Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007214 defa)

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10395 : 16 Temmuz 2021, 16:10:47 »
Twitter'a yazdım, buraya daha açıklayacı bir şekilde yazayım:

Öncelikle Igor Kokoskov'un şartlar ne olursa olsun kalmasından yanayım. Ancak buraya tam olarak yazamayacağım bazı nedenlerden ve son olarak bundan 2 hafta önce yaşanan bir durumdan ötürü koç ve Sertaç Komsuoğlu arasında baya baya soğuk rüzgarlar esiyor. ...

Mesajınızı görünceye kadar ben de gideceğine ihtimal vermiyordum ama dediğiniz gibi ise kalacağını sanmam.  Kalması için ya başkanın olaya müdahale ederek ikna etmesi gerekiyor, ya da Sertaç bey'in gitmesi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #10396 : 16 Temmuz 2021, 17:32:24 »
Twitter'a yazdım, buraya daha açıklayacı bir şekilde yazayım:

Öncelikle Igor Kokoskov'un şartlar ne olursa olsun kalmasından yanayım. Ancak buraya tam olarak yazamayacağım bazı nedenlerden ve son olarak bundan 2 hafta önce yaşanan bir durumdan ötürü koç ve Sertaç Komsuoğlu arasında baya baya soğuk rüzgarlar esiyor. Kokoskov'un bir isteği, ki olabilecek bir şey, Komsuoğlu'ndan veto yiyor. Kokoskov'un şu anki kararsızlığında bunun etkisi çok büyük. Bana göre kalma ihtimali hala var ama Cem abiye göre gidici.

Neyse asıl konuya geleyim, B planı olarak ilk isim Oktay Mahmuti. Olur ya da olmaz orası için bir şey diyemem ama Mahmuti'nin olma ihtimaline de şaşırmamak lazım diye not düşüyorum. Hakkımızda hayırlısı.

kemal, mahmuti bu kadar uzun zamandır neden boşta bilgin var mı?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10397 : 16 Temmuz 2021, 18:15:14 »
kemal, mahmuti bu kadar uzun zamandır neden boşta bilgin var mı?

Abi, biraz şaka gibi gelebilir ama son olarak Konya teklif yapmıştı, onlar hangi özgüvenle bunu yaptı bilmiyorum. Zira Türk Telekom ve Bahçeşehir Koleji'nin geçmiş dönemde kendisi için girişimleri oldu ama tamamen para mevzusundan dolayı reddetti. Mahmuti, çok ciddi ve çoğu kulüp için çok uç seviyeden kapıyı açıyor. Bahçeşehir'den istediği parayı biz bile şu aşamada vermeyiz. Ama konu biz olunca paradan biraz feragat eder o başka konu, sonuçta EL takımından teklif alıyorsan bazı şeyleri ikinci plana atarsın.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #10398 : 16 Temmuz 2021, 18:49:31 »
Aleksandar Djordjevic hayırlı olsun (!)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2021, 19:58:22 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10399 : 16 Temmuz 2021, 18:56:38 »
Mahmutiye Fenerbahçeli derler ama bir maçtan sonra bizim maçtı hangi takımı çalıştırıyordu bilmiyorum maç bitimi soyunma odasına giderken yaptığı parmak hareketi çok çirkindi.Bunu İsmi lazım değil denen arkadaş bile yapmadı.Fenerbahçe taraftarı unutmaz.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10400 : 16 Temmuz 2021, 19:03:07 »
Aleksandar Djorjevic hayırlı olsun (!)
Allah korusun.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #10401 : 16 Temmuz 2021, 20:12:43 »
Kim lan bu Sertaç Komsuoğlu. Kimdir necidir de bu nameleri yapıyor? Fenerbahçe senin show yapma platformun mu lan?

Kokoş hocama bayılan birisi değilim lâkin şu aşamada giderse görülmemiş bir rezillik olur. Rezillik, acemilik, aptallık, itlik, serserilik bu iş. 

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10402 : 16 Temmuz 2021, 21:45:45 »
Bu Sertaç isimli kifayetsiz muhteris çizmeyi iyice aştı. Nedim Karakaş'ı arar olduk, bu şubeyi kendi reklam ajansı sanıyor şaşkın...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10403 : 16 Temmuz 2021, 23:24:46 »
Dallas Texasın kenti.Bu kadar cahil eğitimsiz Amerikalıların çok olduğu yere basketbol koçu olsam milyon dolar dökseler gitmem.Boston varken Chıcago Los Angeles Houston hatta Newyork Knıcks varken gitmem.Miami.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2021, 23:25:42 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10404 : 17 Temmuz 2021, 09:40:40 »
Dallas Texasın kenti.Bu kadar cahil eğitimsiz Amerikalıların çok olduğu yere basketbol koçu olsam milyon dolar dökseler gitmem.Boston varken Chıcago Los Angeles Houston hatta Newyork Knıcks varken gitmem.Miami.

Tom abi sen bir numarasin :) Su durumda bile bir gulumsettin bizi... sagolasin
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2021, 09:41:00 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10405 : 17 Temmuz 2021, 13:48:05 »
Var mı öyle kafaya göre gitmek? Koçlarda da mı çıkış maddesi falan var? Yuh
Yanlış mıyım ya?

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10406 : 17 Temmuz 2021, 13:57:18 »
Yanlış mıyım ya?

Varsa öyle bir şey, o sözleşmeyi yapanı derhal uzaklaştırmak lazım kulüpten. Ben Maurizio'nun öyle bir hata yapacağını düşünmüyorum ama bakalım.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10407 : 17 Temmuz 2021, 15:27:15 »
Var mı öyle kafaya göre gitmek? Koçlarda da mı çıkış maddesi falan var? Yuh
Varsa öyle bir şey, o sözleşmeyi yapanı derhal uzaklaştırmak lazım kulüpten. Ben Maurizio'nun öyle bir hata yapacağını düşünmüyorum ama bakalım.

Her kontrattan cikmak icin bir yol ve bedel vardir. Ya alacaklarindan birakir ya da bir miktar para verir... Bunu da gidecegi takimdan alacagi paradan mahsuplasir...

Garip bir durum yok... Zorla kimseyi tutamazsiniz. Hele arkasindan is cevirdiginiz adami zor tutarsiniz :)
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2021, 15:27:39 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10408 : 17 Temmuz 2021, 15:30:43 »
Ohooo o Zaman az buçuk bir tarafları kalkan siktir olsun gitsin(burada koça saygısızlıklar yapıldı o kesin. Ve koçu kastetmiyorum. Ama Koç o olayları bahane edemez. Derdi o olsa o haberler çıktığında gitse hak verirdim. Ama şu an giderse tamamen karaktersizliktir. Takım kurulsun ağustos ayıne gelinsin ve sen git. Yok öyle dava)

Ayrıca şuna da bir açıklık getirmek istiyorum. Maurizio'nun olduğu yerde Sertaç gibi her delikten çıkan adama gerek var mı?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10409 : 17 Temmuz 2021, 17:30:28 »
Ohooo o Zaman az buçuk bir tarafları kalkan siktir olsun gitsin(burada koça saygısızlıklar yapıldı o kesin. Ve koçu kastetmiyorum. Ama Koç o olayları bahane edemez. Derdi o olsa o haberler çıktığında gitse hak verirdim. Ama şu an giderse tamamen karaktersizliktir. Takım kurulsun ağustos ayıne gelinsin ve sen git. Yok öyle dava)

Ayrıca şuna da bir açıklık getirmek istiyorum. Maurizio'nun olduğu yerde Sertaç gibi her delikten çıkan adama gerek var mı?

bencede gerek yok .... Zaten Ali Koc un vizyonunda profesyoneller islerini yaparken yoneticiler teknikten ziyade finansal yonetim, etik, senelik planlama takibi konulara bakmasi vardi. Baskette tam zitti bir goruntu var. Eski Aziz Yildirim futbol goruntusu....