Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006939 defa)

Ero1907 ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10035 : 04 Temmuz 2021, 03:24:39 »
Ben başka Mason'a mı baktım acaba? NBA'deki şut yüzdesi rezalet, serbest atışları bile kötü.
https://www.basketball-reference.com/players/m/masonfr01.html bu arkadaşsa doğru :)

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10036 : 04 Temmuz 2021, 11:20:52 »
Ben başka Mason'a mı baktım acaba? NBA'deki şut yüzdesi rezalet, serbest atışları bile kötü.
Yüzdelere çok takılmamak lazım bence abi,mesela kariyer olarak masonın şut yüzdesi harici wanamakerla sezon olarak çok yakın istatistikleri,wanamaker ı şimdi getirsen yine burada oynadığı zamanki aynı verimi alırsın

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10037 : 04 Temmuz 2021, 12:26:15 »
Yüzdelere çok takılmamak lazım bence abi,mesela kariyer olarak masonın şut yüzdesi harici wanamakerla sezon olarak çok yakın istatistikleri,wanamaker ı şimdi getirsen yine burada oynadığı zamanki aynı verimi alırsın
aslına genel olarak takılmamak lazım fakat bu arkadaşın boyunu da düşününce zaten fiziksel olarak 1-0 geride başlıyor bu dezavantajını başka şeyleri ekstra yaparak kapatması lazım burada akla gelen ilk şey şut

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10038 : 04 Temmuz 2021, 12:52:47 »
aslına genel olarak takılmamak lazım fakat bu arkadaşın boyunu da düşününce zaten fiziksel olarak 1-0 geride başlıyor bu dezavantajını başka şeyleri ekstra yaparak kapatması lazım burada akla gelen ilk şey şut
Yani şutu konusunda şu an ne durumda bilmiyorum ben de tam,ama delici kısa mevzusuna bir noktaya kadar çözüm bulabilecek bir isim mason.Bununla birlikte fiziğine oranla gerçekten oldukça atlet bir kısa.Tabi şu anda 1de hazırda bir henry de duruyorken şut mevzusu biraz can sıkabilir ama ben kesinlikle alınabilecek bir risk olduğunu düşünüyorum mason'ın.Ve tutarsa gerçekten gelecek yıllarda bile kadroda tutmak isteyeceğimiz profil olabilir gayet

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10039 : 04 Temmuz 2021, 13:04:21 »
Yani şutu konusunda şu an ne durumda bilmiyorum ben de tam,ama delici kısa mevzusuna bir noktaya kadar çözüm bulabilecek bir isim mason.Bununla birlikte fiziğine oranla gerçekten oldukça atlet bir kısa.Tabi şu anda 1de hazırda bir henry de duruyorken şut mevzusu biraz can sıkabilir ama ben kesinlikle alınabilecek bir risk olduğunu düşünüyorum mason'ın.Ve tutarsa gerçekten gelecek yıllarda bile kadroda tutmak isteyeceğimiz profil olabilir gayet
Ben oyuncuyu tanımıyorum sadece videolarını izledim istatistik üzerinden konuştum şutu olan ve organizasyon konusunda sıkıntı yaratmayacak 1 kısa şart nba pazarından kısa mı bakıyoruz uzun mu riski hangi pozisyona alacağız Barthel gidecek mi kalacak 1-2 belirsizlik var ağustosun 6sı gibi serbest piyasa belli olacak bakalım bize ne düşecek

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #10040 : 04 Temmuz 2021, 16:42:19 »
Bence abd li bir kısayı bekliyoruz. Bu mason ise cuk oturur.
 Glig de mvp olmus orada %42 ile üçlük atmış. Boyu kısa ama gücü ile savunmada çok büyük bir zafiyet verceiini düşünmüyoeum. Mason da zor kontrat bulur nba de.

Şehmuz son güne beklenilir. Beşiktaş zaten kalan oyunculardan kadro kuracak o yüzden çok acelesi yok.

Badthel gitmedende uzun almayız. Onuda alıcak bi salak çıkmaz sanmıyorum.

Kısa alamazsakta fonteccio yu o zaman düşünürüz. Tabi bir yere gitmezse. 

Ayın 10 undan sonra nba de süre alabilecek oyuncular belli olur. Sonrasında seri transferler başlar.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10041 : 04 Temmuz 2021, 17:55:35 »
Fontecchio'yu birkaç kez göz ucuyla izlemiştim, Datome tarzı, oyunu bilen, eli düzgün, zeki bir oyuncu izlenimi bırakmıştı bende.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2021, 18:09:57 Gönderen: kenz »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #10042 : 04 Temmuz 2021, 18:01:59 »
Fontechio bana transfer sezonunun başından beri menejer ısmarlaması haberlermiş gibi geliyo bizim ilgimiz varmış gibi gösterdiler bence. Tahminim 1 kısa daha alırız, eğer ki bartheli göndermenin bi yolunu bulursak onun yerine de bi uzun alırız bence. Aslında sertaç bey de geçen fbtv de pozisyon vs belirtmeden bunu söyledi. Önümüzdeki günlerde 2 yada 3 transfer açıklıycaz. Son 1 transfer için de nba piyasasına bakıcaz demişti. Şu ana kadar 2 isim açıklandı o açıklamadan sonra. Şehmus zaten uzun zamandır yüksek sesle konuşuluyo. Bence 2 ya da 3 dediği transferin 3.sü şehmus. O zaman geriye sertaç beyin açıklamalardan yola çıkarsak demek ki 1 transfer daha olacak o da okyanus ötesi bi transfer olacak. Ben o açıklamalardan bunu çıkardım kendi adıma.

Şahsi isteğim bu takıma 2 takviye daha gelir umarım. biri iyi bi kısa combo guard profilde bi kısa olabilir, bi de mümkünse barthel yerine daha iyi bi uzun.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2021, 18:07:10 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10043 : 04 Temmuz 2021, 22:18:37 »
Canlı olarak italya-sırbıstan maçını izliyorum.

Devre skoru 57-45 italya.

Polonara şuan sırbıstanı taramakla meşgul devrede 13 sayı 7 ribaun 2 asistte muazzam oynuyor 4te 4 3 sayılık.

Fonteccioda 13 sayıda oda çok iyi bir şutor gelişime çok açık bir oyuncu.

Melli ise nba gittikten sonra iyice kalınlaşmış ve ağırlaşmıs 5 numara oynuyor. Biraz formssuz ve yavaşlamıs gozukuyor ama savunma sertlıgı ve oyun görüşü yine cok iyi.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10044 : 04 Temmuz 2021, 23:27:15 »
Güncelleme 22 sayı 12 rib 2 asist  8)

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #10045 : 04 Temmuz 2021, 23:37:44 »
Fontecchio azdı gerçekten milli takımda. İlk başta olsa da olur olmasa da olur tarzı bir adamdı. Şu an olsa çok sevinirim. Bizim oğlan zaten her maç sırtlıyor takımı maşallah. İnanılmaz bir ribaund sezgisi var.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #10046 : 04 Temmuz 2021, 23:59:35 »
ya özelliklerinin yanında bize direkt lazım bence şu an.madem yüksek tempo oynayacağız getirirsin topu verirsin o da sokar.geçen sene giedraitis için almamız lazım demiştim baskoniaya gitmişti alba onun yerine fontecchioyu koydu onu da almamız lazım o da baskoniaya gidecek diyolar.bi kere ilk hamleyi biz yapsak ne olur acaba ama yok illa daha fazla para ödicez.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #10047 : 05 Temmuz 2021, 10:01:53 »
Fontecchio'nun milli takım performansı ile illaki piyasası kesin artmıştır. Keşke ilk haber çıktığında direkt hamle yapmış olsaydık.

Fontecchio ve Polonara'nın izlediğimiz performansları 1-2 maçlık değilse Efesle yumruk yumruğa dövüşmemize yeterler. O yüzden lütfen Fontecchio transferi olsun. Başarılı olacağına aşırı inandım. Ülkeye gelen İtalyan sporcular zaten genelde başarılı oluyor. Şayet almazsak final kaybetmiş gibi üzülürüm. 

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10048 : 05 Temmuz 2021, 10:10:24 »
Fontecchio’yu alacaktık işte. Çeska’nın oyuncusu olsa ağzımız sulanırdı. Alba olunca dudak bükülüyor. Bundan sonra alması zor...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10049 : 05 Temmuz 2021, 10:18:30 »
Alba vermiyor yüksek ücret istiyor diğer oyuncuda da yapmışlardı beter olsunlar.Berlinde kalır.