Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006576 defa)

Maldonado ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8745 : 07 Haziran 2021, 23:28:44 »
Nando De Colo guard opsiyonu için birinci opsiyon olmamalı.İkincil ya da üçüncü bir opsiyon olarak kullanılabilir ama onu ana oyun kurucu yapmanın,ciddi handikapları olabilir.

Devin Booker eğer savunma yapmıyorsa gelmesin.Bize Singleton gibi sağlam savunma yapan 4-5 oynayan oyuncular lazım.Polonara tamam iyi ama devamını getirmeliyiz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8746 : 08 Haziran 2021, 00:05:11 »
Ben devin bookerı begenenlerdenım ikili oyunlarda ciddi bir skor opsiyonu tabi onemlı olan guard rotasyonu kafamda deli sorular var

De colo/x
Guduric/x  şeklindemı olucak yoksa

X/x
De colo/guduric mi olucak

Adı çıkan adamlara bakılınca ve kadroya booker vesely pierre polonara jalen smith cordinier muazzam bir atletizm seviyesi olucak gibi. Biraz da kadife bilekler de lazım gibi.

Tahminen ilk senaryo olucak guard pazarının darlığından ötürü.

2 numaraya cordinier gelirse güzel olur biraz yırtıcı deli adamlarda lazım.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 00:07:58 Gönderen: Ero1907 »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8747 : 08 Haziran 2021, 00:06:58 »
Efes, Micic’in yerine Walkup’ı düşünüyormuş. Attan inip eşeğe binmek gibi...

Giedraitis, Hornets’e gidiyormuş bu arada. NBA EL’deki oyuncu havuzunu iyice daraltıyor. Baskonia onun yerini bizle de adı geçen Fontecchio ile doldurmak istiyormuş.

Yabusele de NBA için bekleme kararı almış.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 00:18:04 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8748 : 08 Haziran 2021, 00:11:52 »
Nando De Colo guard opsiyonu için birinci opsiyon olmamalı.İkincil ya da üçüncü bir opsiyon olarak kullanılabilir ama onu ana oyun kurucu yapmanın,ciddi handikapları olabilir.

Devin Booker eğer savunma yapmıyorsa gelmesin.Bize Singleton gibi sağlam savunma yapan 4-5 oynayan oyuncular lazım.Polonara tamam iyi ama devamını getirmeliyiz.

Singleton ve savunma kelimesini yanyana baya süredir ilk sende duydum. Devin sigletondan iyidir bence savunmada.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 00:12:17 Gönderen: oddrech »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #8749 : 08 Haziran 2021, 00:35:41 »
Singleton ve savunma kelimesini yanyana baya süredir ilk sende duydum. Devin sigletondan iyidir bence savunmada.
Fiziği ile bile oynamayı biliyor adam.En azından kara delik değil.
Benim izlediğimde de Singleton gayet iyi savunma yapıyordu.Alan açan bir oyuncu İşte daha ne isteyeceksin?

Ama bize Barthel gibileri yakışır.Walkup-Micic değişimi çok ilginç bu arada.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8750 : 08 Haziran 2021, 00:44:01 »
Kadrolar yazmaya falan hic gerek görmüyorum artık. Sezon devam ederken az buçuk hevesim vardi artık o da yok. Bu yönetimin bu vizyonu ile hic bir şey olmaz.
Vesely ve de colo da bir kac sene daha küpünü doldurur gider. Sonra da su kadar para harcadık, basketbolun zaten geliri yok, şu bu vs masallar dinleriz. 3 macta 90 sayi fark yemiş isimler temelinde kadrolar yapıldığını görünce daha da üzülüyorum. İflah olmayız biz.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8751 : 08 Haziran 2021, 00:51:42 »
Kadrolar yazmaya falan hic gerek görmüyorum artık. Sezon devam ederken az buçuk hevesim vardi artık o da yok. Bu yönetimin bu vizyonu ile hic bir şey olmaz.
Vesely ve de colo da bir kac sene daha küpünü doldurur gider. Sonra da su kadar para harcadık, basketbolun zaten geliri yok, şu bu vs masallar dinleriz. 3 macta 90 sayi fark yemiş isimler temelinde kadrolar yapıldığını görünce daha da üzülüyorum. İflah olmayız biz.
ok o kadar değil bence. De colo vesely guduriç pierre eksenli bir takım her türlü iş yapar. Hatta doğru bir kısa kurgusuyla ve iyi back up adamlarla şampiyon da olur. İşte burada biraz da koç konusu var. Kokoş üzerine plan yapılacak doğru kişi mi?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #8752 : 08 Haziran 2021, 01:13:09 »
Kardeşim maçın gerginliği ile chris'e savunma yapmaz dedin bunu bir daha düşün olmasdı bu

Devin Booker chalon, Bayern ve Khimki kariyeri boyunca 1 kere savunma yapmak istememiştir çünkü siklemez işin o kısmını çok iyi hücum eder ama savunma kavga mücadele yok.
Maçın gerginliği sanırım

İlhan isyan ediyor ama havuz dar bütçe dar abi yapacak bir şey yok
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8753 : 08 Haziran 2021, 01:24:42 »
Vesely Fenerbahçenin efsanesidir.Pes Semih Erdenle karşılaştıranlar gördüm pes.Burda değil tabi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #8754 : 08 Haziran 2021, 07:09:53 »
Vesely Fenerbahçenin efsanesidir.Pes Semih Erdenle karşılaştıranlar gördüm pes.Burda değil tabi.
burada değilse neden buraya yazıyorsun abi cevabını ? git nerede karşılaştırıyorlarsa orada yaz..
sonra millet iyice dolup biz burada kötü oynadı diyince patlıyor.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #8755 : 08 Haziran 2021, 08:46:06 »
Kardeşim maçın gerginliği ile chris'e savunma yapmaz dedin bunu bir daha düşün olmasdı bu

Devin Booker chalon, Bayern ve Khimki kariyeri boyunca 1 kere savunma yapmak istememiştir çünkü siklemez işin o kısmını çok iyi hücum eder ama savunma kavga mücadele yok.
Maçın gerginliği sanırım

abi panada barça da savunmada sadece izliyor diye eleştirilmedimi bu adam. Bence siz efesteki düzenden dolayı gözünüze savunma yapıyor düşüncesi yerleşti.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #8756 : 08 Haziran 2021, 08:56:52 »
Kuban dönemi iyi savunmacıydı ama Barcelona gibi berbat bir organizasyonda kimsenin ne oynadığı belli değildi ki.
Pangosları falan çöpe attılar ama adam için şimdi NBA konuşuluyor.

Singleton iyi savunmacı ve benim bildiğim Devin Booker ise Derrick Williams vol 2.Bu adamlar EL’de yüksek hedefledi olan takımlar için uygun isimler değil.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8757 : 08 Haziran 2021, 09:38:14 »

Maçın gerginliği sanırım

Sevgili kardeşim sloukas, datome, kalinic misyonlarini doldurup gitmedi mi?
Takima liderlik edecek, abilik yapacak, yanındaki adamin performansini daha da yukari çekecek, takimin en çok para alan dogal olarak da en çok mucadele eden ve katki sağlayan adamlari olmalılar. Vesely Avrupa bitiyor kafaca tatile giriyor, de colo bildigin memur, isimi yapar paramı alirim diyor.
Efese 90 sayi fark yemek tarihin en büyük ayıplarından birisidir. Adamlar lig tarihi finallerinde kırmadık.rekor bırakmadılar. En çok.fark, en çok sayi. Larkin hic oynamıyor, micic dogru düzgün sure almıyor yine 30 fark yiyoruz.
Vesely, de colo ve gudu varken larkin ve micicsiz efesten 30 fark yiyorsak bu adamlarin da kalmasına gerek yok en kotu yine 30 fark yeriz.
Her takimin kadrosunda vesely, de colo mu var.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #8758 : 08 Haziran 2021, 09:47:45 »
Geçen buralarda Obradovic dönmeye sıcak bakıyor deniyordu o konuda gelişme yok mudur acaba ?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8759 : 08 Haziran 2021, 09:51:20 »
Yerli getireceksek koç adayım Ufuk değil Orhun Enedir.Yada Serkan.