ama kadro bu ne bekliyosunuz hayır kenarda cedi furkan falan varda yerli kokoshovmu oynatmıyo . futbol seyircisi gibi iki mağlubiyette hemen asmalar kesmeler . ister kabul edin ister etmeyin gherardinide en az obra kadar bu markanın oluşmasında pay sahibidir . udohu geitrende melliyi getirende gherardinidir . Çok garip gerçekten bazı reaksiyonları anlayabilmek anlamlandırabilmek çok zor .