Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006862 defa)

sinanyucel, Tom Hanks, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9690 : 27 Haziran 2021, 15:06:10 »
Henry geldi çöp dedi,shayok kim diyor
Bunlari nerede demişim. Bul cikar. Bekliyorum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9691 : 27 Haziran 2021, 15:19:08 »
daha 1 yıl önce sloukas-de colo ikilisinin nası delik deşik olduğunu ve obra gibi bi koçun da zorlandığı bi savunma sorununda teo-de coloyu denemek yüksek maaşı düşününce bence bizi aşacak bi kumar.he alacaksak genç bi hines ya da dunston belki o zaman olabilir.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9692 : 27 Haziran 2021, 15:21:18 »
Teo su anki guardlarin hepsiyle top diye oynar. Eurocup ve İtalya mvpsi oldu adam. Gülüp geçiyorum artik. Ataman da micic giderse teoyu düşünüyor. Henry gelmis. Teoya bok atıyoruz. Iflah olmayız biz.
Mesela burada neyi izah etmeye çalışıyorsunuz,bana sadece teo övüyorum falan demeyin mümkünse,eğer öyleyse de neden henry’i de örnek olarak verdiğinizi söylerseniz daha net anlaşılır neyi kastettiğiniz

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9693 : 27 Haziran 2021, 15:23:15 »
Yine ne dedigin belli degil. Teo dedigin adam gökten inmedi. Yıllarca oynadi eurolegude.  Kaldi ki cskanin son iki şampiyonluğunun birinde de bu adam vardı. Henry falan getirisini yapar teonun. Fenere geldi diye ayrıcalık yapacak değilim..Yahu kalkmış ciddi ciddi teoyu tartışıyorsun ben de cevap veriyorum.  Teoyu sadece efes degil, cska da istiyor. Sabahtan beri mvpsini tartışıyorsun benle. Henryi real istiyor diyorsunuz, teoyu efes, cska isteyince alsınlar da görsünler diyorsun.
Hakikaten yoruyorsun beni.
Mesela yine burada niye henry’i vurgulamışsınız teo konusuyla uzaktan yakından alakası olmadığı halde

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9694 : 27 Haziran 2021, 15:27:13 »
Guduriç kadrodan çıkarılmış sakatlığı yüzünden eğer müzmin saktsa onun yerinede oyuncu düşüğnülmeli.

Çevrimdışı Spittifiz

• Üye
« Yanıtla #9695 : 27 Haziran 2021, 15:41:43 »
bakın inatla tartışmayı körüklüyorsunuz. siz bir şey söylediniz bir kaç kişi katılmadı sebeplerini söyledi artık burada uzatmamanız gerekiyor. size karşı inatla sizin yaptığınız gibi senli benli ve tepeden bakar saygısız bir ifade ile konuşmuyorum, inatla sizin seviyenize inmemeye çalışıyorum ama bunun sebebi de yaşınızın benden büyük olduğu için, basketbol bilginizin benden iyi olduğu için değil. dünkü çocukmuş, bilgi şelalesiymiş falanmış filanmış komik laflar bunlar. burada hangimizin basketbol bilgisi daha iyi diye muhabbete girmeyeceğim fakat siz 41 yaşındasınız diye basketbolu benden daha iyi bildiğiniz gibi bir yanılgıya düşmeyin.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9696 : 27 Haziran 2021, 15:45:24 »
Ben buradaki herkesten kendi adıma gereksiz uzattığım için özür dilerim,konuyu kapattım bile
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 15:46:15 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #9697 : 27 Haziran 2021, 15:46:34 »
Guduriç kadrodan çıkarılmış sakatlığı yüzünden eğer müzmin saktsa onun yerinede oyuncu düşüğnülmeli.

niye muzmin sakat olsun adam yahu

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9698 : 27 Haziran 2021, 15:48:51 »
niye muzmin sakat olsun adam yahu
abi sen tom abiye tam tanımıyorsun muhtemelen arada voleybol-tenis başlıklarına gir senaryo üretmek onun işi :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9699 : 27 Haziran 2021, 15:51:31 »
Sakatlığı dolayısıyla çıkarılmış takımdan çok sakatlanmaya başladı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #9700 : 27 Haziran 2021, 15:53:08 »
Teodosic bile şaşırırdı kendisini bu kadar ciddiye alıp Hakkında tartışanlar olduğu için..
O sadece hayallerin efsanesi olan bir Adam hepsi bu. Yeteneğini koyalım kenara ama o ne bir Sergio Llul oldu ne bir Spanoulis ne de Diamantidis. Kusursuz yıldızlar topluluğu takımla dahi karşımızda şampiyon olurken 2 sene önce Karşıyaka'da oynayan Dixon içinden dışından geçti çekip çıkarmanın. İte kaka facia bir yönetimle şampiyon yaptırıldılar. Gitsin akşam çay sigara yapıp ertesi gün maça çıkıp alt seviyelerin aranan ismi olsun, öyle de kalsın.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #9701 : 27 Haziran 2021, 15:54:18 »
Umarım Micic gider ve yerine Teodosic gelir de böyle bir hata yaparak karşımızda maç kazanamaz olurlar

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9702 : 27 Haziran 2021, 15:58:23 »
Umarım Micic gider ve yerine Teodosic gelir de böyle bir hata yaparak karşımızda maç kazanamaz olurlar
bu hamleyi yaparsalar net düşüşe geçecekler zaten,micici çok ararlar öyle bir ihtimalde,umarım yaparlarda

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9703 : 27 Haziran 2021, 16:17:08 »
Beyler;
-Teo 30 dakika oynayamaz.. bunda hemfikiriz
-Ama genis kadroda bizim Dixon i kullandigimiz gibi acil durumda oyunu degistirmek icin kullanilirsa herturlu o isi yapar.. hatta fazla fazlasini yapar....

-ya da 10 dak ortalama Lull gibi katkı verir ... vs vs

Su an euroleague de Teo gibi, diamantidis gibi, Bobby gibi 6-7 oyuncu sayamazsiniz... 

Evet 20 yasindaki Teo artik yok ama olmedide ... bu sene hem italya liginde hem de eurocup ta bunu ispatladi....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #9704 : 27 Haziran 2021, 16:19:40 »
Dostlar tartışmaya bence cok gerek yok birbirimizi kırmaya

Teo efsanedir suandada herturlu katkı verir ama nereye kadar katkı verir önemli olan o öyle micic yerine felan gelirse her açıdan büyük eksi yaratır. Ben şahsen henry/teo birlikte olsa güzel olur ama kalkıpta tek başına birşeyler yapmasını beklemek günümüz basketbolundan bir haber olduğumuzu gösterir.