Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007161 defa)

ctunc, Scorpionur ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9045 : 10 Haziran 2021, 07:46:35 »
Bulvar 216'da milletin tabağından cheesecake'leri hüpletirken söylediği sözleri duymazlıktan geliyoruz. Ama bir internet sitesinin sahibine içeride ne olup bittiğine dair, kendinden de katarak, her şeyi üfürmesine birilerinin dur demesi lazım tabii. Biraz daha zorlarsa önce ben sosyal medya üzerinden başlarım buna.

Emeğine, yaptıklarına, işine saygım sonsuz. Orada burada şovunu yapıyor, ona da eyvallah. Ama burası Fenerbahçe Spor Kulübü kardeşim, buranın bir ağırlığı var. Sana da mikserlik yap diye maaş ödemiyorlar.

Kokoskov'a sen sallarsın, Samet sallar, Efe sallar, İlhan abi sallar, badboys bu işin bayrak tutanı zaten :D Ama kulübün maaşlı personeli bu topa girmez, giremez. Bu konuyu şimdilik böyle toparlıyorum ama insanlar yedikleri nanenin bilindiğini de bilsin diye kayıtlara geçiyorum.

Klüp klüp değil pembe dizi.Siz içten bilgi alabiliyorsunuz emekli edilsin o zaman başka malzemeci göreve başlasın.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #9046 : 10 Haziran 2021, 08:40:41 »
Bulvar 216'da milletin tabağından cheesecake'leri hüpletirken söylediği sözleri duymazlıktan geliyoruz. Ama bir internet sitesinin sahibine içeride ne olup bittiğine dair, kendinden de katarak, her şeyi üfürmesine birilerinin dur demesi lazım tabii. Biraz daha zorlarsa önce ben sosyal medya üzerinden başlarım buna.

Emeğine, yaptıklarına, işine saygım sonsuz. Orada burada şovunu yapıyor, ona da eyvallah. Ama burası Fenerbahçe Spor Kulübü kardeşim, buranın bir ağırlığı var. Sana da mikserlik yap diye maaş ödemiyorlar.

Kokoskov'a sen sallarsın, Samet sallar, Efe sallar, İlhan abi sallar, badboys bu işin bayrak tutanı zaten :D Ama kulübün maaşlı personeli bu topa girmez, giremez. Bu konuyu şimdilik böyle toparlıyorum ama insanlar yedikleri nanenin bilindiğini de bilsin diye kayıtlara geçiyorum.

Kaptan oyuncu transferine karışır. Malzemeci içeriden bilgi sızdırır. Pandemi ortasında nişan, moral yemeği falan yapılır sonra takımın yarısı Covid olunca şanssızlık denir. Yıldız oyuncun kritik maçlarda sinir krizine girer atılır. Maçta kavga çıkar oyuncular ve teknik ekibin yarısı kuralı unutup içeri dalar ve atılır…

Yazık valla; bunlar hep liderlik eksikliğinin göstergesi. Bu gidişle Obradoviç’ten kalan mirası çok hızlı tüketeceğiz.

Eğer Kokoskov gider de bu tiplemeler kalırsa, muhtemelen her sene koç değiştiren, içeride abilerin yönettiği futbol takımına döneceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #9047 : 10 Haziran 2021, 09:02:03 »
Devin Booker transferini neredeyse herkes gömmüş sosyal medyada. Post-up’ı iyi oynayan, orta mesafe şutu olan az kullansa da ciddi üçlük yüzdesi olan bir oyuncu. Hücumda çabuk karar veriyor, P&R’de ayakları hızlı...

Savunması iyi değil evet ama Khimki’de kim savunma yapıyordu ki? O’Quinn’in savunmasından daha iyi olacağından eminim. Booker kendini tekrar kanıtlamak isteyecektir. Takımın hedefi büyüdükçe o da ayak uyduracaktır.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2021, 09:02:39 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #9048 : 10 Haziran 2021, 10:21:23 »
NBA'de kendini hücum koçu olarak kabul ettiren birine Booker'ı neden alıyorsun diye eleştiri getirilmesi çok anlamlı değil. Booker olursa P&R için biçilmiş kaftan. Koçun kafasındaki ikinci 5 için ideal bir oyuncu. Bence dudak bükülecek tek şey, iddia edilen maaşı...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #9049 : 10 Haziran 2021, 10:40:30 »

Çok kötü haberler bunlar. Biz neleri düşünüyoruz, transferdi şuydu buydu; asıl takım içindeki bu konu çözülmezse kim gelirse gelsin huzur olmaz. Böyle konular özellikle bizim kulüpte kangren olmaya çok müsait. Futbol takımının yıllardır çözülmemiş konularını hatırlayın.
Maalesef bizim yönetim temizlik yapacak basireti gösteremez ve sorunlar büyür gibime geliyor.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #9050 : 10 Haziran 2021, 12:01:44 »
O zaman şöyle yapıyoruz. :)

Teodosiç - Jaleen PG’ler. DeColo-Guduriç SG’ler.

Yerliler ile de tamamlarız rotasyonu.

Alalım Teo’yu iki sene oynasın işte. Herkes de mutlu olur.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #9051 : 10 Haziran 2021, 12:05:04 »
wilbekin nerden çıktı
bizim umut götünden uydurmuş :)
2020 senesi başında 3 senelik Maccabi ile sözleşme imzaladı adam . Mickey'i de istiyorlar.
niye bıraksınlar hadi bıraktılar diyelim sana kimse yedirmez.
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9052 : 10 Haziran 2021, 12:16:26 »
yav beklentiyi düşük tutarsanız mutlu olursunuz
naçizane bir abi dost kardeş tavsiyesi.
beklenti düşük olsun daha iyi isimler gelince inanılmaz seviniriz
ama biz bu bütçeler ile misal Shayok tarzı 2 tane daha zar atacağız buna bir hazırlıklı olsun herkes.
şu şartlarda polonara çekmek de çok temiz iş oldu .
booker benim için kötü tercih umarım ciddi katkı verir de mutlu oluruz. ama
Quinn her anlamda misal Booker'dan iyi oyuncudur. beklentiyi de ona göre ayarlayın.
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9053 : 10 Haziran 2021, 12:17:09 »
Kemal ERdem pompacıdır..
manipülasyon yapmayı sever yavşak ..
siz okuyun her dediğine % 100 inanmayın ama kulak arkası da etmeyin ..
öyle tehlikeli birisi.
ajandır bu
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #9054 : 10 Haziran 2021, 12:19:29 »

Bu ülkede klasiktir, hadsizlik ve dedikodu.
Yani denk geldiği için söylüyorum. Sertaç, Erkan falan sevemedim. Seviyorlar kendi showlarnı yapmayı.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #9055 : 10 Haziran 2021, 12:25:23 »
yav beklentiyi düşük tutarsanız mutlu olursunuz
naçizane bir abi dost kardeş tavsiyesi.
beklenti düşük olsun daha iyi isimler gelince inanılmaz seviniriz
ama biz bu bütçeler ile misal Shayok tarzı 2 tane daha zar atacağız buna bir hazırlıklı olsun herkes.
şu şartlarda polonara çekmek de çok temiz iş oldu .
booker benim için kötü tercih umarım ciddi katkı verir de mutlu oluruz. ama
Quinn her anlamda misal Booker'dan iyi oyuncudur. beklentiyi de ona göre ayarlayın.
O’Quinn streetballer... Yaramadı bize. Küçümsedi ayrıca kafasında buraları. Devin Booker öyle gömülecek bir oyuncu değil bence. Polonara’yı aldıysak eğer, o andan itibaren beklenti doğal olarak yükseldi zaten. First Class oyuncu kaptık. Taraftar da baskı kurmalı bu yönetime. Yoksa atalet içinde olma eğilimleri yüksek, basketbolla ilgili.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #9056 : 10 Haziran 2021, 12:25:54 »
Booker'da bana batan oyun tarzı değil, ona ödenecek maaş. Hem bütçe kısıtlı deniyor, hem de Booker'a kol gibi maaş ödeniyor. Biz de haliyle umutlanıyoruz ''ulan acaba yeni bir sponsor mu geliyor'' diye.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9057 : 10 Haziran 2021, 13:15:16 »
Devinin maaşı birde henry haricinde çok tartışılan birşey yok. Bence bu bile başarı.

5 numarada şutu olan ve vesely nin arkasında oynayacak bir uzun bulmak bence kolay iş değil. Bence Mickey e ya çok para vercen yedekliği dert etmicek yada ilk 5 sin dicen normal bir maaşa alacan.

Kısa da ise ya olmamış oyuncu ile riske gircen(bir önceki sene baldwin gibi)  ya nba den düşmesini bekleyip dahada çok riske gircen  yada henry gibi el de kısır olan tecrübeli ama çok üst düzey olmayan oyuncu alcan.

Böle bakınca tercihler bana çok garip gelmiyor.

Polonara cordinier shayok metecan ismet booker bunları alsak bence güzel.

Realin gross a efesin micic yerine walkup a gittiği yerde henry e kötü diyemiyorum

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #9058 : 10 Haziran 2021, 14:02:50 »
Maaşa takılmayın bence. Alabileceğimizin en iyisini/en iyisine yakınını alabiliyor muyuz? Önemli olan bu. Maaşı bırakalım yönetim düşünsün.

Jordan Mickey’nin 2018’de maaşı 1.5 milyon dolar. Şimdi nedir bilmiyorum ama bize 2’ye gelecekti belki, bu kez de onu eleştirecektik. İstenen isimlerden biri olduğu için onu örnek veriyorum. Yoksa Mickey her ne kadar daha iyi bir oyuncu olsa da bizim için Booker’ın alacağı rol daha önemli.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9059 : 10 Haziran 2021, 14:11:20 »
mücadele kavga hırs geri adım atma konularından sıkıntı yapıp booker alıyorsak büyük bir paradoks var demektir.
5 senedir izlediğimiz oyuncu .. Khmki öncesi Bayern dönemlerini de biliyoruz. Chalon'dayken izleyen varsa bilemem.
undersize iyi hücum eden ama savunma ve mücadele tarafında pek sikine mevzuları takmayan birisi.
blok filan yapmaz savunma yapmayı sevmez..
demek ki teknik ekip olayı hücum yaparak çözmeyi düşünüyor.
quinn çok ölüp bittiğim birisi değil zaten beklediğimin de üzerinde katkı verdi işin hücum tarafında.
oyun zekası da bu kıtaya göre oldukça iyiydi. ben şahsen o kadar iyi bekjlemiyordum ama o kalınlıkta bir adam bile size olarak eksik kaldı bu taraf için.
umarım booker katkı verir. ben kendimce kafama oturtamıyorum izleyip görmek lazım
Bir kere bıkmadım