Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006770 defa)

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8970 : 09 Haziran 2021, 17:22:04 »
Serdar Ali kalp krizi geçirmiştir bütçenin artacağını duyunca
yarın bu sefer de gherardini’nin menajer ve komisyon bağlantılarını konu alan bi yazı görürsek şaşırmayız artık :D

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8971 : 09 Haziran 2021, 17:22:43 »
Cordinier mi Shayok mu? Ben Shayok diyorum. :D

Yani oyuncu tiplemesi olarak benzer oyuncular bence umut abi 2 si de. Shayok benim ilk göz ağrımdır ama sanki cordinier %51 shayok %49 derdim kendimce. İyi bi potansiyeli var cordinier inde, ilk alternatifimiz oymuş sanırım, ya yüksek ücret istemiştir ya da söylentiler nba beklemek istediğini söylüyodu belki de o yüzden shayoka gitmişizdir.

Açıkcası shayok benim isteyeceğim içime sinen bi ekleme olur eğer gerçekleşirse. Zaten daha 3 ay önce sıkça dile getirmiştim :)
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2021, 17:23:12 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8972 : 09 Haziran 2021, 17:23:13 »
Futbolda sanki bir sey yapiyoruz da diger branslari küçültmeye geldi sıra.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8973 : 09 Haziran 2021, 17:25:29 »
Yani oyuncu tiplemesi olarak benzer oyuncular bence umut abi 2 si de. Shayok benim ilk göz ağrımdır ama sanki cordinier %51 shayok %49 derdim kendimce. İyi bi potansiyeli var cordinier inde, ilk alternatifimiz oymuş sanırım, ya yüksek ücret istemiştir ya da söylentiler nba beklemek istediğini söylüyodu belki de o yüzden shayoka gitmişizdir.

Açıkcası shayok benim isteyeceğim içime sinen bi ekleme olur eğer gerçekleşirse. Zaten daha 3 ay önce sıkça dile getirmiştim :)
Shayok-Jaiteh şu şartlarda harika olur bence de. :) Kemal Erdem, via Cem Ağrak yapıyor ama esas o bilir bu işleri. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8974 : 09 Haziran 2021, 17:25:56 »
yarın bu sefer de gherardini’nin menajer ve komisyon bağlantılarını konu alan bi yazı görürsek şaşırmayız artık :D
Forumu okuyorsa yazar valla beklenir :D
Futbol harici konuşmasın yeter futbol yorumlarını dinliyorum diğer branşlarda tamamen sallıyor ve yönetim içinden hala haber alıyor bir programında Sertaç Komsuoğlu benim arkadaşım demişti hiç uyarmıyor mu bu adamı Sertaç Komsuoglu anlamıyorum

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8975 : 09 Haziran 2021, 17:27:11 »
Forumu okuyorsa yazar valla beklenir :D
Futbol harici konuşmasın yeter futbol yorumlarını dinliyorum diğer branşlarda tamamen sallıyor ve yönetim içinden hala haber alıyor bir programında Sertaç Komsuoğlu benim arkadaşım demişti hiç uyarmıyor mu bu adamı Sertaç Komsuoglu anlamıyorum
Futbol yorumları da kötü.Fatih ve Sergen fetişi var ve ortaya konuşayım derken Fenerbahçe’yi gömüyor.
Altay’ı beğenmeyen adamdan yorumcu mu olur?
Tam bizim ülkemize yakışan bir tip.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8976 : 09 Haziran 2021, 17:28:48 »
Nando-İsmet-X
Guduric-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Buraya gerçek anlamda sağlam bir PG ve mümkünse Barthel yerine sağlam bir PF çekebilsek harika kadro olur. Bir de yerli olarak Şehmus ve uzun eklesek tadından yenmez.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8977 : 09 Haziran 2021, 17:29:25 »
Futbol yorumları da kötü.Fatih ve Sergen fetişi var ve ortaya konuşayım derken Fenerbahçe’yi gömüyor.
Altay’ı beğenmeyen adamdan yorumcu mu olur?
Tam bizim ülkemize yakışan bir tip.

Altay ve Bogdanovic konusunda akıllandı en azından başkana Erol'u kovun diye kaç kere mesaj etmiş :D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8978 : 09 Haziran 2021, 17:31:41 »
Shayok-Jaiteh şu şartlarda harika olur bence de. :) Kemal Erdem, via Cem Ağrak yapıyor ama esas o bilir bu işleri. 8)

Pota alti cidden alternatifli ve guclu olur o kesin .... Ama pota alti bu kadar iyiyken bir oyun kurucu takviyesi yapamazsak tam fenerbahce gibi davranmis oluruz...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8979 : 09 Haziran 2021, 17:32:06 »
Dün sosyal medyada Micic haberini görünce ergenliğim geldi aklıma. 90'lı yılların ortasıydı, gazatelerde Naumoski Fener'e transfer oluyor haberi çıkmıştı. Bütün yaz ağzım açık bir şekilde Naumoski'yi beklemiştim. Gelmemişti tabi ki... O zaman ekonomik kriz falan do yoktu... Hülasa millet çıldırmış. Koca koca adamlar Melli falan diyor hala... Umarım gökyüzünden bir sponsor iner de burda tükürdüklerimi yalarım...

O yazilari da hatiliyorum.... hepimiz beklemistik...

Bence su anda elde olanlar ortada .... bosa buyuk hayaller kurup kendimizi yipratmaktansa efendi gibi az da olsa katki verebilecek birilerine konsantre olmakta fayda var....

Ha cokta enseyi karartacak durumda degiliz... Ama oyle Barca, Efes gibi butceler yok ....yildiz dolduramayiz takimi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8980 : 09 Haziran 2021, 17:33:03 »
Nando-İsmet-X
Guduric-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Buraya gerçek anlamda sağlam bir PG ve mümkünse Barthel yerine sağlam bir PF çekebilsek harika kadro olur. Bir de yerli olarak Şehmus ve uzun eklesek tadından yenmez.
Olmaz abi.Polonara tek 4 numara kaldı bu durumda.Barthel basketbolcu falan değil.Barthel’i basketbol oynuyor olması bize hakarettir.

Guduric artık güvenilir bir el değil bence.Topu yönlendirecek daha çok oyuncuya ihtiyacımız var.
Normal sezonda sıradan bir maç için evet bir sürü opsiyon var ama önemli maçlarda Vesely’i direkt sil.Geriye bu kadroda tek Nando üretim yapabilir.
Acilen tüm parayı yönlendirici ve skorer bir kısaya gömmeliyiz.
Cory Joseph Kanadalı olduğu için belki onu alabiliriz ama Detroit’in buyout etmesi gerek.Tam aradığımız topçu o.
Samet o adam popülist.Hiç sevmiyorum kendisini izlemiyorum ki prim yapmasın diye.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8981 : 09 Haziran 2021, 17:33:52 »
Zalgris cephesi Ulanovas'ı istiyor galiba bizden kaç alıyor bilmiyorum ama 300-350 verebilir demişler bir şekilde çıkarız umarım Barthel'i kim alır bilemeyeceğim Almanya'dan talibi çıksa keşke

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8982 : 09 Haziran 2021, 17:41:03 »
Nando-İsmet-X
Guduric-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Ahh ahh agzindan bal damliyor :).... gerisi artik birazda sans ve hocaya kalmis ....

Bu arada Barthel in gitmesi zor ama toparlanmasini umabiliriz. Cunki bir anda sut ortalamalari bu kadar dusmus olmasi normal degil... Savunma da hucumda dogru yerlerde vs durmasa JLo gibi, o zaman farkli olur hikaye... Ama sorun o degil bariz, biraz pisikolojik biraz da antreman sanirim .... Sezon oncesi iyi bir antreman programi ile toparlayabilecegine inaniyorum.... (zaten Polonara oldugundan ve Pierre orada da iyi performans verdiginden bu sene o kadar kufur yemeyebilir.)
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2021, 17:42:19 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8983 : 09 Haziran 2021, 18:08:26 »
Nando-İsmet-X
Guduric-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Cordinier de Booker da bu kadrodaki alternatiflerine göre daha iyi oyuncular bence. Ha rotasyonu genişletmek için Booker ve Cordinier yanında iki ekstra oyuncu olarak Shayok ve Jaiteh de alınabiliyorsa ona bir şey demem. Alınsınlar...
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2021, 18:10:06 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #8984 : 09 Haziran 2021, 18:14:34 »
O yazilari da hatiliyorum.... hepimiz beklemistik...

Bence su anda elde olanlar ortada .... bosa buyuk hayaller kurup kendimizi yipratmaktansa efendi gibi az da olsa katki verebilecek birilerine konsantre olmakta fayda var....

Ha cokta enseyi karartacak durumda degiliz... Ama oyle Barca, Efes gibi butceler yok ....yildiz dolduramayiz takimi.
Türkiye Kupası’nda yanılmıyorsam 44 sayı attığı bir maç vardı bize karşı. O maçtan sonra taraftar çok gaza gelmişti özellikle... Alalım da kurtulalım gibisinden :)