Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007429 defa)

Burak Benli ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9345 : 18 Haziran 2021, 00:28:10 »
Ben öyle anlamadım ya!! Yanıldım mı yoksa? Partizanla bağlarım var ama bütün sırp takımlarına destek olmaya çalışıyorum. Geleceğimde NBA yok, onlar Avrupalı koçlara güvenmiyor falan dedi. Bence obra hala açık. Ama kokoş bizdeydeyken ve kulüp onunla kırıp dökmeden ayrılmadığı sürece obra bize gelmez
Ama öncesinde Dražen Dalipagić'in "eğer deliyse Partizan'ın teklifini kabul etsin" sözleriyle ilgili düşüncesi soruldu. O da bazen delilik iyidir tarzı bir cevap verdi. Bunu da dikkate alarak artık Žoc'un alternatifinin kalmadığını belirtmek gerekir. Valencia'nın da henüz Burgos'tan yeni ayrılan koç Penarroya'yı takımın başına getireceğini düşünürsek Žoc'un adım adım Partizan'a yaklaştığı çok açık. Nitekim Partizan GM'i Zoran Savić ve Dragan Kićanović'in Žoc'u takımın başına getirmek için yoğun çaba harcadığı da biliniyor. O yüzden sürpriz bir durum olmazsa Partizan'ın başına geçecektir.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2021, 00:28:38 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9346 : 18 Haziran 2021, 01:40:58 »
Chris Jones baya dillendiriliyor

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9347 : 18 Haziran 2021, 01:47:43 »
Chris Jones baya dillendiriliyor
barça için görmüştüm bize de mi yazıyolar

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #9348 : 18 Haziran 2021, 01:50:02 »
barça için görmüştüm bize de mi yazıyolar
Zenit ve bize yazmışlar Higgins uzatmış Barca Westermann yerine birini alır Punter diyorlardı en son

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #9349 : 18 Haziran 2021, 01:51:46 »
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chris_Jones_(basketball,_born_1991)
Bu topçu mu?
İlginç bir kulüp deneyimi var.

FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #9351 : 18 Haziran 2021, 01:58:55 »
Barca-Zenit-Fenerbahçe ilgileniyor demiş bu abimiz
https://twitter.com/MosesB1/status/1405296640337010689

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9352 : 18 Haziran 2021, 07:23:32 »
Bu organizasyonun 10 şampiyonlukla gurusu Real bile oyun kurucu bulamıyor Nigeli alıyor,biz alsak saydırırdık yönetime. :D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9353 : 18 Haziran 2021, 07:50:32 »
Abi öncelikle yorumarını keyifli okuyorum ama bir guardın tek niteliği yarı sahaya top taşımaksa;cidden bizim takımdaki herhangi bir guardın basketbolu bırakması gerekir.Benim görüşüm Henry gayet iyi bir ekleme.De Colo varken Serrod tipi bir oyuncudan ziyade,savunmada da pisleşen bir oyuncu ihtiyacımız vardı.

En azından kısa savunmasında çok geriye gitmemekle birlikte,hücumda Lorenzo'nun oluşturduğu tahribatı minimize edecek bir oyuncu bulduk.Ayrıca bence Henry Lorenzo'dan en az 2-3 seviye daha iyi bir hücumcu ve daha iyi bir karar verici olması De Colo'nun işini rahatlatacaktır.Bizim ihtiyacımız olan oyuncu Hackett tipi bir oyuncuydu ve bence bize daha çok uyacak bir oyuncuyu sonunda almış olduk.

Shayok'un rahatsızlığı ne seviyedir,bilen bir kişi var mı aramızda?

Bu takımın kalan son eksiği ise;oyunu bilen ve iyi şut sokan bir 2-3 numara.Belki de Alex Perez tipi bir deneme kısa arayışına girebiliriz dönem ortasında.
Booker dışında çok iyi bir transfer sezonu geçiriyoruz.
Arkadaşlar Booker bizim canımızı çok yakacak gibi duruyor,bu adamdan savunmada hiçbir şey beklemeyin.

Oncelikle tesekkur ederim, tabiki sadece top getirmesi degil. Ama bu sene Lorenzo ve Mr sipahi nin verdigi katkiya yaptigim kinaye olarak algila.

Henry nin 2 sıkıntısı var. Mac içinde bazen kontrolu kaybetmesi heyecan veya yorgunluk kokenli iceri drive lari zorlamalara donusup top kayiplarina neden olmasi (ama bunu hoca yonetmeli).

Ikinci derdi de 3 luk zaafi var Henry nin. Ama zizis in de vardi... Ama belki son yillarda geldigi takimin seviyesini her zaman arttiran sayili guardlardan di.

Sakin yanlis anlasilmasin ikisini kiyaslamam. Henry oyuna o kadar hukmedip hizini yonetemiyor. Zizis mac içinde takimin durumuna gore ve hoca istediginde bir anda takimi hizlandirir yada yavaslatirdi. Bunu Henry de gormedim. Ama tofas ta bile begendigim yani kendinden cok cevresindekileri oynatmaya calismasiydi.  Yani zaten yeterince skorer var birinin de onlar bosa ciktiklarinda, ya da yuzdeleri yuksek olan noktalarda dogru pasi verebilmesi lazim.

Bu sene takimin seviyesi daha iyi olacak buna inaniyorum. Ama butun zarlar tutmayabilir. En az 2 ya da 3 u tutsa sene icinde guduric tarzi nokta atis bir ekleme ile kurgu tamamlanabilir. Bu nedenle Barthel e yol verilmeli. Ozellikle Fontechio ve Polonara da geliyorsa. Lige en fazla 9 yabanci ile baslamaliyiz.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9354 : 18 Haziran 2021, 08:49:10 »
Taraftarsızlık bizi çok etkiledi.Aslında geçen yılki takımda taraftarla çoşabilecek tarzda adamlardı umarım çözüm yolu bulunur.Bu taraftar vasat oyuncuyu bile motive eder.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2021, 08:49:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #9355 : 18 Haziran 2021, 11:01:15 »
Geçen yılki takıma seyirci birşey yapamazdı. Vesely sakatlanıncaya kadar zaten o takım verebileceği herşeyi hatta daha fazlasını verdi. Veselynin olması belki cska yerine başka bir takımla eşleşmeye yol açabilirdi ki o zaten bambaşka bir hikaye. Ancak o takım cska eşleşmesi ve türkiye liginde ( Efes’e rezalet bir teslimiyet haricinde) yapabileceğini yaptı. Yani kadroya bakalım arkadaşlar: eddie ulanovas Brown barthel Perez Kenan Melih….
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9356 : 18 Haziran 2021, 11:11:47 »
Henry-İsmet
De Colo-Guduric-Shayok-Melih
Pierre-Eddie-Tarık
Polonara-Barthel-Berkan D.(?)
Vesely-Booker-Ahmet

Kadronun son şekli böyle gözüküyor. Eddie ve Barthel gitmediği sürece yeni transfer yapmayız sanırsam.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9357 : 18 Haziran 2021, 11:11:54 »
Gönül larkinler micicler baldwinler isterdi ama bunları alamıcağımızı kabul edersek Henry e sevindim.

Çünkü eksileri var ama bizim takımda olmayan çok faydalı özellikleri var.

İçeride güçlü bitiren ve lorenzo gibi salaklık yapmayan bir oyuncu

Takımda kenanın bol faullü yapması dışında, karşı takımın oyun kurucuya baskı yapan oyuncumuz yoktu. El de bunu en iyi yapan kısa ilk5 oyuncusu olabilir.

Önde basan takım olduğunda top elinde diye rahatlayacağımız bir oyuncu yoktu.

Ve en sevdiğim özelliğide bu takımda Boby gibi, iyi oynadığında guduric gibi hırsından formayı yırtacak oyuncumuz yoktu.

Ve bir de çok iyi bir takım oyuncusu.

Henry nin yanına bir kumar oynayabiliriz. Onuda nba dönüşü oynamalıyız.

Henry-xxx deneme-ismet
Guduric-melih-decolo
Pierre-shayok-Tarık-metecan
Polonara-Barthel-xxx deneme
Vesely-Ahmet-Devin

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9358 : 18 Haziran 2021, 11:17:23 »
Geçen yılki takıma seyirci birşey yapamazdı. Vesely sakatlanıncaya kadar zaten o takım verebileceği herşeyi hatta daha fazlasını verdi. Veselynin olması belki cska yerine başka bir takımla eşleşmeye yol açabilirdi ki o zaten bambaşka bir hikaye. Ancak o takım cska eşleşmesi ve türkiye liginde ( Efes’e rezalet bir teslimiyet haricinde) yapabileceğini yaptı. Yani kadroya bakalım arkadaşlar: eddie ulanovas Brown barthel Perez Kenan Melih….

Normal sezonu daha iyi yerde bitirebilirdik.Saha avantajı seyircili olsa belli etkisi olabilirdi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9359 : 18 Haziran 2021, 11:35:23 »

Normal sezonu daha iyi yerde bitirebilirdik.Saha avantajı seyircili olsa belli etkisi olabilirdi.
Seyircili olsaydı deplasmanda kazandığımız maclarin çoğunu kazanamazdik. Seyircisiz olmasi bizim ciddi isimize geldi.