Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006978 defa)

Ero1907 ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8730 : 07 Haziran 2021, 20:23:46 »
15-2 seri yaparken gayet güzel olmuştu. Efes serisine bakmamak lazım. Takım bir süredir zaten dağılmış durumda...
Adamlar vidaları sıkıp baskı yapınca bozuluyor, bize öyle zamanlarda oynayacak birisi lazım, De Colo da enerjisini skora harcasın.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8731 : 07 Haziran 2021, 20:31:57 »
Adamlar vidaları sıkıp baskı yapınca bozuluyor, bize öyle zamanlarda oynayacak birisi lazım, De Colo da enerjisini skora harcasın.
15-2 seriyi EL normal sezonu için söyledim :)

Ben de isterim en iyisini almayı ama yok işte... Kim var? Ayrıca EL’nin en yüksek bütçelerinden biri olmayı da istiyorum. Basketbol bir numaralı sporumuz olsun da istiyorum.... Bu istekler olmayınca eldeki imkanlara göre çözüm bulmaya çalışıyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8732 : 07 Haziran 2021, 20:50:50 »
Larkin ve Micic yokken De Colo'yu oyuna almayıp 4-5 hücumu Kenan'ın birbirlerine bıraktıran Kokoş hocamı büyük bir sövgüyle andım az önce. Tebrikler Kokoş hocam büyüksün.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8733 : 07 Haziran 2021, 21:22:00 »
Hemen Barthel, Kenan, Alex, ula, edi, Lorenzo, Quin hepsini hiç bekletmeden maliyet falan bakmadan

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8734 : 07 Haziran 2021, 21:28:32 »
Bu kadar kotu sonuclar alirken lorenzo neden bir mac dahi olsa denenmedi.
Takimin son zamanlardaki performansi koca olan guveni kaybettirdi. Yol versek daha iyi olacak

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8735 : 07 Haziran 2021, 21:31:24 »
Eurohoops'un haberine göre Khimki'den ayrılan Devin Booker ile 2 yıllık anlaşma imzalamak üzereymişiz. Artık muhtemelen bu iş buradan kolay kolay dönmez. Hayırlısı olsun...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8736 : 07 Haziran 2021, 21:32:32 »
Bu kadar kotu sonuclar alirken lorenzo neden bir mac dahi olsa denenmedi.
Takimin son zamanlardaki performansi koca olan guveni kaybettirdi. Yol versek daha iyi olacak
Bence takım çoğu gideceğini biliyor ve bu yüzden bu kadar dramatik mağlubiyetler oldu.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8737 : 07 Haziran 2021, 21:36:09 »
15-2 seriyi EL normal sezonu için söyledim :)

Ben de isterim en iyisini almayı ama yok işte... Kim var? Ayrıca EL’nin en yüksek bütçelerinden biri olmayı da istiyorum. Basketbol bir numaralı sporumuz olsun da istiyorum.... Bu istekler olmayınca eldeki imkanlara göre çözüm bulmaya çalışıyorum.
İsteyip istememe meselesi değil bu. Gereklilik. Biz o pozisyonumuz boş olduğu için vesely nando guduriç gibi Avrupa seviyesinin yıldızlarıyla bile son 6 maçımızı kaybettik ciddi takımlara karşı. Hatta bu seviye rakiplere karşı 60 maç yapsak 5 tane kesin kazanırız bile diyemiyorum. Zaten o yıldızlar da olmasa son sıraların takımı oluruz. Velhasıl bizim olmazsa olmaz transferimiz oyun kurucu. Baldwin smith Brown gibi oyuncular ancak belli oyun şartlarında belli işleri yapmak için sahada olmalılar. Asla bir takımın sezon boyu ilk opsiyonu olamazlar bence
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8738 : 07 Haziran 2021, 21:41:13 »
Booker ismi çıktı yorumlar çok kötü savunma yapmasını bilmiyor deniyor.

Çevrimdışı igor the great

• Üye
« Yanıtla #8739 : 07 Haziran 2021, 21:42:56 »
Gerçekten kaliteli oyuncular alınmayacaksa Ki hiç güvenmiyorum yönetime umarım altyapı odaklı bir takıma dönüşünüz. Böyle acı cekmektense egehan  tarık ergi filan ile oynayıp düşme mücadelesi vermeye razıyım ben. Ciddi umut kırıcı bir sezon oldu.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8740 : 07 Haziran 2021, 21:59:09 »
İsteyip istememe meselesi değil bu. Gereklilik. Biz o pozisyonumuz boş olduğu için vesely nando guduriç gibi Avrupa seviyesinin yıldızlarıyla bile son 6 maçımızı kaybettik ciddi takımlara karşı. Hatta bu seviye rakiplere karşı 60 maç yapsak 5 tane kesin kazanırız bile diyemiyorum. Zaten o yıldızlar da olmasa son sıraların takımı oluruz. Velhasıl bizim olmazsa olmaz transferimiz oyun kurucu. Baldwin smith Brown gibi oyuncular ancak belli oyun şartlarında belli işleri yapmak için sahada olmalılar. Asla bir takımın sezon boyu ilk opsiyonu olamazlar bence
Kim peki? İsimler üzerinden konuşalım.

Bu arada şu rotasyon görünüyor PG mevkii için.

Nando-Jaleen Smith-İsmet Akpınar
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2021, 22:01:06 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #8741 : 07 Haziran 2021, 22:20:13 »

Ben burda isim sayarım ama kimi nba yapıyor kimi milyon dolar istiyor kimi savunma yapmıyor vs vs bir sürü bahane bulunur. Benim kastım isimlerden ziyade oyuncu profili. Yani ne tarz bir oyuncu aramamız gerektiği. Okyanus ötesinden olurdu, nedoviç olurdu,vildoza olurdu, pangos olurdu, o olurdu bu olurdu önemli değil bence. Ya lütfen bu seneki Brown benzeri bir adamı görmeye nasıl katlanacaksınız? Hele ki ilk opsiyon olarak

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #8742 : 07 Haziran 2021, 22:28:06 »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8743 : 07 Haziran 2021, 22:37:06 »
Ya lütfen bu seneki Brown benzeri bir adamı görmeye nasıl katlanacaksınız? Hele ki ilk opsiyon olarak
İlk opsiyon Nando. Benim tezim baştan beri bu. Başkasını bulamıyoruz işte sen de söylüyorsun.

Jaleen ikinci opsiyonlar içinde öyle hemen gömülecek bir oyuncu değil. Ben son 6 aydır maçlarını takip ediyorum. Herkes atsın/soksun diyor ama bize savunması da iyi olan bir PG lazım. Bu sene yaşadığımız en büyük sorunlardan biri dış şut savunmamız. Kendisi bize hem üç sayılık çizgisinin dışında hem boyalı alan savunmasında yardımcı olacak. Adam, Baldwin’in olduğu ligde MVP olmuş. 15.5 sayı 5.5 rebaund 5 asist, 2 top çalma istatistiği var. Browndan da Baldwinden de daha iyi. Hatta bence Walkup’tan da daha iyi.

Slaoukas’a geri dönmek ister miyiz mesela? Sanmıyorum. O halde Nando’yu birinci opsiyon yapıp bu tarz bir oyuncu ile yedeklememiz gerekiyor. Jaleen belki de bizde Çeska’da Hackett’ın yaptığı etkiyi yapar. Böyle umalım. 

Benim görüşüm böyle.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #8744 : 07 Haziran 2021, 23:27:51 »
İlk opsiyon Nando. Benim tezim baştan beri bu. Başkasını bulamıyoruz işte sen de söylüyorsun.

Jaleen ikinci opsiyonlar içinde öyle hemen gömülecek bir oyuncu değil. Ben son 6 aydır maçlarını takip ediyorum. Herkes atsın/soksun diyor ama bize savunması da iyi olan bir PG lazım. Bu sene yaşadığımız en büyük sorunlardan biri dış şut savunmamız. Kendisi bize hem üç sayılık çizgisinin dışında hem boyalı alan savunmasında yardımcı olacak. Adam, Baldwin’in olduğu ligde MVP olmuş. 15.5 sayı 5.5 rebaund 5 asist, 2 top çalma istatistiği var. Browndan da Baldwinden de daha iyi. Hatta bence Walkup’tan da daha iyi.

Slaoukas’a geri dönmek ister miyiz mesela? Sanmıyorum. O halde Nando’yu birinci opsiyon yapıp bu tarz bir oyuncu ile yedeklememiz gerekiyor. Jaleen belki de bizde Çeska’da Hackett’ın yaptığı etkiyi yapar. Böyle umalım. 

Benim görüşüm böyle.
Elbette saygı duyarım her görüşe. Nando hem top getirecek hem oyun kuracak hem de skor yükünü çekecek. Yerliler sayesinde bunu TBL de de yapacak. Bu sistem bana akılcı gelmiyor. Paramız yoksa, oyuncu getirecek prestijimiz yoksa, kaynak oluşturamıyorsak, devşirme oyuncu yoksa, organizasyon zayıfsa…. sadece taraftarın safiyane istekleriyle şube yaşamaz elbette. Bir farklılık yaratmalı sayın başkan