Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007246 defa)

Samet_GFB, Tom Hanks ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9630 : 26 Haziran 2021, 19:35:25 »
Teoda devreler yansada spor ikonu Sırpların Obradoviç gibi Tanjeviç gibi bogdanoviç Novak gibi.Ama bazen kilitleniyor oda hırsından çok tatlı renkli manyak bir yıldız.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9631 : 26 Haziran 2021, 19:35:56 »
Teo’nun kalitesini değil,34 yaşına gelmiş bir teo’nun el de şampiyonluk hedefi olan bir takımda oyun kurucu olarak vereceği verimin eurocuptakiyle aynı olmayacağını söylüyorum sadece,gayette rahat anlıyorum.Hatta umarım teo’yu efes micicin yerine alır diyorum,eurocupta oynamakla el de oynamak aynı şeyler değil,bir oyuncu sırf eurocupta iyi oynamış diye şöyle bir takıma getirmek şu ana kadar yapılan hamlelerin hiçbir anlamı kalmaması demek.Teo’nun karşısına şu an henry’i versen hayatı kararır şu anda,evet bir zamanlar çok farklı profilde bir oyuncuydu,ama şimdi farkındaysanız ne real ne barca,ne cska hiçbiri düşünmüyor adamı gelme ihtimali olmasına rağmen,niye peki sizce,manyak mı bu adamlarda teo yu istemeyecekler,artık savunma zaafları heleki el gibi bir ortamda hücumdaki yeteneklerinin fazlasıyla önüne geçecek konuma geldi çünkü,ama ben yinede umarım efes alır diyorum,en azından gerçekten teo’yu izlemek isteyenler efes gibi hazır bir takımda bile nasıl sorunlar yaşanacağını görür bu vesileyle
Yine ne dedigin belli degil. Teo dedigin adam gökten inmedi. Yıllarca oynadi eurolegude.  Kaldi ki cskanin son iki şampiyonluğunun birinde de bu adam vardı. Henry falan getirisini yapar teonun. Fenere geldi diye ayrıcalık yapacak değilim..Yahu kalkmış ciddi ciddi teoyu tartışıyorsun ben de cevap veriyorum.  Teoyu sadece efes degil, cska da istiyor. Sabahtan beri mvpsini tartışıyorsun benle. Henryi real istiyor diyorsunuz, teoyu efes, cska isteyince alsınlar da görsünler diyorsun.
Hakikaten yoruyorsun beni.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9632 : 26 Haziran 2021, 19:38:25 »
Hareketli kısa wilbekin abi,alırsın alamazsın orası ayrı ama bahsettiğim sadece şutuyla değil,sıkıştığı anda çembere gidip o alanıda kendine oluşturabilecek,savunmada diri kalabilecek oyuncular,mesela vildoza yı da dahil etmek isterdim buraya ama o tren kaçtı,knicks erken davrandı
Wilbekinden kurtulmadigi muddetce bir bok olmaz maccabiden.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9633 : 26 Haziran 2021, 19:39:31 »
Yine ne dedigin belli degil. Teo dedigin adam gökten inmedi. Yıllarca oynadi eurolegude.  Kaldi ki cskanin son iki şampiyonluğunun birinde de bu adam vardı. Henry falan getirisini yapar teonun. Fenere geldi diye ayrıcalık yapacak değilim..Yahu kalkmış ciddi ciddi teoyu tartışıyorsun ben de cevap veriyorum.  Teoyu sadece efes degil, cska da istiyor. Sabahtan beri mvpsini tartışıyorsun benle. Henryi real istiyor diyorsunuz, teoyu efes, cska isteyince alsınlar da görsünler diyorsun.
Hakikaten yoruyorsun beni.
Peki abi,nasıl dersen öyle olsun sen haklı ol o zaman,ben konuşmayı bıraktım,ama yinede umarım efes alırda bir güzel neler yaşanacağını görürüz diyorum inatla
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2021, 19:41:03 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9634 : 26 Haziran 2021, 19:40:34 »
Teo hep basketbola konsantre olsa keske... Goat tartistik ya....Goat un allahi olur Teo dan .... Ama istemesi hirs yapmasi falan lazim .... Ve bu hic olmadi bugune kadar..... Yine de her hafta jenerige bir hareket sokar o ayri....

Gonul isterdiki 10. yabanci olarak gelse ve 15 dakika Teo gibi oynasa.... Ana guard olarak tek basina bence artik yasi (ve sigarasi) nedeniyle zor, ama Bobby nin zamaninda yaptigi gibi girip giden maci geri getirip kenarda purosunu rahatca yakar....
Obra adam ederdi onu ama bir araya getiremedik.  Kokos da vatandaşı olduğu için iyi oynatır diye düşünüyorum. Takimin kalite ve saygınlık seviyesini 2 seviye yukari çeker ama iste bosuna konusuyoruz. Onun geleceği yok, bizim de alacagimiz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9635 : 26 Haziran 2021, 19:45:43 »
Novağında hakkını verdik adam ülkesinde spor ikonu ama ben kalan kriyerinde başarılı olmasını istemiyorum.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9636 : 26 Haziran 2021, 19:49:18 »
Milano serbest bırakmış. Vladimir Micov güzel yedek olmaz mı bize. 10dk oynayamaz mı ?

Yoksa çokmu vasat severim 😀

« Son Düzenleme: 26 Haziran 2021, 19:49:56 Gönderen: oddrech »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9637 : 26 Haziran 2021, 20:17:08 »
Novağında hakkını verdik adam ülkesinde spor ikonu ama ben kalan kriyerinde başarılı olmasını istemiyorum.
Novak ne alaka burada simdi

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9638 : 26 Haziran 2021, 20:33:37 »
Sırp ikonlarından bahsederken değindim.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #9639 : 26 Haziran 2021, 20:56:11 »
Sırp ikonlarından bahsederken değindim.

hangi Novak bu doni olan mi?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9640 : 26 Haziran 2021, 21:09:34 »
hangi Novak bu doni olan mi?

Djokoviç.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #9641 : 26 Haziran 2021, 21:25:02 »

Djokoviç.

onun bırak basketbolu fenerbahçe dünyası ile bir alakası yok, bu konuda hiç yok.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9642 : 26 Haziran 2021, 21:31:33 »
onun bırak basketbolu fenerbahçe dünyası ile bir alakası yok, bu konuda hiç yok.

Sırp ikonlardan spor bahsederken ismini yazdım sadece.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9643 : 26 Haziran 2021, 21:31:52 »
Laf lafı açar.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #9644 : 26 Haziran 2021, 21:32:31 »
Tedosiçin gerçekten hayranıyım. Çok çok severim kendisini. Umarım bu yıl Efes’e ya da başka bir Euroleague takımına ( Barça hariç) gelir de görürüz ne hale geldiğini. Teoyu en iyi zamanındaki haliyle Avrupa basketbolu için tartışmam, ancak herşeyin bir miadı var. Euroleague için teonun miadı doldu bence
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.