Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006855 defa)

sinanyucel, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8655 : 05 Haziran 2021, 00:04:44 »
Beko fenerbahceye sponsor olunca milletin bekoyu boykot etmesinden korkuyorsa ali koc, koc holdingin en büyük hissedarlarindan birisi olarak bu klubun başkanlığını hic yapmaması lazim. O vakit koc holdingin tüm markalari boykot edilir zira. Acun mesutun transferinde soz sahibi olunca bir cok gsli acunu boykot etti yada edeceğini söyledi ama acunun da cok umurunda oldu. Mesela bir fenerbahceli olarak efesi boykot eden yada içmeyecegim diyen hic duymadım.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2021, 00:05:07 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #8656 : 05 Haziran 2021, 00:08:43 »
Ekonomik mevzulardan çok anlamam. Yazacaklarıma gömen gömsün.  Sorun Fenerbahçe isminin anılıp anılmaması meselesi haline gelmiştir. Son 7 8 yıldır basketbol takımı vesilesiyle Avrupa hatta dünya biliyor ismimizi. Doncic bile röportajında en çok ders aldığım maç Fenerbahçe yarı finaliydi demiş. Hadi bizleri geçtim çoluğun çocuğun yüzü basketbol şubesi ile güldü. Olay bu kadar net. Gerekiyorsa iki stoper eksik olsun. Altyapıdan oynatsınlar. Alınan elemanların hali ortada. Basketbola yatırım yapmayan yönetim de indirsin Ataşehir'deki 2017 ve sair flamaları...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8657 : 05 Haziran 2021, 00:16:03 »
Beko fenerbahceye sponsor olunca milletin bekoyu boykot etmesinden korkuyorsa ali koc, koc holdingin en büyük hissedarlarindan birisi olarak bu klubun başkanlığını hic yapmaması lazim. O vakit koc holdingin tüm markalari boykot edilir zira. Acun mesutun transferinde soz sahibi olunca bir cok gsli acunu boykot etti yada edeceğini söyledi ama acunun da cok umurunda oldu. Mesela bir fenerbahceli olarak efesi boykot eden yada içmeyecegim diyen hic duymadım.

Tuborg içerim.Efesi o dopingli yıllardan beri  içmem berbat zaten acı.Avrupalılar nesini seviyor anlamıyorum.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2021, 00:16:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8658 : 05 Haziran 2021, 00:50:06 »
Tuborg içerim.Efesi o dopingli yıllardan beri  içmem berbat zaten acı.Avrupalılar nesini seviyor anlamıyorum.
Seni unutmuşum. Ciksa çıksa sen çıkardın zaten.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8659 : 05 Haziran 2021, 00:53:05 »
Efes arada alırım acı be berbat Tuborg kesin ve daha iyi hatta Heinikien.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8660 : 05 Haziran 2021, 01:08:58 »
Sorun Fenerbahçe isminin anılıp anılmaması meselesi haline gelmiştir. Son 7 8 yıldır basketbol takımı vesilesiyle Avrupa hatta dünya biliyor ismimizi.
On kez yazmışımdır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün asıl prestij kaynağı basketboldur diye. Ama anlatamıyoruz.

Futbol Türkiye’de bitirilmiştir zaten. Avrupa’da kulüplerimizin esamesi okunmadığı gibi futbolun özerkliğinin de içine edilmiştir. Şimdi 8+6 gibi ucube formüllerle Avrupa’ya giden yeteneklerin Türkiye’de kalması sağlanıp kalitenin artırılacağı falan zannediliyor. Futbol Türkiye için çürümüş bir yapıdır. Buraya çok şey yazarım bu pespayelikle ilgili ama değmez. Ayrıca konusu da değil buranın.

İnanın bu kadar çaba harcamasak da Fenerbahçe’nin adı yeter zaten futbolda izlenirlik için. Bahardır Bey yazmış zaten para kazanacağız diye hedef aldığımız şampiyonlar ligine her yıl gidiyoruz sanki. Yakın gelecekte yerel lig şampiyonu olsak da direkt gidemeyeceğiz zaten.

Futbol seyircisi nasıl zaman zamam basketbol şubesi kapatılsın diyebilmişse ben de bir basketbol sever olarak şunu diyorum; beş para etmeyen futbol ligi için milyon euro’ları beş para etmeyen bitik futbolculara dökmeyi bir tarafa bırakın da salon sporlarına yatırımı arttırın.

Sanırım bunu söylemek için doğru bir forumdayım!

Çevrimdışı ozgur.solak

• Üye
  • Yer: brussel
« Yanıtla #8661 : 05 Haziran 2021, 02:37:36 »
Kasteel Rouge belcika birasi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #8662 : 05 Haziran 2021, 07:04:40 »
Ben duydum :)
Ben önce yerli bira bakarım, son tercihim de Efes olur.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #8663 : 05 Haziran 2021, 08:45:20 »
Ben duydum :)
Ben önce yerli bira bakarım, son tercihim de Efes olur.
Ben de amsterdam alirim ama bulamazsam efes içerim. Bu boykot degil ki. Tercih.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8664 : 05 Haziran 2021, 10:09:07 »
Khimki istenen finansal teminatları sunamadığından VTB ligine alınmayacak diye haber yapmış Eurohoops. Takım dağılır herhalde. Shved’i ucuza kapatabilir miyiz acaba  :P :P
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2021, 10:10:03 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #8665 : 05 Haziran 2021, 11:19:24 »
Khimki istenen finansal teminatları sunamadığından VTB ligine alınmayacak diye haber yapmış Eurohoops. Takım dağılır herhalde. Shved’i ucuza kapatabilir miyiz acaba  :P :P

Bedava verseler istemem.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8666 : 05 Haziran 2021, 12:41:30 »
🤣🤣🤣🤣 taransfer topiği alkollü içki tüketimine evrildiğine göre bizim şubenin işleri hakkaten vahim. İyice geyiğe döndü işler. LAL da elendiğine göre lebronu mu getirsek? Ayrıca bira nedir ya  kalite bir scotch varken veyahut da rakı;))))
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #8667 : 05 Haziran 2021, 12:48:03 »
Heineken dünyanın en kötü birası

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8668 : 05 Haziran 2021, 12:57:27 »
Merhabalar. Bu foruma yeni üye oldum. Neler konuşuluyor diye baya bir gerilere gittim okudum. Çok hoşuma gitti yorumlar. Özgürce herkesin fikrini söylemesi çok güzel. Admin beni kabul ettiğiniz için forum için teşekkür ederim.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8669 : 05 Haziran 2021, 13:02:42 »
Tom abi yine hünerini konuşturdu transfer topiğini bambaşka yerlere çekip sayfayı tekel bayisine çevirdi gerçekten saygı duyuyorum sana tom abi :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...