Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007022 defa)

iloturo, MotorCade, Ertan Ürkmez ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8580 : 03 Haziran 2021, 21:44:59 »
Abi napıyosunuzya vesely gitsin güvenmiyorum kokohkov gtsin loser guduric gitsin çöp yani bu kadar kolaymı bu adamlardan vazgeçmek ee hani 10 küsür maç seri yaparken çok iyiydi bu adamlar bi kısaya bakıyodu yani hiç ayarı yok fener seyircisinni gerçekten. obradovic döneminde yemedikmi içerde 20 küsür efesten yani ilk defamı yeniliyoruz ? tmm elbette herkes üzülyor heleki gergin denen adama yenilmeye ama kadro bu ne bekliyosunuz hayır kenarda cedi furkan falan varda yerli kokoshovmu oynatmıyo . futbol seyircisi gibi iki mağlubiyette hemen asmalar kesmeler . ister kabul edin ister etmeyin gherardinide en az obra kadar bu markanın oluşmasında pay sahibidir . udohu geitrende melliyi getirende gherardinidir . Çok garip gerçekten bazı reaksiyonları anlayabilmek anlamlandırabilmek çok zor .
Bende yorumlarınıza katılıyorum maçın sıcaklığı ile yazılıyor ama taraftarada hak veriyorum mücadele görmek istiyorlar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8581 : 03 Haziran 2021, 21:47:25 »
Hadi az gaz yazalım Ergincim sevin hakkın hatta yaka bağır açık gez seneye daha kuvvetli geliyoruz gidilen ilgilenilen isimler çok iyi geliyoruz.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8582 : 03 Haziran 2021, 21:50:35 »
Cordinier ile anlasmisiz
İzlediğim kadarı ile YouTube'dan, bir clybırn havası var.
Videoda ateş ediyor, adam iyi duruyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8583 : 03 Haziran 2021, 21:50:52 »
Efesten bir devrede 70 sayı yiyip, 40 sayı fark yemisiz ki adamlar yedekleri sokmuş tepkiler garipmis. Bizim başkana laf atıyoruz da taraftar da çok farklı değil. Böylesi skorlar normallestirilip hala geçmişi bir şekilde kıyısından köşesinden araya sokma gayreti devam ediyor. Bu sene eurolague dahil kaçıncı 30-40 fark yediğimiz maç bu. Bence hiç tepki verilmeyip alkislanmali takım. Fenerbahçe'nin sahadaki ruhsuzlar karmasina bu taraftar daha çok yakisir.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #8584 : 03 Haziran 2021, 21:57:42 »
Bende yorumlarınıza katılıyorum maçın sıcaklığı ile yazılıyor ama taraftarada hak veriyorum mücadele görmek istiyorlar

Ya tabiki tepki verilsin verilmesin demiyorum kim ister yenilmeyi heleki erginli efese ama yani birazda gercekci olalim . Pierre , vesely ve nando dışında efeste oynayabilecek adamimiz var mi ? Kaldi ki pierrede sakat . Sarunasi demekki kesmek lazim miroticlerle hangalarla higginslerle oluk olul sıçtı koca sene . Ama biraz sakin olmaktada fayda var euroleague sonrasi kötü geçen bi cska serisi sonrası moral ve form düşüklüğü olması normal. Üstüne bide yetersiz kadro . Seneye polonarasidir ne bilim baldwidir iyi isimler alinirda sonuç yine bu seneki gibi olursa oturur eleştiririz sabah aksam igoru zaten . Sen adama eddie perez melih kenan falan vermissin hadi efesi yen mucadele et diyosun komik oluyo . Bu kadar fark yenilmez o konuda katılıyorum tepki vermeli çok tepkisiz kaliyp bazen ama yani sgtsin demek falan kovmak sacma geliyo bana .

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #8585 : 03 Haziran 2021, 21:59:46 »
Efesten bir devrede 70 sayı yiyip, 40 sayı fark yemisiz ki adamlar yedekleri sokmuş tepkiler garipmis. Bizim başkana laf atıyoruz da taraftar da çok farklı değil. Böylesi skorlar normallestirilip hala geçmişi bir şekilde kıyısından köşesinden araya sokma gayreti devam ediyor. Bu sene eurolague dahil kaçıncı 30-40 fark yediğimiz maç bu. Bence hiç tepki verilmeyip alkislanmali takım. Fenerbahçe'nin sahadaki ruhsuzlar karmasina bu taraftar daha çok yakisir.

Kokoshov kovulmali mi peki bundan dolayı ? 20 ye yatirildigimiz ispanya deplasmanlarinda ne nando nede guduric vardi takimin halide ortadaydi gecmisle yasamak degilki bu

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8586 : 03 Haziran 2021, 22:01:34 »
Bu yıl gözden çıkartıldı  belli, yapacak bişey yok. Umarım gelecek bu hatalar yapılmaz.
6 yabancı net o zaman.

De colo
Vesely
Piere
Polonara
Gudu
Coundier

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8587 : 03 Haziran 2021, 22:04:03 »
Saha kenarında korkuluk gibi duran bir koça sahipsin ve Avrupa basketbolunun dinamiklerinden bir haber adamı takımın başına getiriyorsun.Burayı NBA zannedip ağır fark yediğinde sorun olmadığını düşünüyor.
Barça maçında Saras köpek gibi saldırırken bu adam hiç oynamayan beşliyi sahaya sürmüştü.Bunun örneklerini fazlalaştırabilirim ama şimdilik aklıma bu geldi.
İkinci olarak Obradovic takımında aptalca hata yapan bir oyuncunun kenara sırıtarak geldiğini gördünüz mü? Obradovic o adamı biçer,kariyerini söndürür.Obra dönemi Baskonia’dan 34 sayı fark yedik,o maçı adım gibi hatırlarım ama şutlarımız girmiyordu,takım çok yorgundu ve intikam olarak görüyorlardı diyip geçersin.Sonuçta biz onları F4’te elemiştik.Ama bu maç neyin nesi?
Gherardini Melli’yi getirdi diyorsunuz ama Obradovic olmasa Melli falan gelmezdi.Obra dönemi yıldızların çoğunun en büyük sebebi Obradovictir.
Udoh demişsiniz ama burada sürüyle yazılacak transfer yanlışları da insanlar ortaya koyar.Kulübe getirdiği prestiji bilemem ama bu sezon Gherardini başarısızdır ve Pierre dışında tüm transferleri fiyaskodur.
Önümüzdeki sene için umutlanmıyorum çünkü Obradovic gibi bir filtreye sahip değiliz artık.
Deneme-yanılma yöntemi ile bol bol oyuncu göreceğiz çünkü buna karşı koyacak bir hoca otoritesi yok.Obradovic bu yüzden bambaşka bir hocaydı.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8588 : 03 Haziran 2021, 22:08:10 »
Kokoshov kovulmali mi peki bundan dolayı ? 20 ye yatirildigimiz ispanya deplasmanlarinda ne nando nede guduric vardi takimin halide ortadaydi gecmisle yasamak degilki bu
Kokoskov Avrupa basketboluna hele ki duyguları ile yaşayan bir camiaya uygun değil. Bu maçla alakası yok. Bize uymadi. Uymayacak da. kadroyu bilmiyorum, çok da önemli değil ama kokoskov ile başarı gelmesi zor. Ben aylar aylar önce dedim. Oyuna tek bir musbet müdahalesi yok, mesela ne zaman mola alsa takım daha da beter oluyor. Rotasyonları, değişiklikleri hepsi facia. Ruhsuz ve duygusuz siması da ayrı mesele. 30 sayı fark atsak da 40 sayı fark yesek de adamın psikolojisi aynı. Ben oyuncu olsam ruhum daralır kokoskovun takımında
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2021, 22:08:33 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8589 : 03 Haziran 2021, 22:11:38 »
Saha kenarında korkuluk gibi duran bir koça sahipsin ve Avrupa basketbolunun dinamiklerinden bir haber adamı takımın başına getiriyorsun.Burayı NBA zannedip ağır fark yediğinde sorun olmadığını düşünüyor.
Barça maçında Saras köpek gibi saldırırken bu adam hiç oynamayan beşliyi sahaya sürmüştü.Bunun örneklerini fazlalaştırabilirim ama şimdilik aklıma bu geldi.
İkinci olarak Obradovic takımında aptalca hata yapan bir oyuncunun kenara sırıtarak geldiğini gördünüz mü? Obradovic o adamı biçer,kariyerini söndürür.Obra dönemi Baskonia’dan 34 sayı fark yedik,o maçı adım gibi hatırlarım ama şutlarımız girmiyordu,takım çok yorgundu ve intikam olarak görüyorlardı diyip geçersin.Sonuçta biz onları F4’te elemiştik.Ama bu maç neyin nesi?
Gherardini Melli’yi getirdi diyorsunuz ama Obradovic olmasa Melli falan gelmezdi.Obra dönemi yıldızların çoğunun en büyük sebebi Obradovictir.
Udoh demişsiniz ama burada sürüyle yazılacak transfer yanlışları da insanlar ortaya koyar.Kulübe getirdiği prestiji bilemem ama bu sezon Gherardini başarısızdır ve Pierre dışında tüm transferleri fiyaskodur.
Önümüzdeki sene için umutlanmıyorum çünkü Obradovic gibi bir filtreye sahip değiliz artık.
Deneme-yanılma yöntemi ile bol bol oyuncu göreceğiz çünkü buna karşı koyacak bir hoca otoritesi yok.Obradovic bu yüzden bambaşka bir hocaydı.
Bayan basket dahil goruslerinin çoğuna imza atıyorum genç kardesim. Bazen yazmama gerek kalmıyor seni okuyunca. Bazen ağır olabilir ama gerçekler bunlar. Bunu kabul edememek geçmişle yaşamanın sonucu zaten.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #8590 : 03 Haziran 2021, 22:11:42 »
Igorda öğreniyor arkadaslar adamin euroleague i birak eurocup tecrübesi bile yok daha bu yıla kadar gelistirmesi gereken çok yönü var ama bence burada abartıldığı kadarda gömülecek bi koç değil.  Gelecek senede daha iyi imkanlarla ayni hatalari yaparsa gönderelim gitsin ama eminimki igor giderse obra gelmicek gidicek sacma sapan birine getirecekler heleki bu baskan vizyonu ile....

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #8591 : 03 Haziran 2021, 22:18:56 »
Kokoskov Avrupa basketboluna hele ki duyguları ile yaşayan bir camiaya uygun değil. Bu maçla alakası yok. Bize uymadi. Uymayacak da. kadroyu bilmiyorum, çok da önemli değil ama kokoskov ile başarı gelmesi zor. Ben aylar aylar önce dedim. Oyuna tek bir musbet müdahalesi yok, mesela ne zaman mola alsa takım daha da beter oluyor. Rotasyonları, değişiklikleri hepsi facia. Ruhsuz ve duygusuz siması da ayrı mesele. 30 sayı fark atsak da 40 sayı fark yesek de adamın psikolojisi aynı. Ben oyuncu olsam ruhum daralır kokoskovun takımında

Bilmiyorum abi ben şahsi fikrim bir sene daha verilmeli daha iyi imkanlarla görmek isterim koçluğunu.  Bana playoffa gidene kadar ki süredeki performnsi umut verdi polyana diyebilirsin hayalperest diyebilirsin ama ben igoru tutuyorum.  Hee su tepkisizlik olayi can sıkıcı ama adamin tarzi bu degismez yani bu saatten sonra.  Kafa actim k bakmayın hayırlı aksamlar kalp kirdiysak affola

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8592 : 03 Haziran 2021, 22:28:07 »
Polonara haberini İtalyanlar bile Uğur Ozan’ı refere ederek vermişler. Umarım doğrudur.

Vesely&Polonara&Pierre ve olursa Booker ile uzun rotasyonumuz hücumda her takıma üstünlük sağlayabilecek hale gelir. Savunmada Booker’ı geliştirmek de Kokoşkov’un işi olur artık... Tabii onun kafasını parkeye vermesini sağlamak da.

SG pozisyonu için mutlaka ve mutlaka üst seviye bir oyuncuya ihtiyacımız olacak. Transferler bitti deniyor. Şutu istikrarlı biri gelmeli oraya.

« Son Düzenleme: 03 Haziran 2021, 22:30:54 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8593 : 03 Haziran 2021, 22:32:46 »
keşke mickeyi alsaydık her pozisyonda şut sokan oyuncu şart

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8594 : 03 Haziran 2021, 22:33:11 »
Igorda öğreniyor arkadaslar adamin euroleague i birak eurocup tecrübesi bile yok daha bu yıla kadar gelistirmesi gereken çok yönü var ama bence burada abartıldığı kadarda gömülecek bi koç değil.  Gelecek senede daha iyi imkanlarla ayni hatalari yaparsa gönderelim gitsin ama eminimki igor giderse obra gelmicek gidicek sacma sapan birine getirecekler heleki bu baskan vizyonu ile....
Abi sorun İgor ile ilgili çok daha temelde yatıyor.Öncelikle NBA’de sahaya giren her topçunun belli bir yeteneği vardır ve sahaya koyduğunda en kötü üçlük atar.Ne biletim köpek gibi savunma yapar ama hiçbir şey yapmayan ya da sahada olduğunda tamamen zarar veren oyuncu kolay kolay bulunmaz.Fark edildiğinde direkt zaten rotasyon dışı kalır.Bunu yapmayan takımlar genelde tanking yapan ve bilerek kaybetmek isteyen takımlar olur.Olmadık şeyler yaparlar ve bilinçli olarak kaybederler.
Pistons Magic Thunder Cavs falan hep yaptı bunu ve fanları sırf yapmıyor diye kızdılar(düşünün oradaki ideoloji farkını).İgor Suns’tan kovuldu çünkü yetenek havuzu iyi olan bir takımda başarısız oldu.Blatt’ta kovuldu ama sorun şurada:
Kenan Sipahi sahada olduğu her an takıma ait değilim diyor,rakipler tarafından Doğuş Balbay muamelesi gösteriliyor ve sahada Larkin gibi özgüvenle takılıyor.Bu çocuğu dizginlemek koçun işi ama ortada koçun değiştirdiği hiçbir şey yok.Tarık’ı kazanmayı başardı ama Tarık bu savunma eksileriyle Obra tarafından 5.lige gönderilirdi.Çocuk savunmasını geliştirmiyor çünkü koçumuz burayı NBA platformu sanıyor.

Ben fark yemenin utanç verici bir şey olduğunu düşünmüyorum,ilk maçta Micic uzaydan bile atsa sokacaktı ve yapacak bir şey yoktu.Ama bı maç resmen çaresizliğin,hocanın karakterinin göstergesidir.
Seneye müthiş takım kursan ne olur ki?
Ergin’le çok dalga geçiliyor ama takım içinde otoritesini net belli ediyor adam.En azından oyuncular bir mola sonrası ya da teknik sonrası nasıl reaksiyon göstereceğini iyi biliyor.Bu Kokoskov ise mola öncesi sanki 10 dakika mola süresi varmış gibi 45 saniyeyi orada öldürüyor.
Milano Pianigianilere me kadrolar emanet ettiler ama sonuçta rezil oldular.Bizim problemiz ise Obra dönemindeki o yırtıcı,pes etmeyen takım kimliğimizi kaybetmemiz.Bu oyuncu odaklı değil çünkü takımda kazanmayı bilen oyuncular var ama kazanmayı bilmeyen bir Koç var.
Seneye imkan varsa hiç düşünmeden Obradovic’i geri getirirdim.

Abi bence Kokoskov’un bu ideoloji kolay kolay değişmez çünkü bu pes etme onun ideolojisine yerleşmiş durumda.Bak Lakers 30 sayı fark yiyor ama orada fark mühim değil,burada ise duygusal ve farklı yapıya sahip bir takım var.
Bak Boston LA oynasın asla rezalete izin vermezler çünkü arada bir rekabet var.Aynı durum burada da var ve ben artık Fenerbahçe’ye gelen hocaların derbi hassasiyetsizliğinden sıkıldım.
FENERBAHÇE