Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007511 defa)

Scorpionur ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9990 : 02 Temmuz 2021, 13:24:23 »
Sertaç efesin gizli kahramanlarından oda Real serilerinde iyiydi birde Singleton elenmek üzere oldulkarı maçta ipten döndüler.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2021, 13:24:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #9991 : 02 Temmuz 2021, 13:24:48 »
Bobby ye bsl den 2-3 takımın teklifi varmış. Bobby de şöyle bi sıkıntı var, artık kronikleşmiş bi bel problemi varmış malum yaşı da 38 oldu bu da hareketlerini koşmasını sıçramasını vs kısıtlıyomuş, basketbola devam edip etmeme konusunda kararsızmış henüz o yüzden. Devam ederse ilk bizle görüşür belki sembolik bi maaşla kalır yada bsl de başka takıma gider. Zaten basketbolu bırakırsa da staffa katılma durumu olabilir. Bu ay muhtemelen akıbeti belli olur diye tahmin ediyorum.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #9992 : 02 Temmuz 2021, 14:07:14 »
Yav hocam adamlar gecen sene kagit üstünde de altinda da amuda kalkarak da favoriydi. Ellerine de almadılar. Sene basi sampiyon olacaklari belliydi, sene sonunda da oldular. 1 sene gecikti sadece kupaları. Bugun de boubeuis kalmış. Kadroyu korudular. Gorunen yine favoriler. Olurlar olamazlar orasi ayri. Herhangi bir oyuculari sakat, formsuz olursa, nbae giderse diye dua ede ede adamlara hiç bir bok olmuyor. Larkin ibnesi milli takima gitmiyor ama efesin bir maci olsa yari cikar oynar. Diyeceğim o ki diger takimlarin kurdugu, peşine düştüğü adamlara bakınca benim yine pek umudum yok o isten. Ala ala sertaci aldılar efesten beyinsiz herifler.

Son 2 sene için konuşursak, günlük performanslardan etkilenmeyecek kadar güçlüydü Efes diğer takımlardan. Motive oldukları zaman 5-6 kişinin birden kötü gününde olmadıkları durumda yenemeyecekleri bir takım yok. Günlük performans ancak farkı belirliyordu. Bu sene de kadroyu koruyarak büyük iş yaptılar.
Ama Simon, Bobua, Dunston gibi oyuncuların yaşının artması biraz etkiler diye düşünüyorum. Sertaç ın yerine yapacakları hamleye göre pota altındaki performansları asıl güçlerini belirler.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #9993 : 02 Temmuz 2021, 14:30:41 »
Son 2 sene için konuşursak, günlük performanslardan etkilenmeyecek kadar güçlüydü Efes diğer takımlardan. Motive oldukları zaman 5-6 kişinin birden kötü gününde olmadıkları durumda yenemeyecekleri bir takım yok. Günlük performans ancak farkı belirliyordu. Bu sene de kadroyu koruyarak büyük iş yaptılar.
Ama Simon, Bobua, Dunston gibi oyuncuların yaşının artması biraz etkiler diye düşünüyorum. Sertaç ın yerine yapacakları hamleye göre pota altındaki performansları asıl güçlerini belirler.
Ayhan abi zaten Dunston geçen sene en verimsiz yabancı oyuncularıydı.Sertaç hem Türk olması,hem de Micic ve Larkin’e alan açmadı sebebiyle değerli bir oyuncuydu.
Olağanüstü bir kayıp oldu onlar adına.

İşimize bakalım ama vesely sakatlık sonrası darmadağın olmuş durumda yine...
Korkuyorum ki uzayan bir formsuzluk ile karşılaşmayalım.Booker yetersiz bir isim şampiyonluk için ve Vesely’e çok ama çok ihtiyacımız olacak.

Adı bizimle anılan yerli isimlerin performansları ise çok sönük kaldı şu ana kadar.

Larkin tipi bir kısa gelse ne derdiniz?
Şehmus’a o parayı basmak mı yoksa Larkin tipi bir kısa mı isterdiniz?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9994 : 02 Temmuz 2021, 14:35:28 »

Kesinlikle katılıyorum son kisma...

Ama ilk kisimdaki gibi mukemmel firtina da degiller. Hatta garip bir sekilde gecen sezon cok gec forma girdiler. Top 8 e kalamiyorlardi neredeyse hatirlayin.

Evet hepsi formdayken ve takim oyunu oynarken cok tehlikeliler... yinede ic dinamikleri sorunsuz ve mekemmel degil bence.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2021, 14:36:30 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9995 : 02 Temmuz 2021, 14:55:45 »
Maccabi,Wanamaker’la ilgileniyormuş

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9996 : 02 Temmuz 2021, 15:05:47 »
bence bütçe kısıtlıysa bi karar vermek lazım.

Tr efese ezilmeyelimmi yoksa El de bi kademe yukarı mı çıkalım.

Şehmuz bu gidişat 600-700 e maal olcak. oyuncuyada en az 700 800 vercez. onun yerine 1.5 a felan güzel bir kısa alırız bence ya

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9997 : 02 Temmuz 2021, 16:47:57 »
Keyif verici madde yüzünden nbaden en az 1 yıl ceza almış jalen harris yolu avrupaya kesin düşer ucuzada kapatırsın 1.96 gurad kumarsa böyle bir kumar oynamak lazım aslında bobbynin yerine
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2021, 16:57:34 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9998 : 02 Temmuz 2021, 17:20:47 »
Keyif verici madde yüzünden nbaden en az 1 yıl ceza almış jalen harris yolu avrupaya kesin düşer ucuzada kapatırsın 1.96 gurad kumarsa böyle bir kumar oynamak lazım aslında bobbynin yerine

abi Obra dan birsey ogrendiysek, o da sorunlu oyuncu ile takim kurulmaz....

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9999 : 02 Temmuz 2021, 17:41:08 »
abi Obra dan birsey ogrendiysek, o da sorunlu oyuncu ile takim kurulmaz....
Haklısın ama bu tam olarak sorunlu demekte doğrumu bilemiyorum ağrılardan dolayı içenlerde var bir örneği james gistti ondada benzer bir durum vardı kullanmış ama karakteri hakkında birşey diyemiyorum tekrar NBA amacı varsa Avrupa’da büyük çıkış yapabilecek potansiyel

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10000 : 02 Temmuz 2021, 19:01:13 »
Haklısın ama bu tam olarak sorunlu demekte doğrumu bilemiyorum ağrılardan dolayı içenlerde var bir örneği james gistti ondada benzer bir durum vardı kullanmış ama karakteri hakkında birşey diyemiyorum tekrar NBA amacı varsa Avrupa’da büyük çıkış yapabilecek potansiyel

Sonucta risk ...

Konu dan alakasiz ama Gist de uymadi bize... Zaten Obra zamani olsa almazdi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #10001 : 02 Temmuz 2021, 20:45:34 »
Ayhan abi zaten Dunston geçen sene en verimsiz yabancı oyuncularıydı.Sertaç hem Türk olması,hem de Micic ve Larkin’e alan açmadı sebebiyle değerli bir oyuncuydu.
Olağanüstü bir kayıp oldu onlar adına.

İşimize bakalım ama vesely sakatlık sonrası darmadağın olmuş durumda yine...
Korkuyorum ki uzayan bir formsuzluk ile karşılaşmayalım.Booker yetersiz bir isim şampiyonluk için ve Vesely’e çok ama çok ihtiyacımız olacak.

Adı bizimle anılan yerli isimlerin performansları ise çok sönük kaldı şu ana kadar.

Larkin tipi bir kısa gelse ne derdiniz?
Şehmus’a o parayı basmak mı yoksa Larkin tipi bir kısa mı isterdiniz?

Lig için yerli lazım kesinlikle.
Euroleague için dersen, gelecek adamın ne kadar bizi taşıyabileceği önemli. Ben açıkçası hangisi olsa razıyım.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10002 : 02 Temmuz 2021, 21:03:16 »
Yav hocam adamlar gecen sene kagit üstünde de altinda da amuda kalkarak da favoriydi. Ellerine de almadılar. Sene basi sampiyon olacaklari belliydi, sene sonunda da oldular. 1 sene gecikti sadece kupaları. Bugun de boubeuis kalmış. Kadroyu korudular. Gorunen yine favoriler. Olurlar olamazlar orasi ayri. Herhangi bir oyuculari sakat, formsuz olursa, nbae giderse diye dua ede ede adamlara hiç bir bok olmuyor. Larkin ibnesi milli takima gitmiyor ama efesin bir maci olsa yari cikar oynar. Diyeceğim o ki diger takimlarin kurdugu, peşine düştüğü adamlara bakınca benim yine pek umudum yok o isten. Ala ala sertaci aldılar efesten beyinsiz herifler.
Kağıt üzerinde son yılların en ağır favorisi olarak girecekler sezona, ona hiç sözüm yok. Önceki sene yarım kalmasaydı alırlardı ifadesi de gayet makul, sakatlık vs. olmadığı takdirde. Fakat arkadaş, bu nasıl bir şanstır, baldır ya. Ne kritik zamanda sakatlık yaşıyorlar ne oyuncuları NBA'e gitmek istiyor. Bu sene bu büyünün bozulacağını düşünüyorum ama bu ortamın oluşmasında oyuncuyu çok da sıkmayan, olanı biteni pek de siklemeyen Ergin'in de payı var tabii. Bulmuş iki tane aşırı yetenekli adamı, vermiş ipleri ellerine. Şans da yanında namussuzun.

Göndermek için debelendikleri Larkin'i gönderebilselerdi zamanında, bunları konuşmuyorduk şimdiye. Neyse...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10003 : 02 Temmuz 2021, 21:06:06 »
Ayrıca bana göre ideali cidden azıcık kasıp bir kaliteli PG, Barthel'in yerine sağlam bir 4 (mümkün değil ama keşke Bjelica olsa) ve Şehmus ile kadroyu şekillendirmek.

Kısa süreçte Efes'i alt eetmek zor olsa da geleceğe hazırlığı da yapmak lazım. Şehmus kritik olabilir o açıdan.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #10004 : 02 Temmuz 2021, 21:08:27 »
normalde Şehmus olayı karşıydım ama micic kalmasıyla 2 yıl daha efes dominasyonu devam eder kadronun yaşlanmasını bekleyeceğiz o açıdan 2023 yılı için düşünmek lazım artık