Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007122 defa)

Umut, Tom Hanks, iloturo, MotorCade ve 137 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9330 : 17 Haziran 2021, 19:25:55 »
Bu arada Obra net bir sekilde partizan i isaret etti... kokoskov un ustundeki golgesi azaldi demektir....

Hayaller gitti yine.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #9331 : 17 Haziran 2021, 20:03:16 »
Bu dar havuzda, NBA'den kumar oynamak yerine ne vereceğini bildiğimiz Henry'yi almak çok mantıklı. Savunması, ribaund kovalaması, iyi saha görüşü, deliciliği ve atletizmiyle hârika.

Şutu yetersiz diye burun kıvırmayın, şutu da olsa Henry'nin Avrupa'da işi ne. NBA'de 15-20 dakikalık yeri olurdu şutu olsa.

Şu Bartel'i Bayern'e itelesek, Allah'ım konuyu biliyorsun âmin. Yerine Melli olsa of of.

Tüm bunlara rağmen, hep söylüyorum Kuric-Punter-Carroll-Bobua gibi üzerine set çizeceğimiz bir cezâlandırıcıya ihtiyâcımız var.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9332 : 17 Haziran 2021, 20:22:04 »
paxer89
Despite the rumors that have been going around in the last few days, I've been told there's nothing close or advanced between Fenerbahce and Alba Berlin's wing Simone Fontecchio

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9333 : 17 Haziran 2021, 20:30:27 »
Dedik bir iş uzarsa olmaz ne kıl klüp seneye sonuncu olursunuz umarım.İkinci kez oluyor bu.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9334 : 17 Haziran 2021, 20:39:09 »
Polonaro da gelecekse ki o is bitti gozuyle bakiliyor. Ben Barthele de fitim. Maasi oynadigi oyuna gore fazla ve gitse iyi olur ama rolu daha kisitliyken katki verebilir. Rotasyonda 13-15 dk katki verebilir.

Ben Henry olayina cok.sevindim. Sacma sapan bir guard alacagiz diye korkuyordum. Kadro saglamken onceden katki veremeyen oyuncular bile is yapabiliyor. Barthele cok takilmiyorum.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #9335 : 17 Haziran 2021, 21:52:55 »
Ben Henry için burun kıvırırım normalde. Ama Real gidip Goss'u alıyor. Ciddi ciddi 1 numara yok piyasada. Bu şartlarda Allah bereket versin.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9336 : 17 Haziran 2021, 21:54:55 »
Henry iyidir iyi. Sezon başı Henry'i biz alırız dediğimde o vakitler gelen yorumlar genellikle "Lorenzo'nun bir benzeri, karar mekanizması/oyun aklı zayıf oyun kurucu, değişen bir şey olmaz" şeklindeydi. Şimdi gelinen noktada (bence de haklı olarak) beğeni toplayan bir transfer oldu zira ayaklar şu an daha yere basıyor. Pangos falan güzel hoş da parasal anlamda o seviyelere çıkmak çok zor sanırım. NBA'den teklif beklediği de söyleniyor.  Bu ortamda Henry'den iyisi, Şam'da kayısı.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2021, 21:55:25 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9337 : 17 Haziran 2021, 21:56:19 »
Pangos o fizikle nba yapamaz. Piyasasını artırmaya çalışıyor bence. Loydu kacirmayacaktik.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9338 : 17 Haziran 2021, 22:07:50 »
Pangos o fizikle nba yapamaz. Piyasasını artırmaya çalışıyor bence. Loydu kacirmayacaktik.

Loyd çok yetenekli bir skorer ama saf oyun kurucu değil ki. Henry/Pangos'un o takımdaki karşılığı Walden. Yine de Loyd'a hayır denmez o ayrı mesele.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9339 : 17 Haziran 2021, 22:13:45 »
Henry topu rakip yariya sorunsuz  tasir ve oyun kurmaya konsantre olsa yeter... en azindan diger oyuncular rahatlar ve skor atar...

Bu sene Ahmet le bile top getirmeyi denemek zorunda kaldim Lorenzo yuzunden ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #9340 : 17 Haziran 2021, 22:42:42 »
Henry topu rakip yariya sorunsuz  tasir ve oyun kurmaya konsantre olsa yeter... en azindan diger oyuncular rahatlar ve skor atar...

Bu sene Ahmet le bile top getirmeyi denemek zorunda kaldim Lorenzo yuzunden ....
Abi öncelikle yorumarını keyifli okuyorum ama bir guardın tek niteliği yarı sahaya top taşımaksa;cidden bizim takımdaki herhangi bir guardın basketbolu bırakması gerekir.Benim görüşüm Henry gayet iyi bir ekleme.De Colo varken Serrod tipi bir oyuncudan ziyade,savunmada da pisleşen bir oyuncu ihtiyacımız vardı.

En azından kısa savunmasında çok geriye gitmemekle birlikte,hücumda Lorenzo'nun oluşturduğu tahribatı minimize edecek bir oyuncu bulduk.Ayrıca bence Henry Lorenzo'dan en az 2-3 seviye daha iyi bir hücumcu ve daha iyi bir karar verici olması De Colo'nun işini rahatlatacaktır.Bizim ihtiyacımız olan oyuncu Hackett tipi bir oyuncuydu ve bence bize daha çok uyacak bir oyuncuyu sonunda almış olduk.

Shayok'un rahatsızlığı ne seviyedir,bilen bir kişi var mı aramızda?

Bu takımın kalan son eksiği ise;oyunu bilen ve iyi şut sokan bir 2-3 numara.Belki de Alex Perez tipi bir deneme kısa arayışına girebiliriz dönem ortasında.
Booker dışında çok iyi bir transfer sezonu geçiriyoruz.
Arkadaşlar Booker bizim canımızı çok yakacak gibi duruyor,bu adamdan savunmada hiçbir şey beklemeyin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9341 : 17 Haziran 2021, 22:50:54 »
Beyler, dinlemek isteyenleri bekleriz:
https://twitter.com/KE_Billz/status/1405613160879595531

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #9342 : 17 Haziran 2021, 22:59:18 »
Beyler, dinlemek isteyenleri bekleriz:
https://twitter.com/KE_Billz/status/1405613160879595531
Hayırlı olsun Kemal abi :D İsmet Akpınar senin transfer başarındır diyelim :)

Umarım savaşan bir oyuncu olarak akıllara kazınır.Nice başarılar yaşarız kendisi ile beraber :)
FENERBAHÇE

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9343 : 17 Haziran 2021, 23:22:49 »
,Geçen sezon tartışmasız kaliteli oyuncu diyeceğimiz oyuncu sayımızın az olmasıydı. Takımda bu payeye sahip 4 oyuncu vardı . De Colo Guduric Pierre ve Vesely. Bunlardan Guduric sezon ortası geldi, Pierre de zamanla bu payeye erişti. Bu nedenle de ciddi şekilde zorlandık. Bu 4 oyuncu ile bile önemli bir seri yakaladık.

Şimdi Polanaro gelirse tartışmasız kaliteli oyuncu sayısı 6 olmuş olacak. Bunlara Booker da eklenebiliir o da gayet iyi bir hücum silahı. Shayok'tan ben çok ümitliyim ama henüz bu payeyi veremeyiz hiç bir şey kanıtlamadı. 6 net kaliteli adam ve daha iy iyan parçalar ile F4 için ciddi adayız. Tabi Polanaro gelmeli ve bir kaliteli ekleme daha yaparsak şansımızı daha da arttırırız.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #9344 : 17 Haziran 2021, 23:32:25 »
Bu arada Obra net bir sekilde partizan i isaret etti... kokoskov un ustundeki golgesi azaldi demektir....

Hayaller gitti yine.....
Ben öyle anlamadım ya!! Yanıldım mı yoksa? Partizanla bağlarım var ama bütün sırp takımlarına destek olmaya çalışıyorum. Geleceğimde NBA yok, onlar Avrupalı koçlara güvenmiyor falan dedi. Bence obra hala açık. Ama kokoş bizdeydeyken ve kulüp onunla kırıp dökmeden ayrılmadığı sürece obra bize gelmez
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.