Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007337 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9210 : 14 Haziran 2021, 14:56:19 »
Bize PJ Tucker lazım. Çılgınlar gibi savunma yapacak ve psikolojik üstünlük getirecek mis gibi  ;D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9211 : 14 Haziran 2021, 15:42:23 »
Aslinda alttaki takima bakinca aklima bir isim geliyor ama biraz yaslandi .... Emin olmak zor... Jason Granger, savunma ve hucumu  guvenilir. Etrafindaki oyunculari iyi oynatan bir isim.... 15 dakika cok iyi katki verebilir.

De Colo- ismet - XXXX
Guduric-Shayok-Melih
Pierre-Fontecchio-Tarik
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9212 : 14 Haziran 2021, 17:42:42 »
Aslinda alttaki takima bakinca aklima bir isim geliyor ama biraz yaslandi .... Emin olmak zor... Jason Granger, savunma ve hucumu  guvenilir. Etrafindaki oyunculari iyi oynatan bir isim.... 15 dakika cok iyi katki verebilir.

De Colo- ismet - XXXX
Guduric-Shayok-Melih
Pierre-Fontecchio-Tarik
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet

Bence daha net bir isim lazım. Bana göre De Colo'yu 1 numarada kullanmak hem verimini düşüyor hem de takımın etkisini azaltıyor. De Colo net 2 numaradır, ve öyle oynamalıdır.

Ah keşke Vildoza olsa. Ben Henry'e de fitim.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #9213 : 14 Haziran 2021, 17:50:38 »
Oynatan bi guard alınmalı De Colo 2 oynamalı diyor genellikle insanlar ama sezon içerisinde bi çok kez Sloukas De Colo'nun el freniymiş verimini düşürmüş yazılarını da okumuştum.Şimdi o çoğunluğun tarif ettiği özelliklerdeki guard gelince yine verimi düşmesin? Acaba daha Wanamaker,McCalebb tarzı bi adama mı gidilmeli?  Yanlış anlaşılmasın o oynatan guard diyenleri eleştirmek için değil burdaki çoğu kişiye göre basketbol bilgimin kısıtlı olduğunu düşündüğüm için soruyorum?
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2021, 17:51:18 Gönderen: south »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9214 : 14 Haziran 2021, 17:56:37 »
Bence daha net bir isim lazım. Bana göre De Colo'yu 1 numarada kullanmak hem verimini düşüyor hem de takımın etkisini azaltıyor. De Colo net 2 numaradır, ve öyle oynamalıdır.

Ah keşke Vildoza olsa. Ben Henry'e de fitim.

Vildoza ve Henry .... ikiside olasi degil gibi, Ozellikle Henry icin galiba senelik 2M arti bonuslar demis CSKA... bizim butce ile zor...

Gerci Granger da buyuk ihtimalle olasi degildir ama belki az bir buy out la gelebilir. Kendi de en iyi zamaninda 1M aliyordu, simdi o seviyelerde degildir...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9215 : 14 Haziran 2021, 17:57:57 »
Oynatan bi guard alınmalı De Colo 2 oynamalı diyor genellikle insanlar ama sezon içerisinde bi çok kez Sloukas De Colo'nun el freniymiş verimini düşürmüş yazılarını da okumuştum.Şimdi o çoğunluğun tarif ettiği özelliklerdeki guard gelince yine verimi düşmesin? Acaba daha Wanamaker,McCalebb tarzı bi adama mı gidilmeli?  Yanlış anlaşılmasın o oynatan guard diyenleri eleştirmek için değil burdaki çoğu kişiye göre basketbol bilgimin kısıtlı olduğunu düşündüğüm için soruyorum?
oyunun genelinde başta de colo olmak üzere sahadakilere pozisyon hazırlayıp nando’nun üzerindeki baskıyı azaltacak ve en önemlisi de kritik anlarda takımın liderinin de colo olduğunu kabul edecek bir guard şart.ben de nando’nun 2 oynaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bitirici rolünde hem daha keskin hem de yaşından dolayı enerjisini doğru saklayabilir.o yüzden sağlam bi playmaker şart ama dediğim gibi kilit nokta takımın liderinin nando olduğunu da en azından takıma geldiğinde bilmesi gerekir.micic larkin örneğinde gördüğümüz gibi.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2021, 17:58:23 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9216 : 14 Haziran 2021, 18:09:00 »

Gecen sene Sloukas la sorunu, topun Sloukas ta cok fazla kalmasi idi. Ama bu sene de hep ondaydi. Hic elinden cikarip dinlenemedi ve yorulup mac sonlari sacmaladi... Tam ikisi arasinda birsey lazim.

yani gelen oyuncu;
-Top tasima, yari sahada rakibe baski vs.. Bu enerji gereken isleri yapmali
-De Colo baski altindayken destek verebilmeli.
-De Colo sahada degilken oyunu yonetebilmeli.
-Savunmasi iyi olmali
-3 luk yuzdesi iyi olsa super olur ama degilse bile en azindan riske edilmeyecek kadar iyi olmali.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2021, 18:10:09 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9217 : 14 Haziran 2021, 19:35:09 »
Dyshawn Pierre will earn $950k per year after signing his new 3-year contract with Fenerbahçe. A very good financial reward to the Canadian forward by the management of the Turkish club.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #9218 : 14 Haziran 2021, 19:38:41 »
   Konuşulan rakamlara bakılırsa 950 her iki taraf için makul bir rakam.
   Bütün transferler bir yana koç mevzusunun bir an evvel çözülmesi lazım. Eğer halihazırda çözülmüşse de duyurulması lazım.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9219 : 14 Haziran 2021, 20:44:31 »

De Colo- ismet - XXXX
Guduric-Shayok-Melih
Pierre-Fontecchio-Tarik
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet
Valla mükemmel kadro olur şu bence. Tabii sezona net 10 yabancı ile girecek bütçe var mı bilmiyorum ama öyle ya da böyle PG alınacağı için kadro bu olursa harika olur derim. Tam olarak Zizis lazım bu kadroya. :D

Burada Şehmus'a yer yok yalnız. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9220 : 14 Haziran 2021, 20:58:32 »
Valla mükemmel kadro olur şu bence. Tabii sezona net 10 yabancı ile girecek bütçe var mı bilmiyorum ama öyle ya da böyle PG alınacağı için kadro bu olursa harika olur derim. Tam olarak Zizis lazım bu kadroya. :D

Burada Şehmus'a yer yok yalnız. 8)
Barthel le Melihi cikaririz senin canim hatrin icin ayipsin :D

Ve evet ya .... Zizis olsa ... ah ulen ah.... iste en yakin Granger geldi aklima....
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2021, 21:01:09 Gönderen: ETIRYAK »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9221 : 14 Haziran 2021, 21:12:12 »
Herkes koç sorunu diyor ama ortada bir sorun olduğunu sanmıyorum. Kimse buna biz de dahiliz, koçu olmayan bir takım için harıl harıl transfer yapmaz. Bu takımın koçu Kokoş Hocadır...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #9222 : 14 Haziran 2021, 21:27:43 »
Fontecchio olmuş galiba
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9223 : 15 Haziran 2021, 00:34:45 »
   Konuşulan rakamlara bakılırsa 950 her iki taraf için makul bir rakam.
   Bütün transferler bir yana koç mevzusunun bir an evvel çözülmesi lazım. Eğer halihazırda çözülmüşse de duyurulması lazım.
Ortada bir sorun yok ki koçla alakalı. Medya kuyuya bir taş attı çıkarmaya çalışıyoruz. Kokoskov devam.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9224 : 15 Haziran 2021, 00:40:07 »
Polonara ve Fontecchio savunma anlaminda da cok katki yapar...

Booker dan savunma beklentimizin olmamasi aci ama gercek.... Marial'i de bilen anlatsin ben iki macini anca izlemisimdir, savunmasi hakkinda bir fikrim yok.
Ahmet sahada olduğu zaman çok mu iyi savunma yaptı. Bana göre Ahmet'ten daha iyi savunma yapacaktır.