Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006838 defa)

Tom Hanks, Samet_GFB, Maldonado ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10305 : 11 Temmuz 2021, 21:17:39 »
Şimdi kardeşim ben bazı konulardaki hassasiyetleri anlayabiliyorum. Zaten melihi sevmem. Hele ki kulis lobi taraftar üzerine hakaret tehdit mevzularından sonra asla. Zaten bu nişan mevzuundan sonra da kanaatimi belirttim. Melih veya herhangi bir sporcu kulübün bazı unsurları üzerinde tahakküm kuruyorsa bu kabul edilemez. Ben sadece gerilim düşsün istedim okadar. Melihçi olan biriyle konuya amatör bir taraftar gözüyle bakan kimselerin ayrımını yapabilmenizi umarım. Saygılar

Geçmiş mesajlar duruyor abi, Melih iyi oynadı, kalsın, devam etsin vs vs diyenlere bir lafım yok. Forum arşivi diye bir şey var sonuçta hepiniz şöyle bir geçmişe bakarsınız, yazılanlar ortada. Ben istemem, sen istersin, benim buna laf etme hakkım zaten yok. Bu tip bir mevzuda da kimseye tek kelime etmedim.

Sene boyunca birebir iletişimde olduğum oyuncuya ne hakaretler edildi, tek bir mesaj mı sildim ya da birine farklı bir yaptırım mı uyguladım? Bunu niye söylüyorum, konunun net anlaşılması için. Benim derdim kimin kimi sevdiği ya da istediği değil.

Melih konusunda sadece ben değil, üstüne basa basa İbrahim Kutluay dahil olmak üzere herkes yediği naneleri söylüyor. Biz bunu dile getirdikçe sürekli 'Obradovic kontrat verdi' türküsünü dinlemekten midem bulandı artık. Adam anamıza bacımıza sövse ama kontrat verdi, olur öyle şeyler mi diyeceğiz? Konu Melih olunca olumsuz söylenen her şey yalanmış gibi muamele. Bu adamın karakteri bozuksa, ki bana göre bozuk, ben bunu söylerim. Ben bunu her söylediğimde 'Obradovic kontrat verdi' edebiyatı okumak istemiyorum. Üstüne bir de adamın toplasan 75 maçından 5 iyi performansı var, onlar nispet yapılırcasına gözümüze sokuluyor. Çocuk değiliz, kimin ne niyetle laf soktuğunu anlayabiliyoruz.

Uzun lafın kısası, benim ne sana ne de Melih'in performansını öven (ki zaten 3-5 maçı var) birine lafım yok. Lafım, Melih denen sözde kaptanın, karakter açısından sıkıntılı birinin aklanmasınadır. Derdimi anlatabilmişimdir diye düşünüyorum, saygılar.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2021, 21:20:05 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #10306 : 11 Temmuz 2021, 21:21:13 »
Geçmiş mesajlar duruyor abi, Melih iyi oynadı, kalsın, devam etsin vs vs diyenlere bir lafım yok. Forum arşivi diye bir şey var sonuçta hepiniz şöyle bir geçmişe bakarsınız, yazılanlar ortada. Ben istemem, sen istersin, benim buna laf etme hakkım zaten yok. Bu tip bir mevzuda da kimseye tek kelime etmedim.

Sene boyunca birebir iletişimde olduğum oyuncuya ne hakaretler edildi, tek bir mesaj mı sildim ya da birine farklı bir yaptırım mı uyguladım? Bunu niye söylüyorum, konunun net anlaşışması için. Benim derdim kimin kimi sevdiği ya da istediği değil.

Melih konusunda sadece ben değil, üstüne basa basa İbrahim Kutluay dahil olmak üzere herkes yediği naneleri söylüyor. Biz bunu dile getirdikçe sürekli 'Obradovic kontrat verdi' türküsünü dinlemekten midem bulandı artık. Adam anamıza bacımıza sövse ama kontrat verdi, olur öyle şeyler mi diyeceğiz? Konu Melih olunca olumsuz söylenen her şey yalanmış gibi muamele. Bu adamın karakteri bozuksa, ki bana göre bozuk, ben bunu söylerim. Ben bunu her söylediğimde 'Obradovic kontrat verdi' edebiyatı okumak istemiyorum. Üstüne bir de adamın toplasan 75 maçından 5 iyi performansı var, onlar nispet yapılırcasına gözümüze sokuluyor. Çocuk değiliz, kimin ne niyetle laf soktuğunu anlayabiliyoruz.

Uzun lafın kısası, benim ne sana ne de Melih'in performansını öven (ki zaten 3-5 maçı var) birine lafım yok. Lafım, Melih denen sözde kaptanın, karakter açısından sıkıntılı birinin aklanmasınadır. Derdimi anlatabilmişimdir diye düşünüyorum, saygılar.
Amenna. Bu söylediklerinin tamamına katılıyorum. Teşekkür ederim detaylı izahat için
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10307 : 12 Temmuz 2021, 02:15:26 »
Dostlar abiler biraz sakin ben üzerime alınırım bazı arkadaşlar yazmış obradovic bütce kıyaslaması diye öyle birsey yaptığım yok obra hocaların kralıdır candır ciğerdir ama iyi bütçelerle çalışmak istediği gerçektir bu benım düşüncem ama iş farklı yerlere hakaretlere felan gidince hiç hoş olmuyo gerçek hayat birbirimizin yüzüne edemiyeceğimiz kelimeleri yada sözleri klavye de yapmayalım biraz daha hoşgörülü olmakta fayda var benim bu foruma katılma sebebim basketbol konusup renkdaşlarımla kardeşlerimle abilerimle sohbet etmekti iş farklı yerlere gitmesin kimsenınde bence tadı kaçmasın herkese iyi geceler

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10308 : 12 Temmuz 2021, 02:23:54 »
Obra bütçe geyiği yapan her kimse Fenerbahçeli değildir, haindir yavşaktır. Bu kadar net...

Şimdi bu mesajı gördümde ben bir bütçe geyiği yapmadım obra babanın genel olarak yüksek bütçe istediğini söyledim ve kendisi benım için cok değerlidir ve cok severim 14 yaşımdan beri basketbol futbol her maça da gittim abicim sen benım fenerbahçeliligimi yada adamlığımı mı sorguluyosun şimdi ben onu anlamadım ? Dikkat ederseniz hala abi şeklinde hitap ediyorum yaş farkımızdan ötürü bence bu seviyeyi bozmayalım bozucaksada eğer bunu burdan yapmayalım

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10309 : 12 Temmuz 2021, 09:44:56 »
Şimdi bu mesajı gördümde ben bir bütçe geyiği yapmadım obra babanın genel olarak yüksek bütçe istediğini söyledim ve kendisi benım için cok değerlidir ve cok severim 14 yaşımdan beri basketbol futbol her maça da gittim abicim sen benım fenerbahçeliligimi yada adamlığımı mı sorguluyosun şimdi ben onu anlamadım ? Dikkat ederseniz hala abi şeklinde hitap ediyorum yaş farkımızdan ötürü bence bu seviyeyi bozmayalım bozucaksada eğer bunu burdan yapmayalım

Sana söylenmiş bir şey yok güzel kardeşim…

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10310 : 12 Temmuz 2021, 14:38:32 »
Oyun kurucu bölgesine bir transfer düşünülüyor mu acaba? Murat Murathanoğlu Frank Mason 'ı sürekli dillendiriyor ve övüyor. Hiç girişim var mı haber falan çıktı mı bir yerde?

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10311 : 12 Temmuz 2021, 18:56:01 »
Vesely 4 yil uzatti diorlar?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10312 : 12 Temmuz 2021, 19:04:18 »
Vesely 4 yil uzatti diorlar?
nerede yazıyor abi 4 mantıklı gelmedi bana eğer ücreti yaymak için yaptılarsa bilemem

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #10313 : 12 Temmuz 2021, 22:28:40 »
Şimdi de Udoh - partizan dedikodusu çıktı. Obranın oluşu partizanı her boştaki önemli isim için yeni adres olarak belirtmeye yetiyor
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10314 : 13 Temmuz 2021, 12:23:03 »
Henry-x-İsmet
De Colo-Guduric-Melih?
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet
Normalde buraya guduric’in de kendine 5te yer edinebileceği bir rotasyon oluşturmak tabi ki de en iyi seçenek olurdu ama hem shayok düşünülenin tam aksine net olmasada 2 den daha net bir 3 numara,hem de koç sezonun sonunda form seviyesinin tavanına çıkmış bir pierre’i kolay kolay ana 5’ten kesmez(clyburn,higgins vari biri olmadığı müddetçe).İşin güzel tarafı,shayok hücumda,pierre ise savunmada iki mükemmel silah,bu bakımdan birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar.Bunun yanında muhtemelen şu anki görüntüde barthele de bir müddet daha katlanmak zorunda kalacağız.Kısa tarafındaysa mason ismi çokça yazılmaya başlandı.Daha önce burada da yazmıştım hatta gelmesini istediğim isimlerden biri olduğunu,takımın yapısının gelecek sezon özelinde atletizme dayalı isimlerden kurulduğunu da göz önünde bulunduracak olursak mason hem bu bakımdan çok iyi ekleme olur,hem de henry’nin dış şutunu bir problem olmaktan da kurtarabilecek kadar güvenilir bir şutör,tabi son sezonunda fazla şans bulamadı ama kendini toparladığı takdirde el de rakiplere çok sorun çıkarır
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2021, 12:24:29 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10315 : 13 Temmuz 2021, 12:53:38 »
Henry-x-İsmet
De Colo-Guduric-Melih?
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet

Iste buradaki x i hep granger a yakistiriyordum ama boskonia ile 1+1 haberi cikti bugun....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10316 : 13 Temmuz 2021, 13:14:54 »
Iste buradaki x i hep granger a yakistiriyordum ama boskonia ile 1+1 haberi cikti bugun....
Bence fırsat transferi muhabbeti gayet iyi olay abi bizim için.Şu an pangos boşta mesela,hem cska shvedle ciddi ilgileniyormuş,pangos nba teklifi beklediği için vazgeçmişler ondan,hemde zenit napier ı pangostan cevap gelmeme ihtimali yüksek olduğu için almış,yani muhtemelen pangos nba yapmasa bile zenitte kalmayacak,olurda nbaden o teklif gelmezse biz bile gidebiliriz bence bir ihtimal

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10317 : 13 Temmuz 2021, 13:47:17 »
Fırsat transferi kollarken Pangos'a yürümek bütçe anlamında pek de olası değil bence. Ayrıca linç yemeyeceksem ben kendisini istemiyorum, Barca'daki halini unutamam ben. Bize savunmada asla defekt yaratmayacak ve belli işleri de iyi yapacak bi PG lazım. Zizis gibi birini bulsak mükemmel olur oraya.

Henry-İsmet
Nando-Gudu
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet

Kağıt üstünde de şutu soru işareti olan sadece Henry var bu takımda ki o da bence bu sene daha iyi olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10318 : 13 Temmuz 2021, 15:02:06 »
Fırsat transferi kollarken Pangos'a yürümek bütçe anlamında pek de olası değil bence. Ayrıca linç yemeyeceksem ben kendisini istemiyorum, Barca'daki halini unutamam ben. Bize savunmada asla defekt yaratmayacak ve belli işleri de iyi yapacak bi PG lazım. Zizis gibi birini bulsak mükemmel olur oraya.

Henry-İsmet
Nando-Gudu
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-Barthel-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet

Kağıt üstünde de şutu soru işareti olan sadece Henry var bu takımda ki o da bence bu sene daha iyi olacak.

Hemfikirim .... Pangos u bende cok begeniyorum. Henry gelmeden once cok istedim ... Ama kadronun bu son hali ile, hem butce hemde rol/sure olarak bende olasi gormuyorum....

Pangos dan ziyade 10 dakika bazen 15 dakika oynamayi dert etmeyecek, Dixon tarzi girdiginde oyunun dusmedigi... Ikinci 5 yada 3. bes dedigimiz geride kalan oyuncularin oynadigi dakikalarda onlari ilk 5 seviyesinde tutacak bir oyuncu lazim...

Bu nedenle sutu olan potansiyelli bir genc oyuncuya ya da bir veteran a ihtiyacimiz var o son koltuk icin....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10319 : 13 Temmuz 2021, 15:08:22 »
Hemfikirim .... Pangos u bende cok begeniyorum. Henry gelmeden once cok istedim ... Ama kadronun bu son hali ile, hem butce hemde rol/sure olarak bende olasi gormuyorum....

Pangos dan ziyade 10 dakika bazen 15 dakika oynamayi dert etmeyecek, Dixon tarzi girdiginde oyunun dusmedigi... Ikinci 5 yada 3. bes dedigimiz geride kalan oyuncularin oynadigi dakikalarda onlari ilk 5 seviyesinde tutacak bir oyuncu lazim...

Bu nedenle sutu olan potansiyelli bir genc oyuncuya ya da bir veteran a ihtiyacimiz var o son koltuk icin....
Abi veteran da güzel olur tabi ama olurda sezonun ortasında henry bir sakatlanır,yine oyun kurucu tarafında tüm yük Nando’ya kalır sonra,bu sezon bu kadar güzel hamleler yapmışken son vuruşuda çok sağlam bir şekilde yapıp transferi kapamamız gerektiğini düşünüyorum ben şahsen.Yani veteranlardan ziyade,Henry ile tatlı sert bir şekilde o rekabeti arttırabilecek atlet bir kısa çok işimizi görür,öbür türlü bir kısamız bile 1-2 hafta olmasa direksiyon da yine sadece Nando kalacak neredeyse,o yüzden Mason hamlesi çok kritik mesela,veteranlardan çok o tip bir kısaya ihtiyaç var bana kalırsa,ha 25-30 oynamaz belki o da 10-15 bandında süre alır,orası ayrı tabi ama duruma bir kısamızın eksildiği durumlarda da bu gelecek ismin ana planda max. ne kadar süre alabileceğini de hesaba katarak o kısayı seçmek lazım bence