Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006580 defa)

Maldonado ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8790 : 08 Haziran 2021, 13:13:36 »
Valla işin tekniğinden, bütçesinden, oyuncu pazarından anlamam. Öyle bir kadro kurulmalı ki takım De Colo, Vesely ve Guduric'in eline bakmamalı. Bunu oyuncuları gömmek için yazmıyorum. Üçü de umarım Fenerbahçe'de bitirir kariyerlerini. Her üç isimden de kadro kimyası bağlamında verim alınabilir bu net. Kadro bu üç isim çevresinde kurulmamalı, bu üç isim iyi bir kimyaya monte edilmeli. En önemli nokta bu kanaatimce...

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8791 : 08 Haziran 2021, 13:15:37 »
2,05'lik oyuncu, Fenerbahçe'den ilk senesinde 1,3 milyon dolar, ikinci senesinde ise 1,5 milyon dolar kazanacak.

boyle birsey varsa gercekten yazik, yonetim galiba bu sene maclarin taraftara acik olacaginin farkinda degil galiba, bu sene 2.haftadan sonra baslar Obradovic tezahuratlari salonda

5 kurus butce var onuda boyle pic etmeye ne haklari var, birde sezon icinde biriyle anlastik oyuncu bulma konusunda uzman oldugu icin, Allahtan uzmanimiz var yoksa bizi severlerdi

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #8792 : 08 Haziran 2021, 13:16:25 »
1.4 veriyorlarsa Allah'larından bulsunlar.
Lan sırf taraftar gazını almak için yapıyorlar.
Lan küçültün bütçeyi, Sertaç pazar günü çalışıyorız diye twiti bunun için mi attın.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8793 : 08 Haziran 2021, 13:20:12 »
Ciddi ciddi almışlar.
Tarihin en kötü transferini de yaptık.
Ne hücum yönü ne de savunma yönü ile bu parayı hakeden biri değil.Savunması 0 zaten ve üstüne hücumda da bir tehdit değil.
Berbat bir transfer ile sezona başladılar.
O’Quinn’i beğenmezsek gittiler EL’in kaşar takımı Khimki’nin sıradan topçusuna 1.3 verdiler.
Bu rezillik ile birlikte umutlarım tamamen bitmiştir.
Gherardini’yi savunacak hiçbir şey bulamıyorum.Berbat başladık sezona.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #8794 : 08 Haziran 2021, 13:20:28 »
Valla işin tekniğinden, bütçesinden, oyuncu pazarından anlamam. Öyle bir kadro kurulmalı ki takım De Colo, Vesely ve Guduric'in eline bakmamalı. Bunu oyuncuları gömmek için yazmıyorum. Üçü de umarım Fenerbahçe'de bitirir kariyerlerini. Her üç isimden de kadro kimyası bağlamında verim alınabilir bu net. Kadro bu üç isim çevresinde kurulmamalı, bu üç isim iyi bir kimyaya monte edilmeli. En önemli nokta bu kanaatimce...
Aslında mevzu tam olarak bu. Yıldızlarımızın eline baksın takım bakacaktır da ama ne zaman baksın? Yani Euroleague playoffundaki performansından dolayı eleştirelim yıldızları. Nando olmadan Tofaş’ı yenemeyecek kadro kurarsan adamda haliyle yıl boyu amıma koydunuz finalde oynayacak hal mi kaldı der. Yahu Allah aşkına aynı şeyi diyorum ama Perez Kenan dixon Brown rotasyonuna kalmış takımda ben nandoya kızamam. Hatta helali hoş olsun aldığı para. Dilerim bu adamlarım yükünü azaltacak hiç olmazsa mental olarak azaltacak bir kadro yaparız
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8795 : 08 Haziran 2021, 13:32:40 »
Gözümüzün önünde beşte birine oynayacak Jaiteh varken Booker gibi bir vasıfsıza 1.4m verip üstelik de 2 yıllık aldılarsa bunun tek açıklaması olur: Taraftarın gözünde şubeyi iyice itibarsızlaştırıp CL seviyesine çekmek için zemin hazırlamak. Ben başka açıklama bulamadım. Derrick Williams 2 olur denmiş de, onun sol eli bile olamaz bu amk gamsızı. O gene çabalıyordu, uğraşıyordu. Bundan zerre fayda gelmez.

Yapacağınız işi ayrı, yaptığınızı ayrı sikeyim!!!
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8796 : 08 Haziran 2021, 13:33:57 »
Şutları nasıl?🤣🤣🤣
Steph Curry kadar iyi değiller tabii  :P :)

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #8797 : 08 Haziran 2021, 13:38:30 »
Hakikaten Devin Booker niye alınıyor? Euroleague'de 4-30 yapmış takımın oyuncusunu bireysel istatistiği için almıyoruzdur inşallah... Böyle bir macera yerine Karşıyaka'dan Raymar Morgan veya geçen sezon Karşıyaka'da oynayan Jordan Morgan'ı tercih ederim. Biraz uğraşılsa Eurocup ve Fıba ŞL takımlarından çekirdek kadroya yapılacak eklemelerle daha mücadeleci bir kadro kurulabilir.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8798 : 08 Haziran 2021, 13:43:13 »
Mickey kaça gitti acaba Maccabi’ye?

Booker gömdüğünüz kadar kötü bir oyuncu değil ki yahu. Defansı da O’Quinn kadar becerir sanırım.

Para mevzusunu bilemem ama bu oyuncuların belli salary’leri var. Almak istiyorsan onu vereceksin. Mirotiç’i almak istiyorsan 3.8 milyon Dollars mesela...

Varsa aynı paraya alacağımız daha iyi oyuncu onu almalıydık tabii. Maurizio da salak değil ya düşünmüştür bunu herhalde.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8799 : 08 Haziran 2021, 13:48:45 »
4 kemik oyuncu üstüne Polonara +İsmet 6 iyi oyuncu oldu yetmez.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8800 : 08 Haziran 2021, 13:49:12 »
Nando-X-İsmet
Gudu-Melih-Şehmus
Pierre-Tarık-Shayok
Polonara-X-Metecan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Çok değil, 4 tane nokta atışı transferle 9 yabancılı, gayet güzel bir kadro kurulur. Hatta söylediğimin arkasındayım, imkan olsa PG için Wilbekin derim. Kokoshkov'la uymlu olabileceğini düşünüyorum ama tabii sözleşmesi var. 4'e Polonara çektiysek eğer Pierre benzeri bir deneme yapabiliriz ama PG çok net olmalı. Henry falan olmaz oraya. Bobby'nin genç halini bulmak lazım kafa olarak.

Booker gelirse bu yazdıklarımın hepsini çöpe atarım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8801 : 08 Haziran 2021, 13:59:35 »
Ali koc kadro hazir dediğinde daha isimleri bilmeden hic bir halt olmaz bunlarin kurdugu kadrodan demiştim. Simdi isimleri biliyoruz. Ben müneccim değilim ama zerre kadar vizyonlarina guvenilmeyecegini cok rahat tahmin edebiliyordum.  Yanılmadım da.

Yani henry nasil beğenilir, isteniyor hayret ediyorum. Baskoniada oynuyor diye begeniliyorsa brown da fenerbahce de oynadı. Takas edelim ikisini bakalim ne değişecek.

Efesten 90 fark yemek hoşuna gitmiş şubenin. Devamını diliyorlar seneye galiba.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8802 : 08 Haziran 2021, 14:02:10 »
Jaitehin Euroleague tecrübesi yok.Biz şansız klubüz.Hamilton örneği ortadayken o riske girilmez.Booker en azından o kokuyu biliyor.Bir Higgins her zaman çıkmaz.Shovok iyi ama o yedek denenebilir.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 14:02:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #8803 : 08 Haziran 2021, 14:11:15 »
Jaleen Smith’i beğenmeyen renktaşlardan Henry için ses vermelerini bekliyorum :) Acı çektirir bize acı. Mazoşist değilsek uzak duralım.

Jaleen’a seneye bakarız artık keşke alsaydık diye...

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #8804 : 08 Haziran 2021, 14:40:36 »
Ya allah aşkına kimseyi begenmiyoruz euroleague guard havuzuna baktığımızda henryden daha iyi kim alınabilir.

Efes micic yerıne walkup bakıyo,real nigel williams goos a gidiyo biz henrye burun kıvırıyoruz şaka gibi.

Bookera gelıcek olursa onun içinde yorumlar talihsiz olmuş skor yönü cok kuvvetli hareketli atletik bir uzun zaten amaç veselyi yedeklemeyken gayet yüksek profılde bir yedekleme olur sadece çıkan rakamlardaki eleştiriye katılıyorum o rakamlarında gerçeklik payı olduğunu düşünmüyorum bookerin alıcağı maksimum para 2 sene 2 milyon olur her yazılan çizilene inanmamak lazım.