Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006873 defa)

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10410 : 17 Temmuz 2021, 18:38:37 »
Ohooo o Zaman az buçuk bir tarafları kalkan siktir olsun gitsin(burada koça saygısızlıklar yapıldı o kesin. Ve koçu kastetmiyorum. Ama Koç o olayları bahane edemez. Derdi o olsa o haberler çıktığında gitse hak verirdim. Ama şu an giderse tamamen karaktersizliktir. Takım kurulsun ağustos ayıne gelinsin ve sen git. Yok öyle dava)

Ayrıca şuna da bir açıklık getirmek istiyorum. Maurizio'nun olduğu yerde Sertaç gibi her delikten çıkan adama gerek var mı?

belki vizyon bunu gerektiriyordur subeni  daha da küçülup maurizio kaçması hedefleniyordur futbol gibi harika bir yönetim var sonucta.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10411 : 17 Temmuz 2021, 18:47:48 »
Ohooo o Zaman az buçuk bir tarafları kalkan siktir olsun gitsin(burada koça saygısızlıklar yapıldı o kesin. Ve koçu kastetmiyorum. Ama Koç o olayları bahane edemez. Derdi o olsa o haberler çıktığında gitse hak verirdim. Ama şu an giderse tamamen karaktersizliktir. Takım kurulsun ağustos ayıne gelinsin ve sen git. Yok öyle dava)
Reductio ad absurdum derler gavurlar; Olmayan bir şeyi olmuş gibi varsayıp onun üzerinden tekrar yanlışlamak... Adamın “gidiyorum” falan dediğini duymadık henüz...

Ayrıca; Bu süreçte en az kusuru olan Kokoşkov’dur. Eğer söylenenler, bizim dışarıdan hissettiklerimiz doğruysa adamın bir sadakat hissetmesine de gerek yok... Öyle başa böyle tarak...

Şube adam olsaydı da huzurlu bir çalışma imkanı sunsaydı...

Ha benim düşüncem Kokoşkov gitmez. PR düşkünü Komsuoğlu’ndan daha tutarlı görüyorum ben kendisini...

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10412 : 17 Temmuz 2021, 19:07:30 »
belki vizyon bunu gerektiriyordur subeni  daha da küçülup maurizio kaçması hedefleniyordur futbol gibi harika bir yönetim var sonucta.
Aynı düşünce şöyle de genişletilebilir; Kokoşkov gibi beynelmilel bir hocayı gönderip, ‘küçük olsun benim kontrolümde olsun’ kafası ile bir yerli hoca getirmek...

Sonra Maurizio da gider (ki sezon sonu gideceğini ben de düşünüyorum) dediğin gibi. İyice birilerinin çiftliği haline gelir şube.

Ortadoğu cahilliği...

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #10413 : 17 Temmuz 2021, 20:25:05 »
Varsa öyle bir şey, o sözleşmeyi yapanı derhal uzaklaştırmak lazım kulüpten. Ben Maurizio'nun öyle bir hata yapacağını düşünmüyorum ama bakalım.

Sonuçta her ticari kontratta iki taraf için de çıkış maddesi vardır. Takım nasıl kafasına estiğinde   Antrenör koyabiliyorsa, karşı tarafın da eşit hakkı vardır. Tabi koçlar için piyasa kısıtlı olduğu için ve kontratı bırakan konumuna düşmek istemeyecekleri için pek görmeyiz ( umarım bizim de başımıza gelmez)

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10414 : 17 Temmuz 2021, 20:25:52 »
Eğer kokoskov olurda gidecek olursa dışarıda aramaya gerek yok. Getirsinler Aydın Örs' ü. Ama sağlık durumu nedir bilmiyorum. İnşallah çok çok iyidir. Ancak bu kadroyu da kokoskov kurdu. Aydın abinin sistemine uyar mı uymaz mi oda var. Aslında nereden bakarsan bak, kokoskov giderse işler sarpa sarar. Umarım gitmez. Bir açıklama da yapmadı kendileri. Şüphe uyandırıcı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10415 : 17 Temmuz 2021, 20:42:31 »
Reductio ad absurdum derler gavurlar; Olmayan bir şeyi olmuş gibi varsayıp onun üzerinden tekrar yanlışlamak... Adamın “gidiyorum” falan dediğini duymadık henüz...

Ayrıca; Bu süreçte en az kusuru olan Kokoşkov’dur. Eğer söylenenler, bizim dışarıdan hissettiklerimiz doğruysa adamın bir sadakat hissetmesine de gerek yok... Öyle başa böyle tarak...

Şube adam olsaydı da huzurlu bir çalışma imkanı sunsaydı...

Ha benim düşüncem Kokoşkov gitmez. PR düşkünü Komsuoğlu’ndan daha tutarlı görüyorum ben kendisini...
Ben zaten sebep olanlar için söylediklerimi söyledim. Ama şöyle bir şey var ki; tepki koyacak Adam rahatsız olan adam bunu o Zaman yapsaydı. Şu an teklif gelince bu muhabbetin çıkması ise tamamen satışçılık. Bunun aidiyet ile sadakatle ilgisi yok. Bu tamamen iş ahlaki(eğer ki kendi gitmek istiyorsa). Ağzından gidiyorum diye bir şey duymadık ama, Kemal Abi ve Cem Abi bunları söylüyorsa eğer boşa söylemez. Bunları söylemeleri için teklif gelince Koç'un her tarafının ayrı oynuyor olması lazım

Şöyle bir örnek vereyim. Özel bir sektörde çalışıyorum ve ortamdan memnun değilim. Olmadığım tarihse atıyorum Nisan ayı. Ben o Zaman çıkıp gitmiyorum hatta kendime özel benim kullanabileceğim bir sürü materyal aldırıyorum ve para harcatıyorum. Aradan biraz zaman geçiyor ve başka yerden teklif alıp gidiyorum. Bu iş ahlakına uymaz. Hele de aldığım teklif daha önce bırakıp geldiğim yerdense ve arada büyük maaş farkı yoksa
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2021, 20:45:50 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #10416 : 17 Temmuz 2021, 20:46:34 »
Bu arada Murat Zorlu da Kokoskov haberleri tatsız demiş.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10417 : 17 Temmuz 2021, 20:52:55 »
Eğer kokoskov olurda gidecek olursa dışarıda aramaya gerek yok. Getirsinler Aydın Örs' ü. Ama sağlık durumu nedir bilmiyorum. İnşallah çok çok iyidir. Ancak bu kadroyu da kokoskov kurdu. Aydın abinin sistemine uyar mı uymaz mi oda var. Aslında nereden bakarsan bak, kokoskov giderse işler sarpa sarar. Umarım gitmez. Bir açıklama da yapmadı kendileri. Şüphe uyandırıcı.
Olmaz abi yaşı çok ve korona illeti devam ederken 75-80 maç temposunu kaldırmak çok zor bu kadar ara vermişken
bir tek aito var bu tempoyu kaldıran oda durmadı hiç
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2021, 21:15:00 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
« Yanıtla #10418 : 17 Temmuz 2021, 21:20:31 »
Oktay Mahmudi

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10419 : 17 Temmuz 2021, 21:23:31 »
chrisalucard

ASVEL are very close to finalize a deal with Chris Jones who recently released from
@MaccabitlvBC

adı anılıyordu bizimle
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2021, 21:24:20 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10420 : 17 Temmuz 2021, 21:28:20 »
Ben zaten sebep olanlar için söylediklerimi söyledim. Ama şöyle bir şey var ki; tepki koyacak Adam rahatsız olan adam bunu o Zaman yapsaydı. Şu an teklif gelince bu muhabbetin çıkması ise tamamen satışçılık. Bunun aidiyet ile sadakatle ilgisi yok. Bu tamamen iş ahlaki(eğer ki kendi gitmek istiyorsa). Ağzından gidiyorum diye bir şey duymadık ama, Kemal Abi ve Cem Abi bunları söylüyorsa eğer boşa söylemez. Bunları söylemeleri için teklif gelince Koç'un her tarafının ayrı oynuyor olması lazım

Şöyle bir örnek vereyim. Özel bir sektörde çalışıyorum ve ortamdan memnun değilim. Olmadığım tarihse atıyorum Nisan ayı. Ben o Zaman çıkıp gitmiyorum hatta kendime özel benim kullanabileceğim bir sürü materyal aldırıyorum ve para harcatıyorum. Aradan biraz zaman geçiyor ve başka yerden teklif alıp gidiyorum. Bu iş ahlakına uymaz. Hele de aldığım teklif daha önce bırakıp geldiğim yerdense ve arada büyük maaş farkı yoksa
Senin o örnek verdiğin özel sektörlerde benim 20 yılım geçti.

Mobbing diye bir şey var... Adama ne yaşadı bilmiyoruz. Şubenin bu adamın işini zorlaştırdığına dair şeyler söyleniyor diyoruz... Hala iş ahlakı diyorsun. Tersinden oku bu yazdığını... İlk mesajında da siktirsin gitsin dedin.

Mobbingi yersen bulduğun ilk fırsatta gidersin... Daha iyi bulduğun bir oluşuma katılırsın... Orada da olmadı kendi işini kurarsın... Afedersin ama kendini garantiye almadan da salak gibi hadi bana eyvallah demezsin.

İş hayatı böyledir. Haberin olsun...

Diğer taraftan; Transferleri yapan adamın zaten devam etmeye niyeti vardır. Hele de senin dediğin gibi arada maaş farkı yoksa kimse bulunduğu yeri boş yere bırakıp gitmez. Gidiyorsa (ki zaten itiraz noktam; bu adam gitmek istiyorum demiyor. NBA herkese teklif yapar sen sonuca bak) bir sebep vardır. Ve o sebep devam edeneyeceğin noktaya getirmiştir olayı... Ki sebep olabileceğine dair argümanlar da ortada geziyor...

Bu şube yönetimi ve başkan bu süreci iyi yönetemedi (Neyi iyi yönetti ki). Yazıldı işte burada konunun neden uzadığının, bu hale geldiğinin nedenleri. Adamın nelerden rahatsız olabileceği. Ortada hiç bir şey yokken gitse söylen et, ahlakının zayıf olduğuna getir de daha hiç bir şey ortada yokken ve işin iç yüzünü tam anlamadan, mevcut koça atıp tutma.

Ya da at tut ne yaparsan yap :) Tom Hanks, Meo Sacchetti diyordu. Getirebilirseniz onu getirin. Ya da Ufuk Sarıca’nın fanboyları var bizim taraftarın arasında. Onu getirsinler... Bir senemiz daha boşa gitsin.

EL borsasında da Obradovic’i elinden kaçıran takım olduktan sonra bir de Kokoşkov’u da kaçıran takım oluruz. İtibarımız artar (!)

Daha fazla yazamayacağım bu konuda. Sıkıldım.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10421 : 17 Temmuz 2021, 21:47:42 »
Kokoskov gitti deniyor

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10422 : 17 Temmuz 2021, 21:51:15 »
Ben böyle beceriksiz bir yönetim görmedim..
Kokoskovunda bırakıp gitmesi tam ibnelik olur sebep her ne olursa olsun

Çevrimdışı Sapere

• Üye
« Yanıtla #10423 : 17 Temmuz 2021, 22:01:14 »
Bu sezon salonun önünden geçersem ne olayım...

Lanet olsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10424 : 17 Temmuz 2021, 22:07:43 »
Bir klüpte herşeymi ters gider.Sezon başlamadan bitsede,izin çıkar kombine satışı olursa alır giderim.