Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006857 defa)

sinanyucel, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10185 : 08 Temmuz 2021, 12:15:29 »
hocam, şıklar soru değil, cevap. sonuç itibari ile "e"şıkkını seçtiniz,
Ya Hocam beni tuzağa düşürdünüz.
Süpersiniz.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #10186 : 08 Temmuz 2021, 14:14:20 »
bir adet guard, bir adette pivot almamız lazım, frank mason adı geçiyor iyi bir backgroundu var, olursa iyi gibi, ancak 10 dakika süre alacak çember koruyucu ve pick and roll oynayabilecek gerekirse veteran bir pivot almamız lazım. ucuz yollu. bartelin gitmesi lazım. otello hunter, alex tuys bile olur. ancak para kaldıysa şehmuza 700 bin dolar vereceğime tarık blacki alırdım. şehmuzu ben de çok istiyordum ama gelecek yıl alırız. iyi bir takım olduk, bu takviyelerle çıtayı çok daha yükseltiriz.
bence takımı farklı poziyonları oynayan ve bol seçenekli bir takım haline getirdik. bu son iki hamleyi yapmayıp sene içine bırakalım dersek çok yanlış olur, çünkü yarım sezonluk hiç bir transfer tutmadı. guduriç zaten buaradan gitmişti, o istisna.
ancak bu basında çıkan haberler vs.. oyuncu ile niçin sertaç k. görüşüyor, maurizo nerede? neden kebabçı? kurumsal kimlik nerede?
bence komik, hiç yakışmıyor, fenerbahçe bunları aşmamışmıydı.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #10187 : 08 Temmuz 2021, 15:03:50 »
Belki bize vercekler , belki efese , belkide hiç kimseye vermicekler ama kaybeden oyuncu oldu. Efendi de bir sporcu Şehmuz. en çok ona üzüldüm.           

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #10188 : 08 Temmuz 2021, 15:25:19 »
Şehmus un transferi konusunda yönetimin tavrı hakkında;

Şehmus ile Sertaç Bey' in görüşmesi için şov amaçlı görüştüğü yönündeki görüşlere katılmıyorum. Bu konuda profesyonel adımlar çoktan atıldı ve konu profesyonel olma/kurumsal yaklaşma sınırını çoktan geçti. Efes in elinde yerli guard rotasyonuna bakarak (Larkin, Doğuş, Buğrahan, Erten) piyasayı karıştırma ve oyuncunun değerini arttırıp bize daha pahalıya mal olması için çaba sarf ettiğini düşünüyorum. Biraz da olsa potansiyeline yatırım yapmak için istiyorlar diyelim, ağız bükerek...

Sürecin daha bireysel çabalarla çözüme kavuşturulması için gerek başkanın gerekse ilgili yöneticilerimizin konuyu sahiplenip özel çaba sarf etmesi de popülistik bir yaklaşımdan ziyade oyuncuya ne kadar değer verdiğimizi göstermek adına, her ne kadar tasvip etmesem de bu konu özelinde doğru bulduğum bir durum.

Düşünülenin de ötesinde Şehmus için çok daha uzun vadeli bir planlama var ki, hem bjk 'nin hem de menajerinin türlü "dans" larına rağmen masadan kalkmıyoruz.

Şehmus' un, kimseye bir şey söylemesine gerek yok. Sadece menajerine gidip şunu söylesin yeter; "Ben bjk de oynamaya devam edeceğim"!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı eyb12

• Üye
« Yanıtla #10189 : 08 Temmuz 2021, 18:00:04 »
yahu kafayı yiyorum , fontecchio için 250 bin  buy out vermiş Baskonia , bizim şehmuz için 700 bin teklif ettiğimiz konuşuluyor , eğer böyleyse skandal .
çekilin transferden o parayı bjk ye kimse vermez , veren de tepe tepe kullansın , kalsın 1 yıl daha bjk de sonra bedavaya gelir ,
700 bin buy out bütçesi ayırmak yerine ,  gözümüzün önünde leday , fontecchio uçuşuyor biz kebabçıda şehmuz kovalıyoruz

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10190 : 08 Temmuz 2021, 18:23:35 »
Taraftar in fikri belli ... umarim inada cevirip zaten sikintili butceyi iyice sikintiya sokmazlar ....

Zaten 700 demisiz fazlasi... bence anlamsiz ... efes in ya da baska takimin bunun ustune verecegine de inanmıyorum
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10191 : 08 Temmuz 2021, 18:49:47 »
Uğur Ozan Barthel gitmeden transfer beklemiyorum sezona 9.yabancıyla girilir 10.hamle sezon başlayınca gelir dedi

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #10192 : 08 Temmuz 2021, 18:52:58 »
Uğur ozan bugün ki programında ancak barthel gidecek olursa bi yabancı oyuncu alınır yoksa başka yabancı alınacağını sanmıyorum dedi. Fenerbahçe Sezona 10yabancı ile girmeyecek dedi. 10.yabancı hakkı sezon başladıktan sonra gidişata göre değerlendirecektir dedi.

Şehmus içinse daha bu işin uzun süreceğini hemen çözülmeyeceğini ima etti. Şu anda durumlar böyleymiş.

Barthelin durumu sanırım çok parlak değilmiş gitme konusunda. Bu uğur ozanın programı ile ilgili degil de genel bi dedikodu aslında. barthelle henuz bi orta yol bulunamamış deniyo.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #10193 : 08 Temmuz 2021, 18:53:40 »
Uğur Ozan Barthel gitmeden transfer beklemiyorum sezona 9.yabancıyla girilir 10.hamle sezon başlayınca gelir dedi

Ben mesajı yazarken benden önce davranmışsın :)

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10194 : 08 Temmuz 2021, 18:59:32 »
Ben mesajı yazarken benden önce davranmışsın :)
:) ben Şehmus kısmını dinlememiştim ek bilgi olmuş. Alperen'den gelecek parada var bjk acele etmez son dakikaya kadar bekler oyuncu alabileceklerini sanmıyorum o bütçeyle
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 19:01:06 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #10195 : 08 Temmuz 2021, 19:17:41 »
:) ben Şehmus kısmını dinlememiştim ek bilgi olmuş. Alperen'den gelecek parada var bjk acele etmez son dakikaya kadar bekler oyuncu alabileceklerini sanmıyorum o bütçeyle

Fenerbahçe sorusundan 2-3 soru sonra nolacak bu şehmusun hali diye soru geldi. Bu işin uzun süreceğini hatta gelecek de bu konuda çok uzun bu yazının deteyları ile yazılabileceğini söylediler, belki konuyu socrates dergiye taşıyabilirz diye biraz da makara yaptılar :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10196 : 08 Temmuz 2021, 19:38:00 »

Beyler neredeyse 2-3 hafta önce yoneticimiz yapti ayni aciklamayi :))

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10197 : 08 Temmuz 2021, 19:46:56 »
Beyler neredeyse 2-3 hafta önce yoneticimiz yapti ayni aciklamayi :))
Gören var görmeyen var herkes için gördüğümüz duyduğumuz her şeyi paylaşmaya çalışıyoruz forum canlı kalsın diye
Sertaç bey açıkladı ama taraftarda fontecchio ve bjelica bekliyor :D demek ki herkes görmemiş :)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 19:47:41 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10198 : 08 Temmuz 2021, 20:22:52 »
Hazır güzel hamleler yapılmışken Allah aşkına yollayın şu Barthel eşeğini başkasını alın getirin

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10199 : 08 Temmuz 2021, 20:23:09 »
Gören var görmeyen var herkes için gördüğümüz duyduğumuz her şeyi paylaşmaya çalışıyoruz forum canlı kalsın diye
Sertaç bey açıkladı ama taraftarda fontecchio ve bjelica bekliyor :D demek ki herkes görmemiş :)

Fontecchio culardan biri de bendim ... gelmedi uzuldum ... frank Mason deniyor su anda .. benim fikrim cok yok ... hayirlisi derim ama gelirse sanki 4-5 icin ercan osmani, berkay durmaz, muhsin yasar gibi isimlerden biri sart olur

Bjelica ise guzel bir ruya ama oyle bir para yok :))