Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007473 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10215 : 09 Temmuz 2021, 09:10:38 »
Olimpiyatlarda iyi oynasa da belki nba takımlarının hoşuna giderde iteleriz :D
Kesin olimpiyatlar sonrasında hoşuna gidebilecek klasman takımlar Ulm falan da vazgeçer  :D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #10216 : 09 Temmuz 2021, 09:13:00 »
Satoransky veya diger oyuncular 20-25 dakika süre ister .... Aslinda su anki kadroya en uyacak isim Granger tarzi sutu olan veteran oyun kurucu... Hem yedekten gelmeye sikinti yaratmaz, hemde ne alacagindan emin olursun.....
Yeter ki gelsin veririz, gerekirse her maçı uzatmaya götürürüz  ;D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10217 : 09 Temmuz 2021, 09:16:39 »
Satoranskyi mi geliyor.?

Nedir muhabbet.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #10218 : 09 Temmuz 2021, 09:38:35 »
Bence İsmet girer, Tarık giremez

Henry-İsmet
Nando-Guduric-Melih
Pierre - Shayok
Polonara - Barthel
Vesely - Booker - Ahmet

İnşallah melih giremez :))

Bundan sonra transferlerimiz biraz matematikteki olasılık problemlerine kaldı gibi sanki yoksa kadromuz artık bu gibi sanırım, en azından sezona girecek olan kadromuz bu gibi. Ancak:

-Besiktas ikna edilir ise Sehmus gelir

-Barthel ikna edilir ise yerine oyuncu gelir

-Sonbahar/kış dönemi fiyat-performans açısından uygun oyuncu bulunur ise belki bir fırsat transferimiz olur.

Yani bundan sonrası artık "ise"lere kalmış gibi duruyo.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2021, 09:42:33 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10219 : 09 Temmuz 2021, 09:54:48 »
Satoranskyi mi geliyor.?

Nedir muhabbet.

Yok ... olasi degil ... mock transfer yapiyoruz :))
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10220 : 09 Temmuz 2021, 10:50:38 »
Bjelica bitti :P (kaynak sormayın, hissiyatıma güvenip sallıyorum :) )

Şehmus zaten alınacak, Komsuoğlu Bey’in özel transferi o...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10221 : 09 Temmuz 2021, 10:56:09 »
Bjelica bitti :P (kaynak sormayın, hissiyatıma güvenip sallıyorum :) )

Şehmus zaten alınacak, Komsuoğlu Bey’in özel transferi o...

Aman hocam kaynagindan yararlanmak isteyen cikar sonra (referans Cem YMZ) :))

Ya bu arada hazirlik programi aciklanmadi di mi?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10222 : 09 Temmuz 2021, 11:16:51 »
İnşallah melih giremez :))

Bundan sonra transferlerimiz biraz matematikteki olasılık problemlerine kaldı gibi sanki yoksa kadromuz artık bu gibi sanırım, en azından sezona girecek olan kadromuz bu gibi. Ancak:

-Besiktas ikna edilir ise Sehmus gelir

-Barthel ikna edilir ise yerine oyuncu gelir

-Sonbahar/kış dönemi fiyat-performans açısından uygun oyuncu bulunur ise belki bir fırsat transferimiz olur.

Yani bundan sonrası artık "ise"lere kalmış gibi duruyo.
Igor hocam da Obra hocam gibi tutuyor Melih'i, alır kadroya tahminimce, Melih giremezse Metecan girer Tarık'ın gireceğini sanmıyorum:)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #10223 : 09 Temmuz 2021, 11:32:45 »
Igor hocam da Obra hocam gibi tutuyor Melih'i, alır kadroya tahminimce, Melih giremezse Metecan girer Tarık'ın gireceğini sanmıyorum:)

Senin melih sempatini biliyorum özcan abi (benim de daha fazlasıyla antipatim var kendisine :)  ) ama Tarık geçen sezon cska serisinden itibaren bence en iyi ve en çok katkı veren yerlimizdi son 2-3 ayda,  bence kesin konuşmayalım biz yine de, zaten sehmus gelirse melih direk dışarıda kalır :) tarık için üstelik çok iyi çalıştığı söyleniyo ayrıyeten bi de biraz kafa kırık bi babası var oğlumu oynatın yoksa gideriz diyen, bence tarık bu sene daha çok rotasyona girer çalışkanlığı ve potansiyeli ile öyle tahmin ediyorum.

Tarıkın küçük kardeşi de bizim genç takımda oynuyo sanırım henüz 16 yaşında. Uzun pozisyonundaymış ve çok büyük potansiyeli olduğu söyleniyo, tarıkdan çok daha yetenekli diyolar. Daha 2 sene sonra biber kardeşlerden diğeri de muhtemelen a takıma katılacaktır.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2021, 11:39:58 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10224 : 09 Temmuz 2021, 11:38:56 »
Senin melih sempatini biliyorum özcan abi (benim de daha fazlasıyla antipatim var kendisine :)  ) ama Tarık geçen sezon cska serisinden itibaren bence en iyi ve en çok katkı veren yerlimizdi son 2-3 ayda,  bence kesin konuşmayalım biz yine de, zaten sehmus gelirse melih direk dışarıda kalır :) tarık için üstelik çok iyi çalıştığı söyleniyo ayrıyeten bi de biraz kafa kırık bi babası var oğlumu oynatın yoksa gideriz diyen, bence tarık bu sene daha çok rotasyona girer çalışkanlığı ve potansiyeli ile öyle tahmin ediyorum.

Katiliyorum Tarik gecen senenin en cok gelisim gosterenlerinden biri.... 3 numarada da biraz eksik kalma durumumuz olabilecegi icin Melih in onune gecmesi normal olacaktir.... Hocanin bu sezon icin Melih i dusunmedigi gibi bir iki soylenti nin de ciktigini hatirlatirim... Haberler dogru degilse bile, en azindan dumani cikaran birseyler var....

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10225 : 09 Temmuz 2021, 11:41:22 »
Benimkisi tahmin sadece tabi, ben kadrodaki tüm yerlileri beğeniyorum gerçi, hangisi formdaysa, hak ediyorsa o girsin, çok farkeden bir şey olmaz, başka oyun kurucu almazsak yerlilerden yeri en garanti olan İsmet ayrıca.
Şehmus da beğendiğim bir oyuncu ama milli takımda kesemedi Melih'i, bizde keser mi emin değilim:)

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10226 : 09 Temmuz 2021, 11:42:15 »
ben avrupalı guard örneği vermek için salladım satoransky ismini 1 sene daha kontratı var zaten 10-15 dk için gelmez :)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10227 : 09 Temmuz 2021, 11:59:23 »
Biberovic süre bulur bu sezon özellikle sezonun son kısmını çok iyi geçirdi.
Olabildiğince tasarruflu kullanmak lazım Pierre ve Guduric’i.
Birini MVP’nin saçmalıklıkları yüzünden sakatlığa kurban verdik ve diğerinin de enerjisi bitti sezon sonuna doğru.
Yerliler:İsmet-MM-Tarık-Metecan-Ahmet diye varsayıyorum.İsmet malum şahıstan daha iyi ekleme çünkü İsmet basketbolcu en azından.MM bence attığında çok verimli ama dengesizin teki.Ayrıca takım içinde bu tip oyuncular Aziz Yıldırım Fenerbahçe’si oluşumunu hızlandırıyor.Keşke Şehmus gelse de şuna yol versek.
Metecan konusunda oynamadan konuşmak doğru değil bence.Ahmet ise yıllardır hep aynı seviyede kalmış bir isim.Gelişeceğini de düşünmüyorum ama umarım en azından daha da geriye gitmez.
Şehmus özellikle bu süreçte çok kritik bir rol oynayabilir.Ancak istedikleri fahiş fiyat çok saçma.De Colo,Vesely gibi yıldızların enerjisini doğru bir şekilde kullanacağımız bir sezon olur inşallah.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #10228 : 09 Temmuz 2021, 12:05:27 »
Benimkisi tahmin sadece tabi, ben kadrodaki tüm yerlileri beğeniyorum gerçi, hangisi formdaysa, hak ediyorsa o girsin, çok farkeden bir şey olmaz, başka oyun kurucu almazsak yerlilerden yeri en garanti olan İsmet ayrıca.
Şehmus da beğendiğim bir oyuncu ama milli takımda kesemedi Melih'i, bizde keser mi emin değilim:)

Milli takım garip bi yapı ya orhun ene ne yapmayı amaçladı hiç anlam veremedim. Milli takım performansları bence negatif yonde yanıltıcı geldi bana bi çok oyuncu için.

En basitinden yıllık 2milyon euroya barçaya giden sertaç milli takımdaki sertaç olacaksa barça büyük kazık yedi :)

micic ,larkin ,simonla yada bizim takım özelinde nando de colo ,guduric, henry ile oynamak ile doğus-bugrahan-cedi ile oynamak çok fark yaratır ya da milli takımın kısaları ile oyunu yukarı çekmek çok kolay olmuyodur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10229 : 09 Temmuz 2021, 12:18:49 »
Milli takım garip bi yapı ya orhun ene ne yapmayı amaçladı hiç anlam veremedim. Milli takım performansları bence negatif yonde yanıltıcı geldi bana bi çok oyuncu için.

En basitinden yıllık 2milyon euroya barçaya giden sertaç milli takımdaki sertaç olacaksa barça büyük kazık yedi :)

micic ,larkin ,simonla yada bizim takım özelinde nando de colo ,guduric, henry ile oynamak ile doğus-bugrahan-cedi ile oynamak çok fark yaratır ya da milli takımın kısaları ile oyunu yukarı çekmek çok kolay olmuyodur diye düşünüyorum.
Yıllık 2 milyon euroysa çok büyük gerizekalılık etmiş Barca