Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006925 defa)

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9780 : 28 Haziran 2021, 00:17:10 »
Bize Melli güzel stretch  5 numara olur ve güzel bi kısa ile EL in içinden Geçeriz.

Henry-- Transfer-- İsmet
De colo - guduric- Şehmuz
Pierre-Fonteccio-Shayok
Polonara Metecan-Melli
Vesely-Booker-Ahmet

Şu kadroya vitaminsiz Melih i yazmak istemedim :)

Transfer dediğin yere yabancı gelirse oluyor sana 11 yabancı.

Melli ve Bjelica gibi adamlara para verebilecek bir bütçemiz yok. Hattâ bu kadroya Fontecchio da lüks kaçar. Bizim Barthel'in durumuna göre Polonara ve bir kısa alacağımızı düşünüyorum hepsi bu. Wilbekin elimizi çok rahatlatırdı ama işte fakirlik üzerimize yapıştı.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9781 : 28 Haziran 2021, 00:31:59 »
Bize Melli güzel stretch  5 numara olur ve güzel bi kısa ile EL in içinden Geçeriz.

Henry-- Transfer-- İsmet
De colo - guduric- Şehmuz
Pierre-Fonteccio-Shayok
Polonara Metecan-Melli
Vesely-Booker-Ahmet

Şu kadroya vitaminsiz Melih i yazmak istemedim :)
Fontecchio işi iptal olalı baya olmadı mı,ben o konu çoktan kapandı diye biliyorum.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2021, 01:11:55 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9782 : 28 Haziran 2021, 01:08:36 »
Polonara zaten Barthel'den bağımsız yapılacak olan bir transfer. Barthel de giderse (birçok kişiye göre gitti bile) kesinlikle bir 3-4 veya 4-5 numara alınır Igor'un talebine göre. (4-5 alınması tercihimdir ama Igor hocam en iyisini bilir  :) )

Melli ve Bjelica işleri mali sebeplerden ötürü hayal gibi geliyor bana da. Fontecchio ya da Jaiteh ücret kalibresinde biri gelir yüksek ihtimalle. Pozisyonun esas oğlanı Polonara olacak sonuçta. Metecan'ı da yok saymayın, buraya EL'de süre alma beklentisiyle geliyor. Pozisyonunda 2 papaz olursa çok geri planda kalacaktır doğal olarak.

Nando-Henry-Gudu-Pierre-Shayok-Polonara-Vesely-Booker + Yeni 4 numara=9 yabancı etti.

Komsuoğlu'nun bugünkü açıklamasına bakılırsa beklenen 2. guard transferi şimdilik yapılmayacak. NBA'i takip edeceğiz dediği kısım bu. Şehmus da gelince rotasyon sayısal anlamda belli doygunluğa da ulaşmış olacak zaten. Ki Şehmus da Metecan gibi EL'de de süre alma beklentisiyle gelecektir belli derecede.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9783 : 28 Haziran 2021, 01:15:30 »
Fontecchıo lüks kaçmaz cuk oturur.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9784 : 28 Haziran 2021, 01:30:17 »
Polonara zaten Barthel'den bağımsız yapılacak olan bir transfer. Barthel de giderse (birçok kişiye göre gitti bile) kesinlikle bir 3-4 veya 4-5 numara alınır Igor'un talebine göre. (4-5 alınması tercihimdir ama Igor hocam en iyisini bilir  :) )

Melli ve Bjelica işleri mali sebeplerden ötürü hayal gibi geliyor bana da. Fontecchio ya da Jaiteh ücret kalibresinde biri gelir yüksek ihtimalle. Pozisyonun esas oğlanı Polonara olacak sonuçta. Metecan'ı da yok saymayın, buraya EL'de süre alma beklentisiyle geliyor. Pozisyonunda 2 papaz olursa çok geri planda kalacaktır doğal olarak.

Nando-Henry-Gudu-Pierre-Shayok-Polonara-Vesely-Booker + Yeni 4 numara=9 yabancı etti.

Komsuoğlu'nun bugünkü açıklamasına bakılırsa beklenen 2. guard transferi şimdilik yapılmayacak. NBA'i takip edeceğiz dediği kısım bu. Şehmus da gelince rotasyon sayısal anlamda belli doygunluğa da ulaşmış olacak zaten. Ki Şehmus da Metecan gibi EL'de de süre alma beklentisiyle gelecektir belli derecede.
Şehmus işi bitti mi ki abi ?

• Üye
« Yanıtla #9785 : 28 Haziran 2021, 01:48:50 »
Şehmus işi bitti mi ki abi ?

Resmiyette biten bir şey yok herkesin bildiği gibi ama şayet Efes zıpçıktılık yapmaz ise verecekler bize her türlü. Çocuğu Beşiktaş'ta oynamaya motive etmeleri zor artık. Menajeri Zalgiris 600 k veriyor gibi üfürme haberler yaptırdığına göre fiyat şişirme peşindeler. Ne koparsak kardır hesabı. En kötü 500 k verir alırız tahminim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9786 : 28 Haziran 2021, 07:50:35 »
Resmiyette biten bir şey yok herkesin bildiği gibi ama şayet Efes zıpçıktılık yapmaz ise verecekler bize her türlü. Çocuğu Beşiktaş'ta oynamaya motive etmeleri zor artık. Menajeri Zalgiris 600 k veriyor gibi üfürme haberler yaptırdığına göre fiyat şişirme peşindeler. Ne koparsak kardır hesabı. En kötü 500 k verir alırız tahminim.

400 K istiyordu BJK en son.... ki o bile olasi degil kesinlikle vermeyecegiz.... nereden cikti 500-600
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
« Yanıtla #9787 : 28 Haziran 2021, 08:33:21 »
400 K istiyordu BJK en son.... ki o bile olasi degil kesinlikle vermeyecegiz.... nereden cikti 500-600

Ben 400 k verdik bjk kabul etmedi diye biliyorum. Son haberlere göre istedikleri para 1.25 mio idi de elbette aşırı ütopik rakamlar bunlar. Ama satacaklar da seve seve. O yüzden dedim en kötü 500'e biter diye.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #9788 : 28 Haziran 2021, 09:23:25 »
Geçen sene kurulan kadronun igorun bilgisi dahilinde yapıldığını düşünmüyorum.
Barthel bir kere hiçbir şekilde Igor’un oyuncusu değil.Geçen dönem transferlere Igor’a danışmadığımızı düşünüyorum.

Ama şu an yapılan her transfer tam Igor’luk.Tek Metecan’dan emin değilim o fa umarım katkı verir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #9789 : 28 Haziran 2021, 09:54:58 »
Barthel ve Eddie gitti gözüyle bakarsak:

Henry-İsmet-Transfer
Nando-Guduric-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Metecan-Transfer
Vesely-Booker-Ahmet

Söylenilen 2 veye 3 transferin ikisi Polonara ve Metecan bu net. Veya denilen transfer Şehmus da olabilir yabancı oyuncu da olabilir. 8 yabancımız var 1 tane daha alınacak ve 1 tane kalan hakkımız için Ocak beklenecek veya sakatlık durumunda kullanılacak gibi gözüküyor.

Gönlümden geçen: Yabancı(4 veya 5) + Yabancı 1 numara +Şehmus

Sanırsam Yabancı(4 veya 5) + Şehmus ile transfer şimdilik kapatılmak isteniyor.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #9790 : 28 Haziran 2021, 11:09:25 »
Teodosic ile ilgili ben de bir iki bişey yazayım da rahat edeyim  :)

Bence Nando ile birlikte aynı anda sahada olmaması koşulu ile neden olmasın ? Bütçeye de uygunsa tabiki. Fazla süre almasına da gerek yok Bobby efekt yapabilir.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #9791 : 28 Haziran 2021, 11:42:54 »
Teodosic ile ilgili ben de bir iki bişey yazayım da rahat edeyim  :)

Bence Nando ile birlikte aynı anda sahada olmaması koşulu ile neden olmasın ? Bütçeye de uygunsa tabiki. Fazla süre almasına da gerek yok Bobby efekt yapabilir.
Teodosiç’i alabiliyorsak gelsin yahu :) Adam PG’nin vücut bulmuş hali. Allah çarpar bak söyleyeyim, istememezlik edeni :)

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #9792 : 28 Haziran 2021, 12:43:34 »
Eğer Melli veya Nemanja <3 gelme durumları varsa evi barkı satıp çökmek lazım. Kaliteleri ortada, bize yatkınları ortada, oynadıkları zaman ne alacağımız belli. Hem rakipleri güçlendirmemek hem de kadro kalitemizi arşa çıkarmak için müthiş bir fırsat olur. Guard tranferine şehmus'u alıp, uzun rotasyonuna bu ikisinden birini çekersek tamamdır bu iş. Top 8 garanti derim.

Henry-şehmus-ismet
Nando-gudura-Melih
Shayok- Pierre-Tarık
Polonora-Nemanja(Melli)- Metecan
Vesely-Devin-Ahmet

« Son Düzenleme: 28 Haziran 2021, 12:44:43 Gönderen: mrkene »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #9793 : 28 Haziran 2021, 13:06:09 »
Teodosiç’i alabiliyorsak gelsin yahu :) Adam PG’nin vücut bulmuş hali. Allah çarpar bak söyleyeyim, istememezlik edeni :)
YA Teodosiç mi kaldı. Spa bile oynayamadı. Adam zaten sıkıntılı, eurolig her sene zorlaşıyor zaten. Alsa Cska alırdı.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #9794 : 28 Haziran 2021, 13:07:37 »
Eğer Melli veya Nemanja <3 gelme durumları varsa evi barkı satıp çökmek lazım. Kaliteleri ortada, bize yatkınları ortada, oynadıkları zaman ne alacağımız belli. Hem rakipleri güçlendirmemek hem de kadro kalitemizi arşa çıkarmak için müthiş bir fırsat olur. Guard tranferine şehmus'u alıp, uzun rotasyonuna bu ikisinden birini çekersek tamamdır bu iş. Top 8 garanti derim.

Henry-şehmus-ismet
Nando-gudura-Melih
Shayok- Pierre-Tarık
Polonora-Nemanja(Melli)- Metecan
Vesely-Devin-Ahmet
Melli ve Bjelica çok zor hatta ihtimali bile yok bence. Zaten Bjelica muhtemelen NBA de kalacak.