Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007455 defa)

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10380 : 16 Temmuz 2021, 11:49:41 »
Koç gideceğim mi demiş anlamadım. Ortada ona ait bir açıklama yokken kendisine ilişkin olumsuz hava yaratmanın alemi yok.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10381 : 16 Temmuz 2021, 11:52:51 »
Fenerbahçede herşey olumsuz gider bu basketbolde ne kadar markalaştığımızı gösteriyor.Gidin alın mis gibi koç Sachetti.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10382 : 16 Temmuz 2021, 12:34:33 »
Hepsi bir yana, Yönetimin Zoc için kulis yaptığı dönemlerde İgor incinmiş ise, bu yola girişi de hiç sürpriz olmaz. O dönem de yazmıştık, bu iş çok bıçak sırtı diye...

Sertaç Komsuoğlu’na yazmıştım... “Bu Obradovic söylentileri nedir, açıklama yapın” diye. Sonra tv’de çıktı dedi ki “Bana Obradoviç söylentilerini açıklamamla ilgili şeyler söyleniyor, neden açıklama yapayım bu konu ile ilgili, gündemimizde hiç olmayan bir şey...”

Taraftar totosundan uyduruyor demeye getirdi yani.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10383 : 16 Temmuz 2021, 12:38:47 »
Ya geçsinler hep bize mi tripler duygusallık.Profosoyonel hayat tabi eski koç hayalleri kuracağız.Yolu açık olsun.
Profesyonellik çalışanlardan, oyunculardan makine intizamı beklemek değil ki... Duygular elbette işin içinde olacak. Profesyonelliğin bir parçası da duyguları da yönetmek. Şube yönetimi profesyonelse bunları da düşünmeli. Ayrıca ben Kokoşkov’un trip attığını da duymadım.

Yapay zeka geldiğinde senin dediğin olur ancak. Duygu diye bişi kalmaz... O zaman basketi de transhümanistik organizmalar oynar zaten :)

Bak adamlar sırf Doncic kendini daha iyi hissetsin diye Koç transfer etmeye çalışıyorlar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10384 : 16 Temmuz 2021, 13:39:37 »
Bu duman ates olmadan cikmaz ....

Obradan sonra düştük ce düşeceğiz gibi gözüküyor.... ortada bilindik ya da hepimizin isteyebilecegi bir isim yok. Ortada olanlar orhun ve erdem can... ve Sertaç in favorisi ufuk....😔
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10385 : 16 Temmuz 2021, 13:53:07 »
2023 yılında Final Four'u alıp orada olmak amacıyla proje yapıp daha sezon başlamadan koçsuz kalırsak efsane olur :)

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #10386 : 16 Temmuz 2021, 13:54:53 »
Sertaç Komsuoğlu’na yazmıştım... “Bu Obradovic söylentileri nedir, açıklama yapın” diye. Sonra tv’de çıktı dedi ki “Bana Obradoviç söylentilerini açıklamamla ilgili şeyler söyleniyor, neden açıklama yapayım bu konu ile ilgili, gündemimizde hiç olmayan bir şey...”

Taraftar totosundan uyduruyor demeye getirdi yani.
Aylar aylar önce bu iş medyada kaynatıldı. Hatta Obradovic gelmek istiyor diye "hedef" verildi. O dönem yönetimin sessiz kalmasının doğru olduğunu söylemiştik. Obradovic in küçük bir ihtimal de olsa gelebiliyor olmasının peşinden bu yönetim gidecektir, ama Igor'u incitmeden olmalı diye not düşüldü.

Ben Igor'un hala gideceğine inanmıyorum. O süreçten dolayı incinmiş ise de kulağına gelen dedikodulardan dolayı değil Obranın kendisinden öğrendiği bir şeyden dolayıdır. Gerçi bu dedikoduların kaynağının AY olduğu ortaya çıktı.

NBA kaynaklarıda Dallas'ın ilgisinin olduğunun söylenmesi kadar doğal bir şey yok. Biz de NBA deki gücümüzün yettiği bir çok oyuncuya talip olabiliriz. Bunu haber de yapabilirler. Önemli olan, ilginin olduğu tarafın bu konudaki tutumu.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2021, 13:56:14 Gönderen: friend-chip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10387 : 16 Temmuz 2021, 13:55:34 »
Neyse...

Ben Puma’nın çubuklusunu çok beğendim. Arkasına da 24 VESELY yazdırdım. Polonara’nın numarası belli olunca da bir tane ACHILLE yazılı alacağım.

Pandemide tekrar mıçış olmazsa (ki muhtemeldir) kombineleri bekliyoruz...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10388 : 16 Temmuz 2021, 14:17:31 »
Twitter'a yazdım, buraya daha açıklayacı bir şekilde yazayım:

Öncelikle Igor Kokoskov'un şartlar ne olursa olsun kalmasından yanayım. Ancak buraya tam olarak yazamayacağım bazı nedenlerden ve son olarak bundan 2 hafta önce yaşanan bir durumdan ötürü koç ve Sertaç Komsuoğlu arasında baya baya soğuk rüzgarlar esiyor. Kokoskov'un bir isteği, ki olabilecek bir şey, Komsuoğlu'ndan veto yiyor. Kokoskov'un şu anki kararsızlığında bunun etkisi çok büyük. Bana göre kalma ihtimali hala var ama Cem abiye göre gidici.

Neyse asıl konuya geleyim, B planı olarak ilk isim Oktay Mahmuti. Olur ya da olmaz orası için bir şey diyemem ama Mahmuti'nin olma ihtimaline de şaşırmamak lazım diye not düşüyorum. Hakkımızda hayırlısı.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10389 : 16 Temmuz 2021, 14:25:36 »
Koç giderse büyük rezilliktir. Efes serisinden sonra gönderilmeli diyen birisi olarak yazıyorum bunu. Transferleri bitirmişsin hocaya göre takımı kurmuşsun hop hoca gidiyor. Olabilir mi böyle bişey. Hem de ne için bir tane Sloven piçi takımına yardımcı koç olarak istedi diye. Buna izin verirlerse Gherardini de Sertaç bilmemneoğlu da def olsun gitsin. Oyuncak mı lan burası 20 m euro harcanıyor takım kuruluyor, sonra koç sezon başlamadan gidiyor. Dingonun ahırı mı burası

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10390 : 16 Temmuz 2021, 14:46:54 »

Öncelikle Igor Kokoskov'un şartlar ne olursa olsun kalmasından yanayım. Ancak buraya tam olarak yazamayacağım bazı nedenlerden ve son olarak bundan 2 hafta önce yaşanan bir durumdan ötürü koç ve Sertaç Komsuoğlu arasında baya baya soğuk rüzgarlar esiyor. Kokoskov'un bir isteği, ki olabilecek bir şey, Komsuoğlu'ndan veto yiyor. Kokoskov'un şu anki kararsızlığında bunun etkisi çok büyük. Bana göre kalma ihtimali hala var ama Cem abiye göre gidici.

Neyse asıl konuya geleyim, B planı olarak ilk isim Oktay Mahmuti. Olur ya da olmaz orası için bir şey diyemem ama Mahmuti'nin olma ihtimaline de şaşırmamak lazım diye not düşüyorum. Hakkımızda hayırlısı.

Arkadas bu Ali Koc goremiyor mu yedigi halti... Hem profesyonel kulup olacagiz vs diyeeksin, sonra Sertac Komsuoglu nun sovlarina izin vereceksin... Aklim almiyor....

Sertac Komsuoglu da buradan sonra is boka sararsa bu subenin sonunu getiren adam olarak anilacaginin farkinda degil mi?? ne oz guvendir arkadas... hayatini basketbola adayan niceleri bu ozguvene sahip degil....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #10391 : 16 Temmuz 2021, 15:14:55 »

Gerçekten inanılmaz. Koca organizasyon bir kişinin egosu yüzünden şu durumlarla karşı karşıya kalıyor. Gerçekten yöneticiler ya hayalet ortada hiç yoklar ya da sadece kendi egoları prları için takılıyorlar.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #10392 : 16 Temmuz 2021, 15:17:33 »
Koç giderse Halil Üneri getirelim bence. Nasılsa yönetici eğlemek reklam yapmak daha önemli oldu son dönemde. Rahat rahat kendi reklamlarını yaparlar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10393 : 16 Temmuz 2021, 15:22:34 »
Ulan koç yok piyasada, olursa da Türk koç olur.
Varya tam sıradan takım oluruz.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10394 : 16 Temmuz 2021, 15:34:21 »
Başkan bu işe el atmazsa Igor gider bence. Futbol gündeminden zaman ayırıp bu konuya biraz mesai harcaması lazım. Tabi okuduğum ve izlediğim kadarıyla fikir yürütüyorum  :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2021, 15:35:09 Gönderen: Kubilay Can »