Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006982 defa)

Ero1907 ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8685 : 05 Haziran 2021, 22:27:49 »
Ufuk denen kişi girmesin bu kapıdan mümkünse.

Naptı Ufuk bize karşı? Kokoskov'dan tek bir gıdım daha başarılı olacaksa hemen gelsin başlasın bence.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8686 : 05 Haziran 2021, 22:28:04 »
Gidelim Reis'in kapısında yatalım. ''bütçemiz az ama şubenin anahtarı senin, dön geri'' diyelim.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8687 : 05 Haziran 2021, 22:29:29 »
Naptı Ufuk bize karşı? Kokoskov'dan tek bir gıdım daha başarılı olacaksa hemen gelsin başlasın bence.
Her maçı götü başı oynuyor küfür ediyor daha ne yapsın

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8688 : 05 Haziran 2021, 22:31:18 »
Ufuk Sarıca tıpa tıp Sergen Yalçın hal ve hareketleri

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8689 : 05 Haziran 2021, 22:33:23 »
Efes tederisatından geçmiş küçük Ergin Atamanda gelmesin artık.Koç mu kalmadı.Serkan Erdoğanı getirelim koç olarak dönsün Fenerbahçelide.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8690 : 05 Haziran 2021, 22:33:56 »
Koçluğuna çok bayılmasam da yeni sezon için bence takımın başına Ufuk Sarıca’yı getirmek lazım. Kokoskov belli ki memur zihniyetli adam. Skordan bağımsız mesaiisini tamamlamamın mutluluğuyla maç sonrası evine dönüyor. Bize Ufuk gibi underdog bir takımla favoriye kök söktürebilecek bir koç gerekiyor. Efesin böyle bizi rahat rahat yenmesi sinir bozucu.

Büyük bütçeler artık bizim için mümkün olmadığına göre underdog takımlarla sampiyonluğu zorlayan Ufuk Sarıca bizim için uygum bir tercih. Ben takımım başına Trincieri veya Siferapulosu isterdim ama kontratları var. Kokoskov tam Azizin spor yapıyor çocuklar zihniyetine uygun bir zihniyette.

Ufuk Vesely ve DeColo’yu mu yönetecek? O kadar da underdof değiliz; sonuçta en beğenmediğimi haliyle Euroleague Top8’e kalmış bir takım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8691 : 05 Haziran 2021, 22:47:04 »
Koçluğuna çok bayılmasam da yeni sezon için bence takımın başına Ufuk Sarıca’yı getirmek lazım. Kokoskov belli ki memur zihniyetli adam. Skordan bağımsız mesaiisini tamamlamamın mutluluğuyla maç sonrası evine dönüyor. Bize Ufuk gibi underdog bir takımla favoriye kök söktürebilecek bir koç gerekiyor. Efesin böyle bizi rahat rahat yenmesi sinir bozucu.

Büyük bütçeler artık bizim için mümkün olmadığına göre underdog takımlarla sampiyonluğu zorlayan Ufuk Sarıca bizim için uygum bir tercih. Ben takımım başına Trincieri veya Siferapulosu isterdim ama kontratları var. Kokoskov tam Azizin spor yapıyor çocuklar zihniyetine uygun bir zihniyette.

Ufuk ile fenerbahceyi ayni cumlede yazmak buyuk hakarettir....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #8692 : 06 Haziran 2021, 00:33:27 »
Bira işi daha doğrusu Alkol işi tamamen zevk işidir, kişinin damak tadına göre değişir. Şu en iyi birqz şu yarak gini bira diyenlere Neye göre? Derler
Salın kendinizi amk biranın da en iyisi kavgası yapılmasın :)

Ben misal Buğday birası çok severim bir sürü Alman markası var ama dünyanın en eskisi Schneider Weisse'dir. 1den 7ye kadar değişik numaralar ile serisi var. 4 5 6 çok lezzetli.

Ayrıca isli bira sevenler için Bamberg'in en meşhur birası ve bence islide dünyanın en iyisidir. Aecht Schlenkerla Rauchbie serisinin 3 tane birası var. Hepsini içtim, is kokusu et kokusu barbekü kokusu sevenler bayılırlar.
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8693 : 06 Haziran 2021, 13:12:58 »
Bira işi daha doğrusu Alkol işi tamamen zevk işidir, kişinin damak tadına göre değişir. Şu en iyi birqz şu yarak gini bira diyenlere Neye göre? Derler
Salın kendinizi amk biranın da en iyisi kavgası yapılmasın :)

Ben misal Buğday birası çok severim bir sürü Alman markası var ama dünyanın en eskisi Schneider Weisse'dir. 1den 7ye kadar değişik numaralar ile serisi var. 4 5 6 çok lezzetli.

Ayrıca isli bira sevenler için Bamberg'in en meşhur birası ve bence islide dünyanın en iyisidir. Aecht Schlenkerla Rauchbie serisinin 3 tane birası var. Hepsini içtim, is kokusu et kokusu barbekü kokusu sevenler bayılırlar.
Benim gibi rakıyı biraya her türlü tercih eden forum üyeleri sizden bira tavsiyesinden çok transfer haberi bekliyoruz Cem bey
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #8694 : 06 Haziran 2021, 18:36:27 »
Benim gibi rakıyı biraya her türlü tercih eden forum üyeleri sizden bira tavsiyesinden çok transfer haberi bekliyoruz Cem bey
Abi bira iyidir
Rakı tabi ki daha iyidir
Beylerbeyi çok güzel rakı
Saki çok güzel
Efe gold da fena değil :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8695 : 06 Haziran 2021, 18:37:22 »
Abi bira iyidir
Rakı tabi ki daha iyidir
Saki çok güzel

yazin bir masada bu konuyu derinlemesine tartissak mi acaba? hani kadikoyde falan??
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8696 : 06 Haziran 2021, 21:35:51 »
Ufuk Vesely ve DeColo’yu mu yönetecek? O kadar da underdof değiliz; sonuçta en beğenmediğimi haliyle Euroleague Top8’e kalmış bir takım.

Niye yönetemesin. Gergin Larkini yönetebiliyor da Ufuk niye De Coloyu yönetemeyecek. Napacak oyuncu ben seni dinlemiyorum mu diyecek. Ufuk Sarıca’nın nesi var. Obradovicin elinden lig şampiyonluğu koparabilmiş bir koç. Bu yıl da nerdeyse yarımızdan az bütçeyle bize kök söktürdü. Biz Efesi zorlayamıyoruz bile aşırı relax koçumuz sayesinde.

O kadar da underdog değiliz ama Efesten 2 maçta toplam 60 fark yedik. Koçun da gram inandığına inanmıyorum

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8697 : 06 Haziran 2021, 22:00:02 »
Ufuk, Igor'un çantasını bile taşıyamaz.

Ufuk soytarısının borusu ancak bizim kasaba liginde öter. Avrupada Burgos gibi takımların onu taşşak oğlanı etmesini çok izledik...
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 22:02:29 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #8698 : 06 Haziran 2021, 22:10:55 »
Ufuk, Igor'un çantasını bile taşıyamaz.

Ufuk soytarısının borusu ancak bizim kasaba liginde öter. Avrupada Burgos gibi takımların onu taşşak oğlanı etmesini çok izledik...

Katılmakla birlikte;

Igor'u eleştirmeye eleştirelim de, Ufuk'un Beşiktaş'ta harcattığı paradan bir haber yorum yapmayalım bari. Hala o dönemin borçlarını ödüyor Beşiktaş şu an. Sadece Buva'ya verilen parayla 2 Pierre alırsın düz mantık. İnsanlar, genelde Fenerbahçe'nin hesabını tuttuğu için milletin deli gibi harcadığı paralar göze batmıyor.

Ufuk'un rakip guardlara 2-3 oyuncuyla baskısından başka savunma planı mı var? Hücumda şutlar girmediğinde ürettiği herhangi bir farklı senaryo mu var? Orada hakemleri istediği gibi eline alıyor, gelsin Fenerbahçe'ye de bak bakalım ne oluyor. Hiçbir maçı tamamlayamaz bunu da biliyoruz.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 22:11:23 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8699 : 06 Haziran 2021, 22:24:26 »
Abi bira iyidir
Rakı tabi ki daha iyidir
Saki çok güzel
O Efe gold varya onu ben şurup niyetine içerim 🤣🤣🤣
Şu seyirci işi serbest olsun da bir maç günü buluşması yapılsın şu forum üyelerince. Fena olmaz valla
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.