Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007421 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8610 : 04 Haziran 2021, 11:48:20 »
Şutu yok, bize olmaz.. madem şutu yok Euroleague tecrubesi olan Ponitkayi alır riske girmem

Şutu yok derken bence oyuncuların kıyasını  karıştırdınız, cordinier geçen sezon eurocup da %45 ile dış şut atarken, ponitkanın belki oyunundaki en eksik parça dış şutu, geçen sezon %30 ile şut attı euroleague de.

Totalde şuan ponitka bence de daha hazır ve ne vereceği daha güvenilir bi oyuncu ama cordinier in potansiyelinin ben gerçekten yüksek olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca fakir bi takım olduğumuz için maliyet bakımından da cordinier muhtemelen daha ekonomik bi seçenek olacaktır :(
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2021, 11:51:36 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8611 : 04 Haziran 2021, 11:55:18 »
Son çıkan haberlere göre ponitka zenit'te kalacakmış öyle yazıyo bazı sitelerde
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8612 : 04 Haziran 2021, 11:55:20 »
Ponitka’nın %32’nin üzerinde dış şut isabeti bulduğu sezon yok. Geçen sezon yüzde 30. Bir sezonda da yüzde 25 ile atmış.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8613 : 04 Haziran 2021, 12:26:21 »
Cordinierlerle falan efese mi rakip olmayı dusunuyoruz yoksa top 8 hedefi koyup, oralarda kalsak başaridir diye mi düşünüyoruz. Bence ilki degil kesinlikle. Loyd dedim durdum hep. Onu da kaçırdılar.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8614 : 04 Haziran 2021, 12:55:57 »
1 numara ihtiyacı sabit olmakla birlikte, gerektiğinde vesely'yi 4 oynatacak bi 5 gelmedikçe bizden bi cacık olmaz. daha playofflara gelirken vesely sakatlanacak, dönse de formsuz olacak, karpuz kesicez.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8615 : 04 Haziran 2021, 12:56:43 »
Cordinierlerle falan efese mi rakip olmayı dusunuyoruz yoksa top 8 hedefi koyup, oralarda kalsak başaridir diye mi düşünüyoruz. Bence ilki degil kesinlikle. Loyd dedim durdum hep. Onu da kaçırdılar.
Maalesef bizim oyuncu kariyeri bağlamında Efes, real, cska, barca seviyesinde bir takım kurma şansımız yok. Hem oyuncu havuzunun darlığı hem maddi koşullar hemde öyle bir iki değil baya bir eksik olması buna engel. Bizim için başarının yolu en başta saha dışı faktörleri çok iyi yönetmek( sakatlık, istikrar, kadro mühendisliği, takım ruhu, lobi vs) Pierre misali sürpriz transferler ve coachingden geçiyor. Bu kısa rotasyonuyla hangi oyuncu gelirse gelsin hangi koç olursa olsun şansımız yok.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8616 : 04 Haziran 2021, 13:13:54 »
Maalesef bizim oyuncu kariyeri bağlamında Efes, real, cska, barca seviyesinde bir takım kurma şansımız yok. Hem oyuncu havuzunun darlığı hem maddi koşullar hemde öyle bir iki değil baya bir eksik olması buna engel. Bizim için başarının yolu en başta saha dışı faktörleri çok iyi yönetmek( sakatlık, istikrar, kadro mühendisliği, takım ruhu, lobi vs) Pierre misali sürpriz transferler ve coachingden geçiyor. Bu kısa rotasyonuyla hangi oyuncu gelirse gelsin hangi koç olursa olsun şansımız yok.
Abi ali koç bulacak. Çaresini düşünecek. Senin benim gibi taraftarlık yapmayacak. Bayan voleybola acibadem gelecek dendi,olmadi erkek baskete gelecek dendi, yine olmadı. Subeyi zirvede aldi ali koç ve ilk sene aziz yildirimin mirasını yedi, ikinci sene korona kurtardı onu, ucuncu sene de takke düştü. Zirvedeki bir şubeyi dibe vurdurdu. Tarihimizde bir senede bu kadar fark yediğimiz mac oynamadık. Simdi yalandan yere 2023 hayali satıyorlar.  Bir klubun başkanı hic mi utanmaz, hic mi cani sıkılmaz, hic mi hırs yapmaz. Obrayı kaybettin, takimin bel kemiği oyuncularin neredeyse tamamı gitti. Kurduğun takim çöp. Bunu diyince tepki çektim. Gudunun gelmesi ile olağanüstü bir seri yakaladık ve top 8 yaptik. Bu da yetti yine ali koca. Tek derdi futbol gözüküyor. Orada da durum vahim. Bir tane adamakilli sponsor bulup kaynak yaratamiyor subeye. Bizim en kotu zamanlarimizda günümüze aydınlık getiren, heyecan katan, huzur veren tek şubemiz burasıydi.  Onu da batırdı. Cok kızgınım. Felaket kızgınım.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2021, 13:14:48 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #8617 : 04 Haziran 2021, 14:05:21 »
Abi ali koç bulacak. Çaresini düşünecek. Senin benim gibi taraftarlık yapmayacak. Bayan voleybola acibadem gelecek dendi,olmadi erkek baskete gelecek dendi, yine olmadı. Subeyi zirvede aldi ali koç ve ilk sene aziz yildirimin mirasını yedi, ikinci sene korona kurtardı onu, ucuncu sene de takke düştü. Zirvedeki bir şubeyi dibe vurdurdu. Tarihimizde bir senede bu kadar fark yediğimiz mac oynamadık. Simdi yalandan yere 2023 hayali satıyorlar.  Bir klubun başkanı hic mi utanmaz, hic mi cani sıkılmaz, hic mi hırs yapmaz. Obrayı kaybettin, takimin bel kemiği oyuncularin neredeyse tamamı gitti. Kurduğun takim çöp. Bunu diyince tepki çektim. Gudunun gelmesi ile olağanüstü bir seri yakaladık ve top 8 yaptik. Bu da yetti yine ali koca. Tek derdi futbol gözüküyor. Orada da durum vahim. Bir tane adamakilli sponsor bulup kaynak yaratamiyor subeye. Bizim en kotu zamanlarimizda günümüze aydınlık getiren, heyecan katan, huzur veren tek şubemiz burasıydi.  Onu da batırdı. Cok kızgınım. Felaket kızgınım.
Aynen paylaşıyorum duygularını. Ve burada daha bir can sıkıcı durum taraftar başkana organizasyona kızmaya ar ediyor ve kendince bütçe yapıyor. Burda mesaj yazan 10 kişinin 9 u ekonomi yapıp fırsat transferi kovalıyor. Başkanımız çıkmış fırsat transferi yapacağız diyor. Yani demek istediğim burada kulüp kültürünün dışına çıkılarak “ortalama oluruz, denk gelirse biraz daha iyi oluruz” mantığı milletin bilinçaltına yerleşiyor. Futbolda voleybolda ve maalesef basketbolda da durum bu yönde ilerliyor. Ya küfür edeceğim olmuyor işte. Erol bulut hoca thiam, samatta, cisse, ademi forvet hattıyla şampiyon olamazsın. Perez Kenan bobby Brown kısalarıyla da bu hale getirirler adamı. Ben de felaket doluyum ama sabrediyorum kendimce

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #8618 : 04 Haziran 2021, 14:08:14 »
Ponitka’nın %32’nin üzerinde dış şut isabeti bulduğu sezon yok. Geçen sezon yüzde 30. Bir sezonda da yüzde 25 ile atmış.
Cordinier in tüm zamanlar dış şut isabeti yüzde 30, sadece geçen yıl eurocap 12 maçta yüzde 40 in üzerine çıkmış
Ponitkada aşağı yukarı aynı,

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #8619 : 04 Haziran 2021, 14:10:16 »
hep söylediğimiz vizyon meselesi burada acayip sırıtıyor işte. sponsor bulmamız çok zor çünkü takımın başında obra yok, final four ve şampiyonluk hedefiyle değil ilk 8 hedefi ile oynuyorsun. niye sana 10 milyon dolar para versin adam. hep söyledik, basketbol düşük bütçe ile de oynasan yüksek bütçe ile de oynasan zarar hemen hemen aynı. pandemi şartları hariç. birinde 8 e ynarsın birinde şampiyonluğa. basketbolda her yıl 10 milyon dolar zararı bileceksin bu cepte. euroligte oynadığın sürece bu değişmez. ha cincon gibi kümeye oynayacağız derseniz burda ne işiniz var.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #8620 : 04 Haziran 2021, 14:18:42 »
hem futbol hem de basketbolda, başkan ve ekibinde çok ciddi bir vizyon problemi var. vasatlık . 3 yıllık görüntü bu. yapılan her hamle bunu bas bas bağırdı. bakalım bundan sonrası ne olacak.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #8621 : 04 Haziran 2021, 14:19:51 »
hep söylediğimiz vizyon meselesi burada acayip sırıtıyor işte. sponsor bulmamız çok zor çünkü takımın başında obra yok, final four ve şampiyonluk hedefiyle değil ilk 8 hedefi ile oynuyorsun. niye sana 10 milyon dolar para versin adam. hep söyledik, basketbol düşük bütçe ile de oynasan yüksek bütçe ile de oynasan zarar hemen hemen aynı. pandemi şartları hariç. birinde 8 e ynarsın birinde şampiyonluğa. basketbolda her yıl 10 milyon dolar zararı bileceksin bu cepte. euroligte oynadığın sürece bu değişmez. ha cincon gibi kümeye oynayacağız derseniz burda ne işiniz var.
Sikeyim Cimbom’u da diğerlerini de. Abi biz fenerbahçeliyiz!! Nokta!!! Biz Anelka’yı alırız, ortegayı alırız, schumaher i alırız, roberto carlosu alırız, zan tabakı alırız abdülraifi alırız, obradoviç Türkiye’ye gelecekse bize gelir,  ivan myljkovici alırız voleybolda , ramil guliyev bizim kulübe koşar, masa tenisinde bile melek hu lar Cem zeng ler bizde olur. Biz yelkeni de takip ederiz atletizmi de. Eğer Ali koç bey bu taraftarın bu camianın alıştığını veremeyecekse veren gelir başa. Ama gelipte türlü bahaneyle kulübü sıradanlaştırmaya kimsenin hakkı yok

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #8622 : 04 Haziran 2021, 14:32:04 »
Eurohoops, Socrates dergisinden Uğur Ozan Sulak'ın Fenerbahçe'nin Polonara ile anlaştığı iddiasını paylaşmış. Ne derece güvenilir bilmiyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8623 : 04 Haziran 2021, 14:44:42 »
Fenerbahçe Beko, Fontecchio için 250 bin Euro’luk bir bonservis bedelini ödemeye hazırdı ama Alman ekibinin daha yüksek miktarlar talep etmesi nedeniyle bu transferden vazgeçildi
kaynak fersu linçlemeyin beni :D

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8624 : 04 Haziran 2021, 14:51:54 »
Cordinier in tüm zamanlar dış şut isabeti yüzde 30, sadece geçen yıl eurocap 12 maçta yüzde 40 in üzerine çıkmış
Ponitkada aşağı yukarı aynı,

Cordinier adam zaten 24 yaşında. tüm zamanlar demişsin gerkeçten garip. micic in efese gelmeden önceki yüzdesi ile aynı.