Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007512 defa)

Scorpionur ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8625 : 04 Haziran 2021, 14:54:12 »
Medyada dolaşan isimlere bakınca ponitka takımında kaldı, fontechio için kulubu yuksek bonservis istedi, cordinier ismi şimdilik bi söylenti boyutunda. Belki de süpriz bi forvet transferi yapılır hiç ismi geçmeyen. Eğer gerçekten başkanın dediği gibi tüm transferler bittiyse zaten 2-3 hafta içinde tüm duyurular yapılır bu esnada oyuncuların ligleri de bitmiş olur zaten.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #8626 : 04 Haziran 2021, 14:55:46 »
Abi ali koç bulacak. Çaresini düşünecek. Senin benim gibi taraftarlık yapmayacak. Bayan voleybola acibadem gelecek dendi,olmadi erkek baskete gelecek dendi, yine olmadı. Subeyi zirvede aldi ali koç ve ilk sene aziz yildirimin mirasını yedi, ikinci sene korona kurtardı onu, ucuncu sene de takke düştü. Zirvedeki bir şubeyi dibe vurdurdu. Tarihimizde bir senede bu kadar fark yediğimiz mac oynamadık. Simdi yalandan yere 2023 hayali satıyorlar.  Bir klubun başkanı hic mi utanmaz, hic mi cani sıkılmaz, hic mi hırs yapmaz. Obrayı kaybettin, takimin bel kemiği oyuncularin neredeyse tamamı gitti. Kurduğun takim çöp. Bunu diyince tepki çektim. Gudunun gelmesi ile olağanüstü bir seri yakaladık ve top 8 yaptik. Bu da yetti yine ali koca. Tek derdi futbol gözüküyor. Orada da durum vahim. Bir tane adamakilli sponsor bulup kaynak yaratamiyor subeye. Bizim en kotu zamanlarimizda günümüze aydınlık getiren, heyecan katan, huzur veren tek şubemiz burasıydi.  Onu da batırdı. Cok kızgınım. Felaket kızgınım.

Ali Koç'un öyle bir derdi olduğunu sanmıyorum, Obradovic'i kaçırmazdı yoksa adam çıkıp 12 milyon eruo zarar ettik 10 milyon düşmemize rağmen diyor, futbolcu tayfada hala kapatmak için ne bekliyorsunuz diyor, o açıdan boşuna beklentiye girmemek lazım, obradovic dönemi geride kaldı daha kötü günler bizi bekliyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8627 : 04 Haziran 2021, 15:01:38 »
Ali Koç'un öyle bir derdi olduğunu sanmıyorum, Obradovic'i kaçırmazdı yoksa adam çıkıp 12 milyon eruo zarar ettik 10 milyon düşmemize rağmen diyor, futbolcu tayfada hala kapatmak için ne bekliyorsunuz diyor, o açıdan boşuna beklentiye girmemek lazım, obradovic dönemi geride kaldı daha kötü günler bizi bekliyor.
Obradovic kalsa butce daha fazlaydı, obra gitti bütçeyi de düşürdüler. Bu bile subeye bakış acilarini gösteriyor.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8628 : 04 Haziran 2021, 15:37:39 »
Obradovic kalsa butce daha fazlaydı, obra gitti bütçeyi de düşürdüler. Bu bile subeye bakış acilarini gösteriyor.

Bence bi gariplik yok. Koç gitmiş takım yeniden kurulcak. Yeni oyunvu bulunacak. Bütçenin düşmesi gayet normal. Oyuncu denemek için 1.5 2 vereceğimiz bi bütçe yok. Bu arada euro 11tl olmusken şubeyi açık tutmak büyük başarı.

Vizyon diyoruz ama ülke ekonomik krizde. Barca real gibi diğer branslar kar edip para aktarılmıyo. Hala bütçe bekliyoruz. Bu düşünceyi ekonomiden anlayan birine söyleseniz bakalım kime vizyonsuz diyor.

Ali koç ve basket şubesinin kararları çok iyi aldığını söylemiuorum hatta bence çok kötü karar alıyolar ama şu şartlarda vesely decolo guduric pierre li bir kadronun olması çok büyük şans. Az tadını çıkarın.

Sözüm senden dışarı ama obradoviç varken alba berlin maçını begenmeyip gitmeyen binlerce kişiler şimdi milyon milyon para bağışlamış Gece gündüz iyi kötü uğraşan adamlara bok atar oldu.

Efesi örnek alan arkadaşlar 3 sene önceki haline baksın. 1 oyuncuya 7.5m veren barca nın haline. Senede 35m harcayan milana. 20 yıldır en çok parayı harcayaan cska nın kupa sayısına. Nba den bi ton oyuncu alan maccabi ye.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8629 : 04 Haziran 2021, 15:44:41 »
Abi ali koç bulacak. Çaresini düşünecek. Senin benim gibi taraftarlık yapmayacak. Bayan voleybola acibadem gelecek dendi,olmadi erkek baskete gelecek dendi, yine olmadı. Subeyi zirvede aldi ali koç ve ilk sene aziz yildirimin mirasını yedi, ikinci sene korona kurtardı onu, ucuncu sene de takke düştü. Zirvedeki bir şubeyi dibe vurdurdu. Tarihimizde bir senede bu kadar fark yediğimiz mac oynamadık. Simdi yalandan yere 2023 hayali satıyorlar.  Bir klubun başkanı hic mi utanmaz, hic mi cani sıkılmaz, hic mi hırs yapmaz. Obrayı kaybettin, takimin bel kemiği oyuncularin neredeyse tamamı gitti. Kurduğun takim çöp. Bunu diyince tepki çektim. Gudunun gelmesi ile olağanüstü bir seri yakaladık ve top 8 yaptik. Bu da yetti yine ali koca. Tek derdi futbol gözüküyor. Orada da durum vahim. Bir tane adamakilli sponsor bulup kaynak yaratamiyor subeye. Bizim en kotu zamanlarimizda günümüze aydınlık getiren, heyecan katan, huzur veren tek şubemiz burasıydi.  Onu da batırdı. Cok kızgınım. Felaket kızgınım.

Hayır, 2023 hedefine de nasıl ulaşacağız ? Vesely ve De colo 2 yaş daha yaşlı olacaklar. Başka da sağlam, takımı şampiyon yapabilecek birisi yok (onların da ne kadar olduğu tartışılır ya). Bu seneden takımı kurmaya başlamazsan ne zaman başlayacaksın ? 2023 Ocakta mı takım kuracakmış ?

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #8630 : 04 Haziran 2021, 15:51:25 »
Yazılan çizilenlerden

De Colo - Spissu (Okobo) - İsmet
Guduric - Cordinier - Melih
Pierre - Kalinic (?) - Tarık
Polonara - Barthel - Berkan (Metecan)
Vesely - Mickey (Booker) - Ahmet

Kalinic olur mu diye ben düşündüm sadece. Ponitka Zenit ile uzatmış sanırım, onu hiç yazmadım. Barthel'in de sözleşmesi var, gönderilmez diye düşünüyorum. Ulanovas'ın da sözleşme var normalde ama onu hiç düşünmüyor koç, sanki gönderilir.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2021, 15:52:26 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8631 : 04 Haziran 2021, 15:54:55 »
Yazılan çizilenlerden

De Colo - Spissu (Okobo) - İsmet
Guduric - Cordinier - Melih
Pierre - Kalinic (?) - Tarık
Polonara - Barthel - Berkan (Metecan)
Vesely - Mickey (Booker) - Ahmet

Kalinic olur mu diye ben düşündüm sadece. Ponitka Zenit ile uzatmış sanırım, onu hiç yazmadım. Barthel'in de sözleşmesi var, gönderilmez diye düşünüyorum. Ulanovas'ın da sözleşme var normalde ama onu hiç düşünmüyor koç, sanki gönderilir.

Spissu kim.?

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #8632 : 04 Haziran 2021, 16:04:15 »

Spissu kim.?

Twitter'da ismi çıktı.
Marco Spissu, İtalya Serie A'da Dinamo Sassari'de oynuyormuş.
Fakir Pangos'u sanırım.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #8633 : 04 Haziran 2021, 16:16:48 »
2014 2015 kadrosu kurulduğu zaman
Sezon başı itibariyle bu seneki kadrodan üstün değildi hatta o kadroda yıldız star denilecek kimse yoktu. Tamam kadro ortalama ama hocalık faktörü de devreye girecek

Genç bogi
Nbaden dönen 3 senelik hayal kırıklığı yaratan Jan
Büyük potansiyel Bjelica
İlk kez euroleague oynayacak iyi skorer Goudlock
Devre arası Zizis
Risk alındı ama sakatlandı
Yan parçalar biliyoruz

Ne elimizde şimdiki Jan vardı ne de Nando  ayarında şampiyon bir üst düzey yıldız isim
Tamam Zeljko Obradoviç büyük çok büyük faktör kabulüm
Ama o sa tarihinde Top8 galibiyeti almamış son 3 4 seneai rezil geçmiş bir camiaya gelip o takıma
8 2 ilk gruplar
11 3 top 16
3 0 top8

22 5 ile F4 yaptırdı.
Yani o kadroyu hoca çok patlattı potansiyeli iyi kullandı ve F4 yaptırdı
Zoriç Kenan Semih Oğuz Emir de yedek

Demem o ki evrt bu seneki kadro yetersiz kabul daha iyi olsun kabul ama hocam da dokunsun artık.
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #8634 : 04 Haziran 2021, 16:31:52 »
2014 2015 kadrosu kurulduğu zaman
Sezon başı itibariyle bu seneki kadrodan üstün değildi hatta o kadroda yıldız star denilecek kimse yoktu. Tamam kadro ortalama ama hocalık faktörü de devreye girecek

Genç bogi
Nbaden dönen 3 senelik hayal kırıklığı yaratan Jan
Büyük potansiyel Bjelica
İlk kez euroleague oynayacak iyi skorer Goudlock
Devre arası Zizis
Risk alındı ama sakatlandı
Yan parçalar biliyoruz

Ne elimizde şimdiki Jan vardı ne de Nando  ayarında şampiyon bir üst düzey yıldız isim
Tamam Zeljko Obradoviç büyük çok büyük faktör kabulüm
Ama o sa tarihinde Top8 galibiyeti almamış son 3 4 seneai rezil geçmiş bir camiaya gelip o takıma
8 2 ilk gruplar
11 3 top 16
3 0 top8

22 5 ile F4 yaptırdı.
Yani o kadroyu hoca çok patlattı potansiyeli iyi kullandı ve F4 yaptırdı
Zoriç Kenan Semih Oğuz Emir de yedek

Demem o ki evrt bu seneki kadro yetersiz kabul daha iyi olsun kabul ama hocam da dokunsun artık.

hocan kim :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8635 : 04 Haziran 2021, 17:23:56 »
Hayır, 2023 hedefine de nasıl ulaşacağız ? Vesely ve De colo 2 yaş daha yaşlı olacaklar. Başka da sağlam, takımı şampiyon yapabilecek birisi yok (onların da ne kadar olduğu tartışılır ya). Bu seneden takımı kurmaya başlamazsan ne zaman başlayacaksın ? 2023 Ocakta mı takım kuracakmış ?
Abi bizden bisiy olmaz. Bu subede ayağa kalkamaz. Havanda su dovuyoruz. Bak Cem güzel bir özet gecmis de Ergin de ayni yoldan gitti. Sıfırdan kurdugu takim ile ilk sene final oynadi, ikinci sene korona yüzünden kupası gitti, ucuncu sene kupayı kazandı. O sezon ortası geldigi seneyi saymiyorum. Zira o takim onun takimi değildi. Git uc sene önce efesin kurduğu o takimla.ilgili geçilen tasaklara bak. Vaktin varsa oku. Cem. İle.konusurken bu efes f4 adayi diye cok bahsettik. Burada koc faktörü de çok önemli. Erginin takiminda da ayni obra gibi üstüne koymayan kendisini geliştirmeyen 1 tane adam yok. Bizde kokoskovun kime ne katkısı olmus. Adam ruhsuz, duyguları ve sinirleri alinmis. Bu mantalite bize başarılı olamaz. Simdi ismet,polonara vs güzel isimler de kokoskov ile olmaz abi. Adam yaptığı işi profesyonel bir meslek olarak görülüyor. Bu sporda duygu cok onemli, psikoloji cok onemli, oyuncunun ruhuna dokunacaksın, motive edeceksin. Ben bunu görmüyorum hocada. Hata yapan ödül alacak neredeyse. En ufak tepki yok. Etki de yok haliyle.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #8636 : 04 Haziran 2021, 18:15:37 »

hocan kim :)
İgor diyelim
Çünkü bir tane hocam var o da Cacak'ta viski içiyor :(
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #8637 : 04 Haziran 2021, 18:19:58 »
Abi bizden bisiy olmaz. Bu subede ayağa kalkamaz. Havanda su dovuyoruz. Bak Cem güzel bir özet gecmis de Ergin de ayni yoldan gitti. Sıfırdan kurdugu takim ile ilk sene final oynadi, ikinci sene korona yüzünden kupası gitti, ucuncu sene kupayı kazandı. O sezon ortası geldigi seneyi saymiyorum. Zira o takim onun takimi değildi. Git uc sene önce efesin kurduğu o takimla.ilgili geçilen tasaklara bak. Vaktin varsa oku. Cem. İle.konusurken bu efes f4 adayi diye cok bahsettik. Burada koc faktörü de çok önemli. Erginin takiminda da ayni obra gibi üstüne koymayan kendisini geliştirmeyen 1 tane adam yok. Bizde kokoskovun kime ne katkısı olmus. Adam ruhsuz, duyguları ve sinirleri alinmis. Bu mantalite bize başarılı olamaz. Simdi ismet,polonara vs güzel isimler de kokoskov ile olmaz abi. Adam yaptığı işi profesyonel bir meslek olarak görülüyor. Bu sporda duygu cok onemli, psikoloji cok onemli, oyuncunun ruhuna dokunacaksın, motive edeceksin. Ben bunu görmüyorum hocada. Hata yapan ödül alacak neredeyse. En ufak tepki yok. Etki de yok haliyle.
Abi dediğin gibi Ergin açıklamaları var Fenerbahçe ligde 100 sayı attığı maç bizim için mihenk taşı oldu ondan sonra Fenerbahçe'yi nasıl geçeriz diye çalışma başlatıp kadro kurduk. Herles ile sabaha kadar tartışırım 2014 2015 kadrosu sezon başı itibariyle çok da muazzam kadro değildi.
Neler dendi neler Pgsiz girdik sezona
Ricky Kenan 1 numara idi
Goudlecok 2 Melih
Bogdan 3 Emir
Bjelica 4 Jan 4
Semih zoriç Oğuz

Şu kadroya dokundu dokundu F4 yaptı orada elenince herkesi şutladı ona göre yatırım yaptı

Bjelica'yı hocam Mvp yaptı
Jan pas vermeyi bilmezdi onu oyuncu yaptı
Bogdan'ı döve döve adam etti vs vs

Mevzu Zeljko değil ama bizim kadro Top8 yapması mucize sezon başı için değil 5 10dan sonra yapması evet büyük olay ama 5 10 yapan da ben değişim
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı İLTERPOL40

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8638 : 04 Haziran 2021, 18:49:49 »
Bu mali şartlarda yonetımınde cok üstüne gıtmemek lazım dıye dusunuyorum artık eskisi kadar kalıte dırek f4 kadrosu beklemıyorum zaten de en azından basketbolda geldıgımız noktayı azda olsa devam ettırmek bu kadar sevenı olan şubeyi ayaklar altına aldırmasın yeter

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #8639 : 04 Haziran 2021, 18:51:31 »
Bu adam bu kadar kötüyse Slovenya ile nasıl Avrupa şampiyonu oldu?
Obradovic hocam kıyas götürmez bir şekilde tarihin en iyisi. Şuanda aktif hocalarda Laso, Messina biraz daha önde olabilir, onlardan sonra bence en iyi koç Igor.