Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007512 defa)

Scorpionur ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9840 : 29 Haziran 2021, 10:49:47 »
Bence artik baska kisa gelmesi pek olasi degil ... Seyhmus gelsede gelmesede ... Ha cok buyuk bir sans transferi duserse, o zaman baska....

Gecen sene olumu gorduk, sitmaya razi olduk ... Bu sene daha kotu olmasi olasi degil... bu da isin zugurt tesellisi...
Şu andaki kadroya şutuna güvenilir bir yabancı SG eklemesi olmazsa geçen senenin üzerine çıkamayız. Aralık ayında mı yaparlar bu hamleyi bilmiyorum. Kesinlikle böyle bir ihtiyacımız var.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2021, 10:54:47 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #9841 : 29 Haziran 2021, 11:08:42 »
Şehmuz için o paralarin verilmesi oyuncu üzerinde de baskı olusturur oyununa direk etki eder olumsuz anlamda işin bu tarafı da var. Neyi ispatlamis da bu paralari isteyecek cüreti kendinde bulabiliyor Beşiktaş yönetimi. Basketboldan bu kadar mi uzaksiniz?  Yerli havuzu o kadar dar ki mecbur kalıyorsun işte bir de ligte yerli oyuncu kalitesinin doğrudan sampiyonu belirledigini düşününce çaresizce sessiz kalamiyorsun duruma oralara çıkmak zorunda kalıyorsun. Bu arada bugun 12.01'de bir transfer açıklaması gelmesi lazım artık.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9842 : 29 Haziran 2021, 11:28:19 »
Şu andaki kadroya şutuna güvenilir bir yabancı SG eklemesi olmazsa geçen senenin üzerine çıkamayız. Aralık ayında mı yaparlar bu hamleyi bilmiyorum. Kesinlikle böyle bir ihtiyacımız var.

Teoride o dedigin adam shayok, plase ismet... ha bu rolu oynayamazsa  .... evet birine bakmak lazim... onlarda görüp ona göre karar verecekler .... gözüken, ya da kurulan mantik su an icin bu
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9843 : 29 Haziran 2021, 11:30:37 »
Gecen sene cok zar attik ... biri tuttu Pierre

Bu sene iki zar attik biri shayok biri booker....

Bekleyip göreceğiz

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #9844 : 29 Haziran 2021, 11:36:03 »
Ömer şu anda milli takım ile beraber maçlara çıkıyor.Enes gibi kaçmıyor.Kulübe karşı davranışını ise sadece basından okuduğumuz kadarı ile biliyoruz.Hiç kendi ağzından bir açıklama duymadık.Amerika’ya gidiş döneminde belkide bilmediğimiz başka yaşananlarda olmuştur.Kaldıki okuduklarımızın hepsini doğru kabul etsek bile o yaşlarda bir gencin yaptığı bir hata yüzünden böyle bir yeteneği takımdan mahrum bırakmak ;Galatasaray’da oynamış birisini takım kaptanı yapmaktan daha kötü olamaz.

Ömer Amerika’da oynayacağım diye gidip sonra yarı yolda üniversite değiştirdiği için bir sene boş oturmak zorunda kalan bilinçsiz bir genç. Geçmişteki olayları anlatırken Obradoviç’e “ dönemin koçu” diye hitap eden bir röportajını dinlemiştim. Benim hissiyatım pek adam olmayacağı yönünde ama umarım yanılırım ve en azından Türk basketboluna fayda verir.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9845 : 29 Haziran 2021, 11:44:32 »
Ben yerlilerden bu sene umutluyum.
Geçen sene mrcburiyetten bile tr de süre alqmıyolardı.

Tarık ve metecanın El de süre alacağını düşünüyorum. İsmetinde potansiyelini mevcut yerlilerden fazla görüyorum. Şehmuz da gelirse güzel olur.

Özet olarak el de süre alabilecek yerlileri bulursak takımda sakatlık azalır ve sıklet atlar.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9846 : 29 Haziran 2021, 11:45:44 »
Şehmus için 500 dedik ama 700'ler konuşuluyor şimdi. Elbette bu para verildikten sonra başka oyun kurucu için bütçe kalmayacaktır muhtemelen. Gerçi Şehmus transferini Ali Koç'un bizzat karşılayacağını söyleyenler de var, bilemiyorum.

Nando bu sene yine 1 numaradan daha çok süre alacak anlaşılan. Koç böyle tercih ediyor, onu "bilge oyuncu" kategorisinde görüyor ve oyun aklından bu şekilde faydalanmak istiyor.

Kısa rotasyonunda süre paylaşımı düşünüldüğünde evet, Şehmus transferinden de sonra yeni bir ekleme daha yapılırsa dağılımda sıkıntılar doğabilir. Nando-Henry-Guduric her biri en az 25'er dakika şans isteyecek oyuncular. Kalan süreler de Şehmus, İsmet, Melih'e paylaştırılacaktır.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9847 : 29 Haziran 2021, 11:46:05 »
1 2 yerde chris jones ile ilgilendiğimizi yazıyolar takip edeni varmı bu oyuncuyu

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9848 : 29 Haziran 2021, 11:58:24 »
Anladığım kadarıyla Polonara-Metecan-Şehmus transferlerinden sonra son transfer de NBA bitiminde gelecek uzun oyuncu olacak. 1 tane yabancı hakkı da saklanacak.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #9849 : 29 Haziran 2021, 12:01:34 »
Polonara açıklandı. 8)

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #9850 : 29 Haziran 2021, 12:09:28 »

Achilles last stand :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9851 : 29 Haziran 2021, 12:14:17 »
Polonara açıklandı. 8)

Son anda bir pislik cikar diye korkuyordum

Super haber oldu bu

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #9852 : 29 Haziran 2021, 12:31:45 »
onlar zaten gerçekçi değil ama o tarz hem 4 hem 5 oynayabilen belli bir oranda şutu olan fizik olarak ezilmeyecek profilde bir uzun alınması elzem polanaraya binecek yüküde hafifletecek biri

Zamanında bu tanımın birebir cevabı Antic idi.. Keşke benzer profilde birini bulabilsek. Ki onu geçtim az da olsa güvenilir bir 5 numaraya bile okeyim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9853 : 29 Haziran 2021, 12:42:41 »
Gecen seneden daha iyi, daha homojen ve alternatifli bir kadro olacağız gibi. Takimin kamburu olan brown, eddie,hamilton, perez,kenan ve olursa barthelden kurtulmus oluyoruz. Bu adamlarin sahada oldugu her an vasatlik derecemiz yükseliyordu
Su aşamada shayok haric ne vereceği belli olmayan bir adam yok. Booker'dan biraz tereddutluyum sadece.
Hocanin hızlı oynayacak bir takim kurma planı olmasi güzel. Gunumuz basketbolunda gelinen nokta zaten bu ama oyunu hızlı oynarken sutor özellikli oyuncular da olması gerekir. Micic, larkin, beaubois, Simon, anderson hepsi attıkça atan adamlar. Bizde bu tanıma uyan isim sayısı çok az. Bir diğer husus devsirmemizin olmaması. Bu da larkinin ligde yerli oldugu düşünülürse ciddi bir avantaj yaratıyor efese.
Henry, de colo, guduric, shayok,pierre, polonara, booker, vesely. 8 etti. Bartheli sutlayip 4-5 oynayan birisi sart. Moermani veda eder etmez kapsaydik keşke. Diger yabanci hakki da mümkünse sut tehditi olan bir kısa forvet olabilir.

Çevrimdışı Spittifiz

• Üye
« Yanıtla #9854 : 29 Haziran 2021, 12:50:12 »
yanlış hatırlamıyorsam moerman efes ile bir yıl daha sözleşme uzattı geçtiğimiz haftalarda. iyi bir kadro kuruyoruz bundan ben de memnunum ve heyecanlıyım gelecek sezon için. eşleşmeye bağlı olarak final four şansımızın ortalamanın üzerinde olduğunu düşünüyorum. umarım nba'den fırsat transferinde şans yanımızda olur istediğimiz katkı alabileceğimiz bir oyun kurucuyu daha takıma katabiliriz. ben bir uzun oyuncu daha almamızı isterdim sadece. böylece vesely'den de daha fazla katkı alabilirdik. belki ihtiyac halinde sezon ortasında kısa transferi ile birlikte bir uzun da takıma katarız göreceğiz...
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2021, 12:52:59 Gönderen: Spittifiz »