Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006672 defa)

Tom Hanks, agha, myildirim ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9735 : 27 Haziran 2021, 18:27:14 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama 4 numara için bjelica’ya teklif yaptığımıza dair bir iddia var,hafta içi netleşir deniyor

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9736 : 27 Haziran 2021, 18:40:05 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama 4 numara için bjelica’ya teklif yaptığımıza dair bir iddia var,hafta içi netleşir deniyor

Keşke olsa . Bjelica - Vesely - Polonara - Booker - Ahmet + Pierre rotasyonu gayet başarılı olur. Bir de guard gelirse top Kokoskov'da

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9737 : 27 Haziran 2021, 18:50:02 »
Abi 20dakikalık kısmını lafın gelişi diyorum tabi,illa net 20 dakika alsın diye değil ama biz zaten normalde bile her pozisyona 2 yabancıyla başlamadık mı bu sezon başında da
Yani Perez-Brown-Bobby
Nando-Guduric
Pierre-Ulanovas
Barthel-Eddie
Vesely-O Quinn-Ahmet
Burada perezi sezon ortasında almamıza rağmen yinede oyun kurucu tarafını tek yabancıda bırakmadık,bobbyi de yerliden sayıyorum.O yüzden ben direk oyun kurucu bölgesinde de en az 2 yabancıyla başlarız diye henry yanına da birini daha çekeceğimizi düşünüyorum,kaldı ki zaten transfer yapılacak kısımlarda yerliler harici hala oyun kurucu tarafı için adaylarda var

perez ve brown...hatirlamak bile aci ... En son Erdal Kosan bu kadar delirtmisti beni.... Ama o da iyi rebound cekiyor, savunma yapiyordu en azindan ... bu ikisi gibi bir aci yasamadi bu sube tarihinde....

Bak zaten yukarida iloturo nun ve benim soylemek istedigimiz sey de senin yazdigina aslinda paralel....

Turk olarak Ismet geldi.... (Bobby nin 3 sene onceki hali olamaz ama gecen seneki halinden iyi olur)
Brown yerine Henry geldi.... Shayok 2 ye takviye edilince Nando ve Guduric e de 1 den sure verme sansi olustu....

1 guard takviyesi daha guzel olabilir ama bu kisi NBA deki takim kurgularindaki gibi ne verecegini bildigin bir veteran ya da sure alip gelisme (patlama) sansi olan bir genc olur. Ve bu iki tip oyuncu da piyasada yok. Eski Bobby, Teo, vs oyle bir veteran bulamiyorsun artik. 5-10 dakika sure alip kendi guardlarimiza nefes aldiracak, karsi takimin guardlarinin dinlenmesini engelleyecek bir oyuncu keske olsa..... Ama su anda bu oyuncu yok .... Israr etmek veya denemeler yapmak ta anlamsiz. Ara transferde yeni gelenlerin performansina gore NBA den donen bir avrupali olmasini ummamiz bana daha gercekci geliyor...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9738 : 27 Haziran 2021, 18:58:34 »
perez ve brown...hatirlamak bile aci ... En son Erdal Kosan bu kadar delirtmisti beni.... Ama o da iyi rebound cekiyor, savunma yapiyordu en azindan ... bu ikisi gibi bir aci yasamadi bu sube tarihinde....

Bak zaten yukarida iloturo nun ve benim soylemek istedigimiz sey de senin yazdigina aslinda paralel....

Turk olarak Ismet geldi.... (Bobby nin 3 sene onceki hali olamaz ama gecen seneki halinden iyi olur)
Brown yerine Henry geldi.... Shayok 2 ye takviye edilince Nando ve Guduric e de 1 den sure verme sansi olustu....

1 guard takviyesi daha guzel olabilir ama bu kisi NBA deki takim kurgularindaki gibi ne verecegini bildigin bir veteran ya da sure alip gelisme (patlama) sansi olan bir genc olur. Ve bu iki tip oyuncu da piyasada yok. Eski Bobby, Teo, vs oyle bir veteran bulamiyorsun artik. 5-10 dakika sure alip kendi guardlarimiza nefes aldiracak, karsi takimin guardlarinin dinlenmesini engelleyecek bir oyuncu keske olsa..... Ama su anda bu oyuncu yok .... Israr etmek veya denemeler yapmak ta anlamsiz. Ara transferde yeni gelenlerin performansina gore NBA den donen bir avrupali olmasini ummamiz bana daha gercekci geliyor...
Yok şu an için en ideal seçenek kısalarda beklemek bana kalırsada zaten,hatta bu yukarıda bahsettiğim bjelica olayı da muhtemelen bu yakın dönemdeki son yabancı hamlemiz olacak,ondan sonra bir süre kısa pazarı yoklanmaya devam edebilir de,yani deneme kısmına gelecek olursak şu an için öyle bir oyuncu gerçekten yok gibi duruyor ama bizimkilerin ne yapacağı hiç belli olmuyor abi,bir anda bakıyorsun perez de çekebiliyorlar işte,mesela perez döneminde nigel williams gossta boştaydı,onu alabilirdik perez yerine de,ama neden gitmedik bilmiyorum.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9739 : 27 Haziran 2021, 19:02:27 »
Keşke olsa . Bjelica - Vesely - Polonara - Booker - Ahmet + Pierre rotasyonu gayet başarılı olur. Bir de guard gelirse top Kokoskov'da
Eğer bjelica gelirse guard işini biraz daha beklememiz gerekebilir bence.Haftaya 3 aday açıklanacak demişti sanırım sertaç komsuoğlu.O isimler polonara-metecan ve şehmus olsa,sonraki haftada eğer olursa bjelica açıklanıp transferde araya geçeriz diye düşünüyorum
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 19:03:18 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9740 : 27 Haziran 2021, 19:16:51 »
2 veya 3 transfer dedi sertaç bey biri metecan diğeri polonara eğer barthel ayrılmazsa 4no transferi yapmazlar bence.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9741 : 27 Haziran 2021, 19:17:22 »
Bjelica gelmez para yetmez.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9742 : 27 Haziran 2021, 19:20:50 »
Bjelica gelmez para yetmez.
yeni sponsor arayışlarımız var demişti sertaç komsuoğlu,evet zor hedef ama o kadar da imkansız değildir bence
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 19:21:05 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9743 : 27 Haziran 2021, 19:21:38 »
2 veya 3 transfer dedi sertaç bey biri metecan diğeri polonara eğer barthel ayrılmazsa 4no transferi yapmazlar bence.
barthele herkes ayrıldı diyor ama bakalım,o da netleşir sanırım bu hafta

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9744 : 27 Haziran 2021, 19:23:56 »
Eğer bjelica gelirse guard işini biraz daha beklememiz gerekebilir bence.Haftaya 3 aday açıklanacak demişti sanırım sertaç komsuoğlu.O isimler polonara-metecan ve şehmus olsa,sonraki haftada eğer olursa bjelica açıklanıp transferde araya geçeriz diye düşünüyorum

Bjelica geliyorsa Polonara yatabilir....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9745 : 27 Haziran 2021, 19:26:17 »
Bjelica geliyorsa Polonara yatabilir....
Abi polonara’yı uğur ozan sulak aylar öncesinden açıklamıştı,genelde bu tip haberleri kesinleşmeden yapan biri değildir uğur ozan,o yüzden o transferde bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum,zaten geçen kendiside sosyal medya hesabından veda paylaşımı yapmıştı,yani bje olmayabilir belki ama polonara bitmiştir bence,değişen bir şey olacağını sanmıyorum o tarafta

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #9746 : 27 Haziran 2021, 19:38:56 »
Sertaç Komsuoğlu: "Bu hafta bizim için önemli bir hafta. Bu hafta takımdan ayrılan oyuncu olabilir. Ayrılan oyuncudan daha çok şu anda konsantrasyonumuz takımımızın oynayacak oyuncuları.

Böyle dedi tam olarak...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #9747 : 27 Haziran 2021, 19:42:47 »
Devin Booker'ı geçen kıştan beri çok istiyomuş kokoskov. Hatta gecen kış kyle yerine ilk ona teklif yapmışız hatta khimki ye bonservis bile teklif etmişiz khimki kabul etmemiş. Yani kokoskovun isteği arzusu ile yapılmış bi transfermiş sertaç bey buna da değindi.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9748 : 27 Haziran 2021, 19:44:06 »
Devin Booker'ı geçen kıştan beri çok istiyomuş kokoskov. Hatta gecen kış kyle yerine ilk ona teklif yapmışız hatta khimki ye bonservis bile teklif etmişiz khimki kabul etmemiş. Yani kokoskovun isteği arzusu ile yapılmış bi transfermiş sertaç bey buna da değindi.
Bayağı şaşırdım buna,neden bu kadar istemiş olabiliriz ki acaba
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 19:46:36 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #9749 : 27 Haziran 2021, 19:46:44 »
Bayağı şaşırdım buna,neden bu kadar istemiş olabilir ki acaba

Yapılan transferlerde bakın Devin Booker bir örnektir. Hocamızın istediği gibi topu ileri inanılmaz hızlı taşıyan, anında bitirmek isteyen bir model. Bunlar hocamızla birlikte, sevgili Maurizio’yla birlikte verdiğimiz kararlar.”

Henry olsun, Devin Booker olsun hepsi bizim sevgili hocamızın Fenerbahçe’de oynatmak istediği sistem. Bu sistem çok hızlı hücum, çok hızlı hücum.