Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007463 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10200 : 08 Temmuz 2021, 20:38:00 »
nandoyu yarım sayarsak 1.5 oyun kurucumuz var şu an.bunun yanında çember koruyucumuz da yok ama o işi takım olarak iyi savunma yaparsak bi şekilde halledebiliriz.bi de şu an net saf şutör eksiğimiz var.bence bu kadronun 2.5 transfer ihtiyacı var ve barthel gitmezse bu ihtiyacı tek bi transferle gidermek zorunda kalacağız.şutör bi playmaker alırsak gündemde konuşulan frank mason gibi 2 açığımızı birden kapatmış oluruz.o yüzden umarım doğru seçilir yapılacak tek transfer.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10201 : 08 Temmuz 2021, 20:47:09 »
nandoyu yarım sayarsak 1.5 oyun kurucumuz var şu an.bunun yanında çember koruyucumuz da yok ama o işi takım olarak iyi savunma yaparsak bi şekilde halledebiliriz.bi de şu an net saf şutör eksiğimiz var.bence bu kadronun 2.5 transfer ihtiyacı var ve barthel gitmezse bu ihtiyacı tek bi transferle gidermek zorunda kalacağız.şutör bi playmaker alırsak gündemde konuşulan frank mason gibi 2 açığımızı birden kapatmış oluruz.o yüzden umarım doğru seçilir yapılacak tek transfer.
1,5 oyun kurucu?İsmet'i yok mu sayıyorsun? İsmet'ten büyük beklentim var açıkçası.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10202 : 08 Temmuz 2021, 20:51:57 »
Fontecchio culardan biri de bendim ... gelmedi uzuldum ... frank Mason deniyor su anda .. benim fikrim cok yok ... hayirlisi derim ama gelirse sanki 4-5 icin ercan osmani, berkay durmaz, muhsin yasar gibi isimlerden biri sart olur

Bjelica ise guzel bir ruya ama oyle bir para yok :))
Fontecchio 2 sene sonra gelir çıkışı devam ederse :) Mason konusunda ise bende tanımıyorum oyuncuyu M.Murathanoğlu boyu ve fiziği itibariyle
Dixon'a benzetti, galiba geçen sene ilgi olmuş bu sene ilgi var mı bilmiyorum bana daha çok taraftarın sosyal medyadan isteği gibi geliyor çünkü kimin kontrat bulup bulamayacağı belli değil nba'da

Yerli olarakta sayısal olarak ekleme yapamadık Kenan-İsmet/Berkay-Metecan değişiklikleri oldu bir tane daha 4-5 numara olursa güzel olur olmazsa da bir şey diyemem

Bjelica konusunda katılıyorum size ben hala Avrupa'ya döneceğine inanmıyorum normal sezonda çok rahat süre bulur dönsede bize döner mi zor gibi o ücretlerle Guduric tarzı fedakarlık yapmalı
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 20:52:25 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10203 : 08 Temmuz 2021, 20:53:51 »
Hazır güzel hamleler yapılmışken Allah aşkına yollayın şu Barthel eşeğini başkasını alın getirin
Olimpiyatlarda iyi oynasa da belki nba takımlarının hoşuna giderde iteleriz :D

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #10204 : 08 Temmuz 2021, 20:55:47 »
1,5 oyun kurucu?İsmet'i yok mu sayıyorsun? İsmet'ten büyük beklentim var açıkçası.
yani ismet iyi bir oyuncu buna katılıyorum kesinlikle ama final4 hedefleyen bir takımda kariyerinde hiç o seviyelere çıkmamış,herhangi bir tecrübede bulunmamış yerli bir oyuncuya güvenip oyun kurucu gibi önemli bi rotasyonda o şekilde yola çıkmayı ben olsam göze almazdım.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10205 : 08 Temmuz 2021, 22:26:30 »
Kötü karar olur guard alınmaması ben şahsen bartel gidicekse uzun alınır durumu zaten mantıklı şahsen ben bartelden cıkılamıyosa kazmada olsa en azından 10 dakıka surelerde  sertlik ve dinlendirme durumlarında verim alacığımızı düşünüyorum.

Fakat şehmusa 700k felan verılmesı kadar saçma bir durum yok bence bartel kalsın iyi bir yabancı kısa alalım.

Ama her sene aynı durum hep biryerler eksik kalıyor

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10206 : 08 Temmuz 2021, 22:46:26 »
De Colo - Henry
Guduric - Tarık - Melih
Pierre - Shayok
Polonara - Barthel
Vesely - Booker - Ahmet

EL'de mevcut durumda İsmet ve Metecan bile kadroya giremiyor. Barthel gitmediği veya sakatlık olmadığı sürece daha fazla ekleme lüks...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10207 : 08 Temmuz 2021, 22:49:04 »
Kötü karar olur guard alınmaması ben şahsen bartel gidicekse uzun alınır durumu zaten mantıklı şahsen ben bartelden cıkılamıyosa kazmada olsa en azından 10 dakıka surelerde  sertlik ve dinlendirme durumlarında verim alacığımızı düşünüyorum.

Fakat şehmusa 700k felan verılmesı kadar saçma bir durum yok bence bartel kalsın iyi bir yabancı kısa alalım.

Ama her sene aynı durum hep biryerler eksik kalıyor
Hocam Şehmus gelse de gelmese de Barthel gitsede kalsada guard hamlesi olacak ama nba başlayınca hamle yapacağız
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 22:49:24 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10208 : 09 Temmuz 2021, 00:47:06 »
Dostum gelecek ama sezon başladıktan sonra işe yarar bir transfer ben hatırlamıyorum en azından ağustos sonu eylül başı gibi iyi bir hamle yapılırsa uyum sorunu cekilmeden kadronun tam oturduğu bir sezon yaşanması en hayırlısı olur.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10209 : 09 Temmuz 2021, 00:57:31 »
alınacak oyuncuya ve verilecek role göre değişir yönetimde biliyordur bu riskleri ekim-kasım çokta geç olmaz mesela bugün reale giden goss ocakta gelmişti yanlış hatırlamıyorsam öyle örneklerde var atıyorum satoransky-ntilikina gelse çok zorlanmayabilir alakasız biride zorlanabilir

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10210 : 09 Temmuz 2021, 01:09:50 »
Birde sezon ortasında gelecek oyuncu umarım kısa olur Amerika'dan gelecek oyuncu uzun olduğu zaman uyum sürece uzuyor bence oyuna savunmaya alışması zaman alıyor belirli hantallığı oluyor

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10211 : 09 Temmuz 2021, 01:22:48 »
De Colo - Henry
Guduric - Tarık - Melih
Pierre - Shayok
Polonara - Barthel
Vesely - Booker - Ahmet

EL'de mevcut durumda İsmet ve Metecan bile kadroya giremiyor. Barthel gitmediği veya sakatlık olmadığı sürece daha fazla ekleme lüks...
Bence İsmet girer, Tarık giremez

Henry-İsmet
Nando-Guduric-Melih
Pierre - Shayok
Polonara - Barthel
Vesely - Booker - Ahmet

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2021, 09:38:25 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10212 : 09 Temmuz 2021, 01:40:46 »
Dostum satoransky felan gelırse sezon ortasında buna eyvallah sonunda gelse bile olur satoranskyden iyi guard bi micic vardır okadar diyim sana

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #10213 : 09 Temmuz 2021, 04:13:56 »
Dostum satoransky felan gelırse sezon ortasında buna eyvallah sonunda gelse bile olur satoranskyden iyi guard bi micic vardır okadar diyim sana

Kaçtır içimden Satoransky geçiyor, kaç defâ yazmaya kalktım şuraya. Acaba sözleşme durumu nedir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10214 : 09 Temmuz 2021, 07:57:17 »
Satoransky veya diger oyuncular 20-25 dakika süre ister .... Aslinda su anki kadroya en uyacak isim Granger tarzi sutu olan veteran oyun kurucu... Hem yedekten gelmeye sikinti yaratmaz, hemde ne alacagindan emin olursun.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....