Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007307 defa)

agha ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9750 : 27 Haziran 2021, 19:46:55 »
seneye 4 formamız olacakmış nike la olan sözleşme sona ermiş.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9751 : 27 Haziran 2021, 19:50:01 »
Yapılan transferlerde bakın Devin Booker bir örnektir. Hocamızın istediği gibi topu ileri inanılmaz hızlı taşıyan, anında bitirmek isteyen bir model. Bunlar hocamızla birlikte, sevgili Maurizio’yla birlikte verdiğimiz kararlar.”

Henry olsun, Devin Booker olsun hepsi bizim sevgili hocamızın Fenerbahçe’de oynatmak istediği sistem. Bu sistem çok hızlı hücum, çok hızlı hücum.
Böyle sisteme can feda abi 😂

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #9752 : 27 Haziran 2021, 19:52:50 »
Böyle sisteme can feda abi 😂

Valla bunlar sertaç beyin sözleri umarım hayaller hayatlar olmaz :) belli ki tutarak değil atarak kazanmanın yollarını arıycaz sezon içinde
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9753 : 27 Haziran 2021, 19:54:26 »
Yapılan transferlerde bakın Devin Booker bir örnektir. Hocamızın istediği gibi topu ileri inanılmaz hızlı taşıyan, anında bitirmek isteyen bir model. Bunlar hocamızla birlikte, sevgili Maurizio’yla birlikte verdiğimiz kararlar.”

Henry olsun, Devin Booker olsun hepsi bizim sevgili hocamızın Fenerbahçe’de oynatmak istediği sistem. Bu sistem çok hızlı hücum, çok hızlı hücum.
Gunumuz basketbolunda dogru sistem bu. Eger boyle bir oyun planı dusunuyorsa koc doğrusunu yapiyor. Oyuncular buna ne kadar uygun, ne kadar adapte olacak onu göreceğiz. Tabi sadece hızlı hücum degil, sutor bir takim olmak da önemli
Efes hem hızlı oynayan, hem de bir cok silahı ile mesafe tanımadan potaya topu gönderen bir takim.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #9754 : 27 Haziran 2021, 19:57:31 »
Şu an 8 yabancı var.Barthel  gidince yerine de Polonara gelecek.
10 yabancı mı olacak 9 mu sanırım belirsiz olan bu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #9755 : 27 Haziran 2021, 19:58:41 »
bence bizim takımın bobua profilinde bi oyuncuya ihtiyacı var.şutu da atacak savunmayı da en azından belli bi seviyede yapacak egosu yüksek olmayan ekmeğinin peşinde bir oyuncu olsa iyi olur.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #9756 : 27 Haziran 2021, 19:58:58 »
Gunumuz basketbolunda dogru sistem bu. Eger boyle bir oyun planı dusunuyorsa koc doğrusunu yapiyor. Oyuncular buna ne kadar uygun, ne kadar adapte olacak onu göreceğiz. Tabi sadece hızlı hücum degil, sutor bir takim olmak da önemli
Efes hem hızlı oynayan, hem de bir cok silahı ile mesafe tanımadan potaya topu gönderen bir takim.

Bence bu yüzden eğer barthel giderse ben şutor bi uzun forvet transferi bekliyorum, takımda yabancıların tabiri ile sharpshooter tarzda bi forvetimiz yok bence. hız tempo güzel düşünce ama o şutu sokan adam sayımızın çok olmasıı gerektiğini ben de düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 19:59:34 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #9757 : 27 Haziran 2021, 20:00:50 »
Aynen şutor olayı çok ilginç oldu.Oyle set çiziyorlar, yok koçlar oyunu çok iyi yönetti falan yemez artık.Hocam yapardı mala çevirirdi o da gitti zaten.Adamlar o 3'lüğü atamayınca set falan yalan.
Micic nerden atsa giriyordu bir ara.Ayrıca ben, çok taktım bu sene 4 numaralara, dış şutu olan 4 numaralar çok fark yarattı.Yada ben  Barthel'in bizi çaresiz bırakmasına takıldım.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 20:02:47 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #9758 : 27 Haziran 2021, 20:04:12 »
Bence bu yüzden eğer barthel giderse ben şutor bi uzun forvet transferi bekliyorum, takımda yabancıların tabiri ile sharpshooter tarzda bi forvetimiz yok bence. hız tempo güzel düşünce ama o şutu sokan adam sayımızın çok olmasıı gerektiğini ben de düşünüyorum.
Daha öncede yazdım, Polo gelse bile bir 4 numara lazım.Top gelince kararsız kalmayan eli titremeyen.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #9759 : 27 Haziran 2021, 20:11:02 »
Daha öncede yazdım, Polo gelse bile bir 4 numara lazım.Top gelince kararsız kalmayan eli titremeyen.

Aynı düşüncedeyim

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9760 : 27 Haziran 2021, 20:13:44 »
Yalnız Bjelica da gelirse tamamen oyun kurucu özellikli oyunculardan bir 5 kurmak mümkün oluyor;

Henry
Nando
Guduric
Bjelica
Vesely

Söyleyin bana bunlardan hangisi topa yön veremez :)

Bjelica'yı da aldık hala ne diye 1 numara istiyorsunuz diyebilirler vesselam  :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

• Üye
« Yanıtla #9761 : 27 Haziran 2021, 20:16:19 »
Şu an 8 yabancı var.Barthel  gidince yerine de Polonara gelecek.
10 yabancı mı olacak 9 mu sanırım belirsiz olan bu.

Sertaç Bey'in dediklerinden yola çıkarsak 9 yabancı ile başlayıp 1 hakkımızı sezon içi yaşanabilecek olumsuzluklar için ayıracağız.

• Üye
« Yanıtla #9762 : 27 Haziran 2021, 20:17:19 »
Devin Booker'ı geçen kıştan beri çok istiyomuş kokoskov. Hatta gecen kış kyle yerine ilk ona teklif yapmışız hatta khimki ye bonservis bile teklif etmişiz khimki kabul etmemiş. Yani kokoskovun isteği arzusu ile yapılmış bi transfermiş sertaç bey buna da değindi.

Böyleyse iyi madem, içime bir nebze olsun soğuk su serpildi.

• Üye
« Yanıtla #9763 : 27 Haziran 2021, 20:20:15 »

Belki aynı düşüncelerle Kokoskov da Fontecchio transferini istemiş olabilir. Zaten 3 ve 4 oynayabiliyor malumunuz. Bu durumda Shayok daha çok 2'ye kayar. Başka 1 numara transferi yapılmaz muhtemelen.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #9764 : 27 Haziran 2021, 20:39:43 »
Claver+Hanga paketini alan takım, savunma anlamında taş olur, keşke ama…